pastile eficiente pentru slabit

De la: olici, la data 2009-09-05 03:13:48the future is near:

http://libertatea.ro/stire/pastila-minune-iti-permite-sa-mananci-orice-fara-sa-te-ingrasi-254836.html

in curand va fi pe piata, asa ca adios sport si alte alea :-)

Asa o fi, dar carnea tot va atarna pe tine indiferent daca esti slab sau nu.
Micass
Postat pe 5 Septembrie 2009 14:21
nu m-am prins care e faza cu atarnatul carnii. la ce te referi?
anticenzura
Postat pe 5 Septembrie 2009 17:21
Daca nu faci sport te fleshcaiesti. Asta o pricepi? Ba mai mult, daca ai fost grasut si slabesti si nu faci sport, poti sa te invelesti cu pieile. Acum intelegi?
Micass
Postat pe 5 Septembrie 2009 17:25

se speriase ca s-a aflat...
pik_nik
Postat pe 5 Septembrie 2009 17:27
dap piei invelitoare si asha se apropie iarna
LILO
Postat pe 5 Septembrie 2009 17:28
ptiu drace, si pe aciulea bantui?

Micass, sa inteleg ca iti place sportu'?

acu' ce sa zic, s-o gasi folos si la piele. daca-i mai paroasa, faci din ea cojoc :D
anticenzura
Postat pe 5 Septembrie 2009 18:47
si btw, ne plac si cele mai plinute:

http://www.evz.ro/articole/detalii-articol/866484/Femeile-grase-sunt-mai-bune-la-pat/
anticenzura
Postat pe 5 Septembrie 2009 21:00
pt PYSSY007 depinde de unde o procuri,daca faci comande pe net cam 90 ron iar la plafar cam 105 ron...este fff eficienta si slabesti repede . succes
garbo044626
Postat pe 5 Septembrie 2009 21:51
Oliciule, n-ai imbatranit degeaba, maica..he, he...
kyra
Postat pe 5 Septembrie 2009 21:55
De la: olici_le_mechant, la data 2009-09-05 18:47:09ptiu drace, si pe aciulea bantui?

Micass, sa inteleg ca iti place sportu'?

acu' ce sa zic, s-o gasi folos si la piele. daca-i mai paroasa, faci din ea cojoc :D

Nu musai, dar il consider necesar pentru pastrarea tonusului muscular.
Micass
Postat pe 5 Septembrie 2009 22:14
da' nici uscatele nu's de lepadat doar ca's mai rele

pa la 30-si-ceva, eram si io profesorash' pe la un liceu din buc. intr-o zi, o fatuca (de-a 9-a parca) m-a salutat cu "saru'mana". mi-am zis in gand "f--k, gata cu aerele de macho man" dar cu varsta, depinde cum o simti. io nu as da timpul inapoi. ma bucur ca acum traiesc intr-o tara in care pot sa ma simt cu adevarat tanar

Micass, io cam mi's de acord cu tine. doar ca nu prea pricep(eam) cum e cu pieile alea... nu prea m-ai lamurit...
anticenzura
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:05
Nu-i nimic. Las-o asa cum a picat (nu la piele ma refer aici ).
Micass
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:11
Micass, io glumeasc un pic, sper ca nu intr-un mod pe care il pricep doar io . Vorba "pretenului" meu, ba filosof, ba sportiv, ba nu mai stiu ce, ar fi culmea sa nu inteleg exact una din putinele kestii pe care chiar le pricep.

daca ai fost atenta, pastila nu este in mod special de slabit, chiar daca poate fi folosita si la asta, ci impiedica ]ngrasarea in primul rand.
anticenzura
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:18
Mi-am dat seama ca ai glumit, dar prea se potrivea expresia ca sa nu o spun.
Micass
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:19
szia......eu nu recomand REDUCTIL la nimeni....cred prietena ta dupa citeva luni a luat dublu inapoi la greutate...am inercat si eu cu o prietena am slabit 3 kg si am pus inapoi 4 kg....macar nu trebuia sa fac pt ca eu reuseam sa slabesc fara pilule minuni 30 kg....ce este ft importan nu trebuie amestecata alimentele si sportul,,,,cit mai mult timp la aer liber..
fede1954
Postat pe 6 Septembrie 2009 09:12
am postat pe undeva un link cu un articol despre circumferinta coapselor; nu il mai gasesc :((

voiam sa va intreb: ce parere aveti despre teoria asta? v-ati masurat coapsele?

mie mi se pare extrem de credibila povestea asta, mai ales ca cercetarea s-a desfasurat pe un lot extins pe o perioada de timp destul de mare.
anticenzura
Postat pe 9 Septembrie 2009 03:04
am folosit si eu capsula de slabit e ffffffff buna eu am reusit sa slabesi aproape zece kg iti taie pofta de mancare transpiri si elimini tot surplusul
trebuie sa ai si rabdare
garbo061743
Postat pe 14 Octombrie 2009 18:32
120, 130 depinde de farmacie
garbo061743
Postat pe 14 Octombrie 2009 18:34
tot cu pastile minune? minunea tine 3 zile si apoi poate fi mai rau- disciplina si informatiile fac "minuni" ; sunt instructor de fitness si ma pricep sa slabesc cat si sa ..ingras -- adresa de mail e: andalexkor@yahoo.com ; daca vreti sa aratati bine si sa va simtiti minunat faceti ceea ce fac cei care arata bine si se simt bine..si nu o zi-doua-trei ci permanent
andalexkor
Postat pe 15 Octombrie 2009 17:37
Doamne ce metode-mi trec acu` prin minte!
Sa-mi fie rusine!
AMELYY
Postat pe 15 Octombrie 2009 17:40
eu iau renumita "pastila de slabit" - si nu pentru slabit o iau - si fac si fitness. Nu o zi doua, ci permanent de vreo doi ani, cum recomanda domn' instructor.

Cu "pastilele minune" lucrurile stau cam asa: taie pofta de mincare si "grabesc" arderile, deci dinamizeaza metabolismul in perioada in care le iei. Nu le mai iei, revii la poftele si metabolismul normal. Daca revii si la regimul normal, te ingrasi linistit la loc. N-am auzit inca de nimic care sa schimbe metabolismul definitiv - cred ca ala e de la mama natura, poti doar sa fii foarte atent ce maninci. Dar la fel de atent poti sa fii si cu, si fara pastile : deci nu le recomand... mai degraba treceti pe fructe si salata.

Iar fitnessul...ajuta si nu ajuta - majoritatea salilor au echipamente pentru muschi, nu pentru intretinere. Eu, de ex., n-am nici un chef sa imi lucrez pectoralii - vreau pur si simplu sa fac miscare. Asa ca ma duc si dau din stepper toata ora. Daca nu lucrezi cu greutati - asta "face muschi", de fapt - atunci pierzi o gramada de timp si arzi destul de putine calorii...
quasaria
Postat pe 25 Octombrie 2009 12:37
De la: quasaria, la data 2009-10-25 12:37:27eu iau renumita "pastila de slabit" - si nu pentru slabit o iau - si fac si fitness. Nu o zi doua, ci permanent de vreo doi ani, cum recomanda domn' instructor.

Cu "pastilele minune" lucrurile stau cam asa: taie pofta de mincare si "grabesc" arderile, deci dinamizeaza metabolismul in perioada in care le iei. Nu le mai iei, revii la poftele si metabolismul normal. Daca revii si la regimul normal, te ingrasi linistit la loc. N-am auzit inca de nimic care sa schimbe metabolismul definitiv - cred ca ala e de la mama natura, poti doar sa fii foarte atent ce maninci. Dar la fel de atent poti sa fii si cu, si fara pastile : deci nu le recomand... mai degraba treceti pe fructe si salata.

Iar fitnessul...ajuta si nu ajuta - majoritatea salilor au echipamente pentru muschi, nu pentru intretinere. Eu, de ex., n-am nici un chef sa imi lucrez pectoralii - vreau pur si simplu sa fac miscare. Asa ca ma duc si dau din stepper toata ora. Daca nu lucrezi cu greutati - asta "face muschi", de fapt - atunci pierzi o gramada de timp si arzi destul de putine calorii...


va rog sa nu aruncati cu pietre in mine...nu cu d'alea mari cel putin salile au aparate pentru muschi binentzeles si nu pentru ..intretzinere.... asta trebuie platita la administrator muschii consuma caloriile, adica si parte din grasimi, si..DA , se poate schimba metabolismul cu "mancare" si fitness; cat despre lucratul pectoralilor..sunt o grupa musculara mare si va consuma multe calorii- nu se umfla nimeni de muschi daca nu foloseste tratament hormonal cum vedem la "monshtrii" din culturismul profesionist... "datul" din stepper e un alt mod de a lucra cu greutate- a propriului corp de data asta- si n-o sa ai formele "obraznice" pe care le au fetele "de culoare" cu extrema "vizuala" a sprinterelor de la 100-200-400m care ciupesc din tratamentul hormonal de cate ori se poate- cand nu sunt controlati antidoping- ce nu face omul pentru bani ..ca si mine... mai vorbim pe yahoo: andalexkor
andalexkor
Postat pe 25 Octombrie 2009 18:39
De la: AMELYY, la data 2009-10-15 17:40:41Doamne ce metode-mi trec acu` prin minte!
Sa-mi fie rusine!


sa ne spui si noua de metodele acelea..probabil nu toti o sa ne simtzim...rushinatzi poate o sa le urmam nu se shtie niciodata- fiecare are metode preferate
andalexkor
Postat pe 25 Octombrie 2009 18:47
Stiu ca fara "aditivi" nu arati a halterofil, aia care arata asa nici n-au neaparat forta... Ideea e ca oricum muschii lucrati "se vad" si eu nu vreau sa se vada. Si cu exercitii de forta, cu ridicat 60 de kg, nu cred ca nu se schimba nimic la aspect. Am vazut nspe femei "masculinizate" - acum, fiecare cu gusturile lui, dar eu n-am nevoie de asa ceva.
Si, repet, n-am probleme cu grasimea. Fac sport pur si simplu pentru mentinere (nah, poate suna mai bine ca "intretinere"...).
In afara de stepper si ceva aparate pentru abdomene... restul... le pot folosi doar de test...
quasaria
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:54
Calculati-va BMI si mancati in limita caloriilor calculate in functie de BMI plus sport si este totul ca si rezolvat. Pastilele de slabit sunt doar un BIG BIG SHIT.
reyya
Postat pe 28 Octombrie 2009 23:56
...nici eu nu am incredere in pastilele de slabit...
lala_cri
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:06
Pentru mine cea mai buna pastila de slabit este stresul.
Tiffany
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:11
aici am incercat sa zic io ceva despre stress, dar lenea m-a facut s-o scurtez, pentru ca era mult de scris :((

http://anticenzura.blogspot.com/2009/07/stresul-prieten-sau-inamic.html

slabitul sub stress nu e benefic, pentru ca are loc sub influenta unor hormoni care determina un grad ridicat de uzura biologica.
anticenzura
Postat pe 4 Noiembrie 2009 15:48
Pai tu crezi ca eu-s bucuroasa? Ca-s bine asa si nu-mi trebuie sa slabesc.
Tiffany
Postat pe 4 Noiembrie 2009 16:26
acu' pricepui io ca nu esti, dar la felul cum o formulasei se putea intelege ca recomanzi si altora :D
anticenzura
Postat pe 5 Noiembrie 2009 15:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mandura Trim- produs natural ce controleaza leptina 1 De la: daniela77 8 Noiembrie 2010 22:13
4 produse eficiente de slabit 1 De la: garbo_5287 4 Iulie 2012 17:10
pastile de ananas 3 De la: garbo096367 25 Mai 2010 14:59
vreau un sfat 40 De la: anonima20 16 Aprilie 2016 13:52
politica 4 De la: LILO 19 Noiembrie 2009 20:19
Setari Cookie-uri