tratament!!!

daca tot e un mini party hai sa va zic un banc sec. Stiti care-i cea mai scurta convorbire telefonica?
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 01:12
alo?
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:13
-Alo??
- NU, Aly
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 01:13
dar nu e sec chiar e bun
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:14
no. ajunge, ca prea i-am facut rating acestui subiect. eu ma retrag fetelor! va pup pe nas, ma duc sa fur un pui de somn!
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 01:14
super tare
cory_emy
Postat pe 16 Mai 2010 01:15
pai audienta tre sa creasca


pa pa aly somn usor,noapte buna
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:19
vezi tu lidya intre noi este o mare diferenta din fericire,postarile tale adresate mie sunt pline de jigniri si insulte,postarile mele adresate tie sunt ironice,lasate in seama virtualului.

sa sti ca nu ma afecteaza cu nimic ca ma faci si ca m-ai facut cateva pagini la rand proasta,specimen,fada si lista continua dar ma fac ca nu le-am vazut ,asa cum sunt eu sunt mandra de mine si realizarile mele,am stiut sa imi las loc de buna ziua si sa ma fac respectata ceea ce tu nu ai reusit nici macar virtual sa o faci.

mereu am facut tot ce ma taiat capul,sau ce crezi ca mie mi-au placut comentariile si postarile tuturor mamicilor de pe forum,ca am fost de acord cu tot ceea ce se scrie pe forum,ei bine nu le-am agreeat pe toate dar ce era sa fac sa ma adresez cu un tupeu fantastic de nesimtit lor aruncand in stanga si in dreapta insulte doar pentru simplu fapt ca mie nu imi convine ce posteaza ele?ei bine nu pot face asta,traim intr-o tara libera unde fiecare are dreptul sa spuna si sa faca ce vrea.

asa am simtit si as am vrut si eu sa fac si care a fost problema ta?cu ce te-am deranjat eu pe tine personal?ai jucat dupa cum ti sa cantat si fara sa judeci acum stergi unde altii au scuipat si asta strict din vina ta.

nu cersi mila si nu te plange pe toate topicurile daca ai ''cojones''te astept oricand sa dialogam asa cum vrei tu sa o facem,cum sti tu mai bine.
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 01:44
vreau doar sa reamintesc celor care au uitat, mesaj primit pe privat de la anaROBERT:
" De la: la 9 Martie 2010, 17:00 Pentru : lidya

Subiect: Re: :)))
Mesaj:
mars la cotet fa parvenit-o si ocupate de ceva care sa merite nu sa te certi si apropo coreacteaza-ti postarile anagramato"

in urma mesajului meu catre ea care suna asa:
"esti nebuna fata draga, stiai?"
acum va rog sa ma judeci incontinuare cat doriti voi, daca merit!
va pupic
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 12:48
hihihi, sa-mi fie cu iertare, da' nu pot sa ma abtin!!!!
n-am pus niciodata porecle nimanui, insa acum pun una lidyei = COPY/PASTE
si-o intrebare, te rog, ti se mai vad literele "c" si "v" de pe tastatura?!?! hihihi

i-a zis si ana "xerox" acum ceva vreme, da' nu cred ca s-a prins fata! mai incercam o data!
anca4vlad
Postat pe 16 Mai 2010 13:12
Lectia de Romana:

Nu vreau sa atac pe nimeni, doar vreau sa corectez ceva. Este o greseala pe care am intalnit-o frecvent pe kidz.ro nu doar aici pe topicul asta.

Corect se spune Agramat si nu ANAgramat!

E total deplasat sa atragi atentia cuiva care este agramat si tu sa ii spui "anagramatule".

Scuze ca-s poate

ses
Postat pe 16 Mai 2010 13:20
multumesc ses
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 13:53
asa deci cu ce incepem?
daria4u
Postat pe 16 Mai 2010 15:29
haideti care vrea cearta? va sparg pe toate ANAgramatelor
daria4u
Postat pe 16 Mai 2010 15:30
aly_fab
Postat pe 16 Mai 2010 15:45
chanty
Postat pe 16 Mai 2010 15:46
da ce am zis asa de speriat?
daria4u
Postat pe 16 Mai 2010 15:57
stai linistita ca nu s-a speriat nimeni!
Era doar uimire
Daca vezi ca mamicile vor liniste si pace si te ignora,e de necrezut ca nu renunti .Ai televizor?Da-i drumul la OTV
Oricine ai fi,si acum fara gluma,fi atenta ca s-ar putea sa fie boala.Am spus eu ca-i dubla personalitate si nu m-a crezut nimeni
Este evident ca-ti place si ca te face sa te simti bine a doua persoana din tine.
Brrrrr,pe mine m-ar pune pe ganduri.
Nu-i o rusine sa fi bolnav,exista TRATAMENT ,ca sa nu fiu
chanty
Postat pe 16 Mai 2010 16:07
am zis si eu o vorba doua si sariti la gatul meu, nu uitati ca asta e doar o lume virtuala, sau nu? toate ati jignit, la viata voastra, toate aveti rautate in voi, toate vreti sa fiti altcineva la un moment dat doar ca nu aveti curajul sa o recunoasteti. nimeni nu-i perfect
daria4u
Postat pe 16 Mai 2010 16:13
uitam sa spun, eu nu m-am luat de nimeni de pe aici, asa ca ignorati-ma, e simplu!
daria4u
Postat pe 16 Mai 2010 16:16
Na,atunci e ok.Ma bucur ca in sfarsit ai tu curajul sa recunosti in ceea ce te priveste...ti-am dat doar un sfat,nu te-am atacat.
O duminica frumoasa in continuare
chanty
Postat pe 16 Mai 2010 16:16
multumesc la fel si tie
daria4u
Postat pe 16 Mai 2010 16:20
Hai sa va mai zic ceva,ca rad aici de una singura.Tati e la baschet cu fetita mea...am si eu timp .
Cand o sa mai am si eu zile mai proaste si cand simt ca cedez nervos,imi fac repede un alt profil intru pe kidz ..,,ma arunc"pe tastatura si injur de mama focului in stanga si-n dreapta, ma iau de toata lumea,ca-i de vina sau nu...scriu la perfectul simplu sa creada lumea ca-s olteanca si ..gata!Beau un pahar de apa,m-am calmat si revin la normal cu sfaturi pentru mamici cu bebe mici
Ce nu-i trece omului prin cap de plictiseala
chanty
Postat pe 16 Mai 2010 16:32
cornelia_kidz
Postat pe 16 Mai 2010 16:34
mamici trebuie sa recunoasteti ca sunt amuzante astfel de situatii schimburi de replici taioase, care mai de care mai destepata, o intrega nebunie ce nu inteleg eu e de ce se mai aduc in discutii vechile altercatii, s-a ingropat securea o data, a fost suficient, eu cred ca ar trebui luate de urechi persoanele care au rascolit trecutul

vorba lui alinakatt: iarta!!! iertati fetelor si mergeti mai departe, viata-i prea scurta, merita traita asa cum e mai frumos
cornelia_kidz
Postat pe 16 Mai 2010 16:42
amuzant? nu vad amuzamentul in toata povestea asta
pinicuta
Postat pe 16 Mai 2010 16:44
aici nimeni nu tine rolul si nu are rolul de dumnezeu sa ierte,macar de s-ar putea ierta ele singure

anaROBERTT ti-ai pus vreodata capul intre maini si sa te gandesti,ti-ai pus vreodata intrebari legate atat de persoana ta cat si de faptele tale?vorba lui chanty asta este o boala si te dezamagesc oricat ai vrea sa ma copiii nu vei reusi,nu ai cum.

oare nu este mai usor sa iti vezi de treaba ta,de viata ta?incurci virtualul cu realitatea pentru ca sa recunoastem atata timp cat ai recurs la aceste gesturi de a imi fura poze de la profil,de a face cont cu acelasi nume doar adaugand un 't'' este deja o boala care sincer nu cred ca mai are leac pentru tine
anaROBERT
Postat pe 16 Mai 2010 23:41
nu mai pot de ras, esti amuzanta inceteaza fata draga, mai poti?
lidya
Postat pe 16 Mai 2010 23:43
da lidya mai pot si voi putea inca multe alte zile si pagini la rand pentru ca sa rad si sa ma amuz imi place ff mult si cum altfel o pot face doar dialogand cu tine asa ca da draga mea ma voi tine tare si ferm pe pozitie daca am reusit sa te fac sa ma copii ca un xeros poate voi reusi sa te fac sa cedezi si nervos vei lua tastatura si iti vei trage una in cap si poate iti revii
anaROBERT
Postat pe 17 Mai 2010 00:01
cand vei afla cine e in spatele acelui profil o sa-ti inghiti vorbele cu pene cu tot baga baga, mai zi mai zi, haide ca poti

vio eu ma mut pe on line, aici miroase a creieras incins.
alinakatt scuza-ma ca am fost
lidya
Postat pe 17 Mai 2010 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SUC TEDI 8 De la: deliarebecca 30 Mai 2009 20:43
sant noua pe sait 19 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 15:14
anticonceptionalele in timpul alaptarii??? 8 De la: kidz003638 7 Septembrie 2009 11:06
Baiatul meu vorbeste sasait 8 De la: garbo_379963 22 August 2013 16:10
ma intorc la munca cand copilul implineste 9 luni 4 De la: alfheim 22 Iulie 2011 13:05
Setari Cookie-uri