tratament!!!

nu am sa inghit nimic si daca ai vreodata timp am fost intrebata pe un topic da back si vei putea citi

daca voi afla vreodata cine este in spatele acestui profil nu am sa fac decat sa imi cer scuze de acuzatiile si afirmatiile facute iar respectiva persoana va fi renegata,dar eu deja stiu cine este dar rabdati fetelor veti afla imediat.....
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 00:09
din pacate sunt din nou masca
1.topicul era un apel la cele care simt nevoia sa ma scuipe....un fel de contra argument la cel deschis de anca.Ma gandeam ca poate are dreptate si chiar exista mamici sensibile care s-au simtit lezate de mine si prezenta mea....
2. v-ati batut joc de topicul meu am specificat vreau identitati reale etc...
3. Ancuto deci cum e cu discutiile pe aici...le place fetelor varsarea de sange sau nu...deci data viitoare cand mai ai chef sa faci referire la mine si la discutiile mele cauta un mod mai pasnic..... ca ia uite iscaram din nou scandal pe aici si culmea toate savureaza lucrul asta inclusiv cele ce s-au dat la fund in ultima vreme....
alinakatt
Postat pe 17 Mai 2010 16:06
v-am spus eu daca pui cateva femeii intr-o camera iese foc se lasa cu ciufuleli de ce nu s-ar lasa si aici.

si cui nu ii place cearta,barfa si discutiile mai aprinse in contradictoriu

oricum are audienta topicul tau alina si asta conteaza
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 16:26

Anabell sti care este problema idea acestui topic nu a fost inteleasa...l-am deschis special pentru ca cele care sunt oftucoase pe modul meu de exprimare sau din cauza a cee ce scriu sa poata sa intre linistite aici la TRATAMENT si sa arunce cu OO in mine, rosii, castraveti, cu ce or vrea si le duce mintea sa ma faca in fel si chip...adica sa se descarce nu sa se ia de par una pe alta
alinakatt
Postat pe 17 Mai 2010 19:42
adica .... tu vrei sa spui ca ai furat ideea topic-ului meu?!?!?! :">

ok, fie si asa . daca ai gandi logic, ai vedea ca nu si-ar avea rostul topic-ul asta daca n-ai mai scrie tu in "halul" tau caracteristic (da-mi vopie si mie sa vorbesc urat, daca tot mi-ai pus baticu-n cap! imi dai voie sa-l leg la spate sau trebuie neaparat sub barbie?) sau macar te-ai descarca in al meu!!!!
asa tu nu faci decat sa te invarti in jurul cozii! in continuare nu-ti masori cuvintele sau nu le depui unde nu deranjeaza pe nimeni, deci tot ce e posibil sa ai musafiri aici! iar raspunsurile vor fi pe masura, la fel de frumoase si interesante cum le-ai dat si pana acum! asa ca explica-mi si mie, ce rezolvi?!?! mai multe persoane si subiecte de cearta?!?!? deci asta vrei? :(

nu inteleg de ce n-am fost inteleasa nici ca sesT, nici acum, ca am incercat sa fiu cat se poate de clara si la obiect! ma rog, evident ca trebuia si vointa de la voi sa vreti sa cititi si sa intelegeti, dar.probabil ca erati ocupate cu adoratul reciproc!

e normal sa nu fim toate pe aceeasi linie, e normal poate si sa consideri ca e bine numai ce faci tu, ce folosesti tu, cum gandesti tu, etc tu, .... INSA nu e deloc normal sa sari in capul oricui (crede-ma, stilul asta nu-i sta bine unei mamici, abia daca-l vad la una de mai putin de 20ani, cu cozi impletite si fusta lunga, daca intelegi ce spun;)) , pe orice subiect! ba o mai si trimiti urgent la coada vacii dupa ce te certi mai mult de una singura pe o pagina intrega, fara sa astepti si o replica a ei! sincer, ma depaseste total gandirea ta..limitata!

deci, problema eu cred ca-i alta!
....dar nu mai insist ca vad ca deja se considera distractie toata treba asta si nu vreau sa va incurc eu cu "frustrarile" mele!!!! mi-ar fi rusine! ;)

anca4vlad
Postat pe 17 Mai 2010 20:52
buna seara, simt nevoia sa intervin pentru a-mi spune punctul de vedere. Am revenit la sentimente mai bune, sunt eu, cea care am fost dintodeauna, si anume, Daria. Acesta e numele meu, REAL si nu e o gluma.
Poate va intrebati de ce am luat identitatea anei, intr-un fel sau altul, o sa va explic imediat. Din simplu fapt ca am considerat la momentul respctiv ca e o idee buna, pe parcurs am realizat ca am gresit crezand ca asta o sa o impiedice pe ana sa revina de fiecare data, inarmata cu replici pentru oricine nu-i deacord cu ea, am crezut ca se va potoli intr-un fel, am crezut ca-si va vedea lungul nasului si ca va intelege ceea ce i-au sugerat atatea mamici, pana si prietenele ei, dar nu, acest lucru nu s-a intamplat nici pe departe, din pacate. Ea va continua sa fie in centrul atentiei chiar si atunci cand va spune o simpla banalitate, nu are limita
Chiar daca considerati ca am facut o mojicie, afisand poza ei la profilul meu, sau chiar folosind aproape acelasi nume, nu-mi pasa, pentru ca nu am facut nimic ilegal, imoral, etc...Ca voi fi renegata, si ce? e o lume virtuala unde pot sa revin oricand doresc fara ca cineva sa-si dea seama.

P.S. anaROBERTT pozele tale au ajuns la mine de la prietenile tale, cele care s-au dat la fund intr-un mod elegant, o sa-ti dai seama la momentul potrivit cine sunt ele asta daca vei fi isteata, asa cum sustii de fiecare data cand ai ocazia. Desteptul cedeaza primul, tu oare vei ceda???

O precizare, caci am vazut ca lucrurile au scapat mult de sub control, lidya (cea acuzata ca ar fi in spatele profilului) nu are nici un amestec in toata treaba asta, va spun la modul cel mai serios, iar daca nu ma credeti, va pot dovedi.
Multumesc ca ati avut rabdarea sa ma cititi.
daria4u
Postat pe 17 Mai 2010 22:53
Si in spatele profilului daria4u cine oare o fi
bau
Postat pe 17 Mai 2010 22:59
dar in spatele tau oare cine e?
haide sa lasam rautatea la o parte, vrei? eu am facut un prim pas, nu iti convine, ingora-ma!
daria4u
Postat pe 17 Mai 2010 23:02
Daria!
ses
Postat pe 17 Mai 2010 23:11
buna fetelor...
sa fie aici incheierea telenovelei ?
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 23:15
aly_fab din punctul meu de vedere da

daria4u
Postat pe 17 Mai 2010 23:21
no, bun asa! ma bucur!
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 23:23
ses, ti-ai cumparat TV?
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 23:25
se pare ca da!
aly_fab
Postat pe 17 Mai 2010 23:39
alina am inteles perfect titlul topicului creat de tine dar crede-ma daca cineva simte nevoia sa arunce in tine cu oo sau alte minunatii o va face pe oricare din topicuri,parerea mea


daria4u cine esti de fapt,in spatele carui cont te ascunzi si de data asta ,da-mi voie sa nu te cred in primul rand pentru ca pozele mele au fost pe privat si nu aveau cum sa ajunga la tine

este ca te oftici ca sunt in centrul atentiei ,pai sunt draguta pentru ca voua va place sa ma vedeti asa ofticate.

comparativ cu tine,cu alte mamici de pe forum si cu imaginarele mamici eu fac ce ma taie capul nu dansez dupa cum imi canta altcineva asa cum fac multe(sper sa se simta respectivele) cat despre gestul tau,imi provoaca scarba



o intrebare am la tine,ai depasit varsta de 14 ani,buletin ai?pai vezi sa nu te superi sa iti iei jucariile sa pleci .eu voi sta pe forum cat vreau,voi posta unde vreau indiferent daca iti place sau nu pentru ca imi esti indiferenta
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 23:40
lidya
Postat pe 17 Mai 2010 23:49
ok ana, crezi ce vrei, pe cine vrei, eu am terminat cu tine.

P.S. iti cunosti toti prietenii din lista???? atat am mai avut de spus. Ramai cu bine!
daria4u
Postat pe 17 Mai 2010 23:51
cum se numeste o persoana care are mai mult de doua personalitati ?
bau
Postat pe 17 Mai 2010 23:54
daria multumesc
lidya
Postat pe 17 Mai 2010 23:55
Da, Aly_Fab! Momentan am o problema, cu el, ca sta pustiu' prea aproape. Astept sa vina tati sa il puna pe perete. Pana atunci, oricum... suntem la tv, sau afara. Dar cum afara ploua, ramanem in casa la tv si in adobe ;)) Tu? Bine sanatoasa?
ses
Postat pe 17 Mai 2010 23:55
pai mai fata tu poti spune ca pe un forum ai prieteni?si nu imi raspunde la intrebare ca sincer nu ma astept la un raspuns ceva mai istet decat faptele tale eroice


eu nu te cred pentru mine poti sa iti mai faci ''n'' profile,nemultumita de aspectul vizic mai fura cate o poza de ici de colo poate poate o iesi ceva .este ca sunt simpatica,te-ai mandrit cu poza mea

nu stiu cum se numeste o persoana care face asa ceva dar stiu a nu se numeste persoana
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 23:57
lidya dragostea mea,scumpa mea nu vrei sa faci un efort sa intri de pe doua pc-uri,nu te mai obosi sa intri cu daria apoi cu lidya ,tu crezi ca toata lumea e asa incuiata precum tu ,dezamagire totala.
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 23:58
bau eu inca astept raspunsul tau, sau vrei iar cearta, gata te-ai plictisit de liniste? sunteti FENOMENALE!

acum cine cauta cearta? mai fetele, ignorati-ma!!! sau nu avem loc toate?
daria4u
Postat pe 17 Mai 2010 23:58
vai mama mea
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 00:00
pai tu mandro nu intri deloc,nu postezi nicaieri si te trezesti acum,rasari ca ciupercile dupa ploaie,faci ce faci furi poze si faci profile cu noi si tot tu te simti ofensata,tot tu intrebi daca ne-am saturat de liniste

pai uite ce a draq sunt eu si da vreau scandal cu tine,e vreo problema sau crezi ca ma sperii tu si faptele tale demne de scarba si pline de nesmitire.

ai mai fata buletin?prin scoala ai trecut si tu macar cu prezenta?pffff.....patetic
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 00:03
vi se pare cumva ca ma cert cu cineva?
Am intrebat si eu,era doar o curiozitate.
ma scuzati ca v-am deranjat.
bau
Postat pe 18 Mai 2010 00:03

haide ana, haide ana, haide ana

lidya si bau, noapte buna
daria4u
Postat pe 18 Mai 2010 00:07
nb
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 00:07
pa daria,noapte buna,obsedata de mine cum ai avut grija sa lasi sa para ai grija sa nu ma visezi
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 00:09
ana termina ca esti stresanta deja, fugi la nani si tu
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
carucior de vanzare 1 De la: scolaritzas 16 August 2010 18:18
Alexandra a fost diagnosticata cu angina herpetica . 1 De la: ndanicris 31 Iulie 2009 19:16
Masti de fata homemade 4 De la: garbo_381725 20 Februarie 2018 17:00
Imi este frica sa raman insarcinata. 20 De la: casperphantom 18 Noiembrie 2010 18:53
peeling chimic 21 De la: vanda10 16 Februarie 2017 15:47
Setari Cookie-uri