Din putzu' putzului putzului gandirii!

da' tu cu cine te certi aici?
Thor_again
Postat pe 29 August 2011 01:02
da, bre, noapte buna, ca ai nevoie.
numai tu stii ce vorbesti coloshea
Thor_again
Postat pe 29 August 2011 01:08
Ai pus-o badie!
Ciresica
Postat pe 29 August 2011 01:50
yeap... sa vezi ce nu mai pot eu.
Thor_again
Postat pe 29 August 2011 09:04
adicatelea nu putea trece bre ziua fara o perla perlata

ingerasulluptator Data: 2011-08-29 16:11:52
mare nebuni trebuie sa fiti de puteti scrie asa ceva

si dupa obiceiul celor mari, sa fie si sursa acilea!
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15214/Sexul-dupa-sarcina/Sexul-dupa-sarcina-pagina-2.html

alfheim
Postat pe 29 August 2011 16:26
pai la irinuca e aplicarea ad litteram a zicalei "hotzu' striga hotzii!"
Thor_again
Postat pe 29 August 2011 16:31
cu mare nebuni am inteles-o din prima...
la aia cu puteti .... nu stiu unde e pus accentul
alfheim
Postat pe 29 August 2011 16:34
bre, alf, tu ai de grija cum vorbesti de ea! vezi ca virinuca-i mare mason, in grad de hahaler.
o data isi pune ciracii pa tine, de-ti fabrica neshte dosare sa nu le mai poti duce!
Thor_again
Postat pe 29 August 2011 16:42
hai bre c-am antrenament la halbere.... nu ma incovoi io cu una cu doua... poate peste fo zece ani si ceva fix, da amu, nexam ...
alfheim
Postat pe 29 August 2011 17:16
ori berbatu, ori amantu... pan' la vara vine altu'!
adicatelea ce-atata combinatzie...
chiar daca nu e aspiranta la locul pe podium, merita o nominalizare...

amu daca nu poti iubi ani, poate poti iubi pro...
ca vorba ceea .. e multi si e cultzi ...!

garbo217010
Avatarul lui garbo217010
8 mesaje
Membru din: 7/08/2011

Postat pe: 8 Octombrie 2011, ora 22:46


frate ori anti iubesti barbatu ori al lasi si stai cu amantul tau bai cum pute ti iubi an 2 locuri eu nu asi face asa ceva nu mi s a antamplat dar nu asi face ceva gresit an viata
alfheim
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:36
Rasfoiam si eu pe aici si nu prea inteleg, mos Thor, cu cine vorbeai matale "coloshea"
Presupun ca s-au sters postari...

Asaaa, sa contribui si eu:

cica, titlu topic:

Iubire de vanzare! cine cumpara? ieftin! la oferta!

si postare:

De la: garbo226170, la data 2011-12-05 22:52:59Se vinde tot la pachet ! O Inima, un rinichi, o pi.da! Totul ieftin ca braga!


sursa:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15808/Iubire-de-vanzare-Cine-cumpara-Ieftin-La-oferta.html

crilore
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:17
crilore, mai traiesti?
cam rarut p-acilea, mami

s-au sters postari cu useri cu tot
din fericire
michelle_
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:24
guilty as charged!
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:38
hmmmm...sa te iert...sa nu te iert....
michelle_
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:41
ma iartaaaaaaaa!
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:43
nah bine, fie...asta pen'ca sunt io marinimoasa

plin de paianjeni pe toapicu asta, nespa?
michelle_
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:47
Una buna, buna, si fierbinte, scoasa acum din "cuptor", care vine de la un "drept-credincios" - pe topicul:

"Uneori persoana potrivita o cunoastem prea tarziu ..."

De la: GHEORGHITA, la data 2011-12-05 23:12:03Hmmm ,,, Persoana Potrivita ???
Va aduc aminte cu toata dragostea,,,,,
Toate persoanele , toate fiintele, toate animalele,,, toate din tot ce ne inconjoara de la coborarea ( nasterea ) noastra pe aceasta frumoasa planeta pana in prezent,,,, sunt cele mai potrivite persoane pentru noi, sunt cele mai potrivite suflete alese tot de noi inainte sa coboram , sa ne nastem.
Fiecare persoana intalnita, fiecare eveniment trait de noi in prezent,,,,, REPREZINTA un Examen pentru noi, pentru Sufletul nostru care ajuta foarte mult la Ascensiunea lui spre Infinit, daca descopera,,, sau redescopera cine e, sau ce scop , ce misiune are pe aceasta planeta.
In concluzie IUBITI, Primiti fiecare eveniment, fiecare joc al vietii care vi se ofera de Divinitate,,, care va ajuta sa experimentati o traire noua,,, in timpul acum, indiferent, de rol,,,,,
Aduceti-va aminte de Dumnezeul nostru Creator in acel moment,,,,, CERETI ajutor de la divinitatea infinita de la ingerasii protectori, ca sa va ajute, sa va indrume, sa va ilumineze, sa va calauzeasca etc,,,,,, in cazul in care aveti necazuri. Raspunsul va venii imediat, daca esti deschis,,,, chiar in minte,,,,, sa alegi doar creeatia pozitiva, cuvintele doar pozitive care vin in minte. Acela-i drumul
Asa ca ,,,, iubiti toate persoanele cu care intrati in contact, fara judecata.
Pe acest blog am observat ca foarte multi comentatori,,, confunda Adevarata Iubire cu Sexul,,,,, aici avem de lucru foarte mult.
Dupa voia Divina si Vointa voastra Dumnezeul nostru creator sa va ofere o infinita iubire divina christica 100% dumnezeiasca si dragoste de viata alaturi de cei dragi fara limite.
Sarbatori Fericite.


sursa: http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15745/Uneori-persoana-potrivita-o-cunoastem-prea-tarziu/Uneori-persoana-potrivita-o-cunoastem-prea-tarziu-pagina-7.html
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:47
Ohhhhhhh, multumesc, multumesc!

Da, Me, ma chinui sa sterg praful...
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:49
ai avut tu rabdare sa citesti toata chestia asta?
ma rog, la un conspect rapid, asheee, as zice ca i-a dat unda verde femeii
te pui cu spiritul crestin? hehehe

"Primiti fiecare eveniment, fiecare joc al vietii care vi se ofera de Divinitate,,, care va ajuta sa experimentati o traire noua,,, in timpul acum, indiferent, de rol,,,,, "

gheorghita asta incepe sa imi placa, e o schimbare binevenita in comparatie cu aia care le au cu lapidarile
michelle_
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:51
Pai am avut rabdare ca voiam sa inteleg... Mi se parea ca zice ceva in sensul de "iubiti-va cu toti si cu toate, oricand si oriunde"...cu om sau animal, etc, etc, etc...
Asa se intelege dar nici acum nu sunt convinsa ca asta a vrut sa spuna...

"Toate persoanele , toate fiintele, toate animalele,,, toate din tot ce ne inconjoara .....sunt cele mai potrivite persoane pentru noi...
...In concluzie IUBITI, Primiti fiecare eveniment, fiecare joc al vietii care vi se ofera ....care va ajuta sa experimentati o traire noua... in timpul acum, indiferent, de rol...
... in cazul in care aveti necazuri. Raspunsul va venii imediat, daca esti deschis,,,, chiar in minte...Acela-i drumul...
...Asa ca ,,,, iubiti toate persoanele cu care intrati in contact, fara judecata. ..."

crilore
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:08
inseamna ca nu-s eu tampita, ca vad ca si tu ai inteles tot asa
michelle_
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:15
Suntem doua...
crilore
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:21
hello, crilore...
welcome back...:)

deja incepusem sa cred ca esti o clona, vazandu-te la coada listei de prieteni...:P
=))
eu_geminy
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:25
Multumesc pentru primirea calda!
Poate sunt, mai stii...

Nu ne deranjeaza. Sa fie acolo, la cine si le doreste. E chestie de gusturi, numai ca ma surprind atari idei venite de la un...drept-credincios... Nu ti se pare ca nu se potriveste ceva?
crilore
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:27
drept crestinul eram eu, crilore?...:O
eu nu sunt decat crestin, scuze...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:31
Mey, tu ai citit mai sus?
Pardon, voiam sa zic drept-credincios si am sa citez ce am spus mai sus:

De la: crilore, la data 2011-12-05 23:47:10Una buna, buna, si fierbinte, scoasa acum din "cuptor", care vine de la un "drept-credincios" - pe topicul:

"Uneori persoana potrivita o cunoastem prea tarziu ..."
crilore
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:36
a, nu, crilore...
eu abia acum am intrat, azi am lipsit complet de aici si se bucurau babutzele alea anoste ca am fost sters...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:38
Hei, a batut pendula patru sferturi de ora din data de 06.12...
Daca nu dorm nu mai vine Mosul
Noapte buna sa aveti!
crilore
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:43
Somn usor, Crilore...:)
eu_geminy
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:49
E pacat ca frumusetea asta de topic sa o dam uitarii, mai ales ca productiile unor astfel de momente concureaza uneori caderile de omat de afara .....
Iata ce am gasit, undeva, pe net, postat de cineva care se ataca nevoie mare de ca unii isi incep discursurile cu "domnilor si doamnelor" in loc de doamnelor si domnilor".. (am dat la o parte momentele tandre si delicate ale unei partide de asskissing ):

De la: barboneli, la data 2012-02-01 08:21:58 se poate, eu nu stiu, dar de apreciat ii apreciez pe multi din scriitorii romani ! pe cei care i-am citit... evident ! ca Jules Verne, Karl May, Caragiale, Verdi, Hemingway, Sadoveanu, de exemplu si multi altii.... !!!


anakin
Postat pe 5 Februarie 2012 14:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma poate ajuta sau indruma cineva? 23 De la: garbo1001 7 Decembrie 2014 04:02
produse cosmetice Mineralium de la Marea Moarta 1 De la: garbo_5291 4 Iulie 2012 16:48
edine gratuite la psiholog n luna iunie 22 De la: garbo213616 11 Iunie 2012 20:17
Arta de a te trage din maimuta......... 72 De la: allexanndrra 10 August 2009 05:23
Cum este sa fii femeie in Romania ! 86 De la: garbo_462542 29 Martie 2017 12:06
Setari Cookie-uri