patut de vanzare

BUna ziua.Daca intereseaza pe cineva am si eu un patut de vanzare din lemn,cu 2 etaje,marime 60x120,cu saltea.A fost folosit doar 7 luni si nici atunci tot timpul.Este intr-o stare f buna,se monteaza usor.Eu sunt din Ramnicu Sarat,jud Buzau .Pretul este de 200 ron.Daca e cineva interesat raspundeti si vb pe mess.Trimit si poze.
inarebeca
Postat pe 9 Septembrie 2010 19:08
m ar interesa dar logic as vrea sa vad si poze...are cumva si sertar jos?
guapa
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:04
Imi cer scuze ca nu am mai scris dar o sa il dau unei colege de munca,naste luna viitoare.Nu nu are sertar jos.E luat de la ikea.nu mai e de vanzare.
ina_rebeca
Postat pe 25 Octombrie 2010 19:09
Imi cer scuze ca nu am mai scris dar o sa il dau unei colege de munca,naste luna viitoare.Nu nu are sertar jos.E luat de la ikea.nu mai e de vanzare.
ina_rebeca
Postat pe 25 Octombrie 2010 19:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CF2 3 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 15:10
Stranutul si sarcina 12 De la: kidz000722 27 Iulie 2009 15:23
Calmarea durerilor dentare 14 De la: andra2k8 5 Iulie 2011 14:32
sangerari vaginale la fetite de 10 luni 12 De la: dina2011 6 Iulie 2011 08:06
hemangioame 3 De la: cotosm 10 Noiembrie 2008 15:07
Setari Cookie-uri