ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Compatibilitate..

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

as vrea sa stiu cat de compatibili suntem..eu sunt gemeni,el e pesti..?:)
  citeaza   raspunde

hai sa-l intrebam si pe el
da chiar crezi in bazaconile astea Tu muiere dupa ce vorbesti cu omul vezi ce are in cap eventual faceti si olecuta amor iti dai seama daca sunteti pe aceasi linie
  citeaza   raspunde

Geaman cu peste???
Vaaai, e nenorocire! Ocoleste-l! Schimba-ti numarul de telefon, fugi din tara! Mai rau nu se poate!

citeaza   raspunde

las-o ma sa incerce poate are ascendenti valabili
  citeaza   raspunde

O face pe riscul ei. Eu as fugi...

citeaza   raspunde

si ai vinde tot... sau ai da de pomana...:P
:))
  citeaza   raspunde

nuuuu
nu e bine deloc!CREDE-MA PE MIME!
  citeaza   raspunde

egoistilor
  citeaza   raspunde

Nu dau nimic!

citeaza   raspunde

De la: ameno, la data 2010-09-28 14:41:11egoistilor

de doua ori si cu bonus EGOISTILOR
  citeaza   raspunde

io zic sa il incerci ca doar toata lumea stie ca o data nu se pune siiii na de nu va potriviti ....va despartiti explicatie simpla nu?
  citeaza   raspunde

vedeti!!!! o persoana care nu este egoista
sa-l incerce sa vada cum e si dupa sa ne zica si noua
  citeaza   raspunde

dap sa inparta sentimentul de inplinire sufleteasca cu noi
  citeaza   raspunde

chestia e ca l`am incercat..ma rog..in limite.. si ne`am despartit ..totusi dupa mai bine de un an..avem perioade in care ne vedem..pentru ca avem anturaj comun..ne privim ore in sir..incepem sa discutam..tot felul de minuni..ajungem singuri..incepem sa ne sarutam ..si a2a zi...doar.."ne stim foarte bine"..nimik mai mult..ce ar trebui sa fac eu ??
  citeaza   raspunde

atunci de sagetatoare cu geaman ce parere ai ? :P
  citeaza   raspunde

eu am una buna... asa e la mine... la parere ma refer:P
  citeaza   raspunde

Nu va inteleg deloc.La mine merge (suntem impreuna de 11ani,eu peste el geaman) si ne impacam foarte bine.E adevarat depinde de fiecare in parte sa faca o relatie sa mearga.Mi-as dori ca toate femeile sa aiba parte de macar jumatate din fericirea mea.Multa bafta fetelor.
Considerati ca zodia pesti e atat de rea???????
Sa fiti iubite.
  citeaza   raspunde

dar gemeni cu taur ?...(el gemeni,eu taur)
  citeaza   raspunde

eu gemeni-ea rac?
  citeaza   raspunde

eu zic ca merita sa incerci .....parerea mea este ca si el se simte atras inca de tine....si inca te place...pt ca altfel nu ajungea sa te sarute mai mereu.....totusi daca asta se intampla des.....eu cred ca ar trebui sa porti o discutie cu el si sa luati o hotarare.....ca sa stii daca e doar atractie....sau vrea o rel cu tine
  citeaza   raspunde

022,vezi ca gasesti site-uri de specialitate ,despre astrograme ,unde poti cere si compatibilitate intre zodiile care te intereseaza.
  citeaza   raspunde

mey vuvu... mai poate intreba cineva ceva aici, fara sa faci tu repartizarea?...:))))
  citeaza   raspunde

Gemy ,esti astrolog?deci tu daca vrei sa-i raspunzi corect ,vei intra pe site -astrologie,vei citi ce o intereseaza si ii vei scrie aici pe site.adica vei copia un astrolog.acest lucru poate sa il faca oricine si singur.sau duceti lipsa de idei pt teme pe acest site?iar ca sa inventezi nu se poate.de ce atata limitare in teme,de ce atata inversunare ,impotriva adevarului.si iti mai spun un lucru nelegal.nu ai voie sa dai diagnostice si tratamente,pe un site de socializare,chiar daca esti medic.numai in cazul cand exista contract de colaborare intre un medic si proprietarul site-ului.mai ales cand este vb de copii,de bebelusi.poti sa spui cazul tau dar nu sa recomanzi.in boli cauza si efectul sunt uneori neindentice,de la un caz la altul.daca se intampla o nenorocire dintr-un tratament gresit,sau netratarea unei boli corespunzator,cine raspunde?fii corect,cinstit asa cum te stiu.multumesc.
  citeaza   raspunde

auzi, vuvu... nu ma freca la muzicutza...
lumea aici vrea sa vorbeasca altfel, poate.

si stii bine ca nu citesc mai mult de 2-3 randuri, daca-s scrise asa cum le scrii.
mai fa si tu economie de cuvinte... zau ca nu merit atata efort...:P
  citeaza   raspunde

De la: Celleste_, la data 2010-09-28 14:28:05Geaman cu peste???
Vaaai, e nenorocire! Ocoleste-l! Schimba-ti numarul de telefon, fugi din tara! Mai rau nu se poate!

poate ca mai exista si exceptii

de ce sa alarmam fata pi dijiaba?? ha??
  citeaza   raspunde

G si in partea aceea de tara...ploua??

citeaza   raspunde

iaca ce am gasit pt curiosi

www.eastrolog.ro/compatibilitati/

desi...nici nush daca este chiar asa...

citeaza   raspunde

da, mey LILO, ploua de roupe...:))

da' tot nu inteleg ce tot ii da atata vuNvu cu "raspunderea" aia...
ea face politie/dispecerat aici, ea raspunde in plan medical, ea raspunde de copii, ea e Iliutza-numerologie, ea raspunde si la divorzturi si casnicii ratate,... tot ea raspunde si de secsu' nostru, al tutuLor...

zici ca e Maica Tereza de Garbo... cine a numit-o in functie??:PP
:))))
  citeaza   raspunde

IO una cred ca fiecare are dreptul sa se simta bine pe aci...

si cred ca fiecare are intentii bune
acum ca unii nu agreeaza anumite ideei...asta este...
fiecare cu opinia lui
  citeaza   raspunde

pai aia ii spun si eu, dar ei i-ar placea ca toata lumea sa mearga in pluton, aliniata, in uniforma, dupa cum o repartizeaza... astea-s apucaturi de subofiter de dinainte de '90.:)))
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: