ce este casatoria?

Ba-i joi, zambilutz... stiu io...

Fa o cafea si pentru mine.


Tylly
Postat pe 13 August 2010 09:37
nuuuuuu....mai cu vineri 13 nu i nik!!!!!!!!!!!IN VINERI 13 A hotarit inchizitia sa omoare toti cavalerii ....Care faceau parte din ordinul Templierilor!!!!!!!!!atit!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 13 August 2010 09:38
cred ca ar trebui si astazi omorati cativa(da' nu cavaleri,ci mitocani d'aia)
eladaela
Postat pe 13 August 2010 09:43
oops, asta-i intepatura de scorpion?
oli_le_mechant
Postat pe 13 August 2010 15:57
sincer nu sunt adepta nimanui dar comentati prea mult un subiect .si sincer nu duceti la nici un rezultat nici unul dintre noi de fapt nu a descoperit fericirea absoluta.fericirea ,descoperate pe tine ,apoi aproapele tau cu bine si cu rau si iti vei da seama cu cine te ai legat.si daca va bateti joc pe tema asta mai bine duceti-va in amsterdam sa va mai aerisitiii...........
garbo098853
Postat pe 13 August 2010 22:52
si cum se traduce carnatzoiul ala de emoticoni?
preci
Postat pe 13 August 2010 22:56
853,
asa, mamica!
zi-le, ca le zici bine. da' pe albastrelu' ala de ce-l bagasi? ala era fericirea ta pierduta si neredescoperita?
sincer!

preci, ii zice limbaj articulat de primata evoluata in umbra teiului din fata pesterii in care sotioru' bea berica la pet
Thor_again
Postat pe 13 August 2010 22:58
du-te,bre,ca nu-i primata...
cica fu la amsterdam
preci
Postat pe 13 August 2010 23:01
De la: preci, la data 2010-08-13 22:56:08si cum se traduce carnatzoiul ala de emoticoni?


libera interpretare!!!Fiecare dupa vrerea si doleanta proprie!!!
walkiria
Postat pe 13 August 2010 23:03
noup!
la amsterdam a cazut printre gratii si s-a ratacit de convoi
Thor_again
Postat pe 13 August 2010 23:04
deci...fiti atenti la interpretare...luat in ordine inversa:intai se gandeste la ea...pe urma ii aduce flori....un pupic dulce apoi pasional....dupa care spermatozoizii isi fac de cap...dupa care zburda copii prin casa!!!!
walkiria
Postat pe 13 August 2010 23:04

de la coada la cap,c-asa-i moda...
preci
Postat pe 13 August 2010 23:07
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-09 21:24:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-08 20:07:34
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-06 20:59:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-04 23:38:03eu una cred ca inainte de casatorie trebuie sa te imprietenesti mai intai cu persoana.sa vedeti daca va potriviti in gandire.pt ca nu te poti tine de mana cu cineva.si sa mergeti pe drumuri diferite.pt ca daca barbatul si femeia are idealuRI DIferite nu au cum sa traiasca impreuna si sa se suporte unul pe altul


NORMAL CA NU SUNTEM ARABI SA NE LUAM PE NEVAZUTE, FIECARE TREBUIE SA-SI CUNOASCA PARTENERUL SAU PARTENERA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE SI DUPA ACEEA DACA SAR SCINTEI IN AMOR SE IA O DECIZIE FINALA
Pai o relatie se construieste...Mai intai se gandeste cu creierul,,daca partenerii se potrivesc la caracter...Apoi se gandeste cu stomacul,,daca barbatul este in stare sa intretina o familie..PT CA MULTI BARBATI nici macar pe ei nu sunt in stare sa se intretina...Sa nu te trezesti ca dupa casatorie te duce sa locuiti la bunica lui,,pt ca nu are bani .....Si apoi se foloseste inima,,daca persoana corespunde..Totul trebuie facut cu cap,,ca asa nu ar mai fii atatea probleme...Ca cei doi sa se impreteneasca mai intai...sa existe feeling...Care cred ca vine,,,daca vezi ca cineva se comporta frumos cu tine si iti place fizic


DA CE PE TINE TE INTERESEAZA DOAR BANII LUI, NU PERSOANA ?
Pai sigur ca nu ma intereseaza banii unui barbat,,pt ca pe mine nu ma intretine nimeni...Eu muncesc si imi bat singura capul si sunt independenta...Dar dupa ce te casatoresti,,te casatoresti sa faci copiii,,,si barbatul trebuia sa se gandeasca inainte daca este in stare sa intretina o familie....Pt ca el a umblat cu curve a cheltuit banii si-a trait viata..Si apoi eu sa fac copiii si sa mai si muncesc...Ca barbatul a umblat in stanga si in dreapta si si-a trait viata....Pai sa isi ia o femeie tot ca el....Eu nu am trait degeaba in lumea asta...Am aculmulat cunostinte,,,nu am fost intretinuta....Da nu am bani,,pt ac eu sunt femeie si nu sunt asa practica ca um barbat..Si daca ma casatoresc am nevoie de un barbat care sa ma sustina moral si material pt ca eu sunt slaba fizic...Si daca el s-ar fii gandit de la 20 ani ca trebuie sa isi faca o familie si sa isi stranga bani...Nu sa umble cu toate fufele si sa strce baniii...Eu nu vreau sa fac mancare sa staiu si cu copiiii,,pt ca barbatul nu are bani....Daca mai aveam 20 ani,,mai ziceam,,,ca amandoi suntem tineri....Dar acum am o varsta si vreau tot un barbat matur de varsta mea si care a muncit in viata lui..Si care s-a gandit ca trebuie sa ajute femeia Eu cred ca barbatii vor totul dea gata....Dar cred ca proaste sunt femeile care se incurca cu amarati care au aruncat banii pe curve si nu sunt in stare sa se intretina nici pe ei,apai sa intretina o familie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 23:16
Un barbat care vrea se casatoreasca trebuie sa aiba o situatie materiala ca sa poata intretine familia si sa ajute femeia...daca ar avea 20 ani si nu are bani,,pt ca a facut o scoala si vrea sa se casatoreasca cu o fata de varsta lui sa munceasca amandoi....Si ca sa nu stea asa necununati,,hai sa au o scuza...Dar sunt unii barbati de varsta mea,,,care nu sunt in stare sa se intretina nici macar pe ei.....Eu ca femeie nu trebuie sa am bani,,,pt ca barbatul este acel care trebuie sa ajute femeia....Nu femeia barbatul....Asa cum eu trebuie sa gatesc mai mult,,si el trebuie sa ma ajute sa imi faca cadouri pt ca eu nu sunt servitoarea lui..Si el are 2 maini si poate sa isi faca singur...Eu o sa gatesc pt copilul meu,,,nu pt barbat....Pt ca eu nu sunt servitoarea unui amarat de barbat care a frecat menta in viata lui si a cheltuit baniii cu curvele si vrea sa se casatoreasca cica sa il iubeasca femeia...Dar el o iubeste pe femeie..Daca ar fii iubito sar fii gandit ca femeia trebuie ajutata pt ca si femeia ajuta barbatul....Femeile care suntt servitoare barbatilor amarati sunt niste fraiere dupa parerea mea..Daca nu au bani,,sa isi faca ei toata treaba..Pt ca lenea se plateste...Iubirea trece prin creier la fel ca si la barbati....Si femeile pot gandi la fel de practic ca barbatii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 23:24
Barbatii dupa parerea mea au fost invatat de mama lor sa primeasca totul de-a gata...Ce crezi ca eu o sa gatesc pt un amarat...Ca ciac te seduc,,,apoi te fac servitoarea lor....Ca cica barbatii numaesc asta iubire....Ca cica femeia sa ii iubeasca ...Barbatii cred ca daca femeia ii iubesc ,,este servitoarea lor...dupa parerea mea,,aceste femei sunt niste gaini....Eu nu fac de mancare si nu adun dupa un prapadit care nu ma ajuta....bARBATII CRED CA TOATE FEMEILE SUNT PROASTE....mai sunt si femei inteligente....Care nu sunt niste gaini,,care sa cureste si sa faca de mancare dupa prapaditi care si-au trait viata si au spart banii pe panarame....de femei...si cica daca femeile ii accepta asa amarati si daca le mai sunt si servitoare....asta inseamna pt ei iubire...Ei mint femeile..Si femeile se lasa folosite pt ca sunt gaini fara creier....sa cureste si sa faca manacare dupa prapaditi care eu nici nu as ridica un pai dupa ei...si sa imi dea una.Si daca da una in mime...Chem pe cineva sa il tina sa ii dau pana ma satur ca sa nu mai dea in femei slabe fizic..Asta nu inseamna ca daca sunt slaba fizic trebuie neaparat sa fiu si idioata cum sunt multe femei care accepta sa fie mintite si folosite de niste amarati de barbati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 23:32
Intrebare: "este adevarat ca ne place sa comentam prea mult un subiect?"
raspuns: "adevarat!, desi nu stim exact ce inseamna prea mult in cazul asta"

I: "este adevarat ca si lu' 853 ii place sa se bage in vorba atunci cand noi comentam prea mult un subiect?"
R: "nu stiu cu exactitate, dar asa pare. 853 e un intelept ratacit pe acest forum, iar ceea ce deja era prea mult devine de acum mult prea mult."

I: "oare la amsterdam te poti aerisi de fericire?"
R: "sigur, acolo exista multe coffee shopuri, dar accesul nerezidentilor poate fi restrictionat. asa ca il inviti pe 853 sa dati o tura, ca pare a fi initiat. daca e nevoie, iti schimbi orientarea, ca acolo bate tare vantu', deci sansele unei aeriselli reusite sunt mari."
oli_le_mechant
Postat pe 14 August 2010 15:43

curat "le mechant", neneaca, parol!
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 15:54
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-13 23:16:43
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-09 21:24:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-08 20:07:34
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-06 20:59:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-04 23:38:03eu una cred ca inainte de casatorie trebuie sa te imprietenesti mai intai cu persoana.sa vedeti daca va potriviti in gandire.pt ca nu te poti tine de mana cu cineva.si sa mergeti pe drumuri diferite.pt ca daca barbatul si femeia are idealuRI DIferite nu au cum sa traiasca impreuna si sa se suporte unul pe altul


NORMAL CA NU SUNTEM ARABI SA NE LUAM PE NEVAZUTE, FIECARE TREBUIE SA-SI CUNOASCA PARTENERUL SAU PARTENERA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE SI DUPA ACEEA DACA SAR SCINTEI IN AMOR SE IA O DECIZIE FINALA
Pai o relatie se construieste...Mai intai se gandeste cu creierul,,daca partenerii se potrivesc la caracter...Apoi se gandeste cu stomacul,,daca barbatul este in stare sa intretina o familie..PT CA MULTI BARBATI nici macar pe ei nu sunt in stare sa se intretina...Sa nu te trezesti ca dupa casatorie te duce sa locuiti la bunica lui,,pt ca nu are bani .....Si apoi se foloseste inima,,daca persoana corespunde..Totul trebuie facut cu cap,,ca asa nu ar mai fii atatea probleme...Ca cei doi sa se impreteneasca mai intai...sa existe feeling...Care cred ca vine,,,daca vezi ca cineva se comporta frumos cu tine si iti place fizic


DA CE PE TINE TE INTERESEAZA DOAR BANII LUI, NU PERSOANA ?
Pai sigur ca nu ma intereseaza banii unui barbat,,pt ca pe mine nu ma intretine nimeni...Eu muncesc si imi bat singura capul si sunt independenta...Dar dupa ce te casatoresti,,te casatoresti sa faci copiii,,,si barbatul trebuia sa se gandeasca inainte daca este in stare sa intretina o familie....Pt ca el a umblat cu curve a cheltuit banii si-a trait viata..Si apoi eu sa fac copiii si sa mai si muncesc...Ca barbatul a umblat in stanga si in dreapta si si-a trait viata....Pai sa isi ia o femeie tot ca el....Eu nu am trait degeaba in lumea asta...Am aculmulat cunostinte,,,nu am fost intretinuta....Da nu am bani,,pt ac eu sunt femeie si nu sunt asa practica ca um barbat..Si daca ma casatoresc am nevoie de un barbat care sa ma sustina moral si material pt ca eu sunt slaba fizic...Si daca el s-ar fii gandit de la 20 ani ca trebuie sa isi faca o familie si sa isi stranga bani...Nu sa umble cu toate fufele si sa strce baniii...Eu nu vreau sa fac mancare sa staiu si cu copiiii,,pt ca barbatul nu are bani....Daca mai aveam 20 ani,,mai ziceam,,,ca amandoi suntem tineri....Dar acum am o varsta si vreau tot un barbat matur de varsta mea si care a muncit in viata lui..Si care s-a gandit ca trebuie sa ajute femeia Eu cred ca barbatii vor totul dea gata....Dar cred ca proaste sunt femeile care se incurca cu amarati care au aruncat banii pe curve si nu sunt in stare sa se intretina nici pe ei,apai sa intretina o familie


DE CE FEMEIA PUNE INTOTDEAUNA SCUZA CA TREBUIE SA FACA UN COPIL SI SA AIBA GRIJA DE EL, CE ALTE LUCRURI MAI IMPORTANTE NU EXISTA IN VIATA? ASTA E DOAR O SCUZA PT CELE CARE NU AU NIMIC IN CAP SI LE PLACE SA FIE TINUTE IN LESA DE CATRE BARBAT
KNIGHT_31
Postat pe 14 August 2010 17:47
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-14 17:47:36
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-13 23:16:43
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-09 21:24:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-08 20:07:34
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-06 20:59:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-04 23:38:03eu una cred ca inainte de casatorie trebuie sa te imprietenesti mai intai cu persoana.sa vedeti daca va potriviti in gandire.pt ca nu te poti tine de mana cu cineva.si sa mergeti pe drumuri diferite.pt ca daca barbatul si femeia are idealuRI DIferite nu au cum sa traiasca impreuna si sa se suporte unul pe altul


NORMAL CA NU SUNTEM ARABI SA NE LUAM PE NEVAZUTE, FIECARE TREBUIE SA-SI CUNOASCA PARTENERUL SAU PARTENERA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE SI DUPA ACEEA DACA SAR SCINTEI IN AMOR SE IA O DECIZIE FINALA
Pai o relatie se construieste...Mai intai se gandeste cu creierul,,daca partenerii se potrivesc la caracter...Apoi se gandeste cu stomacul,,daca barbatul este in stare sa intretina o familie..PT CA MULTI BARBATI nici macar pe ei nu sunt in stare sa se intretina...Sa nu te trezesti ca dupa casatorie te duce sa locuiti la bunica lui,,pt ca nu are bani .....Si apoi se foloseste inima,,daca persoana corespunde..Totul trebuie facut cu cap,,ca asa nu ar mai fii atatea probleme...Ca cei doi sa se impreteneasca mai intai...sa existe feeling...Care cred ca vine,,,daca vezi ca cineva se comporta frumos cu tine si iti place fizic


DA CE PE TINE TE INTERESEAZA DOAR BANII LUI, NU PERSOANA ?
Pai sigur ca nu ma intereseaza banii unui barbat,,pt ca pe mine nu ma intretine nimeni...Eu muncesc si imi bat singura capul si sunt independenta...Dar dupa ce te casatoresti,,te casatoresti sa faci copiii,,,si barbatul trebuia sa se gandeasca inainte daca este in stare sa intretina o familie....Pt ca el a umblat cu curve a cheltuit banii si-a trait viata..Si apoi eu sa fac copiii si sa mai si muncesc...Ca barbatul a umblat in stanga si in dreapta si si-a trait viata....Pai sa isi ia o femeie tot ca el....Eu nu am trait degeaba in lumea asta...Am aculmulat cunostinte,,,nu am fost intretinuta....Da nu am bani,,pt ac eu sunt femeie si nu sunt asa practica ca um barbat..Si daca ma casatoresc am nevoie de un barbat care sa ma sustina moral si material pt ca eu sunt slaba fizic...Si daca el s-ar fii gandit de la 20 ani ca trebuie sa isi faca o familie si sa isi stranga bani...Nu sa umble cu toate fufele si sa strce baniii...Eu nu vreau sa fac mancare sa staiu si cu copiiii,,pt ca barbatul nu are bani....Daca mai aveam 20 ani,,mai ziceam,,,ca amandoi suntem tineri....Dar acum am o varsta si vreau tot un barbat matur de varsta mea si care a muncit in viata lui..Si care s-a gandit ca trebuie sa ajute femeia Eu cred ca barbatii vor totul dea gata....Dar cred ca proaste sunt femeile care se incurca cu amarati care au aruncat banii pe curve si nu sunt in stare sa se intretina nici pe ei,apai sa intretina o familie


DE CE FEMEIA PUNE INTOTDEAUNA SCUZA CA TREBUIE SA FACA UN COPIL SI SA AIBA GRIJA DE EL, CE ALTE LUCRURI MAI IMPORTANTE NU EXISTA IN VIATA? ASTA E DOAR O SCUZA PT CELE CARE NU AU NIMIC IN CAP SI LE PLACE SA FIE TINUTE IN LESA DE CATRE BARBAT
Pai un barbat te poate tine in lesa doar daca ii permiti tu..apoi iti iei un barbat civilizat,nu un taran ...stiu ca in romania este greu ca sa gasesti barbati civilizati...Dar eu nu vreau sa stau in pacat,,fara sa fiu casatorita...pt ca vreau ca Dumnezeu sa imi dea intelepciune si putere ca sa imi pot educa barbatul si copiii..Pt ca daca barbatul iti este un prost crescut,,asa vor fii si copiii...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 August 2010 16:08
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-07-15 19:37:45 Casatoria pt mine inseamna un dezastru....O distrugere a vietii unde trebuie sa si muncesti,,sa ai si grija de casa...Pt ca si barbatul ajuta femeia,,curata un cartof 2.... Mai bine sa stea oamenii asa,,,fara sa mai faca sex...Pt ca oricum barbatii sunt niste incompetenti care umbla doar cu cersitul si fraieritul...Nu toti,,pt ca mai sunt si barbati buni.....Din 100 la % doar 10 la %din barbati pot sa zic ca mai sunt normali.....Dar restul 90 % sunt dusi la vale
teodor_el
Postat pe 16 August 2010 16:30
stau si ma intreb....oare din femei cat la suta mai sunt normale?????
walkiria
Postat pe 16 August 2010 16:37
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-08-15 16:08:51
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-14 17:47:36
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-13 23:16:43
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-09 21:24:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-08 20:07:34
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-06 20:59:18
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-04 23:38:03eu una cred ca inainte de casatorie trebuie sa te imprietenesti mai intai cu persoana.sa vedeti daca va potriviti in gandire.pt ca nu te poti tine de mana cu cineva.si sa mergeti pe drumuri diferite.pt ca daca barbatul si femeia are idealuRI DIferite nu au cum sa traiasca impreuna si sa se suporte unul pe altul


NORMAL CA NU SUNTEM ARABI SA NE LUAM PE NEVAZUTE, FIECARE TREBUIE SA-SI CUNOASCA PARTENERUL SAU PARTENERA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE SI DUPA ACEEA DACA SAR SCINTEI IN AMOR SE IA O DECIZIE FINALA
Pai o relatie se construieste...Mai intai se gandeste cu creierul,,daca partenerii se potrivesc la caracter...Apoi se gandeste cu stomacul,,daca barbatul este in stare sa intretina o familie..PT CA MULTI BARBATI nici macar pe ei nu sunt in stare sa se intretina...Sa nu te trezesti ca dupa casatorie te duce sa locuiti la bunica lui,,pt ca nu are bani .....Si apoi se foloseste inima,,daca persoana corespunde..Totul trebuie facut cu cap,,ca asa nu ar mai fii atatea probleme...Ca cei doi sa se impreteneasca mai intai...sa existe feeling...Care cred ca vine,,,daca vezi ca cineva se comporta frumos cu tine si iti place fizic


DA CE PE TINE TE INTERESEAZA DOAR BANII LUI, NU PERSOANA ?
Pai sigur ca nu ma intereseaza banii unui barbat,,pt ca pe mine nu ma intretine nimeni...Eu muncesc si imi bat singura capul si sunt independenta...Dar dupa ce te casatoresti,,te casatoresti sa faci copiii,,,si barbatul trebuia sa se gandeasca inainte daca este in stare sa intretina o familie....Pt ca el a umblat cu curve a cheltuit banii si-a trait viata..Si apoi eu sa fac copiii si sa mai si muncesc...Ca barbatul a umblat in stanga si in dreapta si si-a trait viata....Pai sa isi ia o femeie tot ca el....Eu nu am trait degeaba in lumea asta...Am aculmulat cunostinte,,,nu am fost intretinuta....Da nu am bani,,pt ac eu sunt femeie si nu sunt asa practica ca um barbat..Si daca ma casatoresc am nevoie de un barbat care sa ma sustina moral si material pt ca eu sunt slaba fizic...Si daca el s-ar fii gandit de la 20 ani ca trebuie sa isi faca o familie si sa isi stranga bani...Nu sa umble cu toate fufele si sa strce baniii...Eu nu vreau sa fac mancare sa staiu si cu copiiii,,pt ca barbatul nu are bani....Daca mai aveam 20 ani,,mai ziceam,,,ca amandoi suntem tineri....Dar acum am o varsta si vreau tot un barbat matur de varsta mea si care a muncit in viata lui..Si care s-a gandit ca trebuie sa ajute femeia Eu cred ca barbatii vor totul dea gata....Dar cred ca proaste sunt femeile care se incurca cu amarati care au aruncat banii pe curve si nu sunt in stare sa se intretina nici pe ei,apai sa intretina o familie


DE CE FEMEIA PUNE INTOTDEAUNA SCUZA CA TREBUIE SA FACA UN COPIL SI SA AIBA GRIJA DE EL, CE ALTE LUCRURI MAI IMPORTANTE NU EXISTA IN VIATA? ASTA E DOAR O SCUZA PT CELE CARE NU AU NIMIC IN CAP SI LE PLACE SA FIE TINUTE IN LESA DE CATRE BARBAT
Pai un barbat te poate tine in lesa doar daca ii permiti tu..apoi iti iei un barbat civilizat,nu un taran ...stiu ca in romania este greu ca sa gasesti barbati civilizati...Dar eu nu vreau sa stau in pacat,,fara sa fiu casatorita...pt ca vreau ca Dumnezeu sa imi dea intelepciune si putere ca sa imi pot educa barbatul si copiii..Pt ca daca barbatul iti este un prost crescut,,asa vor fii si copiii...


PE COPII AR TREBUI SA II EDUCE CEL CARE E MAI DESTEPT IN FAMILIE. DE OBICEI SE INTIMPLA SA II EDUCE CINE ARE TIMP MAI MULT SI ASTA E O GRESEALA, AMINDOI AR TREBUI SA ISI FACA TIMP IN EDUCAREA LOR
KNIGHT_31
Postat pe 16 August 2010 21:47
barbatii se considera mereu cei mai destepti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 August 2010 22:17
de la un barbat nici nu ai invata...Pt ca oricum te invata lucruri in favoarea lui a barbatilor...Te va invata sa devii o egoista,,sa nu mai dai nimic la nimeni,,ci doar lui..Sa il intretii pe el.....Eu cred ca barbatii trebuie sa isi puna osul la munca si femeia sa nu mai fie asa toleranta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 August 2010 22:20
o femeie desteapta nu se ia dupa capul unui barbat...Pt ca oricum nu ai ce invata..Barbatul te va invata pe tine ca femeie.....Sa faci ceea ce face el..Sa fii o egoista,,pt tine..Sa fii o nerecunoscatoare...Pt ca asa fac ei barbatiii.Pt ca de asta au si ajuns femeile asa fara suflet pt ca sau luat dupa barbati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 August 2010 22:22
da ce-ai vrea sa te invete barbatii ceia bre??
scrimaa?
fleurdelis
Postat pe 16 August 2010 22:25
Eu niciodata nu o sa ii las pe copiii mei...Sa devina niste egoisti pt ei...Niste necivilizati asa cum sunt barbatii...De la barbati nu ai ce invata.....Pt ca dn cauza barbatilor a ajuns lumea asa cum este in ziua de azi..Pt ca femeile iau copiat pe barbati....SUNT dominate de barbati,,accepta fara sa se impuna ceea ce le fac barbatii si fac si ele la fel
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 August 2010 22:25
indubitabil!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 16 August 2010 22:26
zi-le irinuco!!!!!!
eladaela
Postat pe 16 August 2010 22:27
Eu cred ca o femeie trebuie sa fie cu bun simt,,,sa vorbeasca frumos...Dar in acelasi timp sa fie hotarata si sa nu se lase calcata pe coada....O femeie nu trebuie sa se lase manevrata de barbat....Adica sa fii o femeie cu bun simt,,,,dar sa ai si demnitate....Nu trebuie femeia sa fie asa cum sunt eu....Mie imi place sa fiu bataioasa,,sa sar la bataie moral cu altii care ma scot din sarite....Imi place...Fara asta m-as plictisi enorm
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 August 2010 22:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
preparate din carne calitate superioara 1 De la: garbo109083 25 Martie 2010 11:05
Diferenta de varsta 120 De la: lusel 24 Iulie 2010 13:06
oare ce sa fac? ajutor! 1 De la: oanna_blue_eyes 21 Mai 2011 23:45
tratarea micozelor 3 De la: frentzya 2 Septembrie 2012 08:56
buna 7 De la: garbo_385412 19 Noiembrie 2013 22:37
Setari Cookie-uri