"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum!

eu nu am atata experienta cu un copil fata de voi, si de aceea, mai intru, citesc, dar nu dau sfaturi ptr ca bebe al meu e prea mic si nu prea am ce sa va spun!!!
elenis23
Postat pe 8 Iunie 2010 00:00
sti care a fost reala ta problema inca de la inceputul discutiilor tale?te-ai bagat exact unde nu trebuia si ai vrut sa pari o victima ceea ce nu da bine crede-ma.apoi ca sa sti si ca sa te calmezi,ma repet ti-am mai spus odata acest lucru dar observ ca citesti printre randuri,ai luat asupra ta toate comentariile mele dar nu te-ai intrebat nici tu pe tine si nu m-ai intrebat nici pe mine daca,oare chiar iti erau adresate tie?ai asta a fost marea ta greseala.ai inceput sa arunci vorbe crezand ca ma ataci dar au fost altele mai nasoale care crede-ma nu m-au atins deloc cu atat mai putin jignirile tale.am facut niste gresi ortografice,mancand cate o litera de la anumite cuvinte ceea ce nu este tragic,despartirea in silabe a fost super ok,greseala fiind a ta,eu nu m-am luat de modul tau de a scrie,un mesaj il scri intr-o ora,stai si faci compuneri,apoi reiei sa nu cumva sa ai gresel si apoi sa fi tacata.
anaROBERT
Postat pe 8 Iunie 2010 00:01
elenis23 nu trebuie sa ai experienta ca sa socializezi pe acest forum. Si eu sunt la primul copil si povestesc din experienta mea.Ma cer o parere,mai ma amuz cu fetele,mai povestim ce progrese a mai facut copilasul...lucruri de acest gen.
bau
Postat pe 8 Iunie 2010 00:05
fetelor, fetelor, in caz ca n-ati observat, v-am fluturat in fata steguletul alb!!! eu zic, ca e destul!!! nu va mai raspund la rautati! cedez, ptr ca asa e frumos, una dintre noi sa cedeze!!! si, anaROBERT, vezi ca bau a postat cum te-ai luat de mine si daca ma contrazici, vezi ca atunci cand i-ai raspuns lui OLTEANA, ai zis ca acele comment-uri care le-ai postat ( acele comment-uri care tocmai bau le-a postat) nu erau ptr ea, ci ptr mine, poate ai sa intelegi, ca in acele momente m-ai enervat la culme! si, bau, normal ca in aceste 2 postari de la anaROBERT, nu e limbaj colorat, dar citeste mai departe( fara suparare, anaROBERT, sa nu intelegi gresit, dar ii explic lui bau niste lucruri!)
elenis23
Postat pe 8 Iunie 2010 00:13
si eu sunt la primul copil elenis nu am 3 copii si chiar daca as avea niciodata nu esti indeajuns de pregatita si experimentata sa le poti sti pe toate.ai facut o greseala inca de la inceput,eu nu am avut un vocabular colorat,nu te-am jignit si nu m-am luat de postarile tale,cate postari ai,ce gramatica de bastina ai si totusi tu ai simtit nevoia sa o faci.

ai sustinut ca te amuzi,ca acest forum este foarte amuzant si o relaxare pentru tine,de ce nu demonstrezi asta?pentru tine forumul asta asta este un loc in care te certi,in care te descarci de tensiunea acumulata ziua,sincer asta a idemonstrat,daca cineva nu este de acord cu tine ii faci si ei o compunere de toata frumusetea.pai asta nu mai este amuzament si relaxare asta este un stres in plus si nervi acumulati ceea ce nu este bine deloc.

nu am nimic cu tine,in momentul in care iti revii la normal si realizezi ca este o lume virtuala te astept oricand sa purtam discutii de care vrei tu,in limita virtualului,fara victimizare si fara coeficienti de inteligenta prea mari
anaROBERT
Postat pe 8 Iunie 2010 00:15
elenis23 daca ai pus steguletul alb tine-l sus si lasa trecutul in urma.
Cum te-ai suparat tu de ce a zis ea,asa ea s-a suparat de ce ai zis tu....si lista poate continua fara oprire.Eu te-as invita pe mamici cu burtici,cu bebici...online sa vorbim de lucruri mai frumoase.
bau
Postat pe 8 Iunie 2010 00:17
noapte buna, fetelor! sunt foarte obosita! poate ne mai "auzim" si pe alt topic! numai bine!
elenis23
Postat pe 8 Iunie 2010 00:17
noapte buna...somnik usor
bau
Postat pe 8 Iunie 2010 00:19
noapte buna,somn usor.
anaROBERT
Postat pe 8 Iunie 2010 00:22
...si asa se facu liniste...
dancris
Postat pe 8 Iunie 2010 08:54
dupa orice furtuna iese soarele....cum dupa ploaie ies ciupercile
anaROBERT
Postat pe 8 Iunie 2010 11:01
ameno
Postat pe 8 Iunie 2010 11:05
hai fiti cuminti ca n-are rost sa continuam un conflict aiurea, ano fii cuminte ca te bat
Laura_M
Postat pe 8 Iunie 2010 12:32
pai de ce as fi eu ciminte,eu am inceput sau ce?cum draq se face ca eu sunt mereu vinovata....
anaROBERT
Postat pe 8 Iunie 2010 12:34
soarta bat-o vina....
ameno
Postat pe 8 Iunie 2010 12:36
gata, las-o pe elenis, a zis fata gata, sa ramana asa ca daca nu o bat si pe ea
... glumeam da? te-am gasit pe tine ana ca pe parintele asta al nostru nu pot sa dau vina
Laura_M
Postat pe 8 Iunie 2010 12:40
de ce ti-e frica ca te baga la spovedit
anaROBERT
Postat pe 8 Iunie 2010 12:54
cine stie ce-mi face ana... doamne doamne
Laura_M
Postat pe 8 Iunie 2010 12:59
da, laura, stiu de gluma... ana, ana...
elenis23
Postat pe 8 Iunie 2010 13:14
anaROBERT
Postat pe 8 Iunie 2010 13:16
voi ce faceti aici, va faceti semne?
Laura_M
Postat pe 8 Iunie 2010 13:18
nu ne facem semne, dar tot incerc sa-i arat ca vreau PACE si ca nu ma mai atinge nimic!
elenis23
Postat pe 8 Iunie 2010 14:09
ce se intampla fetelor, elenis23 si anaROBERT? faceti pace si nu va mai intepatzi una pe alta! e destul ca si eu cu anaROBERT am avut o mica neintelegere , ca eu am interpretat gresit mesajele anei....dar s-a clarificat situatia si mergem inainte! nu de asta m-am facut membra pe site-ul acesta ca sa ma cert cu celelalte mamici, sunt aici ca sa gasesc cate un sfat in legatura cu bebeii si ma mai relaxez in timpul liber, cand doarme bebelul meu si nu am treba de facut prin casa.
asa ca va rog fetelor, nu va mai legati una de alta, PEACE!!!
sa auzim numai de bine! va pupacesc!
olteana26
Postat pe 8 Iunie 2010 20:13
elenis23
Postat pe 8 Iunie 2010 20:56
deci vedeti fetelor ca se poate,ce imi place ca se recunoaste cand nu imi intelegeti mesajele
anaROBERT
Postat pe 9 Iunie 2010 00:48
vezi ca esti de neinteles Anabell
liniste OLLLA
ameno
Postat pe 9 Iunie 2010 09:25
olla alina da in sfarsit vad si eu ca sunt de neinteles dar nu-i bai
anaROBERT
Postat pe 9 Iunie 2010 12:45
ce sa faci ...la toti ni' greu
ameno
Postat pe 9 Iunie 2010 12:47


da alina la toti ne e greu f.... stalin' am ramas cu vorba asta a ta o ador,nu ma mai dezlipesc de ea
anaROBERT
Postat pe 9 Iunie 2010 12:50
e tare fff..cios stalin asta
ameno
Postat pe 9 Iunie 2010 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Petreceri pentru copii !!!:sml-sign0199: :sml-happy0144: :sml-sign0199: 1 De la: Marcellino 13 Aprilie 2009 23:21
RUGAMINTE... 1 De la: deliarebecca 24 Februarie 2009 08:28
col scurt-ajutor! 9 De la: Ihi 15 Aprilie 2020 12:05
Perioada pentru dintisori 22 De la: vasilicasavoiu 18 Martie 2009 16:33
Diacnistic metatarsus adductus varus 5 De la: marilena_sandu 13 Februarie 2014 17:09
Setari Cookie-uri