"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum!

chanty te salut din mers
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 01:11
pai poate plictisite de rolul de mamica,cu rutina zilnica unele se gandesc ia sa fac altceva si ce stiu femeile mai bine sa faca:sa barfeasca si sa se certe ca niste cate (asta in viziunea sotului meu)sa nu pui 5 femei intr-o camera ca iese foc

anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 01:12
multumesc pentru primirea facuta! am urmarit de ceva timp discutiile, mai bine nu mai intram nu am nimic personal cu nimeni, a fost doar o remarca, imi cer scuze din nou!
Noapte buna!
sarah_kidz
Postat pe 17 Mai 2010 01:13
Aly_fab am prins salutul,am plecat si eu la un film
chanty
Postat pe 17 Mai 2010 01:14
nu, nu-i mamica. noapte buna ana! mamici
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 01:14
nu trebuie sa iti ceri scuze sarah poti face sute de remarcari nu ma deranjeaza doar ai grija totul la limita virtualului daca vrei sa ne duelam ok nici o problema sunt aici numai pentru tine

iar pentru linistea ta cred ca ar trebuii sa citesti inca de la inceput discutiile ca sa iti dai seama de fapt care este reala problema nu doar sa privesti printre stuf
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 01:15
Noapte buna mamici
chanty
Postat pe 17 Mai 2010 01:16
noapte buna fetelor somnik usor

chanty vizionare placuta

aly somnik usor

nici nu v-am intrebat ce ca fac copii,sunt bine ce traznai au mai facut?
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 01:17
Vai tuuuuuuuuu ....fetelor! Ce se ntampla cu voi?????!!! De sunteti atat de agresive una cu alta????!!!! Parca a ti fi in razboi cu ;soacra;!!
Jojolin
Postat pe 17 Mai 2010 01:29
cand esti in razboi cu soacra te mai abtii ca totul este real si scandalul face to face dar aici e taiem beregata virtual


te bagi socrela? nu ai somn?
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 01:31
iullius2001 nu iti da foc nimeni la paiele de pe cap stai linistit ca stau bine acolo paiele. Adevarul este ca poti sa asculti ce vrei, nu te opreste nimeni ca sincer mie fara suparare mi se rupe ce asculti tu. Papadii sau nu, tot vrea lumea scandal. Oricine ce zice tot intra pe topicuri din astea unde se spune :puteti zice ce vreti, vorbiti vulgar daca vreti, etc. Ia uite cate "doamne" au intrat... sa nu mai discutam de "domn" . Tot papadie esti si dumneata draga "domnule". Eu una nu am chef de cearta dar vad ca asta se prefera. Si daca nu va plac mahalagismele si vulgaritatile de ce intrati in discutiile astea contradictorii??????????? Abia asteptati sa apara un pic de cearta, si .....gata scandalul.
Fara suparare dar asa e, si daca nu se comenteaza se citeste.
Pitu
Postat pe 17 Mai 2010 12:22
topicul asta a fost creat special pentru '' doamnele'' carora le displac anumite persoane de pe forum,carora anumite pareri,idei si sfaturi nu le pica bine si automat discutiile deviaza cum sa si vazut pana acum,dar intrebarea este de ce?nu este nimeni obligat si nici silit sa placa pe toata lumea sau sa intre in discutii daca nu isi are rostul poate doar privi ca un spectator si poate trece mai departe la lucruri mai importante.....asta daca poate.

personal nu am nimic cu nimeni,nixci nu va cunosc si pe multe nici nu mi-as dori sa le cunosc vreodata si cu atat mai putin sa am parte de caractere asemanatoare pe langa mine.

fiecare are dreptul la o parere,la o replica nu este interzis nimanui atata timp cat sunt in limita bunului simt dar desi este un forum fara moderatori te astepti la orice.

anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 13:09
ma lasati masca fetele....
Un bun samaritean deschise topicul ca sa se simta cu obrazul gros ``papadiile``si ce se intampla in decurs de 2 pagini si jumate nimeni nu doarme in front si culmea tot AnaRobert e de vina rusine sa va fie de data asta ati incurcat papadiile


P.S. socrela lumea ii linistita..... da-le un strop de sanje ca-si sar la beregata TE IUBESC

P.S.2 Ancuta ce liceai de liniste in casa de fapt care-i motivul pentru care l-ai deschis acest topic???simteai ca-i prea mult calm pe aici si nu stiai cum sa intervi sa mai destinzi un pic atmosfera.
Nu te mai obosi sa-mi scri mesaje private....eu sufar de indiferenta cronica deci la mine nu merge terapia sentiment.....vrei sa fi prietena mea si nu sti cum
alinakatt
Postat pe 17 Mai 2010 15:49
alina ca bine zici. Buni samariteni sunt peste tot.
oricum inca nu cred ca s-a ajuns la cearta. doar la discutii in contradictoriu.
Pitu
Postat pe 17 Mai 2010 16:02
alina oricum tu sti ca mai mult ca mine nu te iubeste nimeni nici macar socrela

vrei sa ne cuplam?si poate si o posibila ieseala?
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 16:23
din pacate Anabell trebuie sa recunosc ca aici pe kidz doar cu socrela ma iubesc si ma iubeste cu adevarat....restul s-au dovedit a fi doar aventuri...cu socrela am impartit si bune si rele am avut si divorturi si m-au parasit ,amantii si m-au lasat cu inima franta si Socrela mi-a ramas fidela pana la capat...
alinakatt
Postat pe 17 Mai 2010 19:52
pai mai alina fati timp si de o aventura,atata dragoste si devotament la un momendat strica si devine plictisitor ,eu ma bag la o aventura sa sti
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 23:43
vrei so facem pe Socrela Anabell esti un pic pervertita
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 11:03
ce nu face omul pentru o prospatura ,nu ma dezamagi alina ca doar socrela ramane socrela,se observa dragostea enorma dintre voi chiar pot spune ca va venerati
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 12:18
ne mozolim
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:25
ne si mozolim evident iti dai seama
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 12:28


`` special`` pentr...bla bla bla``
nu ma pot abtine...e un defect profesional sa despic firul in 15
citez:


ASTA E TOPIC PENTRU...."DOAMNELE" NEMULTUMITE de subiectele de pe forum! si, prin nemultumite, ma refer la cele care considera ca au o educatie si cunostinte mult peste "temele" topic-urilor existente pe acest forum/site, care de altfel este un site pentru mamici mandre de puii lor, insa nu atat de mandre de sine incat sa nu ceara o parere sau un sfat sau sa schimbe idei si experiente cu alte mamici asemenea lor!!!!
deci, celor care va incadrati in cea de-a doua categorie, imi cer scuze anticipat pentru .. crearea acestui topic, insa am simtit nevoia s-o spun!

"doamnelor" - anume alinakatt, tusi_oli, lidya, viobregar (si cele care le tin trena)



extras de citat:``celor care va incadrati in cea de-a doua categorie``

Tu fata ce vroiai sa zici prin aceste randuri

deci .... sunt 3 categorii aici eu si cele 3exemple(cat1.) restul trena(cat.2) si sfintele(cat. 3) bun. pana aici suntem de acord...
necioplitele stim cine suntem, la trena mai trebuie lucrat ca deh nu te-ai obosit sa definesti inca cine ce si cum bate crivatul dar dupa titlul topicului care sunt restul adica cele sfinte ca am o lacuna ...sti tu oare de ce?
ia sa vedem atatea cate scriu pe forumul asta indiferent care ar fi subiectul atatea au scris si aici (+-1/2 persoane) inclusiv cu tine cap de lista doamna batic
eu m-am simtit ``speciala`` si deh am scris pe aici dar restul care au dat curs invitatiei tale si ele sunt ``doamne speciale``oare
si acum din nou revin scump naframa, da-ti jos carpa din cap dai cu dansa de podea si nu mai face atat pe pacifista ca si tie iti place varsarea de sange.....daca nu era adevarat ca-ti place nu faceai pisu la intuneric pe mamici on line sub identitati false..ca dupa sa reinvi ca pasarea aia nemuritoare si sa zici X Y Z la colt sunteti veriga slaba, trena se stiu ele care la fel la colt cu voi...sunt iar restul bravo nota 10, ma lasiiii ....data viitoare cand vrei ceva audienta intra si tu ca tot omul si zi vreau un pic de scandal FIGHT FIGHT si vezi ce si cum


vrei sa fi prietena mea
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 13:54
BRAVO ANCA esti o tipa foarte curajoasa ca ai indraznit sa te expui atacului fetelor, eu personal am fost jignita pe acest forum si am fost martor neputincios si intrigat cand alte mamici au fost jignite sau li s-a vorbit urat, cand le citesti postarile parca le si vezi cu mainile in sold ca la piata, am vazut ca unele mamici au postat pe forum si in ziua de Craciun, o femeie cu familie si bine integrata social nu isi petrece ziua de Craciun pe forum.....
Tu crezi ca mai exista femeie educata care sa-si cenzureze limbajul, care sa-si ascunda invidia (care exista in toti bineinteles), sau care sa aiba o toleranta atat de mare incat sa dezvolte relatii pozitive cu ceilalti?
Personal am fost dezamagita de reactiile fetelor la parerile celorlalti.
Exista un forum unde o tipa incerca sa ne convinga de beneficiile produselor BIO, ei bine aceasta tipa a fost linsata de fete, i s-a vorbit urat si de sus.
Felul cum ati reactionat la vederea acestui forum nu a facut decat sa confirme faptul ca Anca avea dreptate, daca aveati un anumit nivel poate faptul ca s-a infiintat acest forum va dadea de gandit si incercati sa vedeti unde ati gresit.....
Dar bineinteles ca trebuie sa nu fii limitat ca sa vrei sa te perfectionezi si sa ajustezi anumite denivelari din comportament...
Inca o data BRAVO ANCA!!!!
silvia_kidz
Postat pe 23 Mai 2010 03:52
ce tare suna "doamna batic" cand am citit o juma de ora am ras foarte tare!
ale_micutza
Postat pe 23 Mai 2010 10:07
Pffff cine e cea care vrea sa convinga pe un forum intreg draga???Asta suna a spalare de creier...daca ziceai si tu un topic intreg mai ziceam dar asa...Parca sa raspuns pe acel ~~forum~~Da pentru BIO, dar nu prosti lumea cu produse despre care nici macar ea nu are habar cum sunt facute
Pe tine cine te-a mai jignit si cu ce? Ma, dar toate sunteti sfinte si cu val la gura...Intrati si incepeti sa va luati de coltul fustei in hora puritatii...vai ce rele..vai ce needucate...vai ce asa si pe dincolo...vai ce ditamai barna aveti in ochii...vai ca si in ziua de craciun ati intrat..vai ca si noaptea la 2 scrieti...vai vai vai....si inca o data vai ca eu va citesc si ma luminez cum puteti fi atat de rele ...Ma lasi Silvico ia-ti un Zanax Ce faci ma in viata reala? Iti tai venele? Mai lasati toata aceasta aura de sensibile ca nu va vine bine luati o gura de realitate....Daca asa plangacioase sunteti aici pe forum ....ma doare mintea cum va plangeti in Real Life


alinakatt
Postat pe 24 Mai 2010 13:40
chiar asa....cata sensibilitate....intr-o lume virtuala
Eu nu inteleg. Aici ar trebui sa isi spuna fiecare ofurile, sa vorbeasca fiecare cum vrea sa zica ce vrea fara suparari si sentimentalisme ca doar nu se cunoaste lumea. Doar nu e nimic real. Sunt reale intrebarile, raspunsurile (poate nu toate) dar nici chiar asa mai fetelor. Ce sariti asa ca vezi doamne a zis una ceva sau a vorbit mai deocheat si vai doamne ... de parca ar fi pus cineva private spice on line aici!!!!!!!! Mai fetelor de aceea e pe internet, de aceea nu va cunoasteti intre voi (cele care se cunosc probabil vorbesc si in privat sau pe mess) ca sa puteti spune ce vreti. Parca vad ca multe ar zice una alta dar nu zic ca vezi doamne ce zice ....vecina (in cazul de fata fetele de pe net). Ce va ascundeti atata dupa degete...ca va place - mai ales cele care s-au deranjat sa scrie atat si sa critice -- pai sincer acuma daca chiar va deranja nu citeati ---- dar adevarul este ca ati fost curioase.
Sa fim serioase -- nu vreti discutii "deocheate", nu vreti sa cititi certuri si replici mai piperate sau subiecte in care nu se discuta despre copii nu cititi si gata, treceti pe alt topic ca sunt o gramada .
Pitu
Postat pe 24 Mai 2010 15:17
Pai tocmai ca traim in viata reala si nu simtim nevoia sa despicam firul in 4 pe forum, sa ne bem cafeaua in fata calculatorului , sa legam prietenii virtuale sa ne pupacim , sa ne facem declaratii de dragoste infantile si sa postam mesaje interminabile care oricum plicisesc...
silvia_kidz
Postat pe 24 Mai 2010 15:20
De XANAX cred ca tu ai nevoie ca tu te agiti ca Pepsi pe toate topicurile....
silvia_kidz
Postat pe 24 Mai 2010 15:26
pitu la obiect ca intotdeauna!
aly_fab
Postat pe 25 Mai 2010 00:03
mai fetelor ce ati patit iarasi?vesnicele discutii in contradictoriu si culmea protagonista de data asta nu mai sunt eu (din pacate)

mai fetelor e greu de inteles ca aici nu trebuie decat sa postezi daca simti nevoia sa raspunzi cuiva,sa citesti daca ti se pare interesant si sa memorezi inumai daca este cazul.

sa fim pe aceiasi lungime de unda toate nu putem,sa cadem de acord intr-o anumita situatie iarasi nu putem,fiecare cu starea sa,cu mentalitatea sa,ce nu va place fetelor ignorati asa e cel mai bine pentru voi

pareri pro si contra vor exista mereu atat in virtualitatea asta cat si in realitate,nu le putem lua in calcul pe toate,plus ca aici multe vor sa para ceea ce nu sunt iar discutiile dupa cum sa si vazut degenereaza,o iau pe alta alee
anaROBERT
Postat pe 25 Mai 2010 00:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lumina naturala in camera copilului 6 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 14:52
salut 65 De la: anaROBERT 5 Martie 2010 12:24
Constipatia la sugari 2 De la: pdana 15 Septembrie 2011 14:53
Clubul mamicilor care au nascut la Giulesti 2 De la: pinicuta 8 Iulie 2009 14:05
sterilet.... 6 De la: garbo_434063 8 Mai 2016 12:20
Setari Cookie-uri