"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum!

Subiectele sau persoanele?
Somnic usor voua si la puiutii vostrii!
Lowiny
Postat pe 25 Mai 2010 00:24
ce,cine,cum lowiny? ,cred ca am ramas pe undeva pe la fundeni in seara asta,ma batut soarele in cap toata ziua si cred ca imi voi lua o umbreluta dinaia cu sapca
anaROBERT
Postat pe 25 Mai 2010 00:27
Anunt umanitar! Hai sa ajutam copii!
http://www.sarcina-nasterea.ro/umanitar/alexandra-are-nevoie-de-ajutorul-tau.html
Lowiny
Postat pe 25 Mai 2010 00:28
Pitu sa sti ca a nu fi badran nu este echivelent cu a fi sensibil, aici nu e vorba de sensibilitate, ca doar nu sta nimeni cu fata in palme sa planga datorita neintelegerilor de pe forum, toata lumea stie sa vorbesca urat si poate jigni e cel mai simplu, mai dificil e sa te cenzurezi si sa reactionezi rational...
Ma rog nu cred ca acest forum merita atata atentie....
silvia_kidz
Postat pe 25 Mai 2010 12:34
silvico esti constipata rau si inhibata pe deasupra i-ati un ZANAX in VECHEND si vezi mai usor saptamana
alinakatt
Postat pe 25 Mai 2010 12:39
eu cred ca pe un asemenea forum nu exista sensibilitate sau cum sa spun mai concret ... bun simt. Explic : aici fiecare poate sa spuna ce vrea, ce gandeste si ce simte fara a primi priviri strambe sau mustrari de la cei apropiati. Poate unele fete simt nevoia sa vorbeasca mai deocheat aici unde isi permit si unde nu sunt judecate. Asa ar trebui cel putin. Sa nu fie judecata persoana care se exprima liber si asa cum doreste. Dar aici e mai rau ca in realitate : imediat se critica si se judeca si apar discutii interminabile, discursuri incarcate cu sentimentalisme care sincer nu isi au locul. Care e problema daca una vrea sa zica ceva mai deocheat, sau daca sunt persoane care sunt mai directe sau mai badarane????? Foarte bine. Prea multa sensibilitate strica. Iar discursurile legate de bun simt nu isi au locul pe o pagina de internet. Aici fiecare ar trebui sa intrebe ce vrea, cand vrea si in ce fel vrea. Si in acelasi timp fiecare raspunde la fel. Suparaciosi sunt, si sensibili la fel, si sunt convinsa ca marea majoritate a persoanleor care intra pe forum au bun simt, sunt respectuoase in viata de zi cu zi, in realitate. Iar daca sunt mai directe Bravo lor, macar nu se ascund dupa degete si nu ridica fustita sus sa-si acopere bujori din obrajori cand spune careva ceva despre sex sau alte cele.
Suntem mame deci suntem femei - sau vom fi mame, dra asta nu ne impiedica sa gandim, sa discutam liber, sa ne distram, sa glumim, etc
Ma lasati cu atatea sentimentalisme??????
Pitu
Postat pe 26 Mai 2010 09:02
Hai lorena sa bem o cafea. Nu-ti mai bate capu
ses
Postat pe 26 Mai 2010 09:12
Fusta in cap sa nu vedem rosu in obraji hai ca asta a fost tare.....si iara te ia de ciuf vreo pocaita

Haidati la o cafa scurta!!!Cu fustele-n cap cu tot
alinakatt
Postat pe 26 Mai 2010 09:44
nu inteleg de ce unele persoane mai intra pe aceste forumuri daca sunt deranjate de subiect, isi mai posteaza si parerea si se arata indignate...
nu mai citi si cu asta basta!
mioara82
Postat pe 26 Mai 2010 10:40
bem cafeu cu mare placere fetele
Pitu
Postat pe 26 Mai 2010 11:19
mioara tot asta zic si eu
ses dau ness-ul ca azi sarbatoresc.:)))))
alina o cafea cu lapte sau fara cum vrei tu
Pitu
Postat pe 26 Mai 2010 11:26
offf, ce-as bea si eu o cafea, dar nu shtiu de ce , imi face rau.
o ciocolata calda merge?
mioara82
Postat pe 26 Mai 2010 11:28
merge orice important este sa fie in grup. :)))))))Ma refer sa bei cu noi.
Pitu
Postat pe 26 Mai 2010 11:46
alinakatt
Postat pe 27 Mai 2010 11:25
lorena, ma faci sa ma gindesc la prostii...dar forumul asta ne permite, nu?
mioara82
Postat pe 27 Mai 2010 18:14
eu deja ma odihnesc
se poate dar cu lumina stinsa
alinakatt
Postat pe 27 Mai 2010 19:01
mai fetelor.... numai la prostii va sta capul
normal ca ne permite forumul , de ce sa nu????????
alina cu becul stins... fie si asa... dra exista riscul sa nu nimeresti gura si sa pui pe langa.....cana cu cafea normal..........la ce va ganditi deja....repede...imediat ridic fustita ... sa ascund bujori nu de altceva
Pitu
Postat pe 28 Mai 2010 09:50
buna dimineata fetele
o zi faina la toate
si in mod special pentru toate fetele care stiu de gluma si au simtul umorului si care nu au uitat ca in primul rand sunt femei
tusi_Oli
Postat pe 28 Mai 2010 10:57
mai fetelor nu va potoliti voi a,nu puteti a ?

tusi ai ceva astazi cu femeile si cu simtul umorului sa fie de la tunetele de azinoapte oare
anaROBERT
Postat pe 28 Mai 2010 12:59
nu am nimic azi ziceam si eu asa daca citesti cu atentie mesajul il vei intelege

o zi faina
tusi_Oli
Postat pe 28 Mai 2010 13:11
tusi oli multumim, o zi superba si tie. e cam noros dar bine e si asa. Important e ca e cald. Lasa ca vine ea vara si apoi o sa plangem dupa iarna. Eu m-am gandit sa merg la solar. sa ma bronzez si eu un pic ca la plaja cine stie cand ajung. Eu una nu suportam vara dar de cand am nascut parca ma bucur de ea. Cred ca sunt nebuna!!!!!!Mi-am pierdut mintile.....macar daca i le-as fi dat fetei mele
Pitu
Postat pe 28 Mai 2010 13:18
simtul umorului....hmmmm nu este voie STRICT INTERZIS...
Anabell de ce obiectezi fato ca nimeni nu ia de ciuf pe nimeni...si forumul asta e un fel ieseala
Fiecare cum poate dar obligat cu fustele in cap
alinakatt
Postat pe 28 Mai 2010 14:58
mda.... am reusit sa citesc tot ce s-a scris pe acest topic, m-am amuzat, chiar nu stiu de ce va stresati cu un asemenea subiect! cum au mai zis si alte mamici, fiecare e liber sa scrie si sa gandeasca cum doreste, iar cui nu-i place, nu cititi, ocoliti subiectul! foarte clar, ca doar nu avem 3 anisori! eu una sunt si raman neutrala in discutii de genul acesta, va zic doar sa va savurati viata din plin alaturi de copilasi si famile, ca viata e asa de scurta.... va pup pe toate!
olteana26
Postat pe 1 Iunie 2010 05:54
ehheee olteana26 aici trebuie sa citesti la foc incrucisat pe mai multe topicuri atat cat te tin nervii ...si la final tot te prapadesti de ras dar obligat trebuie sa ramai neutra sa nu fi ciufulita de Sfintele Kidz si Maestri Guru
Corect Fiecare e liber sa zica ce si cum ii vine.....
alinakatt
Postat pe 1 Iunie 2010 13:48
buna, mamicilor! sunt membru de ceva timp, dar niciodata nu am scris pe forum, dar knd am avut nevoie de un raspuns la vreo intrebare de-a mea ptr bebele meu, mereu am intrat aici si vedeam ce scrieti voi si m-au ajutat unele chestii si tin sa va multumesc si sa va spun ca va apreciez am citit de la bun inceput pana la sfarsit ce s-a comentat aici si va spun ca nici nu ar trebui sa o bagati in seama si cu atat mai mult sa-i dati apa la moara, ptr ca ea asta a vrut, sa va certati intre voi, ca ea sa se amuze si sa se distreze pe seama voastra, bineinteles, asta in lipsa de ocupatie!!!si in legatura cu aceasta d-ra sau d-na care a scris acest topic, ii sugerez sa-si ocupe timpul cu altceva daca nu-i convine ce este, cine este, ce se vb, cum se vb etc etc pe acest forum, asta este un sfat prietenesc (ptr ca din cate am observat, nu prea are prietene) si pana la urma urmei, asta e avantajul si farmecul internetului, a discutiilor virtuale, a forum-urilor etc sau cum vreti sa le mai ziceti: sa ne dam alte nume, sa vb asa cum am vrea sa vb si in viata reala, numai k acolo trebuie sa fim respectuoase si acolo trebuie neaparat sa ne cenzuram ( in viata reala) atat cat putem de dragul copiilor nostri daca vrem sa le dam o educatie frumoasa, cu bun-simt si sa-i invatam ca in unele situatii ar trebui sa avem o limita!!!!!!! cam atat am avut de spus, sper ca nu v-am deranjat si retinut prea mult! multa sanatate voua si ingerasilor vostri!!!!! si nu mai puneti la suflet toate rautatile si "sensibilizarile" altora!!!!!! va poop!
elenis23
Postat pe 1 Iunie 2010 15:58
ooohh, sunt foarte easy going, pot Sfintele Kidz si Maestri Guru sa zica ce vor si cat vor, caci sincera sa fiu , sunt prea fericita in viata reala ca sa ma atinga chestii virtuale, si cum am mai zis si in alte topicuri, mai mult sunt pe forum ca am ocazia sa citesc si sa scriu in romaneste si ma delectez citindu-va povestile asa cum sunt ele, bune, rele, haioase, amuzante,etc. Si cateodata mai gasesc sfaturi utile in ceea ce priveste ingrijirea bebelului meu! deci, alinakatt, fiecare are dreptul sa se exprime cum doreste si cat doreste , ca pe mine una, nu ma deranjeaza in niciun fel, e doar un forum! pt. mine acest forum cu toate topicurile lui, e distractia si relaxarea mea in timpul liber! va doresc o zi buna la toate!
olteana26
Postat pe 1 Iunie 2010 18:48
Mai fetile...vad ca sunteti pline de sfaturi...
Deci eu cred ca in primul rand ar trebuii sa va sfatuiti un picut pe voi,ce ziceti,nu e o idee buna?
Intradevar forumul asta e comic rau....cand vad cum se contrazice lumea,e incredibil dar adevarat
Traiti viata din plin si la maxim....merita
bau
Postat pe 1 Iunie 2010 19:09
asta da amuzament

forumul este doar o relaxare pentru voi,ceva amuzant,ceva comic,nu postati desi sunteti membri vechi,doar cititi si va amuzati dar ati simtit nevoia sa postati tocmai pe topicul asta,la subiectul asta ce amuzant,asta da amuzament
anaROBERT
Postat pe 1 Iunie 2010 23:58
cum se pot da unele neutre,cum se pot victimiza dar mai ales cum pot posta tocmai pe acest topic,sau pe topicurile unde de obicei sunt numai discutii in contradictoriu.

fara sa dau nume,desi as putea sa o fac dar ma ascund pe intuneric ,nu posteaza pe topicurile unde sunt fel de fel de discutii,nu dau sfaturi,nu au pareri,sunt membri vechi,doar citesc si se amuza,se relaxeaza dar cand este o discutie mai aprinsa le ard degetele sa posteze si ele,evident victimizate fetele

pai nu este viata si asa grea,pai nu e mai bn sa ne autoeducam si sa ne vedem de traiul si treaba noastra?
anaROBERT
Postat pe 2 Iunie 2010 00:04
ooo Ana ,asta nu e nimic ...sa vezi alte domnisoare care au intrat doar sa faca publicitate unei doctorite....si apoi s-au luat de o fata ca a indraznit sa zica ceva de rau de doctorita, facando micinoasa si luando la rost cu o intrebare de genu "dar ti-ai facut cont doar sa spui asta" deci aia mi s-a parut faza anului

hai sa zambim si sa citim...si sa citim sa putem sa ne amuzam
bau
Postat pe 2 Iunie 2010 00:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Animale de companie 14 De la: roberta 21 Februarie 2010 18:07
bebe slab 2 De la: raluca08 24 Ianuarie 2010 16:38
Tremuratul la bebelusi 10 De la: salina_sag 18 Februarie 2010 21:07
udatul patului 3 De la: zambil 21 Noiembrie 2010 17:59
Tunsul - benefic sau nu ? 22 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 10:10
Setari Cookie-uri