pastile eficiente pentru slabit

Eu am o regula sau o lege, a mea, doar a mea. NESIMTIREA E FRUCTUL EGOISMULUI TAU.
Rainy_girl
Postat pe 5 Aprilie 2013 18:55
Si eu am dat ceva kilograme jos cu Ultra Slim. Partea faina e ca l-am gasit pe un site unde se vindeau produse pentru culturisti. Acolo spunea despre el ca arde foarte rapid grasimle asa ca l-am luat. Ma bucur ca am facut asta , deoarece in 2 luni am dat jos 8 kg.
garbo_12750
Postat pe 10 Aprilie 2013 14:17
Salutare! Poate ar fi mai bine sa invatati, sa cititi despre nutritie, alimentatie umana decat a cauta produsul de slabit , sa stam, sa nu facem nimic(doar efortul de a face o comanda online) si sa slabim; suna a minune, nu ? poi asta si este , o minune ce tine...trei zile; trebuie sa intelegem ca cele mai mari realizari se obtin cu "o mie de pasi" , de multe ori plictisitori, muncitoreste,o rutina zilnica si cel mai greu e sa faci PRIMUL PAS; va pot sfatui in multe privinte daca vreti sa slabiti, am adresa de yahoo andalexkor; ..macar un sfat indrreptatit de studiile si experienta pe care o am-ciao!
andalexkor
Postat pe 15 Aprilie 2013 00:29
Uite aici niste produse bune de slabit:)
Slabesti cu astea in mod sigur
http://www.youtube.com/watch?v=F5qbzV-K1do
garbo_12978
Postat pe 16 Aprilie 2013 11:29
Si eu am folosit aceste suplimente si intr-adevar au functionat pe metabolismul meu. Trebuie sa va zic ca in timpul curei am urmat o dieta stricta si am facut si un program de exercitii zilnic. In final am slabit destul de mult intr-un timp destul de scurt!
garbo_13011
Postat pe 17 Aprilie 2013 10:14
De la: garbo_12978, la data 2013-04-16 11:29:34Uite aici niste produse bune de slabit:)
Slabesti cu astea in mod sigur
http://www.youtube.com/watch?v=F5qbzV-K1do


va dau un link-- http://www.monitorulsv.ro/Local/2012-09-14/Inspectorii-DSP-in-cautarea-unui-produs-de-slabit-care-contine-amfetamina ---

pare ca si asta e un "produs minune"; ce zice cucoana aia la primul link e ca a fost la sala si nu a obtinut rezultate!!! nu ne arata ce corp are si ma indoiesc ca nu arata bine inainte de a lua pastile d'astea slim !!! dupa cum arata la fata in jurul buzelor, imi face impresia ca nu are multa grasime si a slabit fortat ceea ce se poate obtine si la sala dar..cu mai multe sacrificii(genul de sacrificii si rigurozitate pe care o prezinta cei care intra in competitii de fitnes,culturism, body-fitness..etc si DA! sportivii acestia folosesc astfel de produse/substante care sunt naturale dar sunt niste droguri si nu trebuie incluse in dieta zilnic..sportivii o fac doar in apropierea competitiilor); asadar aveti grija !!! pare a avea substante nedeclarate(amfetamina), nescrise pe eticheta, nefiind avizat Min Sanatatii!!!

puteti lua multe substante NATURALE dar care se folosesc ocazional fiindca sunt niste droguri; ca doar toate cocaina si toate cele sunt si ele naturale; nu va mai luati dupa eticheta"pe baza de plante" !!! pot fi daunatoare !!! la fel si viceversa: pot fi sintetizate in laborator si pot sa aiba zerro efecte adverse;

cum am spus cu un post mai sus: cititi, informati-va! nu mai incercati sa 'trisati', sa obtineti rezultate rapid ; nu faceti decat sa va furati singuri caciula!
andalexkor
Postat pe 17 Aprilie 2013 13:28
Produsul care l-am luat eu e altul ! Suplimentul de slabit din articolul pe care dumneavoastra mi l-ati prezentat nu l-am vazut in viata mea:). Eu l-am luat de pe sit-ul asta(ultra-slim.ro). Nu e acelasi produs!!!
garbo_13011
Postat pe 17 Aprilie 2013 17:47
.
garbo_12750
Postat pe 17 Aprilie 2013 17:54
De la: garbo_13011, la data 2013-04-17 17:47:26Produsul care l-am luat eu e altul ! Suplimentul de slabit din articolul pe care dumneavoastra mi l-ati prezentat nu l-am vazut in viata mea:). Eu l-am luat de pe sit-ul asta(ultra-slim.ro). Nu e acelasi produs!!!


nu stiu daca e referire la ce am zis ideea este ca de vreti rezultate pe termen lung luati calea "clasica" schimband modul de viata si informandu-va despre ceea ce mancati, cum e bine, la ce ore, diferenta dintre unele produse si altele, avantaje si dezavantaje..etc; daca doriti sa va "dopati" nu va opreste nimeni, produse minune se gasesc mai peste tot-bani sa ai- la drogherie e deschis in fiece zi si va asteapta cu bratele deschise in fiece zi :))) nu va controleaza sau contorizeaza nimeni ce consumati(doar propriul corp ) multa sanatate si fericire va doresc!
andalexkor
Postat pe 18 Aprilie 2013 17:02
Te lupti cu morile de vant Andalex !!!!!!! Astea mai au nevoie de ....cel putin 100 de ani sa priceapa ce vrei tu sa explici. Sunt exact ca vecina mea,care ia niste prafuri (habar nu am ce....), si imi explica mandra ca un paun,ca nu mai are pofta de mancare.Cica, tre sa manance doar o data pe zi ( ).....si din intamplare am vazut ce ......friptura de porc cu sos de smantana si piper verde, cartofi prajiti , iar la desert ,o praji uriasa de ciocolata. Nu face deloc sport,si imi zicea ca o masa pe zi nu conteaza.....
Rotty
Postat pe 18 Aprilie 2013 17:19
nici eu nu prea am pofta de mancare asta nu inseamna ca nu am grija la ce mananc, cat, cum, orele, ca nu fac educatie fizica..samad; nu pot sa mananc mai mult de jumatate de prjitura odata(mi se face rau, imi creste glicemia si imi vine sa vomit);stiu foarte bine avantajele dieteleor si a sportului; daca vecina e mandra..noi sa fim sanatosi- vine ea si intreaba ce si cum cand o sa aiba nevoie; daca putem s-o mai ajutam, o ajutam daca nu..asta e dragoste cu forta se numeste...altfel decat iubire diferenta dintre unul ca mine si unul ca vecina este ca atunci cand va face diabet sau alta boala o sa ia multe medicamente(asa cum sportivii iau tot felul de suplimente, sanatoase de altfel dar pot oricand sa nu mai consume comparativ cu cineva care dupa un anumit soc/boala o sa fie obligat/fortat sa consume medicamente tot restul vietii)..nu o sa mai poate sa manance deloc prajitura si o sa fie terminata psihic-e interzis!!!..pe cand cei ca noi oricand pot sa manance asa ceva..de pofta asta e diferenta in a te educa la ceea ce iti face bine si ce nu, felul in care iti poti tine in frau poftele culinare(ca doar d'asta exista cercetare in aceste domenii) comparativ cu ignorantii, asta inseamna sa iti folosesti creierul!! ..homo sapiens sapiens..deh
andalexkor
Postat pe 19 Aprilie 2013 13:35
Offfff.....de cate ori i-am zis. Vorba ta , o sa priceapa cand o sa se vada bolnava. I-am dat si un exemplu concret : La ea pe masa e un castron imens cu dulciuri , iar la mine fructiera plina . A zis ca alea sunt "doar" niste nimicuri de umplut timpul...
Rotty
Postat pe 19 Aprilie 2013 13:55
mda. Ce nu pricep tanti astea este ca grasimea e rezultatul unui mod de viata: nu "metabolismul", nici "hormonii", nici alte rahaturi nu sint de vina. E de vina strict modul lor de viata. Iar daca vor sa isi schimbe definitiv aspectul, trebuie sa isi schimbe definitiv modul de viata. N-ai cum sa trisezi aici. Iar gusturile se educa. Daca renunti o perioada suficienta la dulciuri procesate, incepi sa simti zaharul din fructe. Daca renunti la mincare gatita si suprasaturata de arome, incepi sa simti gustul legumelor crude. Etc.
quasaria
Postat pe 19 Aprilie 2013 14:05
477, mai genericule... ia cu paine nene, si mesteca indelung... ia cu paine!
heartbit
Postat pe 1 Mai 2013 15:51
Am slabit cateva kilograme cu niste suplimente numite Thermacuts!Le-am luat d epe un site din strainattae!E drept au ajuns cam greu in tara , dar a meriatat asteptarea!
Sper sa mai slabesc in continuare, si din cauza asta tin dieta si fac foarte multe exercitii!
garbo_13838
Postat pe 17 Mai 2013 13:41
Eu am gasit Thermacuts pe un site romanesc (www.buythermacuts.ro). Cred ca e vorba de acelasi produs!
garbo_13889
Postat pe 20 Mai 2013 11:00
Eu am luat regenon 3 luni am slabit 22 de kg. Am facut ros de el de la acest mail relaticlienti@yahoo.com / Recomand Eu am facut tratament cu Regenon anul trecut si nu am mai pus nimic pe mine. Am 29 de ani 1,68 si 49 de kg... Si ma mentin , mananc moderat. Mentionez ca am luat 2 pastile pe zi . O pastila la ora 10 dim si una luam la ora 16:30 dupa masa.... Dormeam foarte bine si nu am avut nici un fel de probleme cu nervi sau mai stiu eu ce mentioneaza alte persoane despre acest medicament.... Daca se ia cu cap chiar da rezultate.... Si inca bune...
garbo_5601
Postat pe 22 Mai 2013 20:17
Eu am luat regenon 3 luni am slabit 22 de kg. Am facut ros de el de la acest mail relaticlienti@yahoo.com / Recomand Eu am facut tratament cu Regenon anul trecut si nu am mai pus nimic pe mine. Am 29 de ani 1,68 si 49 de kg... Si ma mentin , mananc moderat. Mentionez ca am luat 2 pastile pe zi . O pastila la ora 10 dim si una luam la ora 16:30 dupa masa.... Dormeam foarte bine si nu am avut nici un fel de probleme cu nervi sau mai stiu eu ce mentioneaza alte persoane despre acest medicament.... Daca se ia cu cap chiar da rezultate.... Si inca bune...
garbo_5601
Postat pe 22 Mai 2013 20:18
De la: garbo_5601, la data 2013-05-22 20:18:03Eu am luat regenon 3 luni am slabit 22 de kg. Am facut ros de el de la acest mail relaticlienti@yahoo.com / Recomand Eu am facut tratament cu Regenon anul trecut si nu am mai pus nimic pe mine. Am 29 de ani 1,68 si 49 de kg... Si ma mentin , mananc moderat. Mentionez ca am luat 2 pastile pe zi . O pastila la ora 10 dim si una luam la ora 16:30 dupa masa.... Dormeam foarte bine si nu am avut nici un fel de probleme cu nervi sau mai stiu eu ce mentioneaza alte persoane despre acest medicament.... Daca se ia cu cap chiar da rezultate.... Si inca bune...



Normal, doar tu esti cea care vrea sa vanda.
garbo_167
Postat pe 26 Mai 2013 14:12
Inseamna ca e de incredere produsul daca ai facut rost de el de la un mail:) Unde naiba ai gasit doar mail-ul? sau cum e?Intri pe site si vanzarea se face prinmail?
garbo_14152
Postat pe 3 Iunie 2013 16:03
Buna, pastile Regenon am achizitionat de la aceasta adresa de mail relaticlienti@yahoo.com am slabit 9 kg in 2 saptamani. Ma simt bine si continui... Voi ce parere aveti de Regenon?
garbo_5601
Postat pe 3 Iunie 2013 18:17
In general suplimentele pe baza de plante actioneaza benefic asupra organismului, dar sunt si cazuri in care isi fac efectul in functie de organism. Daca ai luat un anumit supliment dar nu ai slabit, asta se poate datora fie faptului ca nu se potriveste suplimentul pe metabolismul tau, fie datorita faptului ca nu ai urmat intocmai dieta si exercitiile fizice!
garbo_12750
Postat pe 4 Iunie 2013 16:12
Buna :) Intr-adevar suplimentele pe baza de plante actioneaza si in functie de organism. Eu am incercat diverse suplimente care, fie nu au dat rezultate fie am pus la loc kg slabite. De aproape o luna iau Slim Duo Forte, am slabit 4 kg si ma simt excelent. Mi-a fost de folos si dieta personalizata pe care am primit-o de la ei impreuna cu determinarea tipului meu de metabolism. Sunt foarte multumita de acest produs si il recomand cu toata inima! Succes!
ioana_ioana07
Postat pe 7 Iunie 2013 11:38
Sunt super happy pentru ca am descoperit pastilele de slabit Thermacuts. Sunt foarte puternice si efectiv iti topeste grasimea de pe tine. E posibil sa se potriveasca si mai bne pe tipul meu de metabolism, deoarece inainte am utilizat alte pastile si nu am slabit cine stie ce. Un lucru fain e ca nici de la alea, dar nici de la astea nu am simtit vreun efect secundar advers. Sper sa nici nu apara!
garbo_14273
Postat pe 12 Iunie 2013 11:46
Genericshop vinde capsule, pastile pentru slabit reduce (noul reductil), adipex retard, regenon, sigilate (originale) la cele mai bune preturi din Romania. Livrare in toata tara prin Posta Romana cu plata in sistem ramburs. Pentru detalii si comenzi nu ezitati sa vizitati: http://genericshop.webnode.com Email: generic_shop@ymail.com
garbo_13477
Postat pe 12 Iunie 2013 12:48
477 , m-a uimit data de cand esti logata pe Garbo.... Vechi mai poate fi forumul asta....
Rotty
Postat pe 12 Iunie 2013 14:09
Highlander, seria 2.
Axl_R
Postat pe 12 Iunie 2013 18:45
Pastile pentru slabit - http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?uid=2484&sid=743&pid=129&bid=advandec Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 10 kilograme.
garbo_14313
Postat pe 14 Iunie 2013 12:52
Cele mai bune pastile de slabit pe care le-am luat sunt Slim Duo Forte. Desi am incercat o gramada de alte prodsuse de acest fel, Slim Duo Forte a dat cel mai bun rezultat si ceea ce este cel mai important nu le-am pus la loc. Cand le-am cumparat, am primit si o dieta personalizata bazata pe analiza tipului meu de metabolism. Am slabit 7 kg in 2 luni si acum le iau la cateva luni pentru detoxifiere :) Le recomand!
garbo_14325
Postat pe 15 Iunie 2013 14:35
Suplimentele pe baza de plante sunt cele mai recomandate remedii pentru slabit. Impreuna cu o dieta echilibrata si cu un program de exercitii adecvat poti sa slabesti rapid fara sa pui prea mult efort. Un produs eficient care se pliaza aproape pe toate tipurile de metabolism este UltraSlim un arzator de grasimi ce se gaseste pe ultra-slim.ro
Ce m-a mirat e ca mai sunt cateva marci care au aceeasi denumire:) Oricum fiti cu mare bagare de seama de unde cumparati!
Numai bine!
garbo_12480
Postat pe 17 Iunie 2013 10:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta Bariatrix (Produse pentru slabit) 1 De la: garbo_1706 6 Aprilie 2012 16:33
exista ceva care sa elimine celulita si vergeturile? 2 De la: garbo_stefy 10 Septembrie 2010 12:21
Fara celulita 3 De la: garbo078042 3 Decembrie 2009 10:45
Ceai Biorefit Tea 3 De la: garbo_390415 27 Noiembrie 2013 18:00
hello 2 De la: garbo243576 16 Mai 2012 17:41
Setari Cookie-uri