am cosuri si nu reusesc sa scap de ele

mai folosit o groaza de creme lotiuni preparate si degeaba
cele mai multe imi iese inainte de menstruatie din alea mari sub piele si sunt dureroase
multi imi spuneau ca trebuie sa marit si dupa aia imi trec
degeaba in plus am facut si un copil
se zice ca daca faci un copil iti curata tot sangele rau din organism asta doar la femei normal
vreau mai multe pareri
daca exista ceva bun si definitiv
garbo105389
Postat pe 13 Martie 2010 23:47
ai celulita, cosuri, iti cade parul . cate necazuri poti avea...!
si_totusi
Postat pe 13 Martie 2010 23:56
sora_ilsi
Postat pe 14 Martie 2010 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VAND PASTILE DE SLABIT DE LA ARPFARM 1 De la: razvan_rga 11 August 2009 18:16
Dependenta de carbohidrati? >>> rezolvata :) 4 De la: garbo269201 14 Martie 2012 11:20
NU VA MAI OTRAVITI ORGANISMUL CU TOXINE 3 De la: garbo269201 14 Martie 2012 11:10
sallut 13 De la: garbo026388 14 Iulie 2009 19:47
Vreau sa slabesc 32 De la: garbo_1399 29 Aprilie 2018 20:28
Setari Cookie-uri