tratament!!!

tusi oli te rog cu lapte si zahar..
Am ajuns acasa,e un frig afara..brrrrr.Ma doare capul,de mor!!
Tati s-a dus dupa chantal la gradi,ma apuc de mancarica..
chanty
Postat pe 19 Mai 2010 12:51
ok ana, treci la paruiala!!


acum serios vorbind, eu una niciodata nu m-am paruit cu femei, in schimb am caftit vreo doi barbati la vremea mea, i-am atins in punctul slab.. si ce bine a fost Desi nu arat cine stie ce muschiuloasa, din contra eram slabutza... si-au cam luat-o de la mine, sau m-or fi lasat de la ei?!
aly_fab
Postat pe 19 Mai 2010 12:52
Buna, va rog frumos ajutati-ma cu un vot pentru bebelusa mea draga - participam la un concurs foto. Multumesc muuult!

-scoateti eventualele spatii libere din link

http://www.verze.ro/Concurs-foto/Concurs-Copilul-meu-este-cel-mai-haios-2010/Bebei-haiosi-0-3-ani/Uite-ce-am-eu-aici-745.html
hoinareala
Postat pe 19 Mai 2010 12:54
ceau chanty!! aici e cald si frumos!! va trimit niste raze de soare virtuale!!

mai fetelor, de ce nu-mi apare ferastruica aia unde scrie ce si cum scrieti online?!
aly_fab
Postat pe 19 Mai 2010 12:54
ceau aly_fab.Multumesc frumos
Pai,vezi actualizeaza-ti profilul si vezi bifeaza pe acolo..tre" sa mearga
chanty
Postat pe 19 Mai 2010 12:56
aly incearca in setari la profil, probabil ti-ai dezactivat butonul, vezi ca ai opriunea setari buton forum :-P poate de acolo e problema
aly_raz
Postat pe 19 Mai 2010 12:57
si la mine e frig de zici ca e toamna si innorat

aly te=-au lasat baietii iti dai seama ca nu si-au pus mintea cu tine tu fata si slabuta si ei baieti ,sau cine stie ai in tine un strop de jackie chan
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 12:58
aly ia sa caut, ca e tare chinuitor sa nu va vad

ana sunt si eu un pui de jackie chan, am facut carate cand eram mica, eram indragostita de sen sei-ul ala....tare sexy mai era
aly_fab
Postat pe 19 Mai 2010 12:59
pai vezi asta era cauza de fapt,nu te-au lasat baietii sa le dai la punctul dureros erai buna ce mai
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 13:03
Anabell chiar sunt o acritura imi place sinceritatea ta
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 14:37
pai vezi alina ca stiu eu ceva imi place ca recunosti si ca nu te sfiesti ca altele sau si mai rau nu faci pipi pe intuneric
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 14:40
decat sa fac pisu pe mine mai bine spun tot ce am pe suflet...chiar daca felul meu mai direct inseamna sa fiu acritura

Hai sa-ti povestesc o chestie care pentru unele o sa fie :mahalagioaica...iar pentru altele :bravo ma...etc...


De aproape un an si ceva imi tot apareau niste cosulete pe obraz ... cand intr-un final am zis gata trebuie sa merg la dermatolog ca nu imi sta bine sa fiu ca la pubertate.Evident ca si sorela imi tot zicea:dute fata la dermato ca ai vreun parazit ceva...de un an o taraganam pentru ca nu imi place sa ma duc la medicul de familie sa stau 2 ore la coada pentru o trimitere dar ma ajuns si pe mine din urma...
Bun...ma duc stau 2 ore la coada sa-mi dea o hartie si a doua zi dimineata ma incarc cu rabdare constienta fiind ca trebuie sa stau la o alta usa alte 2 ore .Lama la fata se face doar la spitalo dermato, deci ma pun la coada la un doctor care il cunosc de ceva vreme, foarte bun ca medic dar care ma dezamagit ca om si evident ca am izbugnit si ce a fost acolo sa nu iti zic....ceva de genul:
eu stateam si asteptam sa iasa pacientul din cabinetul lui cu trimiterea in mana, cand in sfarsit a iesit domnul doctor imi vede trimiterea si incepe:
Care-i treaba?
nu apuc sa raspund si...
Iar imi veniti cu din astea????eu nu am timp sa stau dupa toata lumea cu trimiteri!!!!Mai imi vin alti 20 pe ziua asta!!!alterat si ofticat la ora 9.30/10.00
incerc sa vorbesc sa-i zic una alta ce ma doare etc....el nimic ...scena se petrecea in capul usi nici in cabinet nici in afara lui cu alti 20 pacienti in urma mea inclusiv una cu bb in brate...in fine la un moment dat m-am simtit umilita ca om si nu imi venea sa cred ca mi se intampla asa ceva....
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 14:57
.....e dupa ce mi-a trecut acel moment de furie umilinta rusine si multe trairi care de mult nu au fost starnite in mine am vazut negru si cand am luat geanta de pe umar si am trantit-o la el pe birou i-au zburat toate...pixuri,retete, stampile, pachetul de tigari si am inceput si eu:
na acum taci ca vorbesc eu...
Cand vine omul fara timitere nu-i bine ca nu il puteti lua ca este spital si asa-i procedura
cand vine omul cu trimitere iarasi nu-i bine ca va deranjeaza Si cum drak ar trebui sa vina la voi doctorii????cu capul plecat scuza-ma doctore ca te deranjez
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 15:01
asta e tot alina? asta a fost singura ta reactie?de ce doar atat?eu cred ca geanta io tranteam in cap si nu pe birou...


pai nu era mai simplu daca te duceai la un cabinet particular?fara sa astepti ore in spatele usii?era mai simplu si contra cost sti macar ca facea ceva bun atata timp cat tu plateai....

si ce ai rezolvat pana la urma?
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 15:05
...Nu ti-ar fi rusine mai animalule????daca nu ai chef de lucru la ce mai vi la munca???
E vorba de bani ? spune-mi cat trebuie sa-ti platesc consultatia sau ce ar trebui sa te caut pe la toate clinicele private din TM unde profesezi????
nu va mai satura nimeni nehalitilor si mai va numiti doctori???rusine si mi-am adunat geanta de la el de pe birou i-am trantit usa de a luat-o tot dracii si am plecat la altul...

Asta asa pe scurt sunt acritura si nu imi pare rau dar nici nu ma las calcata in picioara indiferent de care este statutul interlocutorului
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 15:06
povestea de mai sus are vreo legatura cu "TRATAMENTUL"?
2. tu cred ca ai un tic verbal cu "facutul de pipi", nu te supara
pinicuta
Postat pe 19 Mai 2010 15:07
a m-am grabit deci era si o continuare care iti scotea bestia la suprafata


oricum bine ai facut si eu as fi reactionat la fel
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 15:07
era mai simplu sa merg ca am si facut-o...dar cei de la privat mi-au zis degeaba iti iau 100 lei consultatia ca tot la spital te trimit sa-ti faci lama ca aici nu avem cum....ca am plecat la o clinica privata si m-am intors inapoi dar la alt doctor.Sti cat a fost timpul consultatie 15 minute cu tot cu rezultat si diagnostic si reteta 15 minute!!!!!
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 15:09
si care e rezultatul si cauza cosurilor?
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 15:10
pinicuta esti o dulce...dar daca la Anabell ii place sa repete acea fraza de la inceputuri iaca ii fac pe plac...povestea are alt inteles.
M-a intrebat daca sunt acritura deci raspunsul si-l ia singura
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 15:12
pai imi place fraza aia asa ca o pun ca incipit sa ajuns acum sa se spuna ca daca noaptea faci pipi si aprinzi lumina risti sa faci cancer deci fetelor faceti pipi pe intuneric nu aprindeti lumina,dar vad ca aici se obisnuieste asta
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 15:15
1 bucata parazit care isi face de cap la mine pe fatasi se trateaza ff bine cu crema si medicament....
Imi aparuse pot zice cam dupa ce am nascut dar apareau si dispareau si nu am luat in seama puneam pe seama starilor hormonale si ciclu etc...dar am inteles ca fiind cu sistemul la pamant ...nu am dat importanta sa dezvoltat si si-a facut de cap
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 15:15
da am auzit si eu faza cu cancer....

alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 15:16
pai vezi mai alina eu ce ti-am spus poate cu crema si tratamentul asta scoti si acreala si te indulcesti olecuta si matale bre
anaROBERT
Postat pe 19 Mai 2010 15:17
se vede deja????sunt mai dulcica?mai am o saptamana si termin deci am sa-mi revin la normal
alinakatt
Postat pe 19 Mai 2010 15:29
asa deci, esti sub tratament momentan?
o zi buna fetele
aly_fab
Postat pe 19 Mai 2010 16:17
pai nu asta era topicul?tratamentul
pinicuta
Postat pe 19 Mai 2010 16:44
mie imi pare rau ca iese de sub tratament o sa iasa bestia din ea
poate o salveaza Guru de la napasta
tusi_Oli
Postat pe 19 Mai 2010 21:27
Ii invitam pe toti cetatenii liberi ai tarii ca VINERI 28 MAI 2010 ora 18.00 sa depuna o moneda de 10 bani pe trotuarul din fata cladirii Prefecturilor Judetene sau in cazul celor care sunt din capitala, in fata Guvernului Romaniei PROGRAMUL ULTIMA SPAGA Motiunea de cenzura a cetateanului roman Articol unic: Se reduce cu 25% saracia prin reducerea 100% a guvernului actual Programul "Ultima Spaga" este o manifestare a cetatenilor liberi prin care isi exprima dezaprobarea fata de incompetenta, coruptia si cinismul guvernului Boc-Udrea condus de Traian Basescu. Prin aceasta actiune le oferim guvernantilor ultima spaga si ii poftim sa ne paraseasca. scuze de mass... fiti solidari
bau
Postat pe 19 Mai 2010 23:15
bau nu am auzit inca de actiunea asta. Interesant
Pitu
Postat pe 20 Mai 2010 08:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mame de ingerasi 4 De la: stefystefy 26 Februarie 2010 12:13
fuamtul cu bebe in aceeasi camera 40 De la: anaROBERT 17 Martie 2010 23:51
Sunt racita, pot alapta? 8 De la: garbo_386050 10 Noiembrie 2013 22:29
ajutor!!!! nu mai pot de frica!!!! 7 De la: eu_mino 16 Noiembrie 2009 02:01
carnea 34 De la: office_salinasusesi_ro 13 Martie 2010 10:28
Setari Cookie-uri