pastile eficiente pentru slabit

slim duo forte - nu sunt bune de nimic...efect 0
singurele ce au avut efect la mine - capsula de slabit arp farm- vechea formula cea din 2011- ce am cumparat anul trecut ( din plafar sau comanda pe internet) nu au mai avut nici un efect
garbo007033
Postat pe 21 Ianuarie 2014 14:51
De la: ioana_ioana07, la data 2013-06-07 11:38:54Buna :) Intr-adevar suplimentele pe baza de plante actioneaza si in functie de organism. Eu am incercat diverse suplimente care, fie nu au dat rezultate fie am pus la loc kg slabite. De aproape o luna iau Slim Duo Forte, am slabit 4 kg si ma simt excelent. Mi-a fost de folos si dieta personalizata pe care am primit-o de la ei impreuna cu determinarea tipului meu de metabolism. Sunt foarte multumita de acest produs si il recomand cu toata inima! Succes!
garbo007033
Postat pe 21 Ianuarie 2014 14:58
nu sunt bune de nimic- efect 0
garbo007033
Postat pe 21 Ianuarie 2014 14:58


ce te bagi... ? ioana07 zice ca a slabit... ! e adevarat ca asta era prin iulie si de atunci nu stim ce s-a mai intamplat. dar daca ea il recomanda cu toata inima... ( il recomand cu toata inima! ), nu cu tot stomacul... atunci poate asa o fi ! eu nu cred in slabiri din astea cu pastile... nu cu creierul, nu cu inima si nu cu stomacul... si mai ales nu cu ficatul, dar fiecare sa faca ce-i spune mintea ! si la minte se slabeste uneori... asta e clar !
barboneli
Postat pe 21 Ianuarie 2014 18:00
a folosit cineva Heritage e-lite III?
garbo_398718
Postat pe 18 Martie 2014 12:50
Thermacuts e bun de ceva?
L-ati folosit?
garbo_400296
Postat pe 17 Aprilie 2014 11:12
Pe metabolismul meu foarte bine s-a potrivit suplimnetul Green Coffee Plus. Inainte am urmat o cura de 2 luni cu un alt produs, dar nu am observat rezultate prea bune si mi-a provocat si efecte adverse! Cu asta nu am avut probleme. Suplimentele le-am terminat in urma cu cateva zile. Daca faci exercitii zilnic si ai o dieta echilibrata nu prea ai cum sa nu slabesti.

garbo_401956
Postat pe 19 Mai 2014 09:32
Te pot ajuta suplimentele sa mai dai jos din excesul de kilograme, dar nici ele nu pot face minuni. Pana la urma depinde doar de noi daca vrem sa sa slabim cu adevarat sau nu!
Eu am in anturaju meu 2 fete care se tot plang ca ele se ingrasa, dar mananca destul de des si mult, nu fac sport si atunci cand se misca cate 30 de minute sar pe cantar sa vada cat au slabit ele. Eu zic ca cel mai bun imbold pentru slabit ramane critica. Daca o sa auzi de 3 ori intr-o saptamana"Misca-ti suncile mai incolo graso" cu siguranta ca o sa te pui pe slabit si o sa ai rezultate cu sau fara suplimente!
garbo_402746
Postat pe 4 Iunie 2014 12:40
eu am slabit cu Pagosten...am inceput sa-l iau in urma cu 3 luni, asa in pregatire pentru vara si m-a ajutat foarte mult mai ales cu poftele de dulciuri si rontaielile dintre mese...din cauza ca am scapat de pofte si mi s-a mai redus apetitul, am inceput sa mananc mai echilibrat si s-a cunscut si la cantar. dupa prima luna am slabit cam 4 kilograme...fac si sport si mi se pare ca sunt pe drumul cel bun. eu l-am luat de pe site-ul ropharma, daca e cineva interesat
garbo_404285
Postat pe 25 Iulie 2014 12:14
Eu am vazut prieteni care au folosit produse Herbalife si au avut rezultate. Unii au mai pus 2-3 kg dupa ce s-au lasat, dar in mare si-au mentinut rezultatul. Sunt bune produsele, dar probabil difera de la organism la organism.

Produse au luat de pe http://www.nutritie-alimentara.ro

Succes !
garbo_405866
Postat pe 19 Septembrie 2014 20:07
Buna.Eu am slabit cu Glucomannan SW 700 mg, este 100% natural si nu produce efectul yo yo.Sunt atat de fericita acum cu noua mea silueta! :)
garbo_405641
Postat pe 23 Octombrie 2014 18:52
Vand Regenon 25mg,60capsule/cutie, Tel.:0756490534
garbo_407578
Postat pe 2 Decembrie 2014 21:09
De la: garbo_405641, la data 2014-10-23 18:52:44Buna.Eu am slabit cu Glucomannan SW 700 mg, este 100% natural si nu produce efectul yo yo.Sunt atat de fericita acum cu noua mea silueta! :)
As dori sa stiu daca are contraindicatii, de unde se poate procura, care este pretul si care a fost in - cazul tau - ritmul de slabire (kg/luna). Multumesc anticipat pentru raspuns.
dana21m2004
Postat pe 2 Decembrie 2014 21:31
Eu m am ingrasat de la stres
Cristinutza_Utza
Postat pe 3 Decembrie 2014 01:51
Folosirea unor produse naturiste care sa arda grasimile poate ajuta la scaderea in greutate. Eu am avut probleme cu greutatea in urma cu 2 ani dar am mai eliminat din kilogramele pe care le aveam in exces dupa ce am facut o cura de 2 luni cu un produs ce se cheama Acaiberry 900. In prezent am grija mare cu ce mananc si fac sport in fiecare zi , pentru ca nu vreau sa ma trezesc ca am din nou probleme cu greutatea.

garbo_408979
Postat pe 26 Ianuarie 2015 11:21
"..cititi pe forumuri..sunt foarte bune."

Mai bine citeste tu pe siturile de sport si nutritie....sunt foarte rele .
Rotty
Postat pe 17 Februarie 2015 07:32
Depinde foarte mult si ce fel de suplimente folosesti. Eu iau ceva produse cu cafea verde care vad ca ma ajuta destul de mult.
garbo_409965
Postat pe 6 Martie 2015 10:53
eu am inceput sa slabesc cu produsul cu care a slabit Oana Radu de la Vocea Romaniei, 60 kilograme. eu il folosesc si am slabit 20 de kilograme pana acum. este foarte bun si da rezultate. acum ma duc la sala si folosesc si crema pe care a folosit-o Oana, ca sa nu se lase pielea.
andreea_ioana_anghelescu
Postat pe 12 Martie 2015 14:59
De la: andreea_ioana_anghelescu, la data 2015-03-12 14:59:59eu am inceput sa slabesc cu produsul cu care a slabit Oana Radu de la Vocea Romaniei, 60 kilograme. eu il folosesc si am slabit 20 de kilograme pana acum. este foarte bun si da rezultate. acum ma duc la sala si folosesc si crema pe care a folosit-o Oana, ca sa nu se lase pielea.


Pai Oana Radu a zis la Tv ca a slabit cu Dukanul ! A luat si pastile ? Ce pastile ? Ai un link , te rog ? Multumesc !
ScotyAnna
Postat pe 12 Martie 2015 17:05
" (sunt antrenor de karate si tae-bo.slabitul e pasiunea mea).."

Bati snitzele cu "karata" ? Ca in rest nu se prea pasale ce zici tu acolo.
Rotty
Postat pe 27 Aprilie 2015 07:34
Regenon...mi-au ramas 6cutii(60cps/cutie)+30cps REGENON,le-am cumparat din farmacia Catena cu reteta...expira in 11/2016...eu am slabit 13kg cu ele...e a doua oara cand le iau...prima data am slabit 16kg,acum...13kg..cititi pe forumuri..sunt foarte bune.PE DURATA TRATAMENTULUI CU REGENON TREBUIE EVITATA APARITIA UNEI SARCINI PRIN FOLOSIREA DE METODE CONTRACEPTIVE ADECVATE....deci...pt cine ma tot intreaba...regenonul NU ANULEAZA efectul anticonceptionalelor.Le pot trimite cu posta romana ,costa 12ron sau curier ,costa 24ron....plata se face la curier sau la posta in sistem ramburs.Ma puteti suna oricand la tel.0757158954...putem tine legatura si dupa ce incepeti sa le luati(sunt antrenor de karate si tae-bo.slabitul e pasiunea mea)... sau adriana_kaszonyi@yahoo.com sau facebook Adriana Kaszonyi,Zalau...profilul cu poza.Le dau cu 200RON/cutia cu 60cps sau 100RON ...30cps...pentru cine nu a mai luat regenon ,se poate cumpara si mai putin ..de incercare.
garbo_409561
Postat pe 17 Iunie 2015 00:48
as dori doua cutii de reductil. Am luat in 2011 si a fost excelent.
Astept un raspuns. Multumesc.
garbo_414046
Postat pe 30 Iulie 2015 09:07
Buna,

Sincera sa fiu, si eu am incercat o gramada de variante. Care mai de care mai naturale si non-intrusive. Noroc ca o prietena mi-a recomandat magazinul online Biosunline in care am gasit Spirulina+Orz, Pastilele pentru slabit care ajuta mai degraba la detoxifiere. Am simtit pe pielea mea. Sunt, intr-adevar, eficiente. Recomand!
Le gasiti aici : https://www.biosunline.ro/spirulina-orz-verde-pentru-slabit-si-detoxifiere.html
M__d__lina_Sc__rlat_1
Postat pe 7 Martie 2016 17:58
Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=advandec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
garbo_434039
Postat pe 9 Martie 2016 11:51
Nu mai este la moda supa de varza?
In ce an suntem?
dana1975
Postat pe 9 Martie 2016 12:18
da' reclama, reclama, cat costa reclama?
siiiii nimic la promotie, la promotie nimic?
da' cat ai slabit, nu ne zici si cat ai slabit?
si de unde ai avut sa slabesti?
heartbit
Postat pe 20 Iunie 2016 23:34
In citi ani?
Si cite kile ai pus pe tine inapoi dupa ce nu ai mai luat produsul minune?

Esti doctor sau nutritionist cumva?
Cum iti permiti sa faci reclama unor produse de slabit fara sa ai habar?
Daca cineva inghite produsul tau minune si o pateste? Dar probabil ca nu-ti faci probleme, constiinta ta e multumita dupa ce iti intra banii in buzunar.

Tommy_Boy
Postat pe 24 Noiembrie 2016 09:49
Ceaurile ar fi cele mai naturale produse pt slabit...eu il folosesc pe cel de la fares si uneori ceaiul verde. am slabit vreo 8 kg in doua luni cu ajutorul acestora si sunt fff multumit!!!!

acesta este produsul despre care vb: http://imunitas.ro/products/ceai-silueta-perfecta-control-greutate-x-20-plic-fares


o zi buna!
garbo_465707
Postat pe 28 Aprilie 2017 18:23
Ceaiurile, ca ceaiurile, insa pastilele sunt otravă curată.Un regim alimentar echilibrat si cu masura, ceva sport, dar mai ales preventia acumulării kilogramelor in plus ar fi cel mai sănătos mod.Succes celor care vor sa slăbească si faaceti-o intr-un mod sănătos!
Schmetterling
Postat pe 28 Aprilie 2017 18:41
Buna doamnelor!! Am îndrăznit in sfarsit, dupa ce v-am tot citit sfaturile pro si contra anumitor produse pentru slabit, sa ma alatur voua in continua dezbatere despre acest subiect. In legatura cu rithual silhouette inca nu am o parere, abia l-am comandat, asa ca efectele... peste o săptămână. Dar am incercat rithual derm... am fost uimita pur si simplu... e... magnific, sau cel puţin pt mine a fost... Nu ii fac reclama, dar eu am fost încântata de acest produs,mentionez ca am 39 de ani,nu am avut niciodată vre-o problema deosebita cu tenul sau acnee,dar acest produs a facut exact ce spune. Trebuie sa intelegem ca indiferent despre ce vb, fie dieta, fie tratamente de orice fel, nu la toata lumea au acelaşi efect. Am cumpărat acelasi produs si pt cumnata mea care sufera de o dermatita acuta.... Piele extrem de crapata si aspra.... Din pacate pt ea efectul a fost minim.... Desi este recomandat si in aceste cazuri, la ea nu a avut acelasi efect. Asa ca trebuie sa intelegem ca ce are afect la unele, e total inutil pt altele. Sper sa revin cu o veste buna despre ceaiul celor de la rithual. Va voi scrie indiferent de rezultate. Sa aveti zile frumoase si pline de "victorii "
garbo_474147
Postat pe 8 Septembrie 2017 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Colon cleanse 29 De la: 16 Mai 2012 17:41
rhitual buste si derm 3 De la: Roberta_Botez_1 8 Ianuarie 2014 12:53
capsula cu otet de mere 61 De la: garo05687 4 Ianuarie 2019 21:35
ii plac dar fuge de mine 33 De la: garbovanilla 8 Septembrie 2011 09:23
ceaiul zein 2 De la: AlexandraAndreea 15 Iunie 2011 10:40
Setari Cookie-uri