Din putzu' putzului putzului gandirii!

Am si eu o rugaminte catre cei care aveti mailul Andrei ... scrieti/i sa sterga aberatiile de pe topicul Vuvuzelei.
cricat
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:00
I-am scris. Si aici, si pe yahoo, atat ei cat si colegului.
Thor_again
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:02
pai eu zic sa o rada si pe ea, sa-i puna bann pe adresa mac a placii de retea (nu pe IP, ca se imbarliga urgent la loc)... si avem pace, pana ii cumpara asistenta o alta placa de retea...:D

ba, sa nu o rada, mey... ca noi de cine ne mai radem?...:))))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:07
Trebuie atentionata ... prea des se foloseste de utilizatori pentru a PAREA ea desteapta si sufletista .... nu isi da seama ca de fapt arata contrariul.
cricat
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:17
mey cri...

ea nu pre are cum se folosi de userii care au ceva vechime...
nu stiu daca ai observat, singurii de care poate face "uz" sunt de fapt conturile noi, uneori clone, cu care o musca de urgentza... se apuca de-i maguleste, incercand sa-i atraga in mizeriile ei, pana cand primeste cate un flit profesoral.
de profesor, adica:P.

botanista, deh...:)))

PS: de la faptul ca "pune botul".
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:49
O lasam un pic pe vuva in prostia ei, si trecem la ceva mai soft. Da' stati pe aproape si nu va intristati, cu siguranta vuva va reveni in forta aici, nu mai tarziu de astazi!

De la: daniilia, la data 2011-04-17 12:46:57mama mea e o tipa tare moderna,a discutat cu mine,ca de la egal la egal,
si cand am intrebat-o acelasi lucru pe care intrebi tu aici,mi-a zis asa:
da mai intai la facultate,pentru ca daca vei incepe acum viatas sexuala,vei fi cu gandul la el tot timpulk,si s-a dus,nu vei mai reusi ,probabil,
am zis asta sotului meu de curand,,si a zis ca mama e inteleapta,ca cea mai buna tipa din liceu de la el a ajuns ultima,chiar inainte de examene,de terminarea liceului,chiar din cauza asta,inceputul vietii sexuale....sinu A MAI REUSIT LA FACULTATE.


Deci, s-a inteles, da? Care ati inceput acum viata sexuala, luati-va adio de la facultate, ca numa' la bagabontu' va veti gandi de acum inainte! Si nici macar nu veti avea pe cineva langa voi, care sa va spuna cat de inteleapta e mamica voastra... mama voastra!!!
Thor_again
Postat pe 17 Aprilie 2011 13:07
Si ca sa nu fim acuzati de interpretari rauvoitoare si scoateri din context, dam si sursa, asa cum v-am obisnuit deja: http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/14424/ajutati-ma-oare-ce-sa-fac.html#post-623648
Thor_again
Postat pe 17 Aprilie 2011 13:09
perfectionistule!!!
michelle_
Postat pe 17 Aprilie 2011 13:10
thorelu`, stii ce spunea Einstein: doua lucruri sunt infinite: universul si prostia. dar cum in legatura cu primul avea indoieli, nu e niciun dubiu relativ la celalalt. iar practica a demonstrat din belsug cata dreptate are!
esme
Postat pe 17 Aprilie 2011 13:17
da, esme
din pacate -parca tot el spunea- suma inteligentelor e constanta. Si cum populatia globului creste de la an la an, in progresie aproape geometrica, sa ne mai miram de rateuri gen exemplele de mai sus? ori sa le incurajam, pentru ca se inscriu in trend?
Thor_again
Postat pe 17 Aprilie 2011 13:22
De la: cricat, la data 2011-04-17 08:55:32Vuvu .. iti scriu aici, nu vreau sa scriu pe topicul de mizerie pe care l/ai deschis. Thor nu a deschis un topic cu numele tau .... chiar a specificat ca pe acest topic se poate scrie despre oricare utilizator care da cu 'nuca in perete' ..... cu tine doar s-a inceput.

Sa faci ce ai facut tu mi se pare JOSNIC si s-a dus si urma de amabilitate pe care o aveam pentru tine.

Pe tine cine te raporteaza ca folosesti numele utilizatorilor in vendetele personale????? Si nu e prima data ......



prezent!
crilore
Postat pe 17 Aprilie 2011 14:26
aha... deci tu o dai pe vulvuleaua-n gat...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 14:29
mda, si eu

in alta ordine de idei, caposenia de a scrie aceleasi ineptii pe toate topicurile si de a se cita si repeta la nesfarsit, nu va aduce aminte de un alt personaj, de o fata dusa cu caprele la pascut pe campii?
ma gandesc ca ori sufera de aceeasi boala ori este alta fata a aceleiasi personalitati ori o fi alta personalitate a aceleiasi fete? ca nu mai stiu
da', don't worry, doesn't matter
crilore
Postat pe 17 Aprilie 2011 14:36
uneori atat de bine seamana la stil nebunele astea cu 2-3 "vedete" de pe fostul aman2, incat chiar imi dau senzatia ca s-au reincarnat si aici... dar daca stau putin si analizez, alea erau de-a dreptul geniale pe langa panaramele astea Zmintite, care doar incarca hard-diskul serverului Garbo cu infectii...:D
:))


eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 14:39
acum nu ca as vrea sa par ca-i tin partea vuvuzelei, si-a facut-o cu mana ei, dar exista ceva in toata problema asta care ma racaie
inteleg ca persoana in discutie are conturi muliple si personalitati distincte, pe variate site-uri. Asta e in neregula, de acord, dar mai e ceva care mi se pare a fi la fel de kinky. Sa-ti pierzi timpul urmarind pe cineva pe internet, pe diferite site-uri, sa amusini dupa toate nickurile, sa scoti la iveala toate prostiile care le-a zis, sorry, dar si asta e o atitudine la fel de sick.
Daca toata istoria clonelor si avatarurilor multiple s-ar limita la Garbo ar fi perfectly understandable, dar in momentul cand incepi sa scotocesti cyberspace-ul ca sa scoti la iveala mizerii despre cineva care nu-ti place, chiar daca ai motive, cred ca si tu ai o problema similara.
In locul vostru as fi mai atenta, pentru ca pentru a afla atatea despre o persoana, trebuie sa ai acces la IP-ul sau, iar cineva de pe site, posibil administrator, sa colaboreze oferind informatii ce ar trebui sa fie confidentiale.
charmelen
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:08
...toate prostiile pe care le-a zis, mea culpa
charmelen
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:10
Charmelen, nimeni n-a sapat (consideri ca are atata importnata?) ci ea s-a bagat in sufletele altora sub diferite forme, dandu-se de gol!
Ocupatia ei preferata este sa contacteze persoanele de pe forum, in privat, dandu-se altcineva si incercand sa afle cat mai multe despre ele ca apoi sa se foloseasca de asta
OK, ma simt vizata, tin pentru mine ce mai stiu...si pentru ca am o "atitudine la fel de sick" merg sa ma internez si va scutesc de calvarul de a ma suporta! sorry!
O primavara frumoasa!
crilore
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:37
hai mey crilore, doar nu o iei in serios!...

nu e nicio infractiune sa dai o cautare dupa google si sa gasesti bazdaganiile vuvuzelei peste tot...
le-a pus in loc public, nu i-a violat nimeni spatiul privat.
asa ca n-are decat sa suporte si criticile...:D
:))

eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:39
eu va pup pe amandoua(crilore si char)...si ...n-are rost...numai de la vuvu ,va rog sa nu va ''contrati''
namyi
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:39
De la: namyi, la data 2011-04-17 16:39:42eu va pup pe amandoua(crilore si char)...si ...n-are rost...numai de la vuvu ,va rog sa nu va ''contrati''


si pe mine cui ma leshi?!:P
:))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:48
De la: eu_geminy, la data 2011-04-17 16:48:34
De la: namyi, la data 2011-04-17 16:39:42eu va pup pe amandoua(crilore si char)...si ...n-are rost...numai de la vuvu ,va rog sa nu va ''contrati''


si pe mine cui ma leshi?!:P
:))

ti pup si pi tini...sau mai bine te las sa faci implant (la 550ron)
namyi
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:50
doar nu crezi ca am cap_iat... ca dupa aia sa ma tund ca in poze, ca asa imi place...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 16:54
imi pare rau ca am sunat atat de harsh, nu vreau sa polemizez cu tine Crilore si cu nimeni, de altfel, din cauza vuvuzelei.
Ce voiam sa zic, hum, persoana a dat masura capacitatii sale totale pe Garbo, nu cred ca merita sa ne pierdem timpul sa-i gasim productiile si pe alte site-uri, dar, in fine, fiecare face ce vrea.
Si nu cred nici ca e cazul sa vizitezi un psi pentru astfel de curiozitati minore, Crilore.
In fond, dupa cum zice psihologul meu, nimeni nu e perfect normal
charmelen
Postat pe 17 Aprilie 2011 18:28
hopa sus... ca sora ilzi nu mai gaseste acest topic...
:))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:50
iote ca-l gasii, da' nu fiindca m-ajutasi matale...aparu pur si simplu...dupa ce mai inainte zicea ca pagina e inexistenta...
sora_ilsi
Postat pe 17 Aprilie 2011 23:02
ge...te flatezi...chiar crezi ca esti deschizatorul de drumuri al tuturor?
namyi
Postat pe 17 Aprilie 2011 23:08
nu... am vazut ca ilzi nu-l gasea, si m-am oferit sa o ajut...
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 23:13
De la: sora_ilsi, la data 2011-04-17 23:02:26iote ca-l gasii, da' nu fiindca m-ajutasi matale...aparu pur si simplu...dupa ce mai inainte zicea ca pagina e inexistenta...


no bine... promit sa nu mai fac asa ceva...
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 23:14
no hai , las ......
jeanette40
Postat pe 17 Aprilie 2011 23:19
am uitat sa-mi cer si scuze ca am indraznit...:P
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 23:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Menage a trois 14 De la: jeanette40 28 Decembrie 2010 17:14
Rugaciune catre Sf. Marta (novena) 19 De la: garbo159660 22 Octombrie 2015 16:45
Oamenii inteligenti si cu psihic bine dezvoltat trebuie sa gandeasca cu voce tare...De ce? 10 De la: quasaria 30 Iunie 2010 20:50
Si totusi e adevarat... :sml-confused0024: 97 De la: blondina_X 22 Octombrie 2010 22:21
doamnele de nota 10!!!!!!!!!!!!!!!!! 39 De la: gianiblue 4 Iunie 2009 22:24
Setari Cookie-uri