sunt amanta

Si barbatii iertati si pupati pe frunte. Cu bata. V-am mai spus: cand va pleaca barbatii de acasa la alte femei Ei sunt vinovati si nu celelalte femei.
Doara
Postat pe 22 Noiembrie 2010 06:32
in conditiile in care a fost inselat trebuia sa o lase de atunci pe sotie ,dar daca nu a facut-o o iubeste ,ai grija ca nu este corect nici cu tine ,nici cu ea
garbo041743
Postat pe 22 Noiembrie 2010 10:25
trebuia sa stii ca daca vii aici cu o problema de asta esti mancata de molii
daniis
Postat pe 22 Noiembrie 2010 18:57
Gandeste-te pe viitor cum o sa apari in public cu un MOS linga tine.
Sau daca esti singura cu care a inselat-o pe nevasta lui
Daca copilul tau care acum e prea mic nu o sa te intrebe mai tarziu ce ai facut cu viata ta ,de ce ti-ai batut joc de ea.
Sunt atatia barbati liberi care isi doresc o familie si tu ai gasit unul cu obligatii si mai in varsta ca tine.
garbo176391
Postat pe 22 Noiembrie 2010 19:11
eu zic ca ai facut foarte bine daca asta ai simtit cu adevarat nu e nici un pacat si daca te simti bine continua si nu te mai gindi la altii ca nici ieinu se gindesc la tine
INSTALATORUL_AIUD
Postat pe 23 Noiembrie 2010 14:03
garbo107589
Postat pe 23 Noiembrie 2010 18:39
Daca ai sansa sa schimbi locul de munca,fa-o!!!
Nu poti sti ce va rezulta din relatia cu seful,macar munca si linistea la munca sa iti ramana.
Nu conteazace zice lumea,bineinteles,dar contezi tu.
nu ai invatat inca,cel mai important lucreu in viata:sa fii asigurata,indiferent ce se va intampla,sa iei in consideratie toate posibilitatile.
Ce va fi daca la un moment dat nu va merge cu seful,ce va fi daca se afla si iese scandal,dar mai ales,ce va fi daca nu are curajul sa se desparta.
Foarte putini au curajul sa se desparta,oricat de rea ar fi relatia cu sotia.
si dintre astia care se despart,jumate se intorc la sotii dupa un timp.
Am o gramada de prietene care au avut relatii cu sefii,este timpul petrecut impreuna care influenteaza,determina relatia,si doar una singura ,una singura s-a casatorit cu seful ei.
Toate celelalte au suferit crunt.
Nu stiu daca tu esti norocoasa.
sau daca vei suferi.
Este la inceput,relatia,si nu iti poti da seama de acum.
E bine insa sa fii pregatita pentru ambele posibilitati.
Seful meu a avut timp de zece ani,o realtie extraconjugala,si nu s-a despartit,pana la urma.
Nu mi-arplace bineinteles sa fiu in locul sotiei,sau sa vina si randul meu candva,,.....sa iubeasca sotul meu pe altcineva.dar trebuie sa fiu si eu pregatita,pentru orice,viata e asa de imprevizibila....si mai ales barbatii.
D
daniilia
Postat pe 3 Decembrie 2010 06:51

NU SPUNE ,, SUNT AMANTA'' , SPUNE ,, SUNT IUBITA' .
palors
Postat pe 3 Decembrie 2010 09:11
De la: palors, la data 2010-12-03 09:11:51
NU SPUNE ,, SUNT AMANTA'' , SPUNE ,, SUNT IUBITA' .




Cine stie cunoaste! Poate inca nu se pune vb de iubire, ci doar de atractie fizica, dar mai tarziu, nu se stie niciodata! Go for it! Nu ai nimic de pierdut, mai ales ca sotia il inseala( nu avem de cine sa ne fie mila)
the_new_me
Postat pe 3 Decembrie 2010 13:16
De la: the_new_me, la data 2010-12-03 13:16:29
De la: palors, la data 2010-12-03 09:11:51
NU SPUNE ,, SUNT AMANTA'' , SPUNE ,, SUNT IUBITA' .




Cine stie cunoaste! Poate inca nu se pune vb de iubire, ci doar de atractie fizica, dar mai tarziu, nu se stie niciodata! Go for it! Nu ai nimic de pierdut, mai ales ca sotia il inseala( nu avem de cine sa ne fie mila)



Si app, nu ne-ai spus cum mai merge treaba, ca e postat topicul de ceva vreme :)


Eu sunt intr-o situatie, asemanatoare, dar nu cu seful si e o pov f luuuunga si trista, dar nu am curajul sa o postez, pt ca daca lumea nu ar intelege si ar incepe sa faca misto, nu as putea suporta....
the_new_me
Postat pe 3 Decembrie 2010 13:19
Stai draga linistita, lumea e plina de "femei" ca tine.Te-ai gandit la copilasii lui? cum o sa reactioneze cand vor afla?! Eu la 13 ani mi-am pierdut "copilaria" din cauza unei femei ca tine , care colac peste pupaza a ramas insarcinata cu tatal meu.Ai idee cat de ingrozitor e sa treci prin asa ceva de la o varsta frageda? Si se mai intreaba prostii de ce fumeaza si se drogheaza adolescentii (pentru informatia unora care ii critica pentru stilul lor de viata: ei ajung asa din cauza suferintei din familie).Sper ca copiii lui sa fie mult mai mari.Imi pare rau, chiar nu vreau sa te critic, din mesajul tau se observa ca nu esti ca celalte "tipuri" de amante.Asta e, se intampla sa te indragostesti de un barbat insurat, dar mai bine il "fortezi" sa divorteze decat sa afle familia lui ca are o amanta.Iti zic sincer ca e mult mai dureros sa afli ca tatal tau are o amanta decat sa divorteze fara conflicte.De unde sti tu ca seful tau iti spune doar tie ca te iubeste?e mai mult ca sigur ca ii spune si sotiei.Aici e vina sefului mai ales daca a avut si alte aventuri.Unii din voi nici nu aveti dreptul sa ma criticati pentru ce am spus, nu aveti idee cum sa treci prin asa ceva, nu stiti cat de greu e sa traiesti in asa ceva.Dupa parerea mea, mai bine ii spui :daca vrei sa ma vezi etc, divortezi,iar daca nu vrea si se foloseste de motivul dar copiii.. (care uneori e adevarat, iar uneori nu) e clar ca pentru el este doar o aventura.Mai bine iti vezi de viitorul tau fara complicatii,dar cand sunt si sentimente e mai rau.Eu cred ca daca divorteaza chiar te iubeste, bineinteles poate sa stea cu sotia sa pentru copii, dar din moment ce a avut si alte aventuri nu prea credIn fine,imi cer scuze daca am fost mai dura si iti doresc liniste de barbatul potrivit si iubit.
smm18
Postat pe 3 Decembrie 2010 13:38
Imi pare rau, nu am citit cu atentie cand ai spus ca l ar fi inselat si sotia.Dar e cam ciudat ca sotul nu a divortat de ea sau probabil sunt impreuna doar de dragul copiilor, oricum e valabil si pentru sotie ce am scris mai sus , la urma urmei fiecare cu parerea lui.
smm18
Postat pe 3 Decembrie 2010 13:45
E tare delicat sa dai sfaturi pe-un forum public la astfel de probleme. Fiecare caz in parte , avand diferite particularitati, nu seamana cu altul. Deci, eu cred ca nu poate fi data o solutie general valabila si folosita drept panaceu universal.
m_ada
Postat pe 3 Decembrie 2010 14:49
si-si mai puse si lacul meu cu nuferi la avatar..........
jeanette40
Postat pe 3 Decembrie 2010 15:00
Smm18

Nu-i cere unei amante sa se gandeasca la copii sau sotie,n-o va face niciodata,poate doar superfiacial.
In copilarie ai fost prea ocupata sa dai vina pe amanta decat pe tatal tau,dar oare nu suntem penibili cand gandim asa?
Cine a fost amanta tatalui tau?O straina,pe care EL a cautat-o si si-a arata disponibilitatea fata de ea.Un barbat...capabil....ar fi investit totul in relatia oficiala,in familie.Nu stim ce l-a impins in bratele ei,te-ai gandit vreodata,ca poate insasi mama ta?De regula asa se intampla!

Vad,dai de inteles(totusi),ca daca seful ar divorta ar fi bine...
Dar nici nu vreau sa ma gandesc ce comentarii s-ar auzii,daca o femeie ar avea curajul sa scrie ca sotul ei era insurat cand l-a cunoscut,si sunt sigura ca sunt n cazuri p`aici,si fiecare dintre noi cunoastem cel putin un caz de genul.Toata lumea i-ar fi sarit in cap,facand-o "spargatoare de casnicii'',pai,ni` asa ni` asa?

Noi romanii suntem atata de ''parsivi''si emitem pareri in functie de interesul personal,dar nu vrem sa ne punem o clipa in locul celuilat,sunt sigura ca i-am intelege.
garbo178035
Postat pe 3 Decembrie 2010 15:10
....am functie f mare da-mi si mie nr de tel si asa nu ma inteleg cu sotia ma inseala poate cine stie iese ceva
klaus77
Postat pe 3 Decembrie 2010 18:25
daaaa, si mieeeee, da-mi si mie numarul, vreau si eu....eu sunt Donald Trump de Romania, dar m-am deghizat, deti-va dr...de pacalici, uschiti-o pe un site de intalniri de mortaciuni deastea ca voii Klauss unde te crezi ??
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 18:31
cineva mai sus scrie "cum ai arata cu un mos de brat" ( ma rog...cam asa ceva.." chiar vreauuu sa te indragostesti de un "mos" atuncea sa vad daca ai mai zice asa...nu inteleg de ce vorbesti asa... in genul ala.. INIMII NUI POTI COMANDA ..se intampla sa te indragostesti... iti sugerez sa citesti ce scrie aicia... http://www.eva.ro/psihologie/sentimente-si-relatii/de-ce-ne-atrag-barbatii-mai-in-varsta-decat-noi-articol-11123.html cam atata am de spus.. pt femeia care a deschis topicul ... vorbeste cu el si vezi ce vrea... comunicarea e baza:)
garbo057755
Postat pe 3 Decembrie 2010 18:46
mey casper..omu' vrea si el un numar...
de telefon mey...la ce v-ati gandit???
eladaela
Postat pe 3 Decembrie 2010 18:49
,, inimii nu-i poti comanda " , cine ti-a zis ?
liaiedera
Postat pe 3 Decembrie 2010 18:56
pai, Ela si eu tot asta vreau.......sau tu ai inteles altceva ???


mai garbo numarul de unitate militara de dilii, lasa chestiile cu indragostitu de mosi, si eu am o varsta, dar sa nu-mi spui ca se indragosteste una de mine pen'ca ii place de mind-ul meu, daca-s gol pusca, ...adecatelea daca n-am aur in buzunare, pot sa am otel Krupp in pantaloni ca tot dijaba,........cam stii unde bat.....clopotele, nu ???
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:00
bai nene, numai lucruri bune aciulea... abia astept ocazia sa-mi deschid si eu un topic cu tema: "sAnt amant"...he he he:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:01
casper..am vrut sa fiu sigura ca ne intelegem ..de,io-s mai blonda
inimii nu-i poti comanda...daca n-ai si ceva in partea aia superioara numita CAP



Ge,al cui???
eladaela
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:05
OOOLA fratre, nu vad ce te opreste, deschide tata, si asa cum ii da cate-o nazdravanie prin surubel cate unei fatuci ce se vrea bagata in sama , era sa zic sub masa, baga cate-un topic tahui......acum se poarta sminteala, baga mare...........sa ni creada fraieri ???
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:09
ela, am spus ca docamdata astept ocazia... care va sa vie, eventual.
sau nu!:P
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:10
Ela, cu tot respectul pentru femeile de pe Garbo, se stiu ele care, unele "are" cap doar pentru ca au nevoie de un suport pentru par
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:11
mey caspere, nu vreau sa bag din top, ca nu le am pe astea cu SeFeurile... iar din amintiri nu-mi place sa mai scriu:D
tre sa am o baza reala, e mai palpitanta descrierea live...:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:12
De la: casperphantom, la data 2010-12-03 19:11:09Ela, cu tot respectul pentru femeile de pe Garbo, se stiu ele care, unele "are" cap doar pentru ca au nevoie de un suport pentru par


da mey... iar rolul neuronului e acela de atza roshie, care le tine urechile legate de cap...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:13
De la: casperphantom, la data 2010-12-03 19:11:09Ela, cu tot respectul pentru femeile de pe Garbo, se stiu ele care, unele "are" cap doar pentru ca au nevoie de un suport pentru par


da mey... iar rolul neuronului e acela de atza roshie, care le tine urechile legate de cap...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:13
buna ma numesc diana si am citit povestea ta nu te ingrijora si nu te simnti vinovata fa ce tie bine gandestete la tine ca daca nu te gandesti tu nimeni nu se gandeste ,si eu stau cu un barbat insurat de 4 ani dar a divortat pentru mine si acu suntem bine si fericiti el avea casnicie de 20 de ani,sfatul meu este sa faci ceti spune inima si cei mai bine pentru tine.
garbo166243
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce insistam sa mai ramanem intr-o relatie care nu mai merge? 81 De la: dobrotchin 29 Decembrie 2012 17:58
O problema imposibila de rezolvat ca amant 35 De la: garbo_420133 3 Ianuarie 2016 21:48
caut un psihoterapeut f bun 6 De la: reyya 19 Decembrie 2009 03:13
cele mai talentate la.............. 14 De la: me_reloaded 16 Martie 2011 21:55
Dumnezeu,omul si Scriptura 14 De la: luptatoareacurajoasa 16 Iunie 2010 22:58
Setari Cookie-uri