sunt amanta

Poate ia mai multi odata, sa fie gramada mai mare...
anisoaraf
Postat pe 18 Noiembrie 2010 15:34
Daca are o fire optimista-la cimitir in loc de cruci vede plus-uri...
anisoaraf
Postat pe 18 Noiembrie 2010 15:36
Janno, corect rationamentul! Nota zece plus!

iote-o si pe Anisoara cu optimismu'! Plusuri in cont, normal!
Thor_again
Postat pe 18 Noiembrie 2010 15:36
eu niciodata nu mi-am putut explica ........la o diferenta asa mare de ani ........ce sa vezi ???, in afara de bani ..........parerea mea
jeanette40
Postat pe 18 Noiembrie 2010 15:40
io nu inteleg de ce ai vrea sa fi amanta
zambila
Postat pe 18 Noiembrie 2010 15:56
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/13061/sunt-amanta.html
garbo015545
Postat pe 19 Noiembrie 2010 01:11
De la: zambila, la data 2010-11-18 15:56:27io nu inteleg de ce ai vrea sa fi amanta


ca i-o fi mai bine, mey zambi...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 01:46
Depinde cat timp vrea sa-i fie bine, recent imi povestea cineva de un caz-murise un domn, avea ceva anisori si la cimitir se intersectau nevasta si amanta de faceau scandaluri monstruoase-chear asa ? Sa nu lase omul sa se odihneasca in pace ? Mai mult decat atat una planta flori, cealalta le scotea si tot asa ! Asa ca binele asta e cu mai multe reprize...
anisoaraf
Postat pe 19 Noiembrie 2010 08:33

Sa ma ierti,dar partea cu plantatul florilor m-a amuzat teribil
Mare-i gradina ta Doamne!
chanty
Postat pe 19 Noiembrie 2010 08:37
da
garbo107589
Postat pe 19 Noiembrie 2010 18:09
Daca tu crezi ca un barbat atit de insurat o sa-si lase nevasta pentru oaresce aventura dupa numai o sapatamina...te-nseli amarnic. Te-a prins in plasa, te-a vazut ca esti gisculita, ce si-a zis omu: intre doua, nu te ploua. Ma cert cu nevasta, fug la amanta. Ma satur de amanta, ma-mpac cu nevasta.
Cunosc destuuuuuuuuule cazuri, crede-ma.
Parerea mea? Vezi-ti de viata ta, gaseste-ti unul pe masura. Si nu fa lucruri de care sa-ti fie rusine mai tirziu, cu atit mai mult nu intra in situatii pe care copilul tau sa le judece peste ani.
garbo108904
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:47
De la: anisoaraf, la data 2010-11-19 08:33:39 Depinde cat timp vrea sa-i fie bine, recent imi povestea cineva de un caz-murise un domn, avea ceva anisori si la cimitir se intersectau nevasta si amanta de faceau scandaluri monstruoase-chear asa ? Sa nu lase omul sa se odihneasca in pace ? Mai mult decat atat una planta flori, cealalta le scotea si tot asa ! Asa ca binele asta e cu mai multe reprize...


anisoara... eu cred ca omu doarme tare linistit, vazand ce bataie e pe el...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:56

subscriu
aly_raz
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:11
pey da, mey aly...
atata timp cat se stie pomenit (cu patima, inca), sau ca are cine sa-i puna o floare... ce-si poate dori mai mult acum?...:D:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:14
buna! uite , eu iti dau un sfat prietenesc , nu te judec si jignesc ca si alte pers ,si mie mi sa intamplat sa cer sfaturi si am primit critici dureroare-jignitoare
am avut si eu 2 rel cu 2 barbati casatoriti, prima iubire si un amic cu 10 ani mai tanar
sa stii ca
garbo019367
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:35
NU MAI REPET CE AM SCRSI , ASTERS CONTINUARE , NU MIA ARE RSOT AS SCRIU ODATA
garbo019367
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:36
De la: eu_geminy, la data 2010-11-20 10:14:27pey da, mey aly...
atata timp cat se stie pomenit (cu patima, inca), sau ca are cine sa-i puna o floare... ce-si poate dori mai mult acum?...:D:))))


poate doar inca o amanta sa fie acolo
aly_raz
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:47
da, aly... care sa faca "liberele" pentru celelalte doua...:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:02
Na, ca ati speriat-o pe iuleana! Bre, ce lume rea... n-ai vazut asa ceva!

Tylly
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:36
si invidioasa soro .......si invidioasa
jeanette40
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:47
dap...:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:50
De la: Doinita201, la data 2010-10-24 16:18:031. Greseala este ca te-ai incurcat cu un barbat casatorit. Ca sotia l-a inselat, era numai si numai treaba lor. Trebuia sa isi regleze intai conturile cu ea si apoi sa inceapa o relatie.
2. Faptul ca tu constientizezi, din punct de vedere moral si profesional, cam ce ai facut, este un lucru bun. Poate, pe viitor, te vei feri de complicatii.
3. Faptul ca nu vrea sa "te ascunda", eu zic ca este, iarasi, bine. Inseamna ca ii pasa de tine, cred eu! Pentru ca majoritatea cam asta vor = sa nu cumva sa se afle.
4. Nu-ti bate capul cu barfa! Femeile singure, de cele mai multe ori, sunt denigrate oricum (mai ales daca mai arata si bine). La noi, pe aici, este o vorba ... si sa ma ierte barbatii, dar ... asa-i vorba: la femeia singura ridica ochii si-un magar. Asa ca, si daca o faci si daca n-o faci, tot barfita esti! De parca numai femeile maritate se pot bucura de statutul de "femei serioase".
5. Daca tot ti s-a ivit ocazia sa pleci pe alt post, du-te! In situata asta, vei disparea si din ochii actualilor colegi si il vezi si pe el daca renunta sau nu la tine. Daca nu renunta si iti mai este si drag, probabil ca va trebui sa isi clarifice si situatia conjugala.
La pct.3 >>trebuie sa cugetiiiiiiii...profund ...?! >>>cea mai mare MAHALA o gasesti intre barbatii ..[stai sa vezi ce o "incasez"].ASA CA SE VA APLICA pct.5 >>fara vizite de la "fostul sef" >>GANDESTE ...nu merita efortul....
garbo001084
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:20
Are dreptate cand spune ca nu trebuia sa posteze aici povestea ei...Toti avem nevoie de un sfat,venit de la altcineva,de la cineva strain..uneori ajuta asta.Cel putin pe mine m-ar ajuta.De ce trebuie sa fim rai...Daca o prietena buna de-a voastra ar fi in situatia ei...atunci care ar fi gandurile voastre despre ea...la fel de urat ati vb de ea...nu cred! Iertati-ma dar nu cred asta ! Atunci ,n-ati critica ci din contra veti ajuta ! este parerea mea asa cum ce ati scris voi este parerea voastra!
eliza78
Postat pe 20 Noiembrie 2010 15:31
ei nu mai spune? tu faino, anumite intrebari nu se pun pe un forum, la asa banalitati, asa raspunsuri, cum ai vrea sa i se raspunda? ce-ai vrea, sa-i plangem pe umar ce povara grea duce?
cand dpar persoama in cauza isi poate rezolva problemele si isi gaseste singura raspunsul, de ce piulitza mea sa mai faci o-ntrebare de doi lei?
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 16:03
"doar persoana" am vrut sa scriu, nu vad pe intuneric
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 16:04
"tu faino"? din cate stiu fiecare om este liber sa aiba o parere. BUNA sau PROASTA este a lui !

numite intrebari nu se pun pe un forum, la asa banalitati, asa raspunsuri, cum ai vrea sa i se raspunda? ce-ai vrea, sa-i plangem pe umar ce povara grea duce?

banalitate sau nu este viata ei ,este o problema la care cere poate in disperare de cauza un sfat...decat sa luam la misto cu niste raspunsuri la misto mai bine trecem la alt topic ..nu crezi ca e mai bine laura m..tu poate ai viata perfecta ..scuza-ne !
eliza78
Postat pe 20 Noiembrie 2010 16:56
ooo Laura... pai daca restul a fost tot pe intuneric, e foarte bine...:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 16:57
discuta despre subiect nu despre parerile altora..
eliza78
Postat pe 20 Noiembrie 2010 16:58
imi e groaza daca as fi pusa in situatia sa cer un sfat cu privire la viata mea amoroasa,sexuala etc ....m-am inscris pentru discutiile cu mamicile , am intrat intamplator si am observat ceva urat..
eliza78
Postat pe 20 Noiembrie 2010 17:02
mda, nimeni nu e perfect, nici viata mea, nici a altora

daca intrii in asemenea belele poti sa te descurci si singura, nu sa pui o intrebare si dupa nu stiu cat timp vii si spui, poi stiti, am hotarat sa stau cu sotu ca doar ce, am copil si tre sa stau cu el, pana la urma nu ajungi sa iei decizia singura? asta nu mi se pare o problema

Ge, totul a fost pe intuneric, mi-a fost frica sa ma uit :))) ca n-a iesit bine, asta e :))) o sa ma straduiesc mai tare, dar de cinste tot n-am sa te uit :D
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O problema imposibila de rezolvat ca amant 35 De la: garbo_420133 3 Ianuarie 2016 21:48
orgoliul sau dragostea??? 29 De la: ANTA 10 Octombrie 2009 12:40
Pact cu mine insami 51 De la: sora_ilsi 23 Decembrie 2009 16:07
Pocainta 252 De la: xenaluptatoareainimoasa 5 Octombrie 2010 17:22
Ce sunt sentimentele si de unde apar ele? Animalele au sentimente? 33 De la: delada 12 Septembrie 2015 20:43
Setari Cookie-uri