tratament!!!

pe langa dragostea si obsesia pe care ati facut-o pentru mine,va si stresez ,ma uimiti cat sunt de importanta pentru voi ,dar asta nu poate decat sa ma bucure ,si eu te iubesc lidya sa sti,te ador
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 00:12
aha deci am zis bine ca esti sesT bravo tie ti-ai depasit recordul tau personal...Sa fi membra din 2008 si sa postezi sub identitate falsa in 2010 e ceva Vad ca tratamentu a dat rezultate ma bucur!

Daria4u cand specifici ceva da si nume nu vorbi pe la colturi.
Anabell la tine nu era nimic privat la profil, era la libera vedere, oricine putea intra la tine sa-ti ia poze.

Daca nu ar fi Anabell cu cine v-ati umple de sange.Nu ii iau apararea chiar deloc, eu ce am avut de vorbit cu ea am facut-o la modul cat mai limpede direct pe forum daca sa suparat egal daca se crede ca iau apararea la fel de egal..
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 11:00
alina
anaROBERTT in scurt timp o sa-ti astept scuzele
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 11:06
neatza lidya
ce faceti dragelor?
un mare domnisoarei
tusi_Oli
Postat pe 18 Mai 2010 11:08
multumim tusi
ne mai clatim putin ochii, astept sa ii dau de mancare la fetita sa o bag la somnic. tu ce mai faci?
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 11:11
alina scuze ca am fost sa stii ca eu m-am tratat cat am fost pe aici
am plecat la datorie
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 11:13
bafta
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 11:15
ses, pai mai intra si pe aici sa mai vorbim una alta.
daca e plasma, nu-ti fa griji, nu afecteaza vederea.
noi inca incercam sa ne lepadam de raceli, muci, gat harshiit, si tuse productiva, flegme si stranuturi, e ca la concurs aici . deci, lots of fun.
aly_fab
Postat pe 18 Mai 2010 11:15
heloo aly_fab
lasa ca toate trec
si cand nu o sa mai aveti muci si alte chestii din astea o sa-ti fie dor
o zi faina
tusi_Oli
Postat pe 18 Mai 2010 11:24
sa traiesti tusi!
asa-i! la fel si tie!!
aly_fab
Postat pe 18 Mai 2010 11:27
alina eu din cate vad nu ai suparat pe nimeni, sau au trecut supararile.
Pitu
Postat pe 18 Mai 2010 12:01
mersi aly
dau si eu
tusi_Oli
Postat pe 18 Mai 2010 12:03
habar nu am....am mai zis-o odata,ceva rezultat a avut acest tratament...2 identitati noi au iesit la iveala, chiar daca nu isi aveau rostul, si culmea nimeni nu mi-a dat o rosie in cap din contra .....una la alta si le-au dat....nimeni nu va mai intelege fetelor
e adevarata chestia cu picatura de sange la rechin: DEVORARE IN MASA
WOUUU si totul in doar 3/4 pagini dau de baut fetele
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:07
tre sa recunoastem ca le place si ca nu este una care sa nu zica nu atunci cand este vorba de un pic de "sange"
topicul are audienta

tusi_Oli
Postat pe 18 Mai 2010 12:14
ai avut noroc alina nu ti-a spart nimeni capul pana acum dar oricum ramai o acritura

eu nu am avut profilul vizibil pentru toata lumea,a fost pe privat dar tu alina,ai putut vedea poze pentru ca te am in lista de prieteni

abea acum mi-am lasat profilul liber ca sa se vada ca am ingropat securea razboiului

lidya,iubita eu sunt anaROBERT doar cu un 't'' asa ca rectifica

ok daca te incalzeste cu ceva da imi cer scuze ca am facut confuzia desi inca nu sunt sigura ca nu ai avut nici o vina ,este ceva suspect aici
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 12:15
mesajul acesta e doar pentru Ancuta
``nu inteleg de ce n-am fost inteleasa nici ca sesT, nici acum, ca am incercat sa fiu cat se poate de clara si la obiect! ma rog, evident ca trebuia si vointa de la voi sa vreti sa cititi si sa intelegeti, dar.probabil ca erati ocupate cu adoratul reciproc!``incheiat citatul...
mai exact ce nu ai inteles sunt confuza te zbati intre identitatile create si nu mai sti cine esti, cum sa mai respiri Hai sa-ti dau un pont...data viitoare cand vrei sa mai intervi indiferent care ar fi subiectul discutiei incearca cu identitatea ta adica ceea ce esti, nimeni nu se uita la tine daca ai sau nu un corn in frunte din contra poate te ajuta careva sa-ti legi mai bine baticul....Incearca sa fi mai impacata cu tine insuti..VREI SA DISCUTAM DESPRE ASTA ma doare mintea
gata promit ca nu mai fac
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:19
Acum cer o spirala a dragostei si linistii sufletesti cine se simte cu pacate in suflet am o mana(virtuala) intinsa spre imbratisare
IMBRATISARE IMBRATISARE IMBRATISARE
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:22
inainte de imbratisare insinuezi ca ti-am luat pozele tale Anabell?vorbeste clar iubita
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:23
tu vrei sa-l faci pe bivolaru?
vrei sa evadam in absolut?
tre sa cautam zona propice si plina de energii pozitive pt spirala
tusi_Oli
Postat pe 18 Mai 2010 12:24
nu te-am acuzat de nimic pe tine alina,stiu cine mi-a luat pozele,dar a ramas in fundul societatii saracuta de ea ,si ca sa vezi ca dragostea mea e sincera te imbratisez si eu
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 12:25
sa evadam in absolut????wouauuuu suntem in absolut deja
dar nu ati vazut lumina
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:26
de la capatul tunelului
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 12:28
Aly_Fab, da, este lcd... dar aproape zilnic am meniul pe el, pana il ridic pe perete. Deci daca nu face rau la ochi, sigur face ceva la ..cristale ;)

Imi pare rau ca si voi sunteti raciti, ca aud ca tot mai multa lume a tras-o dupa vremea asta nehotarata.

Hai alina! Si de la mine o mana!!
else?
ses
Postat pe 18 Mai 2010 12:28
suntem deja 3 daca ne adunam mai multe vin va iau cu masina si ne punem sa dansam dansul pinguinului BOC
cam perversa combinatia Boc&Bivolaru macabra de-a dreptul mai vine careva
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:29
ana cine ti-a furat pozele mama? poti sa spui si tu ceva concret in viata ta? tu nu vezi ca nu te mai saturi de scandal si iar scandal?
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 12:30
opa 4 deja se incinge ritmul
hai batic batic batic si cy fusta la buric iuhhhuuuu iuiuiuiu tralalalal
crapa boc si bivolaru ca-i mai tare kidrzromanu
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:32
pai cu asta ma hranesc iubita ,este ca pot sa postez pe ocolite fara sa iti dai seama si sa te prinzi? si asta te scoate din sarite
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 12:32
lidia aci se fac spirale ai rupt energia
alinakatt
Postat pe 18 Mai 2010 12:33
esti varza! vai de tine cat de "prostuta" esti eu sunt cumva in lista ta de prieteni?
pa pa gagici
lidya
Postat pe 18 Mai 2010 12:34
pai vezi lidya ca te dai de gol mereu intri sa ma jignesti si apoi ma acuzi tot pe mine ca eu caut cearta

da sunt varza si prostuta si te deranjeaza asta ,daca tu esti desteapta ce mai conteaza restul ,dar macar demonstreaza asta
anaROBERT
Postat pe 18 Mai 2010 12:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre....altceva!!! 10 De la: pinicuta 15 Iunie 2009 16:25
Marar si patrunjel...?? 3 De la: felideni 10 Martie 2009 11:37
HEMIPAREZA 4 De la: ANYYTA 5 Aprilie 2009 15:11
pilula de a 2 a zi 20 De la: IRMA_Matei 21 Mai 2010 16:18
copilul tau incepe scoala 2 De la: ionelamihoc 20 Octombrie 2008 11:42
Setari Cookie-uri