"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum!

eu in momentul cand am citit postarile sincer m-amamuzat la maxim,deci sa trecut de mult de virtual iar de bunul simt nici nu mai este vorba.ma intreb cateodata desi sincer cu mana pe inima va spun pentru mine sunteti niste piese de sah,nu va cunosc in realitate si daca asta sunteti in viata de zi cu zi ma bucur ca ma ocolit doamne doamne de asemena oameni.


ses poate e greu de crezut dar se pare ca anaROBERTT chiar are limbrici ,nu stiu cine este aceasta epava si oare are copil?nu e mai bine sa isi ocupe timpul cu cresterea si educatia lui? dar intrebarea este care educatie? mai bine si-o face singur saracul copil.....


viobregar ai putea sa ne arati si noua ca esti in stare sa dialoghezi?ca poti scrie ceva retoric sau nu? nu te-ai saturat oare de aceleasi fraze?si anume:ai dreptatate alina,te iubesc alina,te ador alina.....si lista continua dar din lipsa de timp si din neplacerea de a avea discutii lungi si fara rost cu tine ma opresc aici.


anca este foarte bun acest topic desi nu ii vad rostul,sunt peste tot,omniprezente indiferent de topic si titlul acestuia,mahalagismele si barfa sunt criteriul de baza al femeii''moderne'' din ziua de azi,evident sub falsa identitate


in incheiere draga anaROBERTT(lidya)sa fiu pe intelesul tuturor nu vrei sa iti faci viata mai usoara,iti place cercul in care traiesti,chiar nu vreai sa inaintezi?pacat......
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:37
cine e peste tot? TU ESTI PESTE TOT nu eu, chiar nu-ti e rusine sa vorbesti? cine a inceput cu mahalagisme si alte cele? va rog frumos sa dati paginile inapoi, dragi mamici daca vreti sa intelegeti ce s-a petrecut pe aici, nu cititi printre randuri, doamna anca4vlad! iar vreti scandal, sau ce?
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 00:45
pai tocmai sa se dea back sa ti se vada postarile

tu esti mama scandalului,cred ca ai ramas singurica oita ratacita
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 00:48
ana eu stiu sa dialoghez civilizat, spre deosebire de altii...
sa ma fereasca d-zeu
si cand am avut ceva de spus nu m-am ascuns in spatele altor profile ca altele, devine dezgustator...
unele persoane chiar sufera de nebagare in seama cronica ca sa nu zic altceva...
viobregar
Postat pe 16 Mai 2010 09:21
pai vezi tu viobregar chiar sustii vehement ca ''unele''perosane sufera de bagare in seama si ca se ascund in spatele altor profile,mai bine i-ai spune prietenei tale sa isi ocupe timpul cu alceva nu sa se ascunda sau si mai bine si mai frumos ar fi sa aibe ''cojones'' si sa se arate in momentul cand eu sunt on-line

cat despre tine draga mea ferita sau neferita de dumnezeu pagini la rand,zile la rand ai demonstrat contrariul,ai toate sansele si posibilitatile ca poti dialoga cu cineva de ce nu o faci?doar simti nevoia sa aprobi?sa ''iubesti si sa adori'' virtual? sa fim serioase hai ca poti tind sa cred ca al tau cap nu tine doar locul ocupat pe umeri,fa ceva util cu el daca nu poti te rog insistent sa te abtii.
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 11:57
draga eu dialoghez daca am cu cine...nu simt nevoia doar sa aprob, cred ca ti-am spus ce am avut de spus, eu vio, nu m-am ascuns sub o alta identitate desi m-ai acuzat de chestia asta...
si iubesc si sunt iubita real nu virtual, aici totul e o distractie pentru mine, dar vad ca pentru altii internetul este o frustare, asta se intampla cand se confunda viata reala cu internetul...
viobregar
Postat pe 16 Mai 2010 12:55
eu am spus si ma repet la orice ora si chiar vorbind de virtual bag mana in foc ca respectiva persoana si anume anaROBERTT esti tu sau lidya si am si argumentez de ce: lidya pentru ca este stilul ei caracteristic si daca are putin obraz si nu face pipi pe la colturi sa recunoasca ca a mai facut asa ceva si cu alta persoana de pe forum iar tu pentru ca ma repet cateva pagini la rand mi-ai demonstrat cat poti si ce poti virtual vorbind caci realitatea tind sa cred ca e mai nasoala.
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 23:32
si daca as fi (ca sa-ti fac tie pe plac) care-i problema ta? e doar o poza, e doar un profil, nu vad ce regula s-a incalcat, atat timp cat sunt n profile pe acest forum si nu numai, care au puse poze de pe internet sau au nume asemanatoare, care-i problema????
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 23:47
ana daca citesti din urma o sa vezi ca am fost online odata cu anaROBERTT si mie mi se pare scarbos ce face respectiva persoana...
Si de unde stii tu cum e realitatea, mai bine uita-te in curte la tine si apoi mai vorbim sau nu. Si cum ti-am demonstrat ce si cum pot?
viobregar
Postat pe 16 Mai 2010 23:50
vio in poza de la avatar esti tu? deci cu ce drept ai "furat" acea poza? bai ana, eu te-am lasat in pace, caci de la tine "am invatat" cum ca desteptul cedeaza primul, acum tu ce faci? ti-ai uitat propriile reguli dupa care te ghidezi in viata?
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 23:55
lydia aia e de pe net, e katherine heigl dar nu m-am dat ca as fi ea si nici nu mi-am creat profil dupa al ei
viobregar
Postat pe 16 Mai 2010 23:58
fetelor sunt aici heloooooooooooo nu am plecat nicaeri si am sa va raspund pe rand,calm fetelor,calm pareti cam nervoase

lidya daca vine din partea ta nu ma mira deloc doar ca iti poti face 10 profile cu acelasi nume,imi poti fura toate pozele care le am la profil,poti scrie ce minunatii vrei sperand sa faci nu stiu pe cine sa creada ca sunt eu dar niciodata nu te vei vindeca si nu vei demonstra un gram de bun simt,educatie si macar 1 % inteligenta.


vio asa cum si tu ai avut dreptul la replici si la pareri asa ca si tine am si eu dreptul sa imi formez propria parere si sa dau propria replica pentru ca eu acum stau de vorba cu voi apoi inchid pc-ul si nu mai existati,sau ce ai sa imi spui de data asta cum ca la 2 ani deja stiai teoria relativitatii?sa aprobii comentarii de prost gust?sa iubesti si sa adori virtual?permite-mi sa iti spun ca din punctul meu de vedere esti falsa si nu o interpreta drept jignire este o remarca.
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 23:59
desigur, nici nu am spus asta, m-am referit la poza, atunci cand iti etalezi formele pe net, trebuie sa-ti asumi si riscul de a fi "furata" nu? mai ales cand arati bine
lidya
Postat pe 17 Mai 2010 00:00
cine vorbeste de falsitate Fata nu vezi ca nu a avut nimeni nimic cu tine si te ataci si te bagi in seama fara rost.
Eu una ma retrag noapte buna
viobregar
Postat pe 17 Mai 2010 00:03
noapte buna vio
las-o in pace, daca atata poate!
lidya
Postat pe 17 Mai 2010 00:05
daca m-as fi atacat as fi reactionat poate ca voi as fura poze de la profile si as crea profile cu aceleasi nume de utilizatorii si as posta numai postari copiate dar imi plac discutiile astea picante cu voi,de ce este interzis?

unde ai fost vio pana acum cat am discutat cu fetele cu care am avut discutii in contradictoriu?securea razboiului a fost ingropata dar tu ai ramas in fundul societatii nebagata in seama,ai fost lipsa desi erai on-line te abtineai

permite-mi sa iti dau un sfat si asta ia-l ca atare si in viata de zi cu zi:in momentul in care vezi ca se cearta doua persoane nu te baga intre ele nici ca jucator nici ca arbitru risti ca ele sa se impace iar tu sa fi marginalizata,barfita....
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 00:07
ana cu care fete discuti tu cu care ai avut discutii in contradictoriu? Da-mi 2 nume ca asta inseamna fete cel putin 2 si te rog zi si pe ce topic sa citesc si eu...
viobregar
Postat pe 17 Mai 2010 00:15
cum adica cu care fete discut eu?cum cu care fete am avut discutii in contradictoriu? dar tu unde ai fost acum cateva saptamani cand erau discutiile respective si aprobai iubeai si adorai de mama focului?nu erai tu cu aprobatu si aplaudatul?
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 00:31
fata tu ai zis ca acum discuti cu fete cu care discutai in contradictoriu si vroaim sa stiu cu ce fete discuti tu acum, da nume nu te mai ascunde
viobregar
Postat pe 17 Mai 2010 00:35
sa ma ascund de cine anume viobregar de tine?sau de cine anume sa ma ascund? atata timp cat scri si citesti o poti face in continuare si daca esti fata isteata vei vedea si vei remarca,dar la cat de isteata te stiu eu nu prea ai sanse
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 00:42
si iar nu raspunzi la intrebari si faci afirmatii doar de dragul de a le face...
eu am terminat discutiile. Oseara frumoasa in continuare si o noapte placuta.
viobregar
Postat pe 17 Mai 2010 00:43
eu am raspuns la toate intrebarile doar ca mai indirect desi daca recitesti bine si daca poti deduce te vei prinde,mura in gura ca lui fimiu nu iti pot da deoarece am pretentii de la tine doar la 2 ani ai invatat teoria relativitatii
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 00:47
Ma scuzati ca intervin anaROBERT fara suparare dar prima parte din denumirea topicului ti se potriveste manusa
Noapte buna!
sarah_kidz
Postat pe 17 Mai 2010 00:55
nu trebuie sa iti ceri scuze ca intervii esti libera sa postezi ce vrei si unde vrei doar ca sa te ti bine si sa ai nervi de fier cand se va sari si la beregata ta si vei fi copiata
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 00:57
buna seara! "sarah"..... dar de unde stii tu atat de bine aceste lucruri si ce se petrece aici?? nu te-am vazut intrand decat o data sau de doua ori, si acum ai pretentia ca o cunosti pe anaRobert? Sau a cui sosie mai esti si tu? ca vad ca este la moda......
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 01:01
buna aly cum se spune in termeni moderni e ''trendy'' acum ce care este problema daca furi cu nesimtire si iti atribuii anumite drepturi,e vre-o problema?in mentalitatea doamnei moderne nu
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 01:03
imi cer scuze daca am deranjat, nu sunt sosia nimanui, sunt membru de ceva vreme pe acest forum
vad ca voua va place scandalul, ma scuzati, nu am nimerit unde trebuia!
sarah_kidz
Postat pe 17 Mai 2010 01:03
se vede sarah din ce data esti membra dar cum ai dedus ca ne place scandalul? ,nu am avut discutii cu tine nu am avut schimb de idei si pareri cu ce drept sau mai bine spus cine ti-a cerut parerea,cu ce drept ma etichetezi tu pe mine?ca apoi sa spui ca noua ne place scandalul
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 01:09
uite ca nu ma pot abtine,ma pregateam de culcare,zic... sa ma uit si eu ce fac fetele de pe forum
Sarah pari uimita,dar nu tu ai intrat sa-i spui anei ca i se potriveste treaba cu doamne intre ghilimele?
Adica stai ca-ti spun eu ce parere am despre tine,dar nu-mi place cearta...gata ti-am zis-o ...si din nou uimita ma retrag?!!
Hmm
Hai mai fetelor sa fim mamici
chanty
Postat pe 17 Mai 2010 01:10
Eu una nu inteleg un lucru... cum se poate ca cineva (nu fac nici o referire la nimeni, zic in general) sa intre pe un forum, doar ca sa se certe... si sa arunce cu vorbe aiurea asupra altor persoane... Inteleg, intri sa mai schimbi o idee, sa mai glumesti........dar sa te certi, si sa asupresti persoane care nu le cunoastem...binul simt si respectul de sine se pierde. Nu credeti stimate mamici?

Sarah, NU ne place scnadalul. Si de aceea am dori (eu cel putin) sa fie ocolit.

Stiti voi, pe internet totul este relativ. Orice formulare poate fi interpretata de multe ori gresit... De ce sa incercam sa vedem doar partea goala a unui pahar, si sa ne vedem de lucrurile noastre?

O noapte buna dragi mamici, sau viitoare mamici!
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 01:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand infacol 1 De la: kidz003400 17 August 2009 15:43
peeling chimic 21 De la: vanda10 16 Februarie 2017 15:47
Bb si cainele! 5 De la: corina_dragoi 6 Octombrie 2009 15:15
constipatia 15 De la: ina_rebeca 23 Februarie 2011 11:26
DR. DRAGHICI GETA - BACAU 1 De la: Ambi84 20 Ianuarie 2012 10:19
Setari Cookie-uri