Barbatul fecioara

Daca vei lua amanta capricorn (vad ca ti-a trecut deja visul cu fecioara cea rara ! vezi ce poate face o capricoarna ?!), vei intampina o problema destul de mare : Varianta I : si soacra si sotia s-ar putea sa doreasca sa se imprieteneasca cu ea, iar tu, in cazul acesta, vei ramane fara amanta, dar vei castiga o prietena ; Varianta II : vei pierde si sotia si soacra, dar vei dobandi o noua sotie (capricorn)si o noua soacra.Crezi ca esti pregatit pentru asa ceva ?
hagste
Postat pe 25 Iunie 2009 02:26
brrrrrrrr, complicat rau! raman fara urechi!
ma mai pot gandi?
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 02:31
Sigur ca te mai poti gandi.Poti sa mai si visezi inca ! La amante, la fecioare-rare, iar spre dimineata la capricoarne ! Iar cand te vei trezi, iti vei vedea sotia langa tine, lucru care cu siguranta te va linisti vazand ca ai scapat de toate problemele si aglomeratia din vis.
hagste
Postat pe 25 Iunie 2009 02:51
doamna....
http://www.youtube.com/watch?v=obfXMBHjsTY

noapte buna...
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 02:56
Multumesc pentru "Talisman".Noapte buna !
hagste
Postat pe 25 Iunie 2009 03:05
parca vazusem ca s-a trezit cineva, da' nu stiu in care topic. ia da-mi un semn, hai
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 06:02
Sunt rac si sunt casatorita cu un barbat fecioara.
sotul meu este standardul tipic al FECIOAREI...TACUT,URSUZ,INTERI ORIZAT,NU PREA ISI ARATA SENTIMENTELE,DESI CAND ERA F INDRAGOSTIT..
ERA EUFORIC.INTRADEVAR TREBUIE SA-I CASTIGI INCREDEREA SAL FACI SA SE SIMTA UTIL.
AVEM 7 ANI DE CASNICIE.CAND E F BINE CAND IMI VINE SA-MI IAU CAMPII.DAR AM INVATAT SAL ACCEPT ASA CUM ESTE AVAND IN VEDERE K NIMENI NU E PERFECT.IAR RACII SUNT SENSIBILI EXAGERAT.
ANAILUI
Postat pe 25 Iunie 2009 18:25
vorba lui casper , ce faceti voi aici e atac la persoana ...
pana la urma criticismul v a luat mintile si acuma toti va doriti sa deveniti fecioare ....
E adevarat , nimeni nu e perfect .....poate doar o fecioara
Nu e indicat sa i subestimezi, pot fi foarte periculosi , au acea inteligenta ascutita cu care iti pot face o gaura in creier , numai asa sa vada daca e acolo sau nu
Daca nu ai loc , aici pe topicul asta , exclusiv fecioarelor ... fa ti vant ...
DaMarkus09
Postat pe 25 Iunie 2009 20:52
Nu cred k este atac la persoana..
cred k ne punem parerea despre anumite calitati sau defecte ale barbatilor fecioara.
toti putem fi criticati sau...e pur si simplu un dialog...orice om poate iesi din tiparul zodiei daca vrea..nimic nu e un sablon.
ANAILUI
Postat pe 25 Iunie 2009 21:09
EU SUNT NASCUT PE 8.09.1972 PAREREA MEA ESTE CA FECIOARELE SUNT FOARTE GHINIONISTE DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE SE MAI SPUNE CA FECOARELE INTODEAUNA VOR FI SINGURE IN CAZUL MEU INCLIN SA CRED CA ASA ESTE ACUM NU STIU CAT DE ADEVARAT ESTE???????
Codrutt
Postat pe 26 Iunie 2009 00:25
sa te auda dumnezeu nu ca ti-as vrea tie raul, altcineva e vizat de mine tu, poti fi exceptia care sa intareasca regula. adica, sa nu fii singur . bafta !
si_totusi
Postat pe 26 Iunie 2009 00:30
totushico, dumnezeu e fecioara?
pik_nik
Postat pe 26 Iunie 2009 00:32
ei, draci ! am eu cu feciorii o daravela. adevarul e ca nu-i am la ranza . cel putin pe unii dintre ei
si_totusi
Postat pe 26 Iunie 2009 00:34
totusico, iti plac mai mult fetele?
pik_nik
Postat pe 26 Iunie 2009 00:35
vanghelis, sa nu sari. tu-mi esti drag. acum mi-am amintit ca esti fecior
si_totusi
Postat pe 26 Iunie 2009 00:36
De la: pik_nik, la data 2009-06-26 00:35:21totusico, iti plac mai mult fetele?


mai pik imi plac , ce-i drept e drept ca-s rele, afurisite, dracoase si ....si.....si....focoase
si_totusi
Postat pe 26 Iunie 2009 00:44
ne potrivim, totushico, si mie imi plac. tot fetele.
pik_nik
Postat pe 26 Iunie 2009 00:47
De la: si_totusi, la data 2009-06-26 00:30:17sa te auda dumnezeu nu ca ti-as vrea tie raul, altcineva e vizat de mine tu, poti fi exceptia care sa intareasca regula. adica, sa nu fii singur . bafta !

haha , ce bn ma simt ca ti am starnit tie furia si te am indispus , chiar si pt o zi .si e clar ca o sa te astepti si la alte atacuri subtile ...sa te vad ce ti poate intelectul
in al doilea rand , Codrine ...imi pare rau sa ti spun , dar aia ca tine ar fi printre cei mai indezirabili sa faca parte din prestigiosul grup "Virgo"... nu ai rautate, orgoliu si nici vointa puternica ....stii macar sa injuri ?

DaMarkus09
Postat pe 26 Iunie 2009 11:46
dark, nu era vorba de tine dar , ca tot pui de-o intrecere, as zice sa stai cuminte ca-s cu minte . parerea lui mine despre mine ma

auzi, daca castig , ce premii sunt in joc? sa vad daca merita efortul
si_totusi
Postat pe 26 Iunie 2009 15:07
totushico, tu chiar crezi ca intelectu' ala vrea sa ti-l vada?
pik_nik
Postat pe 26 Iunie 2009 15:11
e grele!!
adica, sa le si plang de mila acuma? nu sunt norocosi?? ba din contra, n-am vazut in viata mea om mai norocos, si tot nemultumit este!!
stiti care este problema lor?! vor sa fie mereu in centrul atentiei, sa aiba bani, dar nu asa oricum, sa fie si recunoscuti, apreciati, laudati, intotdeauna pe primul loc!! si sa fie in centrul atentie (parca am mai zis asta).....da, nu cumva sa fii tu mai buna, mai frumoasa, mai desteapta decat ei!!
uneroi il compatimesc sincer! e greu sa ai de toate si sa fii nemultumit, sau sa nu mai ai ce sa-ti doresti!!
s-a inteles ceva? probabil ca nu! nu-i bai, revin cu lamuriri!
zambila
Postat pe 26 Iunie 2009 15:51
totusico, ma bag la intrecere, pe pariu ca rupem tot?!
si premiul...poate ma scap si eu de-o belea de pe cap!!
haida, argumente pro si contra, ca intr-o luna tre sa ma hotarasc!
zambila
Postat pe 26 Iunie 2009 15:54
zambilici, daca e fecioara, hotaraste-te din secunda aceasta. nici nu te mai gandi .impartim premiul cand scapi si poti zice fericita "iuhai, bade ! "
si_totusi
Postat pe 26 Iunie 2009 16:02
totushico,
mersi de sfat, asta am zis si eu, si nu in secunda asta, ci acum cateva zile, si a ramas saracutzul cu gura cascata: ca nu se poate!! cum adica?!?
zic: asa bine! cum m-ai auzit!
el: nuuuu, mai da-mi o luna, atat, si-o sa vezi!
eu: sa vad ce?? ce n-am vazut in 6 ani??
el:......
cam asta e rezumatul, restul iti dai tu seama cam despre ce e vorba, nu mai intru in detalii!
O seara faina!
zambila
Postat pe 26 Iunie 2009 20:13
bravo, zambilici. i-ai zis-o de la obraz.
si_totusi
Postat pe 26 Iunie 2009 20:19
Sa va zic: acum cativa anisori nu va spun cati, cand eram stagiara, am reusit sa-mi sui in cap un sef caruia i-am spus ca in aceasta zodie, pe cat de stralucitoare sunt femeile pe atat de mocofani sunt barbatii (scuze pentru rarele exceptii )
Ideea este ca dupa atatia ani nu am nicio remuscare fiindca eu execeptii nu am intalnit decat una! Oi fi eu ghinionista?
n_parlea
Postat pe 27 Iunie 2009 18:17
De la: n_parlea, la data 2009-06-27 18:17:50 Sa va zic: acum cativa anisori nu va spun cati, cand eram stagiara, am reusit sa-mi sui in cap un sef caruia i-am spus ca in aceasta zodie, pe cat de stralucitoare sunt femeile pe atat de mocofani sunt barbatii (scuze pentru rarele exceptii )
Ideea este ca dupa atatia ani nu am nicio remuscare fiindca eu execeptii nu am intalnit decat una! Oi fi eu ghinionista?


explica te ...sau macar dezvolta te
DaMarkus09
Postat pe 27 Iunie 2009 21:26
dar barbatul fecioara si femeia leu? k parere avei?
garbo017292
Postat pe 28 Iunie 2009 13:31
De la: zambila, la data 2009-06-26 15:54:00totusico, ma bag la intrecere, pe pariu ca rupem tot?!
si premiul...poate ma scap si eu de-o belea de pe cap!!
haida, argumente pro si contra, ca intr-o luna tre sa ma hotarasc!


nu te mai baga , ...decat poate daca esti musca
DaMarkus09
Postat pe 28 Iunie 2009 13:52
bai, markus, nu crezi ca esti nepotrivit de taios si asa... la intamplare? eu cred. nene, citeste oleaca postarile oamenilor sa-i cunosti un pic. asa poate nu le vei mai gresi. tztz. altu' cu tupeu si cu aroganta pe aici.
ce naiba se intampla, oameni buni? chiar nu se poate - nici aici - sta relaxat intr-o conversatie? nu-i suficient ca in realitate numai de viespi, rechini si sacali tot dam? la ce va foloseste, tovarashi care dati cu tifla, sa dati cu ea? traiti mai bine? va iubeste partenerul mai mult, aveti mai multi bani, ce naiba aveti?!!!
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 14:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capricorn el gemeni 14 De la: garbo265114 14 Februarie 2013 11:14
PRECIZARE-Un alt fel de zodiac-ZoDIAC ireverentios 1 De la: raul27 21 Martie 2009 22:07
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia VARSATOR 39 De la: hicealuminitacatalina 31 Iulie 2011 07:40
Credeti ca exista o atractie si o posibila casatorie intre un baiat SCORPION si o fata TAUR? 50 De la: Good_Boy 23 Iulie 2012 17:41
eu pesti el fecioara 9 De la: garbo224585 11 Iunie 2012 19:34
Setari Cookie-uri