pastile eficiente pentru slabit

Vand reductil 15mg 2013, termen de valabilitate pana in 2015, detalii pe http://genericshop.webnode.com Email: generic_shop@ymail.com
garbo_13477
Postat pe 20 Iunie 2013 12:11
De la: garbo_14325, la data 2013-06-15 14:35:11Cele mai bune pastile de slabit pe care le-am luat sunt Slim Duo Forte. Desi am incercat o gramada de alte prodsuse de acest fel, Slim Duo Forte a dat cel mai bun rezultat si ceea ce este cel mai important nu le-am pus la loc. Cand le-am cumparat, am primit si o dieta personalizata bazata pe analiza tipului meu de metabolism. Am slabit 7 kg in 2 luni si acum le iau la cateva luni pentru detoxifiere :) Le recomand!


Buna :) In urma cu 2 saptamani am luat si eu Slim Duo Forte. Am primit si dieta pentru tipul meu de metabolism. Primele efecte au fost reglarea tranzitului si reducerea poftei de mancare. Ma simt excelent! Revin cu impresii dupa inca 2 spatamani cand de va face o luna de la inceperea dietei.
garbo_14386
Postat pe 20 Iunie 2013 13:16
Slim Duo Forte este cel mai bun supliment de slabit pe care l-am incercat si credeti-ma ca am incercat destule capsule de slabit. Il recomand tuturor care vor sa slabeasca sanatos!
garbo_14492
Postat pe 25 Iunie 2013 17:13
Eu am reusit sa dau jos cateva kilograme dupa ce am utilizat niste pastile ce se cheama UltraSlim. Produsele sunt destul de bune, si au o capacitate mare de ardere a grasimilor! Initial eram destul de sceptic in privinta rezultatelor dar la sfarsit am fost destul de incantat. Sper sa ramana rezultatele si sa nu mai acumulez kilograme!
garbo_14519
Postat pe 27 Iunie 2013 13:32


asta depinde de tine, de felul cum si ce mananci si cum te misti.... NU de pastile !!! pastilele sunt facute ca sa-l imbogateasca pe nenea Slim.... !
barboneli
Postat pe 27 Iunie 2013 17:17
Si eu recomand Slim Duo Forte. Dupa parerea mea, sunt cele mai bune capsule pentru slabit si detoxifiere. In plus vin la pachet cu o dieta personalizata. Inca nu am terminat dieta dar de 2 luni de cand o tin am slabit aprox. 8 kg. Succes!
garbo_377637
Postat pe 28 Iunie 2013 15:12
Ce-a m-ai eficienta reteta este stresul sau in cel m-ai fericit caz cind te da in somaj..automat slabesti considerabil.Daca aveti si un copil cu atit m-ai bine ..avet-i de unde slabii....bafta la slabit fara pastile..
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 28 Iunie 2013 18:01
Sunt ferm convins ca stresul dar si boala pot sa slabeasca in mod garantat, dar banuiesc ca nu astea sunt metodele prin care ne dorim sa slabim. Exista multe alte metode care chiar functioneaza si cu ajutorul carora putem arata bine!
Vad ca se discuta aici de 2 suplimnete:Ultra Slim si Slim duo forte
Pan ala urma care e mai eficient?:)
garbo_377815
Postat pe 1 Iulie 2013 14:02
Eu iau in prezent UltraSlim de circa 3 saptamani si ma simt destul de bine cu ele. Pana acum nu am dat cine stie cate kilgrame jos, dar cu siguranta pan ala sfarsitul tratamentului vor aparea si rezultatele!
garbo_378167
Postat pe 5 Iulie 2013 13:15
Mie mi-a fost de un real folos suplimentul numit Thermacuts. E facut 100% din plante si are capacitatea d a arde grasimile intr-un timp destul de scurt! Ce mi s-a parut putin cam ciudat a fost faptul ca in prima luna am slabit destul de mult comparativ cu restul tratamentului. Probabil ca depinde si de metabolism si poate ca asa a functionat in cazul meu! Eu l-am luat de pe sit-ul original buythermacuts.ro
garbo_378973
Postat pe 16 Iulie 2013 14:51
Normoponderol - e de plante - si .......grija la mancare!
ralucutz
Postat pe 17 Iulie 2013 19:06
De la: ralucutz, la data 2013-07-17 19:06:31Normoponderol - e de plante - si .......grija la mancare!


...Si doua baxuri de hartie igienica
Rotty
Postat pe 17 Iulie 2013 22:13
Si eu am folosit Slim Duo Forte. Este foarte bun pentru slabit si pentru detoxifiere. Mi-a diminuat pofta de mancare si de dulce. In plus, dieta personalizata in functie de tipul meu de metabolism, primita de la ei, este foarte usor de urmat. Succes!
garbo_379234
Postat pe 19 Iulie 2013 16:47
UltraSlim m-a ajutat si pe mine sa dau jos 4 kg in 3 luni. E adevarat, este foarte putin dar sunt multumita, mai ales ca eu am o inaltime destul de mica si orice kilogram in plus se vede. Stiu ca puteam sa ajung la performanta asta si prin dieta sau exercitii fizice, dar din pacate sunt o fire comoda din fire si ma motivez destul de greu. Produsul asta l-am luat de pe ultra-slim.ro
Ar fi super fain daca nu as pune kilogramele la loc:)
garbo_379581
Postat pe 24 Iulie 2013 09:47
Rezultatele anuitor suplimente, cure sau diete depinde foarte mult si de metabolismul fiecarei persoane in parte cat si de starea ei de sanatate din momentul curei sau tratamentului. Si varsta e un factor destul de important si eu consider ca suplimentele actioneaza mai eficient asupra persoanelor de varsta tanara. Dar cu toate astea trebuie sa te directionezi inca de la inceput asupra unor metode de slabit care functioneaza pt tine. Spre exemplu daca ai incercat 2 tipuri de pastile de slabit si nici una nu a functionat pe metaboismul tau posibilitatea ca cea de-a treia pastila sa functioneze este destul de redusa. Din cauza asta e bine sa te documentezi asupra unoe suplimente care sa fie eficiente inca de la inceput!
garbo_378973
Postat pe 6 August 2013 15:14
De la: garbo_379234, la data 2013-07-19 16:47:15Si eu am folosit Slim Duo Forte. Este foarte bun pentru slabit si pentru detoxifiere. Mi-a diminuat pofta de mancare si de dulce. In plus, dieta personalizata in functie de tipul meu de metabolism, primita de la ei, este foarte usor de urmat. Succes!


Intr-adevar este un produs foarte bun. Am luat timp de 2 luni inainte de nunta. Pe langa faptul ca m-am simtit foarte energica, mi-a diminuat pofta de mancare si problemele de digestie. Am slabit aproape 6.5 kg. Il recomand celor care vor sa slabeasca sanatos!
garbo_381478
Postat pe 16 August 2013 14:59
Pare destul d cunoscut la nivel mondial produsul UltraSlim. La noi in tara nu e asa cunoscut dar pe l-am gasit pe foarte multe sit-uri din strainattae. Foarte multe persoane vorbesc despre el, si sunt pareri in majoritate pozitive.
garbo_379619
Postat pe 22 August 2013 13:50
Recomand din suflet suplimentele Slim Duo Forte. Mama mea a urmat o cura cu aceste suplimente si a slabit destul de mult. Sunt naturale si mai vin si cu o dieta personalizata pentru tipul de metabolism. Succes!
garbo_381975
Postat pe 23 August 2013 16:21
Buna, poti sa`mi dai si mie site`ul de unde le`ai cumparat? Ideea e ca si eu am cumparat acum vreo 2 ani si am slabit 8 kg intr`o luna, insa anul trecut cand mi`am luat iar de altundeva nu am slabit deloc.
Te rog sa`mi dai site`ul de unde le`ai achizionat, alea care ai slabit :))
Mersi, te pup
Mihaela
Mihaela_Florentina_Bobeica_1
Postat pe 2 Septembrie 2013 07:46
Buna, poate sa`mi dea si mie cineva site`ul de unde si-a cumparat SUPERSLIM si a slabit? Ideea e ca si eu am cumparat acum vreo 2 ani si am slabit 8 kg intr`o luna, insa anul trecut cand mi`am luat iar de altundeva nu am slabit deloc.
Va rog sa`mi dati si mie site`ul de unde le`ati achizionat, alea care ati slabit :
Mersi, va pup
Mihaela
Mihaela_Florentina_Bobeica_1
Postat pe 2 Septembrie 2013 07:48
Ati avut efecte adverse dupa ce ati folosit suplimentul Thermacuts? As vrea sa fac si eu o cura de 2 luni, dar imi e teama de posibilele efecte secundare ce ar putea sa apara.
Multumesc mult!
garbo_382816
Postat pe 3 Septembrie 2013 10:20
In momentuyl in care te decizi sa incerci suplimente de slabit trebuie sa stii ca trebuie sa ai un anumit comportamnet in timpul curei cu aceste pastile. Daca le iei cu gandul ca in mod sigur vei slabi posibil sa ai pare de unele surprize. Suplimentele actioneaza eficient in momentul in care se face sport, se tine dieta si se foloseste intocmai cum e prescris in prospect suplimentul respectiv!
garbo_383437
Postat pe 10 Septembrie 2013 14:20
Buna! In urma cu 2 saptamani am inceput o cura de slabire care include capsulele slim duo forte si o dieta personalizata. Probabil ca nu sunt singura care s-a intors din concediu cu cateva kg in plus... In cele 2 saptamani de program cu slim duo forte, tranzitul intestinal mi s-a imbunatatit vizibil, am slabit deja 2 kg si ma simt foarte increzatoare ca la sfarsitul celor 2 luni rezultatele nu se vor lasa asteptate. Succes!
garbo_384096
Postat pe 17 Septembrie 2013 17:14
Mare filozofie.....Si eu am fost in concediu , d`apai nu am luat bunghi . Am papacit frumos si cuminte alac si ma simt super in schoriciul meu.... Apai ce sa zic de tranzit.... mere nu gluma........
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 17:46
Pe mine m-a ajutat foarte mult sa slabesc suplimentul Thermacuts. Initial cand le-am cumparat nu eram atat de increzator ca o sa slabesc cu ele, dar pe masura ce trecea timpul am observat ca slabesc. Le-am folosit pe o perioada de 3 luni si am reusit sa dau jos in jur de 10 kg!
garbo_385283
Postat pe 2 Octombrie 2013 10:16
Buna! Un produs care chiar functioneaza, mai ales impreuna cu dieta pe care o primesti impreuna cu el, se numeste slim duo forte original formula. Mama mea a luat acest produs timp de 2 luni si vreau sa zic ca arata grozav. Ea nu a fost niciodata adepta capsulelor de slabit insa acesta fiind natural, a spus sa incerce. Sincer, cred ca la inceput nu a fost prea convinsa de eficacitatea slim duo forte insa pe ea a atras-o faptul ca actioneaza si asupra problemelor de tranzit intestinal, balonare si constipatie, probleme cu care ea se confrunta de foarte mult timp. La sfarsitul dietei slabise 7 kg.
garbo_387236
Postat pe 23 Octombrie 2013 10:13
o sa afle eficienta dupa ceva luni cand va pune la loc dublu !
garbo_19362
Postat pe 23 Octombrie 2013 12:39
Stie careva de niste pastile de slabit cu care poti sa dai jos kilograme, fara sa fii nevoit sa tii dieta stricta sau sau sa faci exercitii intense? Eu auzisem de un supliment Thermacuts, ca ar fi eficient, dar nu stiu ce sa mai cred.
Voi ati folosit asa ceva?
Multumesc mult si sper sa gasesc o solutie optima de slabire!
garbo_389152
Postat pe 11 Noiembrie 2013 10:02
Buna.

Trebuie neaparat sa dau jos 15 kg si nu stiu cum, sunt disperata, am incercat tot felul de diete, fara rezultate, sunt foarte sedentara si chiar nu stiu ce e de facut :( Pana la urma am dat de site-ul http://genericshop.webnode.com unde am gasit regenon si reductil, si sunt foarte curioasa daca sunt chiar asa de eficiente cum se scrie despre ele. Astept sugestii, sfaturi daca a mai folosit cineva aceste produse.
stana_raluca
Postat pe 3 Decembrie 2013 12:31
Lasa ca le folosesti tu si ne spui si noua...Daca tot te platesc aioa sa faci reclama ...
Rotty
Postat pe 3 Decembrie 2013 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
planta care omoara senzatia de foame 59 De la: ratuscaceaurata 4 Ianuarie 2019 23:24
centurile pentru slabit 16 De la: MIKY_16 18 Aprilie 2010 23:42
Dieta restrictiva m-a adus in pragul anorexiei 4 De la: _blondyna 9 August 2011 01:59
Zuccari pentru slabit 1 De la: andreeaiovici 16 Iunie 2011 13:09
sallut 13 De la: garbo026388 14 Iulie 2009 19:47
Setari Cookie-uri