sunt amanta

bai, ce va spuneam eu cu 8-urile ????alta bengoasa ratacita, unde esti Lupty sa le dai un pic din morala ta la astea ????
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:05
las-o mai casper...si-o fi luat pastilele si doarme
sa n-o treziti
eladaela
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:13
garbo107589
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:25
Irinooka doarme.
dezmatzu' merge inainte...:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:40
e ora de rugaciuni, cum sa doarma? :D
Laura_M
Postat pe 4 Decembrie 2010 00:23
Buna Iuliana

Iuliana sa sti ca si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine.Si eu sunt impreuna cu seful meu de 5 luni,stiu ca ceea ce fac nu este bine,deoarece sunt casatorita,am un copil,iar el este casatorit si are 2 copii.As fii vrut sa nu m-i se intample mie asa ceva.dar s-a intamplat,si nu pot da timpul inapoi,daca as putea as face-o,deoarece acum sufar foarte mult,pentru ca m-am indragostit de el.Dar pentru mine familia mea este mai importanta,si nu am de gand sa o stric,insa stiu ca voi avea mult de suferit .Este adevarat ca toti barbatii spun ca nu se inteleg cu sotiile lor,insa eu o cunosc si pe sotia lui ,ma inteleg bine cu ea.insa chiar cred ca ei doi nu se inteleg destul de bine,tot timpul sunt in contradictoriu,si mai ales ca ea este penticostala si el ortodox.Dar nu am degand sa-i despart eu.as vrea sa ma pot indeparta de el si nu stiu cum,deoarece cand il vad cedez.uneori dragostea este oarba.ce sa fac ?Si el este un familist convins,deoarece isi iubeste foarte mult copii,si eu la fel,dar viata ne-a pus la alte incercari.De cand am facut aceasta gresala sunt mai tot timpul trista,sunt fericita doar pe moment cat sunt cu el.Chiar mi-as fii dorit sa nu traiesc niciodata aceasta experienta,pentru mine este foarte dureroasa,si nu stiu cum o sa o scot la capat.
Dupa cum vezi Iuliana traim experiente asemanatoare,ramane sa vedem cum o sa se finalizeze aceasta relatie.te rog tine-ma la curent.
O zi buna va doresc!
garbo097056
Postat pe 4 Decembrie 2010 04:09
iuliana, numai noi femeile simtim remuscari cind comitem o aventura cu seful sau cu cineva ff.insurat...nu mai consulta pe nimeni,asculta-ti inima...daca va potriviti si in afara serviciului ,radeti,comunicati ca2 oameni normali ,fara hartuieli verbale ..atunci care este problema..lumea este fff.rea din simplul motiv ca altora nu li se intampla asa ceva,traiesc sub carapacea ostila a unor relatii ,casnicii de convenientza,in locul tau nimeni nu iti traieste viata...paaaaaa
rosela
Postat pe 4 Decembrie 2010 05:26
ciao! sa nu dai bir cu fugitii ...! ... mai ai putina rabdare... ! te vei lamuri singura .. in timp ca doar nu spune nimeni sa te casatoresti. Fii discreta ...pt ca treaba cu "orizontalul" se va lamuri foarte repede .... si tu aveai nevoie sa te lamuresti ce e cu persoana ta . oare mai poti cuceri ... probabil ca esti in "verificari" despre persoana ta. asculta-ti inima...asculta ce e in interiorul tau .....daca vei face ce-ti spune"capu' " .....asuma-ti si responsabilitatea din ceea ce va urma. prima intrebare pt tine e: "ma iubebesc pe mine?!" - adik te pretuiesti, te respecti ?! bafta maxima .....si tu te lasa coplesita de mila .....si totul va fi pt tine, in favoarea ta !
m_focsa
Postat pe 4 Decembrie 2010 08:19
Buna Iuliana !]
Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare ca si tine,si nu stiu ce sa fac.
garbo175257
Postat pe 4 Decembrie 2010 08:35
cate sunt in situatia asta ............. acu , pe bune .........ce v-a atras la sef????promisiunea de marire de salariu....
jeanette40
Postat pe 4 Decembrie 2010 09:03
mai fetelor...poate n-ati auzit inca....e o regula de baza pentru cine vrea sa aiba o cariera, pe merit si prin munca: NU AMESTECI VIATA PERSONALA CU MUNCA! sefii, colegii, subalterni sunt ASEXUATI!
PS: Inima e legata si de creier ...
ufishor
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:02
frate, asa multa lume n-are habar pe ce lume traieste ?

pfuaiii, cat am de lucru si ce de bani o sa fac !!

ne iubim, dar suntem familisti convinsi cum draq vine asta ?
Freya_
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:32
sunt de acord cu doinita... lasa timpul sa hotarasca... s-ar putea peste 2 saptamani totul sa fie foarte clar...sau poate chiar mai putin de 2 saptamani iar discutia sta sa nu aiba rost. Am avut si eu relatii extra... toate s-au lamurit la un moment dat. Traieste clipa si nu-ti refuza nimic mai ales ca ai deja un copil. Eu ... la varsta mea consider ca cel mai important lucru pentru o femeie este sa aiba un copil indiferent ca are sau nu o relatie legal... in rest fa ceea ce iti cade bine fara sa afecteze viata copilului.
lumfel
Postat pe 4 Decembrie 2010 14:39
mai 056...eu de-a dreptul te compatimesc..
cata durere,cata suferinta...si cat devotament ptr familuiile voastre...
sunteti de admirat...

mai bine tac,ca ma iau nervii capului...
cineva spunea ca unii(unele)au capu' doar ca suport ptr par(care il mai au si p'ala)si mare dreptate avea
si asta cu "dragostea oarba"...daca o mai aud o data fac alergie si nu mai am nici Aerius...
eladaela
Postat pe 4 Decembrie 2010 16:36
Tot nu ati inteles,nu iti doresti sa fii amanta, se intampla fara sa iti dai seama ca te-ai indragostit .
garbo175257
Postat pe 4 Decembrie 2010 17:31
Ca sa fiu sincera nu m-a atras nici salariul si nici functia,deoarece am o functie foarte mare.
M-a atras el,nici banii nu m-au atras ,deoarece am banii,Dar s-a intamplat fara sa vreau acest lucru,si chiar regret pentru ca eu m-am indragostit.Daca as putea as da timpul inapoi.dar nu pot.
garbo175257
Postat pe 4 Decembrie 2010 17:34
cum spuneam...suport ptr par...
eladaela
Postat pe 4 Decembrie 2010 17:50
fleurdelis
Postat pe 4 Decembrie 2010 17:52
fleur..nu rade mami ca io deja's cu nervii...
eladaela
Postat pe 4 Decembrie 2010 17:56
no'gata, tac!
fleurdelis
Postat pe 4 Decembrie 2010 17:59
daca ai gemut acum suporta consecintele de aaaaaaaamanta
edy_sword
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:30
cat de rele puteti fi...lasale 257 asa sunt unele persoane.. stiu ca n-ai vrut.. dar ti sa intamplat.. poate o sa li se intample si lor odata si..o sa vada. cum e dar decat sa intelegem omul si sa incercam sa-l ajutam mai bine sa radem si sa ne batem joc, nu????? relelor ...ce oameni ...cica "suport pt par" mai dute tu cu suportul si cu parul tau cu tot.. da ce crezi ca ea a vrut??? ce.. ii comanzi inimi? ii spui "uiii ala are bani, e insurat hai sa stric familia.. si o sa am de toate.. " asa crezi? nu spun ca sunt si femei pe interes...care vor numai bani...dar se intampla cazuri sa te indragostesti ...chiar si de un barbat insurat...

garbo057755
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:36
depinde kt de tare ine la tine i de kt de mult poi tu sl faci s te iubeasc
dak acas nu are o via bun, poate s renune i s rmn cu tine
adi68pop
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:58
pentru garbo097056
dak spui k te-ai ndrgostit de el i l iubeti cu adevrat, o s suferi mult din cauza asta.
niciodat viaa ta nu va mai fi ca nainte de el.
tot timpul o s-l ai n gnd i n suflet.
dragostea e frumoas dar n unele circumstane e dureroas
spun asta din experiena mea
adi68pop
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:02
Care ai un dictionar pe aici? Traducerea?
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:03
crilore...hai ca-ti spui eu...
bla,bla,bla.....bla,bla,bla...
ai inteles???

eladaela
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:26
aha, ela, multam frumos!
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:34
norocul vostru, nu mi-a postat comentul, ca vreo 3 ati fi disparut in jungla amazoniana, unde le e si locul la niste maimute ca voi
casperphantom
Postat pe 5 Decembrie 2010 21:13
eladaela
Postat pe 5 Decembrie 2010 21:18
De la: garbo057755, la data 2010-12-05 17:36:36cat de rele puteti fi...lasale 257 asa sunt unele persoane.. stiu ca n-ai vrut.. dar ti sa intamplat.. poate o sa li se intample si lor odata si..o sa vada. cum e dar decat sa intelegem omul si sa incercam sa-l ajutam mai bine sa radem si sa ne batem joc, nu????? relelor ...ce oameni ...cica "suport pt par" mai dute tu cu suportul si cu parul tau cu tot.. da ce crezi ca ea a vrut??? ce.. ii comanzi inimi? ii spui "uiii ala are bani, e insurat hai sa stric familia.. si o sa am de toate.. " asa crezi? nu spun ca sunt si femei pe interes...care vor numai bani...dar se intampla cazuri sa te indragostesti ...chiar si de un barbat insurat...




pai, bai suport pentru par, tu crezi ca inima te-a indemnat sa faci prostia sa te tavalesti cu sefu ???, itit spun eu ca dracu te-a pus, daca inima ta nu era o masina de socotit ti-ai fi vazut de familie, stiu barbatii gandesc cu capul fara creier, dar voi va laudati cum ca aveti cu ce gandi, si ai tupeul sa vii sa-mi spui chestia asta ????
casperphantom
Postat pe 5 Decembrie 2010 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help...please 2 De la: zambil 30 Noiembrie 2010 20:00
TU IUBESTI ROMANIA ? EU DA ! 38 De la: VOIAJOR 14 August 2012 19:54
:D 16 De la: hermosa20 17 Iulie 2012 17:56
Ce sunt sentimentele si de unde apar ele? Animalele au sentimente? 33 De la: delada 12 Septembrie 2015 20:43
destin/soarta/Providenta 21 De la: garbo_woman 12 Noiembrie 2018 17:22
Setari Cookie-uri