compatibilitate..

nu merge relatia.....cunosc pe cineva....au vb 2 ani dar erau mereu certuri...
garbo114643
Postat pe 3 Noiembrie 2010 16:12
De la: Teutza_Lady, la data 2010-10-25 21:17:49am avut o relatzie exact asa... eu gemeni el peshti... la final... dezastru, cik am ramas amici :)) la inceput eu i`am scos peri albi, dar pe final knd m`am indragostit d el nu l`am mai interesat eu :-? ironia sortzii

bine ca nu-l urasti si nu te-ai isterizat din asta. poate ai invatat ceva din asta.

urata nu esti, proasta nu esti, asa ca stii cum vine treaba:

barbatii is ca autobuzele.
la 10-15 minute vine altu'...:P

:)))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 22:04
Thorele.............
nuti_vio
Postat pe 25 Octombrie 2010 21:59
Thorule, bine i-o fost, da' la limita de varsta (25 de ani) iri cica tre' s-o impuste... si alta la rand:P
:))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 21:52
curat ironie, soro! data viitoare ia-l mai usor cu perii albi... ar fi chiar bine sa iti iei direct unul cu parul gata grizonat, macar asa, un pic, pe la tample
iote la hormonicutza columbeanu, mi-a ascultat sfatul si uite ce bine a ajuns
Thor_again
Postat pe 25 Octombrie 2010 21:23
am avut o relatzie exact asa... eu gemeni el peshti... la final... dezastru, cik am ramas amici :)) la inceput eu i`am scos peri albi, dar pe final knd m`am indragostit d el nu l`am mai interesat eu :-? ironia sortzii
Teutza_Lady
Postat pe 25 Octombrie 2010 21:17
nu mai conteaza, cavalere... oricum ti-ai ras contu' iute-iute, neuitand sa lasi poza asta minunata... deci inca mai speri sa oftici vreo Doamna anume...:))
las ca apari tu cu alt cont...:P
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 18:31
dar balanta cu gemeni merge?
cavalerulnegru
Postat pe 24 Octombrie 2010 17:53
Dumnezeule!!!
Acum ceva vreme credeam in prostiile cu compatibilitati.
Eu sunt Leu si se spunea ca, ideala este compatibilitatea cu un Sagetator.
Prin urmare astrele erau "asezate" perfect, insa a fost un esec total...asa ca lasa-o balta!

Compatibilitatea nu se afla din zodii sau ascendent. mai trebuie avute in vedere si alte variabile, ca de ex. educatia.

O zi buna!
Ela2010
Postat pe 24 Octombrie 2010 13:10
parerea mea e ca depinde de mentalitatea fiecaruia. daca eu am am avut o iubita in zodia pesti si mintea de inghetzau apele la +40 de grade, asta nu inseamna ca toate sunt la fel. (apropo tot gemeni sunt :D) uneori "incompatibilitatea" da sarea si piperul relatiei ceia ce o face sa tina, daca amandurora le place sa traiasca viatza la max. :P daca unuia ii place sa aiba siguranta iar celalt o face pe misteriosul si se joca dea shoarecele si pisica, sigur unul din ei va ceda. in concluzie dupa parerea mea, in orice relatie trebuie cautate acele puncte comune care va apropie si sa va ganditi daca ele va vor apropia si peste 5-10-15-20...de ani si daca ele va pot ajuta sa treceti peste anumite piedici ce pot sa apara, ca na fara ele nu se poate.

sa fiti iubiti.
icezero69
Postat pe 23 Octombrie 2010 12:27
man, baga somn...cica regenereaza...nu ma intreba ce, he, he, he...
michelle_
Postat pe 22 Octombrie 2010 20:54
me, eu recunosc numai daca gresesc, si de preferintza, numai in fatza organelor...:P

azi chiar n-am avut cum sa ma plictisesc.
am avut o zi de alergatura, cumplit de aglomerata, nesfarsita, obositoare, am fost departe de internet...
imi pica ochii in nas de somn, nu stiu daca si cat mai rezist fara sa adorm.
dar ma consolez cu ideea ca totusi, am avut o zi buna, buna de tot...:)
eu_geminy
Postat pe 22 Octombrie 2010 20:50
fato, back off nu inseamna iesi afara...mai cata in cartea aia de engleza

gemy, recunoaste! azi ai murit de plictiseala
michelle_
Postat pe 21 Octombrie 2010 00:06
si ma intreb acuma...

daca ma apuc sa spun ca vreau sa dau un telefon si n-am cui...

oare nu vine vuvu inapoi sa ma trimita dupa cuie la Bricostore?:PPP

:))))))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:53
deci am inteles, vuvu...
daca ne mai spui si ca soferul care te ia e full de lovele, o sa crape lumea de invidie pe-aici!:P

Somn usor!:)
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:51
stai linistit.stiu ca vb cu W.ah ce greu trece timpul.gata a venit masina.noapte buna tuturor.
vuvuzela
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:48
De la: vuvuzela, la data 2010-10-20 22:36:36apropo de friky,sa nu crezi ca nu stiu sa si decodific.nu este in intentia mea.bye!

vuvu, faci tu ce faci, si tre sa nimeresti bata cu balta pana la urma...:P

vad ca tre' sa-ti explic ca la clasa I:

1. vorbeam cu mamy;
2: era vorba de friky la cap, nu in alta parte;
3. n-avea (n-are) cum sa aiba nicio legatura acest cuvant rostit de mine, cu tine.

OK?
sper ca am fost cat mai bine inteles, ca sa nu ti-o iei (din greseala) in cap (si) data viitoare...:P

:))))))))))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:41
iesi tu afara !W

eu oricum plec spre casa.bye
vuvuzela
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:39
i-am dat eu de lucru, mamy... uite ce fain a vorbit cu mine, a lasat pana si munca de dispecerat... z'dai seama...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:37
apropo de friky,sa nu crezi ca nu stiu sa si decodific.nu este in intentia mea.bye!
vuvuzela
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:36

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
eu rac el leu...59De la: garbo089305 10 Aprilie 2012 00:57
acest site functioneaza????10De la: fleurdelis 2 Ianuarie 2010 01:21
Zodia BERBEC43De la: fleurdelis 12 Februarie 2010 07:45
clarvazator2De la: Helen29 10 Decembrie 2009 16:47
compatibilitate intre femeia gemeni si barbatul taur?38De la: deep2w 10 Aprilie 2011 10:10
Setari Cookie-uri