"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum!

ce treaba au mamicile online????????
MAYATHEEO
Postat pe 4 Iunie 2010 14:57
e mult de citit, dar tre sa citesti tot ca sa iti dai seama....
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 14:58
pai poate fata are ceva cu mine in mod special si desi postarile nu ii sunt adresate ei vrea sa faca sa creada ca ei ii sunt adresate...pfff acum ce a mai facut oare?cu ce oi fi deranjat-o?
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 14:59
poate a deranjt-o ca te-ai luat de alinakkt (poate ca e chiar ea, altfel de ce se ofusca atata)
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 15:00
bey voi mamicile, mi-ati furat piulita
Laura_M
Postat pe 4 Iunie 2010 15:00
nu, laura, verifica bine, tot aoclo o ai
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 15:01
daaaaaaaaaaa oare asta a deranjat-o ca m-am luat de alinakkt pai sa imi fie cu iertare dar de astea care injura pe aici de mama focului si vorbesc ca tatele la usa cortului nu se mai ia nimeni
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:01
e ffff mult de citit...mai exact incepi pe dupa te muti pe mamici online, dupa mai este inca unul si iar te muti pe online ca la sfarsit daca mai ai vedere si nervi sa intri aici pe specialelele si dupa mai intra si pe tratament, mai ai ala cu produse bio, deja este o ciorba de topicuri, mai poti insista si pe mamici cu burtici on line si iar intra pe speciale...de asta ziceam SUCCES daca are nerv sa citeasca tot...ar trebui sa intre si pe soacre uffff o sa fie nevoie de notite
alinakatt
Postat pe 4 Iunie 2010 15:02
laura eu recunosc:mi-am imbogatit vocabularul cu ''piulita ta ''asa ca il folosesc si cu sotul cand vb la tel
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:02
buna fetelor, mesajele de mai sus sunt toate din partea anaROBERT si au inceput sa apara doar dupa ce am scris eu mesajul ca raman neutra, ma amuz si ma relaxez cu tema topicului acesta. voi ziceti ca nu se refera la mine si ca sar ca arsa, dar chiar nu imi place sa fiu atacata facand nimic.nu am vorbit urat, nu m-am legat de nimeni, doar efectiv urmaresc subiectele care imi fac cu ochiul! de anaROBERT nici nu stiam ca exista pana a inceput sa isi arate coltii, ,mie imi place de toata lumea aici, ca daca nu imi placea, nu mai intram pe forum sau sa adaug si eu mesaje, nu? si vreti sa imi spuneti ca daca cineva va facea la fel , stateati cuminti in banca voastra.... Deci, anaROBERT, daca nu avem ce imparti, nici bune nici rele, atunci fiecare cu treaba ei! exact cum tu ai dreptul sa te manifesti cum doresti aici pe forum, asa am si eu dreptul ca si celelalte sa ma exprim! iti doresc si va doresc o zi buna!
olteana26
Postat pe 4 Iunie 2010 15:03
alina, deci tu stii cine era?
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 15:04
daca 20 iti zic ca nu se refera la tine de ce insisti...chestia cu neutra e din alte cauze...nu inseamna ca dca tu ai fost neutra si ai citit si te-0ai amuzat se refera la tine mai sunt cateva neutre care au intrat cu un nod mare la batic si cand l-au desfacut a venit tsunami
alinakatt
Postat pe 4 Iunie 2010 15:06
uite pentru linistea ta sufleteasca si spirituala ca sa te calmezi sa nu mai sari asa iti si spun pentru cine erau postarile pentru elenis23 ceva de genul,de aia ti-am recomandat sa recitesti postarile,si ultimul mesaj adresat ei mai ales,dar daca vezi precum calul nu am nici o vina eu.


tu te-ai luat de mine ca am nu stiu cate mii de postari,ca alta treaba eu nu am,ca stau numai pe forum asa ca te rog frumos.
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:06
nu conteaza...
parca vorbeam noi doua pe prive pinicuta cu identitatiile astea false...
Eu doar un singur album il aveam la libera trecere cel cu salina.In rest erau private.Am dat accept de curand la o persoana (miercuri) si cateva ore mai tarziu au aparut si gemenele sa-mi lustruiasca posteriorul
alinakatt
Postat pe 4 Iunie 2010 15:08
mno ce pot sa zic, macar stii cine este.... nu ca ar ajuta prea mult...
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 15:10
ce bine ar fi daca de atata lustruit posteriorul si de atatea mancaturi de fund ai si slabi,eu v-as ruga sa ma muscati zilnic poate asa dau si eu cele 6 kg in plus jos
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:10
pot sa-ti lustruiesc si eu papucii ca poate cand vin pe la tine mai stau o zi in plus
Laura_M
Postat pe 4 Iunie 2010 15:10
ce sa faci ma la alina?mmm voi dati de banuit.....
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:11
pai isi cauta piulita, n-auzi ?
pinicuta
Postat pe 4 Iunie 2010 15:13
asta e postare din ce discutam cu anabell pe tratament dupa ce venise pisatoarea in jet...


Avatarul lui alinakatt
1902 mesaje
Membru din: 17/11/2008

Postat pe: 2 Iunie 2010, ora 13:17
Citeaza Raspunde

stiti ce ma intreb eu toate postarile astea care apar ca mugurii nu-s facute doar asa sa starneasca spiritul liber al forumistelor intra arunca si iese subtil....drak le mai vede sau mai rau unele isi iau identitatii false doar ca sa scri o amaraciune doua si dupa ceau...nada...nimic
deci le place sangele....culmea cand se linistesc apele vine una si da cu vulva de bordura de o face praf pana se umple de sange si uite asa ies rechinii din nou la vanatoare


mai tarziu am avut o cerere am dat accept si culmea m-am inmultit
alinakatt
Postat pe 4 Iunie 2010 15:14
aaaa m-am calmat
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:14
ei si voi acuma, caut si eu, o piulita sun surubel... ce-mi iese, e criza
Laura_M
Postat pe 4 Iunie 2010 15:14
sorela te inmultesti ca si ciupercile?
tusi_Oli
Postat pe 4 Iunie 2010 15:17
vreau sa-i spun doamnei KKT sa nu-si bage nasul in profilul meu ca nu ma impresioneaza deloc
Laura_M
Postat pe 4 Iunie 2010 15:17
ok, daca e sa fie asa cum ziceti, imi cer scuze! chiar toate topicurile: mamici online, soacrele, tratament, etc. nu am timp sa le citesc! stau si eu cand am timp, asa ca e posibil sa fiu slab informata! cuvantul ,,neutra'' , ,, amuz'', ,,virtual'' am considerat ca sunt cuvintele mele si normal ca am luat-o pe linie gresita... asa ca inca o data, i'm very sorry! eu chiar sunt o persoana pasnica, nu imi place sa ma uit urat sau sa ma cert, dar acum s-a intamplat, gata! trec peste asta si asta e, invatatura de minte! mersi pt. clarificare!
olteana26
Postat pe 4 Iunie 2010 15:17
neata laura
tusi_Oli
Postat pe 4 Iunie 2010 15:17
da imi amintesc de discutia aia....


pai tusi sa fi mandra ca e asa renegata si o copie admiratoarele,inseamna ca au ele ceva pe suflet
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:18
o spovedanie ar usura situatia nehhhhh
o spirala a puritatii, imbracate va rog, sa nu socam ochii sfintelor kidz ca le orbim drakului
alinakatt
Postat pe 4 Iunie 2010 15:20
nici o problema olteana26 dar aceleasi cuvinte le-a folosit si elenis23 asa ca nu te mai simti cu musca pe caciula


mai fetelor ce sa ales de spirala creata de alina?sa ratacit si asta?
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 15:21
cine-i renegata? sorela?nu cred
da sunt mandra de ea de sorela sa nu se inteleaga gresit
tusi_Oli
Postat pe 4 Iunie 2010 15:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2 baieti 22 De la: Eugenia69 27 Iunie 2011 19:47
autism 11 De la: Valentina_Dragos_1 24 Octombrie 2012 16:59
indemnizatie de crestere a copilului 2 De la: garbo_6690 4 Septembrie 2012 08:25
haine ieftine bebelusi 1 De la: irinar2010 19 Martie 2010 11:38
Infacol-cel mai bun pentru colici 30-34 ron 1 De la: infacolromania 9 August 2009 08:11
Setari Cookie-uri