Un apel catre Dvs.

Stiu ca voi fi tinta polemicilor si ironiilor, dar nu-i doresc nimanui sa treaca prin ce trec eu acum.O sa zic totul direct, cine stie sa ma ajute, ma va ajuta, cine nu, este liber sa comenteze orice, pentru ca oricum nu voi lua in seama.Am nevoie sa primesc indicatii despre cum sa blestem pe cineva si blestemul sa se prinda cat mai repede, daca se poate, un ritual pe care sa il pot face eu acasa, ca sa pot folosi cuvintele mele.Am incercat si la o vrajitoare, dar mi-am irosit doar banii.Sincer, orice informatie m-ar ajuta, ceva ce pot sa fac eu singura, sau, poate stiti voi vreo vrajitoare care chiar are har dar sa nu ceara foarte multi bani, sau vreun preot care accepta acatiste de blestem.Poate vreuna dintre voi a facut asa un ritual singura, si a avut efect.Cine stie astfel de lucruri stiu ca este discret si stiu ca toate astea se spun in taina.Va las adresa mea de mail, pentru cei care stiu cu adevarat despre ce este vorba.Va multumesc!!!YM soft.loom
soft_loom
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:39
un apel la 112 ai incercat?...
pentru Salvare...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:41
Da cu gaina neagra ,pe care s-o tai la miez de noapte in cimitir? Lasa sa i se scurga tot sangele pe-un mormant necunoscut,si ingroap-o in altul,tot necunoscut..
Gaina se cumpara cu bani exacti,fara sa primesti nimic rest,dai fix cat costa!
Sa nu te sperii de ..fantome..e normal intr-un cimitir la miez de noapte!
Cu ..placere!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 Noiembrie 2011 23:07
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-28 23:07:56Da cu gaina neagra ,pe care s-o tai la miez de noapte in cimitir? Lasa sa i se scurga tot sangele pe-un mormant necunoscut,si ingroap-o in altul,tot necunoscut..
Gaina se cumpara cu bani exacti,fara sa primesti nimic rest,dai fix cat costa!
Sa nu te sperii de ..fantome..e normal intr-un cimitir la miez de noapte!
Cu ..placere!!


o si vad pe tipa cum alearga sprintena dupa 00 prin cimitir cu gaina in brate...:-)))))) iti fac eu rost de fierastrau pt autopsie ca poate cutitul de bucatrie nu taie bine:-))) ..aaaa...vezi sa nu fie curcan ..ala nu are rost sa-l sacrifici pt atata lucru :-)))) Mey , ce lume ,,saritoare " :-)))))
reyya
Postat pe 28 Noiembrie 2011 23:28
sigur vrea sa blesteme pe fostul iubit sau pe femeia care i l-a furat.sau pe amandoi...
doamne fereste ca cine sapa groapa altuia tot el cade in ea
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 23:42
degeaba sunati la 112...nu ma ocup de cazuri de astea. nu sunt urgente, dimpotriva.
putem insa interveni pentru a asigura transportul catre cea mai apropiata unitate care trateaza astfel de afectiuni. camasa o aducem noi.
irino, mai bine un tratament scurt, la tigaie
dor72_
Postat pe 28 Noiembrie 2011 23:57
Reyya..cred ca ai simtit ..ironia? Eu am glumit,nu cred nici in superstitii,cu atat mai putin in vraji !! : Dar la imaginea cu alergatul prin cimitir la 00..nu m-am gandit,e super!
elisabeta_boia
Postat pe 29 Noiembrie 2011 00:01
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-29 00:01:44Reyya..cred ca ai simtit ..ironia? Eu am glumit,nu cred nici in superstitii,cu atat mai putin in vraji !! : Dar la imaginea cu alergatul prin cimitir la 00..nu m-am gandit,e super!



absolut ..mereu ma binedispun ironiile legate de cimitir , cavouri etc :-)))..alergatul ..da , e super ..te simti ca la 100 m garduri, mai ales prin cimitir :-))
reyya
Postat pe 29 Noiembrie 2011 00:04
irina are o noua identitate?? ce mult am lipsit de pe-aici...
Mielutza
Postat pe 29 Noiembrie 2011 00:07

suntem in mileniul trei din cate imi amintesc ... inca mai sunt oameni care traiesc in limitele povestilor, vrajilor ...mintea acestora mai poate sa gandeasca la lucruri reale sau numai la cele de acest gen?

Blestemul tau nu va ajunge pe cineva care nu crede ca tine in "povesti" si nici pe o alta persoana care este corecta si care nu are nicio vina de ce ti se intampla tie.
Apropo ai grija cu prostioarele acestea ca s-ar putea sa-ti aprinzi foc singura in cap (pentru ca crezi in vraji) ... si dupa sa te si intrebi cine ti-a facut-o.

Doamne de unde atata prostie?
Bine a zis cel de a spus ca: Mama prostilor e mereu insarcinata.
elisavuri
Postat pe 2 Decembrie 2011 10:03
loom,indiferent ce ti s-a intamplat,sa nu faci asa ceva.lasa destinul sa se ocupe de cel sau cea pe care vrei s-o ,sa-l blestemi,caci fiecare dintre noi isi va primi pedeapsa aici pe pamant pentru faptele rele.tu nu poti face singura un asemenea ritual,caci nu ai har,nici nu sti sa te protejezi .poate ai motive ,dar totul se va intoarce si impotriva ta.
ratuscaceaurata
Postat pe 2 Decembrie 2011 11:12
Blestemul ce vrei sa-l faci cuiva care ti-a facut (zici tu) rau, izvoraste din ura, rautate si dorinta de razbunare. Toate acestea sunt pacate mai grave decat raul ce te-a atins pe tine,
In viata exista o lege a compensatiei (unii o numesc dreptatea lui Dumnezeu)
Incearca sa ierti , sa uiti sau cel putin sa ignori.
Daca dimpotriva umbli sa te razbuni folosind mijloace oculte, TINE MINTE !! raul se va intoarce ca un bumerang si te va lovi tot pe tine.
SAL
Postat pe 2 Decembrie 2011 13:04
In tot si in toate functioneaza, pe bune, Legea atractiei
Simti ura si dusmanie/mainie/suparare - asta atragi; Gandesti razbunare si creezi scenarii pe tema asta - asta ti se va intampla!
Gandurile devin lucruri/fapte (realitate) insa in lumea pe care ti-o creezi/atragi tu!
Incearca sa te detasezi de sentimentul de manie, frustrare, de dorinta de razbunare - incearca sa nu te mai simti victima pentru ca asta vei fi!
panty_C
Postat pe 2 Decembrie 2011 13:18
urata inima ai, madame loom...plina de venin, ura, frustrare si lipsa de respect de sine
nimic nu justifica asemenea dorinte de a face rau, cu buna stiinta
tie, notiunile de self-esteem si altruism, iti sunt cu desavarsire straine
pacat...
michelle_
Postat pe 2 Decembrie 2011 13:34
De la: SAL, la data 2011-12-02 13:04:48Blestemul ce vrei sa-l faci cuiva care ti-a facut (zici tu) rau, izvoraste din ura, rautate si dorinta de razbunare. Toate acestea sunt pacate mai grave decat raul ce te-a atins pe tine,
In viata exista o lege a compensatiei (unii o numesc

dreptatea lui Dumnezeu

)
Incearca sa ierti , sa uiti sau cel putin sa ignori.
Daca dimpotriva umbli sa te razbuni folosind mijloace oculte, TINE MINTE !! raul se va intoarce ca un bumerang si te va lovi tot pe tine.


si cum se numeste la cei care nu cred in Dumnezeu.... sa zicem chinezii ? si eu mai zic ca: ura, rautatea si dorintza de razbunare... plus altele... fac parte din calitatile cu care a fost masluit omul !!! fara ele, eram 17.5 miliarde pe pamant, azi !!! sau 21 de miliarde... nu stiu exact !!! las-o tu s-o blesteme... ca ajuta ca aghiasma la morti... ! mai bine sa incerce cu magia neagra...

http://img.garbo.ro/comunitate/photos/1/8/7/3597811.jpg

merge la sigur !!!

barboneli
Postat pe 2 Decembrie 2011 22:28
panty_C
Postat pe 2 Decembrie 2011 22:32
De la: soft_loom, la data 2011-11-28 22:39:07Stiu ca voi fi tinta polemicilor si ironiilor, dar nu-i doresc nimanui sa treaca prin ce trec eu acum.O sa zic totul direct, cine stie sa ma ajute, ma va ajuta, cine nu, este liber sa comenteze orice, pentru ca oricum nu voi lua in seama.Am nevoie sa primesc indicatii despre cum sa blestem pe cineva si blestemul sa se prinda cat mai repede, daca se poate, un ritual pe care sa il pot face eu acasa, ca sa pot folosi cuvintele mele.Am incercat si la o vrajitoare, dar mi-am irosit doar banii.Sincer, orice informatie m-ar ajuta, ceva ce pot sa fac eu singura, sau, poate stiti voi vreo vrajitoare care chiar are har dar sa nu ceara foarte multi bani, sau vreun preot care accepta acatiste de blestem.Poate vreuna dintre voi a facut asa un ritual singura, si a avut efect.Cine stie astfel de lucruri stiu ca este discret si stiu ca toate astea se spun in taina

Va las adresa mea de mail, pentru cei care stiu cu adevarat despre ce este vorba

.Va multumesc!!!YM soft.loom


eu cred ca tu ne lasi adresa de e-mail pentru altceva... ! ca: prin ce treci tu acum.... in nici un caz nu se va rezolva prin blestemul ala... hai sa fim seriosi ! si apropo... preotii nu fac blesteme.... ei (cica) te apara de ele !!! asta pot s-o fac si eu... mai bine ca ei, dar sa nu spui la nimeni !!! si chiar ai fost la O vrajitoare ? ete... de cand n-am mai citit pe Ispirescu... eu n-am mai intalnit nici una... ! e... vecina e numai juma de vrajitoare... asa ca nu se conteaza ! eu ti-as propune o seara cu ceva fin si usor de gustat, o bautura adecvata si muzica unduioasa.... la lumina discreta si mirsme exotice.... in care sa-ti pui talentele de vraji.... ! daca tine 67 de minute.... tare si calda.... primesc blestemul !!!
si sa-ti fie rusine daca te-ai gandit la ce m-am gandit eu... !!!
barboneli
Postat pe 2 Decembrie 2011 22:44
Loom,

Tu numai soft nu esti.

Nick-ul e ironic si cinic, si la fel consider ca este si mesajul tau.
Cu un plus de negru, putregait, aberant si lipsit de respect atat fata de tine, cat si de ceilalti useri.

Jenant!
nathalie
Postat pe 2 Decembrie 2011 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DANTURA SANATOASA 11 De la: garbo_9499 29 Martie 2013 16:55
Raynor sole Discount Golf Clubs 1 De la: servers9 15 Iulie 2010 10:50
loc de munca pentru barbati in strainatate 9 De la: Vidar 26 Iunie 2009 16:26
buna ziua, 8 De la: alfheim 27 Mai 2011 22:52
ajutorrr !!! 1 De la: dana92 7 Iulie 2009 18:45
Setari Cookie-uri