tratament!!!

Daca este vreuna sensibila care sa atacat la replicile mele, sa simtit jignita la replicile mele o rog sa intre aici sa ma umple de respect!
Daca am sfatuit pe careva eronat la fel rog umplerea de respect...si mai mult cine e mai sensibila sa se programeze la un tratament soc.
Gratis!!!evitam taierea venelor on line.
PS ROG IDENTITATEA REALA nu va asucundeti si faceti pisu pe intuneric se poate trata si asta kiss
alinakatt
Postat pe 14 Mai 2010 12:26


daria4u
Postat pe 15 Mai 2010 22:11
eu cred ca voi fi prima pacienta nu?
daria4u
Postat pe 15 Mai 2010 22:12
alina nu stiu daca ti-am spus dar TE IUBESC
viobregar
Postat pe 15 Mai 2010 22:16
cornelia_kidz
Postat pe 15 Mai 2010 23:55
anaROBERTT a specificat alina dar voi repeta si eu pentru tine,ce sa facem mai sunt si nivele scazute in lumea asta,ca al tau spre ex

alina roaga identitatea reala ceea ce vad ca te depaseste,dar asta e capacitatea ta si noi nu putem face nimic pentru tine decat sa te compatimim caci inspiri mila,dar te faci tu mare nu-i asa ?
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:17
bai ana, nu mai dezgropa mortii, iarta si tu!
alesya_kidz
Postat pe 16 Mai 2010 00:21
nu am ce si pe cine ierta,nu dezgrop nici un mort eu doar specific si am specificat nu ma dau batuta si nici ghidata nu ma las.

cum spuneam totul este virtual,vrea pace va avea pace,vrea razboi sa aibe tupeu sa intre cand sunt si eu on-line sa nu se ascunda,dar nu are cum e in inferioritate
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:39
bai destepto, mi-am intrerupt petrecerea doar ca sa-ti zic cateva vorbe: vezi-ti naibi de treaba ta si nu ma mai acuza pe mine atata ok? eu nu ma pretez la asa ceva, te-am lasat in pace, lasa-ma si tu pe mine si nu-mi mai pomeni numele, clar?
ai dovezi ca sunt eu tiza ta? hai te tog, dovedeste-o!!!
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 00:42
ti-ai intrerupt petrecerea?si asta numai pentru a dialoga cu mine cata importanta eman deci ai vazut ca nu poti trai fara mine,in sfarsit dar stai scuzea m uitat ca ai mentionat odata ca ''ti sa pus pata pe mine'' pacat ca sentimentele nu sunt aceleasi.

nu are rost sa te ascunzi este modul tu unic nu te poate egala nimeni,nu are cum oricat ar insista si ar dori sa o faca nu poate si sti de ce nu e nevoie sa iti reamintesc eu

la momentul potrivit vei afla de la cine stiu ca esti tu,voi posta un mesaj pe forum cand iti e lumea mai draga,daca ti-o fi vreodata

intoarce-te la petrecerea ta imaginara,nu crezi ca este mai importanta ca mine
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:46

haideti bey sa va dea mama un tzap de bere si sa terminam discutiile astea...
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 00:46
mai fetelor, daca acesta ar fi un site folosit de barbati nu ar exista discutii de genul asta, never, ever! ce pana mea aveti iar?
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 00:48
ce tot indrugi mai fata acolo, chiar esti proasta la cap? deci nu cred ca mai are rost sa ma justific in fata ta, crezi ce vrei si gata, prostul daca-i prost n-ai ce sa-i faci. CHIAR TE ROG SA VII CU DOVEZI SI NU DA DIN GURA AIUREA! ESTI SUB ORICE CRITICA!
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 00:49
oricand si la ce ora dar chiar nu se observa e chiar asa de greu de dat valul de pe fata si de deschis ochii:incetez,imi vad de treaba mea,intru mai rar,nu mai postez peste tot si nu ma slabeste deloc aceasta respectiva anaROBERTT chiar devine iritanta
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:49
ASA SI? CE LEGATURA AM EU? EU TE-AM LASAT IN PACE, SAU NU? ai memoria scurta?
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 00:51
ano, cineva a facut o adevarata pasiune fata de tine.......
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 00:51
pai nu vezi aly are petrcere si nu poate fara sa ma viziteze,sa imi viziteze profilul

ai mai furat ceva poze lidya din profilul meu daca tot m-ai vizitat
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:53
alina si voi restul fetelor, ajutati-o sa-si revina, va rog eu! nu m-am luat de nimeni aiurea, cea care s-a simtit cu musca pe caciula ai fost tu de la bun inceput, am facut poate jocul cuiva si am fost catalogata in fel si chip, dar mi-am vazut intr-un final de treaba, tu chiar nu poti sa-ti vezi de treaba ta?
TE ROG CAND IMI MAI ADUCI ACUZATII SA VII CU DOVEZI, PANA ATUNCI EVITA SA-MI MAI POMENESTI NUMELE, OK?
Noapte buna fetelor!
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 00:54
bai nu eu ti-am furat pozele, esti prea fada ca sa ma pretez la asa ceva, cine ti-a furat pozele iti este prietena, asa ca ai grija cu cine discuti, te fac pe la spate, baiiiiiii deschide naibi ochii, esti praf!
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 00:56
sti proverbul lidya cand doi se cearta inevitabil intervine si al treilea poate si al patrulea,cei doi in cauza se pot impaca iar cei care au simtit nevoia sa se bage au ramas pe dinafara,cam asta ai patit si tu

asa se intampla cand creierul este limitat iar cunostiintele nule ,nu te victimiza si nu cersi mila ca nu vei demonstra contrariul,ai facut greaseala de a iti arata adevarata fata si adevarata valoare inca de la inceput,acum esti catalogata si etichetata exact asa cum esti in realitate
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:57
lydia, nu prea esti in forma la petrecere din cate observ
haideti mai fetelor ca dau eu un pijama party, cu suc de rosii si apa minerala!
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 00:58
anaROBERTT astept dovezile, pana atunci abtine-te, nu mai palavragi aiurea ca esti stresanta vizual si nu numai!
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 01:00
pijama party suna bine,dar sa ma duc la petrecere si sa intru pe forum ca tremur toata de curiozitate sau ca ma ustura degetele daca le tin acasa e prea de tot


uite lidya ca sa nu iti tai venele caci sincer miroase a ars la mine in zona ,te las...dar ca sa vezi cine incurca realitatea cu virtualul ai 5 minute de cand ai intrat si deja m-ai jignit si mi-ai adus insulte deci concluzia care este:doar atata poti si atat te duce bibilica
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:02
fetele v-ati mutat aici...party in pijama ma alatur si eu la petrecere ca oricum nu pot dormi

deci cine ? c e ? cum ?
cory_emy
Postat pe 16 Mai 2010 01:02
bine ai venir cory ai grija sa nu iti iei cumva o pijama prea decoltata s-ar putea sa i se puna cuiva pata pe tine
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:03
nu ana, imi iau pijama barbateasca sa fiu mai speciala
cory_emy
Postat pe 16 Mai 2010 01:08
e cel mai bine asa nu de alta dar sa nu riscam sa te pierdem in ziua de azi mai sti ce se intampla
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:10
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 01:10
de ce razi aly e amuzant a? pai nu trebuie sa facem ceva sa mai uitam de griji si de probleme si ce stim cel mai bine sa facem noi?....sa ne aratam cei sapte ani de acasa ,daca are feita asta copil sper sa nu aibe parte de aceiasi ani de acasa ca si ai ei
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:12
cory_emy
Postat pe 16 Mai 2010 01:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mastocitoza 23 De la: anacs 27 August 2012 23:32
tratament!!! 228 De la: anaROBERT 3 Iunie 2010 01:19
Bebe cu talus valgus 4 De la: MarcelaLexa 14 Iunie 2015 13:51
BUNA ZIUA!! 13 De la: dor72 21 Iunie 2011 23:14
banii de bona 5 De la: narcisadi 30 Iulie 2009 10:34
Setari Cookie-uri