pastile eficiente pentru slabit

Roty ai si tu dreptate, dar astfel de suplimente sunt facute pentru a ajuta. Nu neg faptul ca sunt si produse care dauneaza, dar daca exista si unele care functioneaza de ce sa nu le folosim?
garbo_10705
Postat pe 29 Ianuarie 2013 09:42
Da,sunt anumite suplimente pe baza de plante care dau "o mana de ajutor" intr-o cura de slabire. Dar asta nu inseamna ca luam trei pastile pe zi ....sau ma rog nu stiu cate si slabim frumos si sanatos. E nevoie de o alimentatie potrivita si putin sport. Iar ca sa areti bine , nu discutam despre o dieta pe care o faci si apoi pui dublu inapoi,ci despre un stil de viata. Si.....de ce sa dau banii pe niste pastile care nici nu stiu exact ce contin,pana exista atatea produse pure care stiu ca ajuta ? Vrei exemple 705 ? Mai discutam.
Zi frumoasa
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2013 11:01
am descoperit ce-a mai tare reteta de slabit!!!

pastile de meniu mcdonalds... , cu un ceai de coca-cola, apoi dupa o cura de mic dejun asa, urmeaza un pranz cu pastile de frigarui de la kfc.... delicioase,... stropite tot cu coca-cola din belsug sau eventual cu o bere premiul pils... (pils - vine de la pilule!!) iar pentru cina, o pastila de shaorma cu de toate, dar cu grija... sa fie din pastilele cu continut ridicat de maioneza!!!

daca nu le gasiti sub forma de pastile, comandati asa cum le au acolo, ca sunt bune oricum ...!!!
iar ca sa fie cura cat mai eficienta, faceti cat mai putina miscare, in felul asta caloriile se ard linistite, nu le deranjeaza nimeni!!!

intre mese pastilele de snaks si pringels sunt bine venite, ajuta din plin la arderea caloriilor...!

de doua ori pe saptamana, cate o ceafa de porc la gratar stropita cu vin alb demisec, si de alte doua ori pe saptamana cate un bieftec (poate fi si un biftec tartar, e mai eficient!) ... asrta asa pentru diversificare... ca nu poti trai doar cu pastilele alea!!! trebuie sa mentineti si stomacul in functiune!


ah, era sa uit... asta e o pastila pentru a nu slabi ritmul!!!
heartbit
Postat pe 29 Ianuarie 2013 11:42


..... vorbesti din experientza... ????
barboneli
Postat pe 29 Ianuarie 2013 11:46
pai altfel cum!!!???
daca am zis ca am descoperit-o, inseamna ca am dus multa munca de cercetare!!!

si se mai poate adauga la pastilele alea, dupa gust, si ceva mustar, eventual cu hrean!!!!
buuuuunnnnnnnnnnnn
heartbit
Postat pe 29 Ianuarie 2013 11:53
Fug la macelarie....
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2013 11:53


nu fugii... mergi ! si daca Bit face reclama la ceafa de porc... ??? mai stii.... poate are procente ?
barboneli
Postat pe 29 Ianuarie 2013 11:59
nu fugiiiiiiiiiiiiiii!!!
mergi incet, eventual doar cu masina... sa nu mergi pe jos aproape deloc, sa nu alergi absolut deloc!!! e strict interzis!!!
eventual pune mana pe telefon si comanda, sa-ti livreze acasa, ca de aia s-au inventat serviciile astea si telefonul, ca sa ne faca viata cat mai usoara sii mai placuta! sa putem slabi linistiti!
ce e ala stress-ul alergaturii?
cum sa merg la macelarie si sa nu gasesc ce vreau? cum sa fac tot drumul ala si apoi sa fiu nevoit sa merg la alta macelarie ca POATE gasesc acolo?
cum sa stau asa pe drumuri si sa imi stressez caloriile sa nu se poata face arderea lor in voie buna si veselie?
eventual pana vine delivery girl, fac si un pu de somn!!! sau pana soseste pachetul de la macelarie, chem o pizza girl, ca sa ma delectez cu o pizza quattro stagioni... (nu pot chema delevery boy sau pizza boy... ca nu vreau si nici nu vreau sa se interpreteze )
heartbit
Postat pe 29 Ianuarie 2013 12:00


"eventual pune mana pe telefon si comanda, sa-ti livreze acasa, ca de aia s-au inventat serviciile astea si telefonul"

mmmda... servicii cu telefonul... asa e ! si daca din greseala ii trimite acasa unul... cu ceafa groasa.... ????? ca si astea se comanda tot prin telefon.....
barboneli
Postat pe 29 Ianuarie 2013 12:03
Nu te impacienta Bitule ca imi asez popo comod in masina si doar "ridic" comanda. Ma asteapta gata preparata si tinuta la cald,ca nu cumva sa obosesc gatind
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2013 12:06
cu atat mai bine!!!
atunci sa vezi calorii arse si transpiratie din plin...
heartbit
Postat pe 29 Ianuarie 2013 12:06
Barbo...ala cu ceafa groasa nu se accepta.....poate are ideea sa-mi arda din pretioasele calorii
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2013 12:07
aia ziceam si eu mai sus!!!
ca raspunsul anterior era pt ce zisese barbo...
heartbit
Postat pe 29 Ianuarie 2013 12:21
Dieta si exercitiile fizice sunt extrem de importante in procesul de slabire, dar si suplimentele au rolul lor deoarece iti ajuta organismul. Mananci mai putin si nu te ingrasi, esti mai energic si metabolismul isi intensifica arderile. Sper ca forumul nu e facut doar pentru a face bascalie de cei cu kilograme in plus!
Multumesc mult!
garbo_10729
Postat pe 31 Ianuarie 2013 10:16
Glumele sunt sarea si piperul vietii. Postarile serioase isi au locul lor. Cu placere 29.
Rotty
Postat pe 31 Ianuarie 2013 11:06
O cura de detoxifiere facuta cum trebuie si o dieta corespunzatoare sport, miscare cat mai multa eu zic ca da roade si vointa
Nu cred ca exista pastile pe care sa le iei si gata dispar kilogramele "hocus pocus" asta-i vrajeala. Cei care produc aceste "pastile minune " ceaiuri" la fel de minune profita din plin de cei care vor sa slabeasca.
Numarul de kg care pot fi date jos este de 3/ luna nu mai mult altfel se produc dezastre iremediabile in organism.
Succes!!!

http://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc
http://www.youtube.com/watch?v=a4WKEZuld9g
ZUMBA se pot arde intre 700 si 1000 de calorii pe ora
Vizionare placuta
tusi_Oli
Postat pe 31 Ianuarie 2013 11:32
Am facut o cura cu niste suplimente pe baza de acai pe care mi le-a adus o ruda din Polonia! Auzisem ceva vag despre acai inainte. Am dat jos ceva kilograme, dar nu pot spune ca am facut mari eforturi ca sa slabesc!
garbo_11153
Postat pe 4 Februarie 2013 16:15
asa e ideal, sa nu faci nici un efort si sa slabesti!

polonezii astia au ceva experienta in slabit, de pe vremea cand faceau naveta prin '40...'44... intre polonia si lagarele naziste.. evident faceau naveta e un fel de-a spune... majoritatea nu aveau decat bilet de dus...
heartbit
Postat pe 4 Februarie 2013 16:27
Buna :) Acum ceva timp am folosit Slim Duo forte Original Formula. Am tinut cura aproape 2 luni. In primele 2 saptamani nu prea am slabit dar in schimb mi-am reglat tranzitul intestinal si nu m-am mai simtit balonata. In plus mi-au taiat pofta pentru dulce, nu chiar de tot dar cat sa ma pot abtine...;) Dupa primele 2 saptamani am inceput sa slabesc treptat si in final am slabit 8.7 kg. Ideea e ca mi-am format si un stil de viata in urma programului personalizat primit de la cei de la Slim Duo forte. Ma simt foarte bine si in plus am adoptat sportul ca stil de viata. Vi le recomand! Beneficiati de astistenta din partea lor pe tot parcursul curei de slabire, Mult succes!!
garbo_11236
Postat pe 7 Februarie 2013 14:59
Ceao fetelor!
Cautand pe forumuri despre pastile de slabit am ajuns aici. Pare o dezbatere interesanta despre pastilele care au eficienta, asa ca o sa incerc si eu sa ajut cumva dezbaterea. Eu am folosit acum 5 luni produsul acaiberry900 si vreau sa va zic ca este un bun arzator de grasimi. Dupa ce il luam nu mai aveam pofta de mancare, aveam mai multa energie si ma simteam mai plin ade vitalitate. Partea faina la produsul asta e ca pe langa faptul ca te slabeste mai ajuta si la memorie, sau la intinerirea pielii. Na! Acaiul in general e bun pt mai multe lucruri!
Numai bine!
garbo_11427
Postat pe 14 Februarie 2013 12:00
Eu pentru slabit am folosit suplimentele Ultra Slim si sunt super incantata de acest lucru. Inca din primele saptamani am observat cum slabesc! Ma simteam din ce in ce mai bine in fiecare zi iar la sfarsitul tratamentului am constatat ca am slabit 10 kg. Sunt foarte incantata de acest lucru si mi-as dori ca toate fetele plinute sa poata slabi precum am slabit eu!
garbo_12009
Postat pe 12 Martie 2013 11:11
Buna,
Eu am slabit 30 kg in 5 luni. Nu am facut nici o dieta, doar am baut suc din iarba de grau.Si nu am mancat dupa ora 6. Mi-a reglat metabolismul si este plin de vitamine. Regenereaza, detoxifica, alcanizeaza, 100 % natural. Nu este mai scump decat herbalife, chiar mai ieftin. Nu cred in boabe, sunt prostii, cine stie ce contine.Se poate citi mai mult pe siteul lor. Am vazut ca si cancerul se trateaza cu acest suc. Dar pot sa zic ca nu mai imi cade nici parul de atunci. Sanatate! http://vitalgrass.com/
garbo_12061
Postat pe 14 Martie 2013 10:21
Astept traducerea.....
Rotty
Postat pe 14 Martie 2013 10:27
pai e simplu.. te duci in lanul de grau si culegi toata iarba care o gasesti,...sinici parul nu.ti cade
jeje2011
Postat pe 14 Martie 2013 10:43
Multumesc jeje Astept sa creasca iarba.
Rotty
Postat pe 14 Martie 2013 10:48
eventual ... poti culege si graul nu numai iarba... pentru ca marea majoritate din sclifositele astea cu hebalife si alte chestii din astea ... naturiste fataaaaa.... nu sunt in stare sa faca diferenta intre frunzele de leustean, telina si patrunjel! asa ca pentru ele graul sau iarba din lanul de grau... e cam acelasi lucru... mai ales ca le serveste doar ca ascunzis si saltea naturala, pentru "o portie de tavaleala".
asa ca mai asteapta tu traducerea... ca ai de primit!
heartbit
Postat pe 14 Martie 2013 11:47
De la: garbo_12061, la data 2013-03-14 10:21:12Buna,
Eu am slabit 30 kg in 5 luni. Nu am facut nici o dieta, doar am baut suc din iarba de grau.Si nu am mancat dupa ora 6. Mi-a reglat metabolismul si este plin de vitamine. Regenereaza, detoxifica, alcanizeaza, 100 % natural. Nu este mai scump decat herbalife, chiar mai ieftin. Nu cred in boabe, sunt prostii, cine stie ce contine.Se poate citi mai mult pe siteul lor. Am vazut ca si cancerul se trateaza cu acest suc. Dar pot sa zic ca nu mai imi cade nici parul de atunci. Sanatate! http://vitalgrass.com/


- Tratamente naturiste pentru sistem imunitar, depresii, stres, hepatite, boli de rinichi etc. -
De la: garbo_12061, la data 2013-03-14 10:54:56Salut,
Eu am gasit ceva natural, plin de vitamine, macar nu sunt boabe care nu se absorb in organism. Suc din iarba de grau, este congelat , sunt niste cubulete de gheata. E bun pentru de toate, detoxifiere, alcanizare.Contine toate vitaminele B toate vitaminele-B (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B10,B12, B17 ). Dar de atunci nu mai am probleme si am si slabit 20 kg. Cica este bun si pentru cancer. http://vitalgrass.com/ Ma simt bine, o bomba de vitamine!


extrem de interesant... ai slabit 30 de kg intr-o postare... iar in cealalta ai slabit 20kg...
mai ai din astea?

si pe urma ce ai mai facut? dupa alea 5 luni cat ai mai slabit?
cat ai tinut regimul asta... sau dieta sau cum vrei tu sa-i zici?
30kg+20kg =50 kg... inseamna ca ai avut de unde...!

si ma gandeam asa... o femeie normala ... de sa zicem 60kg... slabeste in 5 luni cu tratamentul tau 30kg... intr-un an de zile deja ajunge la minus 10kg ... superb!!!
asta da viziune radiografica! fata morgana ar fi plici de muste pe langa ea... ar invidia-o si fantomele!
heartbit
Postat pe 14 Martie 2013 12:00
Pana vine cu traducerea ,sper sa nu slabesc si io vreo 30 de kg...
Rotty
Postat pe 14 Martie 2013 14:06
Am gasit ceva despre Ultra Slim aici
https://www.youtube.com/watch?v=F5qbzV-K1do

Caut de mult s agasesc cev acu care sa slabesc si mai ca ma bate gandu sa-l cumpar pe asta. Vad ca au mai slabit si altii cu el!
O zi buna!
garbo_12480
Postat pe 2 Aprilie 2013 15:03
Buna,
eu am slabit 8 kg in doua saptamani cu ceaiurile Rithual Silhouette, in primele zile m-am sperita cand am vazut ca slabesc un kg pe zi dar nu m-am simtit rau nicio clipa.Sunt minunate aceste ceaiuri si le recomand celor care au bani sa le cumpere, accelereaza metabolismul la maxim:)
Am avut 64 si acum am 56 de kg si ma mentin de aproape doua luni.
Va doresc sanatate!
garbo_12622
Postat pe 5 Aprilie 2013 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
centurile pentru slabit 16 De la: MIKY_16 18 Aprilie 2010 23:42
Gano Garcinia de stabilizat silueta 1 De la: alex91 5 Aprilie 2011 18:00
vreau un sfat 40 De la: anonima20 16 Aprilie 2016 13:52
Dieta pe care voi o considerati minciuna 2 De la: fleurdelis 31 Martie 2010 21:36
:) 56 De la: Rotty 5 Februarie 2014 18:47
Setari Cookie-uri