"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum!

wow ce ratare,asta am pierdut-o ,am ratat asa ceva nu imi vine sa cred

asta e ce sa faci,sti proverbul ala fetele bune ajung in rai,fetele rele ajung unde vor ele asa si aici cu forumul asta daca una lanseaza in spatiul asta virtual mama lui de spatiu o idee,alta care este de parerea neutra ei sare ca din gura de sarpe si automat discutiile iau alta turnura iar victimele apar pe rand una cate una ca ciupercile dupa ploaie,si asta cum sa nu te amuze
anaROBERT
Postat pe 2 Iunie 2010 00:22
e prea multa liniste fetele vreti un pic de fight
Eu scriu...comentez pe unde apuc si DA ma amuz copios...ce-i rau in asta????eventual mai imi iese un rid de la atata ras ca in rest dumnezeu cu mila
alinakatt
Postat pe 2 Iunie 2010 11:41
"iti mai iese" adica iti mai apare sau iti mai diuspare?
pinicuta
Postat pe 2 Iunie 2010 11:43
Apar draga pinicuta...apar ridurile sa fie fericite forumistele pana la extaz

Acum imi caut sa pun poze cu iubitul lui Barbara
alinakatt
Postat pe 2 Iunie 2010 11:47
imipasre rau sa te dezamagesc, dar rasul nu imbatraneste, ci din contra te insanatoseste, asa ca deci daca vrei riduri fa bine si nu mai intra pe forum, da?
pinicuta
Postat pe 2 Iunie 2010 11:54
numai ce m-am luminat la inca un rid pe topicul BUNA ma doare mintea ce jet are aia fain
alinakatt
Postat pe 2 Iunie 2010 12:03
alina, nu vad ce e fain, mie mi se face sila... (ce vrei, sunt intr-o perioada mai sensibila si mai cu greturi asa...)
pinicuta
Postat pe 2 Iunie 2010 12:10
fain? nu am zis fain...am zis ca m-am luminat asta intelege fiecare cum vrea si pe mine ma amuza ce si cum reactioneaza lumea aici pe forum...imi inchipui live erau deja in gat una la alta pline de sange
CONTROL ZERO!!!!
alinakatt
Postat pe 2 Iunie 2010 12:14
pai asa facem toate alina scriem unde vrem,citim unde vrem,tu te amuzi de altele,altele se amuza de tine si uite asa mai trece o zi de forumeala,asta este un cerc inchis unde mai intra cate o victima sa se scuze ca nu cauta cearta dar simte nevoia sa arunce o piatra doar la topicurile cu samanta de scandal,sau mai intra cate una care simte nevoia sa faca in jeturi pe unde apuca
anaROBERT
Postat pe 2 Iunie 2010 12:14
pai daca alina nu le-a indrumat la "tratament " ce vina au "saracele"fete
bau
Postat pe 2 Iunie 2010 12:18
dar ce anabell de ce ai pus semnul daca fata simte sa faca pisu...e si asta o necesitate fiziologica si sunt ferm convinsa ca toate facem pisu intr-un fel sau altul....da e adevarat ca se fac profile noi dar asta este trebuie sa se faca cumva intrarea in forumul asta mult iubit....stiti si voi ca cea mai buna aparare este atacul deci ....
alinakatt
Postat pe 2 Iunie 2010 12:23
pai am o slabiciune pentru fraza '' sa faca pisu pe intuneric '' cu jet sau fara jet cum poate si ea saraca
anaROBERT
Postat pe 2 Iunie 2010 12:26
salutare pinicuta
ti-am scris reteta cu ciuperci vezi pe mamici cu burtici on line
o zi faina
tusi_Oli
Postat pe 2 Iunie 2010 12:26
fetelor fetelor!!!! adunati-va un pic de seriozitate acesta este un topic doar pentru frustrari si frustrate nu incurcati borcanele....
eventual directionati-va in alta parte
Si da pisatoarei noastre cea noua i-ar prinde bine un tratament....
Deseara o sa fim penalizate din nou sa zboare baticurile in vant
alinakatt
Postat pe 2 Iunie 2010 12:30
Pitu
Postat pe 2 Iunie 2010 16:23
alina
Pitu
Postat pe 2 Iunie 2010 16:23
alina cred ca"pisatoarei cea noua" i-ar prinde bine un tratament ca lumea
asa sa o usture cand face pisu
acuma pe bune ne mai intepam si noi pe ici pe colo dar nu ne apucam sa facem pipi pe unde apucam nu ? sau eu asa sper

oricum cred ca daca ajungem la asa limbaj ce rost mai are sa intram si sa punem intrebari ? acu pe bune
cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 01:34
wow, amazing! foarte tare topicul acesta! cred ca daca citeam bancuri.ro nu ma amuzam asa de bine cum ma amuz aici cu discutiile dintre voi si textele adresate mie, celei neutre si care se amuza! ce zic eu si ce inteleg altele?! dar anyway, nu conteaza, ce sa va fac ''doamnelor'', daca atat putetzi?! in loc sa savurati viata la maxim alaturi de bebei si familie, voi va strangetzi de gat pe un forum, o chestie virtuala!!! si care-i problema ca ma relaxez citind si scriind aici? nu va mai intelege lumea! dar cum am mai zis, nu conteaza! whatever!!!!! lol
olteana26
Postat pe 3 Iunie 2010 06:10
olteana26 asa fi vesela si zambeste e f benefic pt bebe din burtica
bau
Postat pe 3 Iunie 2010 13:04
mesaj de la alinakatt pt cele doua imitatii:
Nu am cum sa va umplu de respect pana luni. Am alte probleme mai importante de rezolvat, iar daca ati fi avut nevoie de poze cu mine trebuia sa-mi spune-ti on line ca vi le dadeam eu personal.
Sfintele kidz-ului ca sa cucereasca cetatea alinakatt au trimis la inaintare o cartita si acea cartita i-a cerut prietenia doar ca sa puna mana pe o poza sau mai multe. Deplorabil.
Daca doriti am si poze mai putin decente. Faceti o oferta si nu mai trimite-ti stoarfe la inaintare.........si uite asa s-au dus drakului toate razboaiele celebre din istoria lumii.
Vinovata era de obicei cate o sorbeta care se ardea cu amandoua taberele
tusi_Oli
Postat pe 3 Iunie 2010 13:20
moamaaaaaa ce de pisatoare pe aici!!! ma mir cum de nu va ustura si pe voi, cele care vorbiti urat de altele!!! si ma refer la "fetele rele"... mrrrrrr ha ha ha , nu la cele sfinte...
elenis23
Postat pe 3 Iunie 2010 15:53
macar stii de cine vorbesti cine-i pisatoarea?
tusi_Oli
Postat pe 3 Iunie 2010 16:09
elenis23 deci sa inteleg ca te refereai si la tine caci cu o pagina inainte vorbeai urat despre initiatoarea topicului
bau
Postat pe 3 Iunie 2010 16:15
nu, fetelor, adica TUSI OLI si BAU, ma refeream la cory emi, la ce a scris mai sus, kiar nu ma refeream la voi sau la mine, in caz k nu ati observat, eu kiar v-am luat apararea voua ... poate am inteles eu gresit( faza cu PISATOAREA CEA NOUA) eu nu am facut shushu si nici n-am avut jet pe intuneric si olteana26 are foarte mare dreptate, IN FINE, FIECARE INTELEGE CE VREA...............
elenis23
Postat pe 3 Iunie 2010 18:04
elenis 23 draguta eu ma refeream la "doamna" care a spus ca face pipi in jet pe cineva care i-a dat un raspuns ce probabil ca nu i-a placut......de aceea am zis ca e bine sa ne spunem ce avem de spus dar macar sa pastram limitele bunului simt si sa nu folosim limbaje din astea .....ma rog , daca tu ai intreles altceva e problema ta !
cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 18:13
cory emi, ma repet: POATE AM INTELES EU GRESIT!!!!!!!!!
elenis23
Postat pe 3 Iunie 2010 18:14
ptr ca n-ai specificat si si celelalte fete cine-i pisatoarea cea noua
elenis23
Postat pe 3 Iunie 2010 18:18
olteana26 sa stii ca nu faceam referire la tine . .... cred ca e doar o neintelegere ...mai cititi odata mesajul meu si poate o sa va dati seama la cine ma refeream!!!!
sarcina usoara! si un bebe sanatos !

elenis23 sincer eu nu sunt genul ala certaret dar asa specimene cred ca nu au ce cauta pe aici!!!!

cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 18:21
si in legatura cu sfaturile, cine a zis de asa ceva (ptr ca au mentionat multe fete ), cine vrea, le citeste, cine nu vrea, nu le citeste, fiecare are dreptul la opinie sau parere sau chiar sa dea sfaturi, nu?
elenis23
Postat pe 3 Iunie 2010 18:21
ma rog ......poate am gresit ca nu am specificat de la inceput la cine ma refeream dar eu ma adresam alinei si ea stie la cine ma refeream
cory_emy
Postat pe 3 Iunie 2010 18:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Diversificarea...Suc de fructe pt bebe!! 5 De la: garbo_446242 8 Februarie 2017 10:15
sunt gravida? 5 De la: SEBY1YEAR 15 August 2009 15:02
danonino! help! 17 De la: ale_micutza 16 Mai 2010 17:48
la ce varsta v-ati dat copii la cresa? si la ce cresa? 6 De la: sabina82002 22 Martie 2009 12:08
borsul de casa 2 De la: ioana_b 31 Decembrie 2009 19:26
Setari Cookie-uri