"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum!

nu te supara, cory emy, dar din moment ce ai scris la acest topic, tind sa cred ca si tu faci parte din aceste SPECIMENE! DOAR ESTE UN TOPIC PTR FRUSTRATE, NU?
elenis23
Postat pe 3 Iunie 2010 18:25
elenis nu te grabi cu concluziile, crede-ma ca daca era ceva, ti se zicea in fata nu prin anumite cuvinte, aici fiecare intelege cum vrea si nu e bine... mai sunt atatea mamici care sunt noi pe forum, deci nu erai singura si nu se referea nimeni la tine hai sa treaca
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 18:27
cum zici tu ! mie nu prea imi place sa ma cert ....e pacat de timpul pierdut .........iar cand am spus SPECIMENE m-am referit strict la persoana al carei limbaj mie una mi s-a parut nelelocul lui cel putin eu asta cred ca nu e frumos sa vb urat chiar daca e virtual .....oricum am gresit ca am postat aici ..papapa...o zi buna !
frustrata nu sunt in nici un caz . ma simt bine in pielea mea asa ca
cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 18:30
cory doar nu te-ai suparat si tu acuma... sa stii ca nici mie nu mi-a placut cum a doamna domnisoara nu stiu, ca s-a luat de mine ca sa am grija cum vb, oricum, cand am citit un singur cuvant mi-a venit pe limba, a fost SCARBOS
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 18:33
sper ca s-a inteles ca am scris tare aiurea
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 18:34
buna laura eu nu m-am suparat doar mi-am expus parerea si atat ....ce sa fac daca nu pot sa sufar un anumit limbaj .....nu pot sa tac .....dar daca vad ca se intelege gresit macar incerc sa ma fac inteleasa daca nu se poate ma retrag si gata oricum sunt destule topicuri pe acest forum !!!!!
cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 18:40
elenis23 crede-ma ca nu am nevoie sa fiu aparata de nimeni....iar cand scri ceva generalizand,tre sa ai grija ce spui,ca de cele mai multe ori am observat ca te contrazici bagandu-te si pe tine in aceeasi oala.
Iar cu afirmatia lu cory citeste si pe alte topicuri ca sa fi la curent cu informatiile
bau
Postat pe 3 Iunie 2010 18:41
asa imi trebuie daca ma bag unde nu imi fierbe oala promit data viitoare nu se mai intampla
cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 18:42
Laura27 ai inceput sa te cam balbai ce e cu tine azi? o fi de la vreme
bau
Postat pe 3 Iunie 2010 18:42
cred si eu ca de la vreme, am stat prea mult in casa
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 18:46
trebuie sa ma tratez
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 18:48
fetelor multumesc din suflet pt. urarile de bine in legatura cu sarcina! sper sa am o sarcina usoara, ca pana acum, inclusiv azi am stat si stau cu greata-n gat si abia daca pot manca sau mirosi ceva... mi-a trece, i'm a big girl! tot vad ca ziceti de ,,pisatoarea,, sau ,,aia care da cu jet,, dar nu stiu despre ce vorbiti, e dintr-un alt topic? da-ti-mi si mie tema topicului sa inteleg si eu despre ce e vorba! sau despre cine e vorba!daca tot ma simt bine cu voi , macar sa fiu si eu mai informata, ca bebe s-asa doarme si am timp de forum.
olteana26
Postat pe 3 Iunie 2010 19:59
http://www.kidz.ro/comunitate/forum/view_topic/2722/buna.html

asta e topicul cu pricina .....
cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 20:12
mamaaa, ce topic????!!!!!! acum am inteles ce e cu ,,pisatoarea,,! ce limbaj! bravo fetelor ca ati pus-o la punct! pai e posibil? dar un lucru pot sa vi-l zic: am ras cu lacrimi! chiar daca nu a fost frumos din partea sa rad, nu m-am putut abtine, nu am mai gasit pe forum asemenea exprimari! sper ca nici nu o sa mai gasesc!!!! multumesc cory_ emy pt. link! o zi buna sa aveti,awww... la voi e deja seara, da, o seara placuta sa aveti!
olteana26
Postat pe 3 Iunie 2010 20:42
te-ai prins olteana26? acum sa te ti bine ca incepe taifunul
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 00:17
uite ca iti arati dantura si topai si pe aici
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 01:18
anaROBERT eu chiar nu inteleg care-i problema ta cu ceea ce scriu eu! toata lumea e ok pe aici , doar tu te bagi in seama cu comentarii de prost gust! la cate mesaje ai scrise, peste 3000 doar din februarie 2010 imi dau seama ca alta ocupatie mai buna nu ai decat sa stai toata ziua pe forum si sa faci pe desteapta legandu-te de mine , eu care n-am ce imparti cu tine efectiv nimic, ca de ce sa impart?! esti o chestie virtuala pt. mine. asa ca te rog, nu te mai deranja sa apesi tastele ca uzezi tastatura degeaba, mai bine uzeaza-ti timpul cu familia ta, ca e mai importanta decat orice forum! sper ca macar aici sa fi fata desteapta, ca in rest....lol
olteana26
Postat pe 4 Iunie 2010 05:08
olteana, mesajul anei robert era pt "alinakkt" (care si-a copiat poza fara a cere voie, de la ALINAKATT), nu te mai ambala degeaba
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 09:17
olteana26 am vazut ca esti noua pe aici si nici macar nu te-am bagat in seama,te-am evitat si te evit in continuare,nu am fetito nici cea mai mica treaba cu tine nici virtual si cu atat mai putin real nu mai faceti atat pe victimele si pe ofensatele in piulita mea ,ca si internetu asta si forumul asta virtuale fiind face parte din viata noastra reala asa ca nu mai baga la inaintare virtualulu cand te ofensezi atat.

mesajele mele,postarile mele fie ele 3000 fie ele 5000 nu este treaba ta asa ca respectuso te rog sa iti vezi de treburile si familia ta pana nu incep sa imi pun mainile in sold si baticul in cap.la revedere,o zi buna sa ai.
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 11:11
Mai fetile ..hai sa va zic o chestie,ca tot aud cum o da una si alta cu mesajele scrise.....forumul este ca sa socializezi prin scris pe internet,adica prin traducere sa scri mesaje,ca unele scriu mai rpede,ca altele mai incet e problema fiecaruia.
( Am intrat pe un alt forum unde daca ereai membru de mai mult de 4 luni si aveai doar 10 msje scrise era considerat de restu ori ca nu ai ce sa vorbesti cu ei,ori ca e o rusine.)
Deci unii citesc,altii scriu...asta e problema cu mesajele care ar trebuii sa o intelegeti.Timpul petrecut pe net este acelasi,ori ca citesti,ori ca scri.
Eu pot scrie o suta de mesaje intr-o ora daca vreau si 23 de ore sa le stau cu familia.
E chiar atat de greu de inteles.
olteanu nu are nimeni nimic cu tine,din contra,din cate am observat fetele au vrut sa te integreze in grup si tu ai sarit ca arsa...
Dar te intelegem ,gravidutzele sunt mai sensibile. pupici la bebe din burtica si la cel care nu mai e in burtica ca sunt nu fac diferente
bau
Postat pe 4 Iunie 2010 11:32
buna, laura! saru-mana ptr vb! in fine, ce vreau sa zic este ca daca am suparat sau jignit pe cineva, imi cer scuze, dar eu admit ca am fost cam frustrata ptr ca am avut puiutzul departe de mine aproape o saptamana ( e la campulung la socrii, ptr ca eu am avut putina treaba pe aici) si azi ma duc sa-l iau, ca nu mai pot de dorul lui! sper cand ma intorc, sa ne intelegem mai bine, si la propriu si la figurat multi poopici la toate! si aveti grija de voi si de bebeii vostri!
elenis23
Postat pe 4 Iunie 2010 12:32
elenis23 mama dute fuguta si ia-ti puiutul si revino la sentimente mai bune ,te asteptam printre noi cu ganduri pasnice
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 12:42
3242 mesaje
Membru din: 1/02/2010
Oras:
Postat pe: 1 Iunie 2010, ora 23:58 Citeaza Raspunde

asta da amuzament

forumul este doar o relaxare pentru voi,ceva amuzant,ceva comic,nu postati desi sunteti membri vechi,doar cititi si va amuzati dar ati simtit nevoia sa postati tocmai pe topicul asta,la subiectul asta ce amuzant,asta da amuzament

Raporteaza abuz de limbaj

Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte
anaROBERT

3242 mesaje
Membru din: 1/02/2010
Oras:
Postat pe: 2 Iunie 2010, ora 00:04 Citeaza Raspunde

cum se pot da unele neutre,cum se pot victimiza dar mai ales cum pot posta tocmai pe acest topic,sau pe topicurile unde de obicei sunt numai discutii in contradictoriu.

fara sa dau nume,desi as putea sa o fac dar ma ascund pe intuneric ,nu posteaza pe topicurile unde sunt fel de fel de discutii,nu dau sfaturi,nu au pareri,sunt membri vechi,doar citesc si se amuza,se relaxeaza dar cand este o discutie mai aprinsa le ard degetele sa posteze si ele,evident victimizate fetele

pai nu este viata si asa grea,pai nu e mai bn sa ne autoeducam si sa ne vedem de traiul si treaba noastra?
olteana26
Postat pe 4 Iunie 2010 14:42

3242 mesaje
Membru din: 1/02/2010
Oras:
Postat pe: 2 Iunie 2010, ora 00:22 Citeaza Raspunde

wow ce ratare,asta am pierdut-o ,am ratat asa ceva nu imi vine sa cred

asta e ce sa faci,sti proverbul ala fetele bune ajung in rai,fetele rele ajung unde vor ele asa si aici cu forumul asta daca una lanseaza in spatiul asta virtual mama lui de spatiu o idee,alta care este de parerea neutra ei sare ca din gura de sarpe si automat discutiile iau alta turnura iar victimele apar pe rand una cate una ca ciupercile dupa ploaie,si asta cum sa nu te amuze
olteana26
Postat pe 4 Iunie 2010 14:44
Postat pe: 4 Iunie 2010, ora 00:17 Citeaza Raspunde

te-ai prins olteana26? acum sa te ti bine ca incepe taifunul
olteana26
Postat pe 4 Iunie 2010 14:45
Postat pe: 4 Iunie 2010, ora 01:18 Citeaza Raspunde

uite ca iti arati dantura si topai si pe aici
olteana26
Postat pe 4 Iunie 2010 14:46
care este scopul rememorarilor astora?
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 14:48
olteana26 niciunul din mesajele scrise nu te au pe tine ca ''fruntasa'' reciteste toate postarile si ale tale si ale celorlalte si apoi postarile mele si vezi poate ajungi la un rezultat,asta ca sa nu mi se ridice parul cumva....

''uite ca iti arati dantura si topai si pe aici'' este o postare de a mea de aseara pentru uzurpatoarea de alinakkt,imi pare rau ca citesti printre randuri si tocmai postarile mele,ai ceva cu mine anume?zi ca sa ne paruim pana ne revenim
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 14:52
Olteanca26 cred ca am mai spus-o ca sa intelegi ce sa intamplat pe aici trebuie sa citesti la flux continuu si pe mai multe topicuri nu doar asta.Te iei degeaba de Anabell.
Poti incepe cu mamici online.si multe altele...
succes!!!
alinakatt
Postat pe 4 Iunie 2010 14:52
eu i-am zis ca nu ei i se adresau cuvintele respective , dar daca ea vrea cu tot dinadinsul sa simta ca i se adreseaza ei.... (poate se simte defavorizata ca nu ii zice nimeni nimic de genul asta... )

incep sa cred ca poate legatura cu sosiile (ca unele exprimari si ganduri parca seamana...)
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 14:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare???????????? 10 De la: mihamedlife 26 Noiembrie 2009 21:15
mancarea pe timpul verii 16 De la: garbo115329_camy 1 Iulie 2010 09:06
Somnul la bebelusi 17 De la: oanasbn 5 Ianuarie 2014 22:56
cofetarii bune din bucuresti 8 De la: giuseppina 19 Ianuarie 2012 20:29
Sa fim mai buni ... 5 De la: anaROBERT 3 Aprilie 2010 13:10
Setari Cookie-uri