Cum il faci sa te sune dupa prima intalnire

M lei? Iar Womantv?
Axl_R
Postat pe 23 Noiembrie 2012 12:49



sorry, io stiu numa' cum s-o fac sa ma intalneasc a doua .....noua oara ;)
pi urma....mai vad eu ;))
Fss_ssu
Postat pe 23 Noiembrie 2012 16:41
I furi portofelul... Sigur o sa te sune .
Rotty
Postat pe 23 Noiembrie 2012 17:56
Cu card i CI, talon etc.
Axl_R
Postat pe 23 Noiembrie 2012 18:01
si cand te suna ii ceri pin-ul! daca nu vrea sa ti-l dea de buna voie, atunci ii spui ca sunt cititoare la diverse magazine, care nu necesita pin-ul, asa ca mai bine ti-l da si ramaneti prieteni, adica te mai poate suna din cand in cand si iti mai poate alimenta cardul macar de doua ori pe luna!!!!!!!!
heartbit
Postat pe 23 Noiembrie 2012 18:34
İi propui de la inceput sa aveti o relatie fara "sentimente" si fara "obligatii". Sigur te va suna!
Ca nu va avea bani si va avea totul pe gratis!
Ce ziceti barbatilor? Este adevarat ca ati suna imediat dupa propunerea asta? Eu zic ca da! İ s-a intamplat unei prietene si a mers de minune.
Sarikiz
Postat pe 23 Noiembrie 2012 20:32
De la: heartbit, la data 2012-11-23 18:34:12si cand te suna ii ceri pin-ul! daca nu vrea sa ti-l dea de buna voie, atunci ii spui ca sunt cititoare la diverse magazine, care nu necesita pin-ul, asa ca mai bine ti-l da si ramaneti prieteni, adica te mai poate suna din cand in cand si iti mai poate alimenta cardul macar de doua ori pe luna!!!!!!!!

Come on my friend...Chiar asa ne crezi? Nu este nevoie sa va cerem pinul ca putem cumpara brazi in loc de pin. Brazii sunt mai buni decat pinul.
Barbati inalti ca brazii si noi minione...frumoasa combinatie...Nu avem nevoie de pinul vostru! Gasim pe toate drumurile ce avem nevoie noi femeile.
Sarikiz
Postat pe 23 Noiembrie 2012 20:35
De la: Sarikiz, la data 2012-11-23 20:35:36
Come on my friend...Chiar asa ne crezi? Nu este nevoie sa va cerem pinul ca putem cumpara brazi in loc de pin. Brazii sunt mai buni decat pinul.
Barbati inalti ca brazii si noi minione...frumoasa combinatie...Nu avem nevoie de pinul vostru! Gasim pe toate drumurile ce avem nevoie noi femeile.


pinul unui card fara limita de cheltuieli nu cred ca gasesti peste tot!
bine ca nu sunt inalt ca bradul!
era o expresie, rau e sa fii 'nalt ca bradul si prost ca gardul! (no ofence) nu am nimic cu gardurile!
heartbit
Postat pe 23 Noiembrie 2012 22:29


ex..... !

Matrimoniale:
Doresc sa fac cunostinta cu trei-patru domnisoare pentru... o relatie serioasa !
barboneli
Postat pe 23 Noiembrie 2012 23:04
cmctecaut, habar n-ai tu cite chestii "dragute" se pot spune despre barbati!
quasaria
Postat pe 23 Noiembrie 2012 23:09


"cmctecaut"... ???
barboneli
Postat pe 23 Noiembrie 2012 23:23
sa revenim... cum sa il faci sa te sune? Petrecind nspe ore uitindu-te pierduta in ochii lui si manifestind o admiratie profunda si aproape de extaz: ce revelatie! Ce barbat nemaipomenit e... tu n-ai vazut asa ceva pina acum!!!! Cit de destept! Si de sexy! Si ce timbru unic al vocii! Cum, nimeni in jurul lui nu a constatat ca e absolut deosebit??? Dar te onoreaza sa stai la aceeasi masa... sa calci acelasi asfalt si sa respiri acelasi aer!
In sinea lui, iti va da dreptate.
Si te va mai suna precis, sa ii reconfirmi ca asa e.
quasaria
Postat pe 23 Noiembrie 2012 23:58
daca te.a placut de.adevarate.lea te va suna sigur, daca nu faci o incantatie si un dans gen paparude in fatza blocului, casei lui si te va suna el, salvarea, politia... cineva te va suna sigur
jeje2011
Postat pe 25 Noiembrie 2012 02:17
Pacat ca de multe ori femeile au ginduri murdare si mai corup si nevinovatia.....barbatilor.......!
http://www.trilulilu.ro/video-muzica/esti-tu-doar-tu-alexandru-jula
VOIAJOR
Postat pe 25 Noiembrie 2012 07:38
Vai ce mila imi e.....
Rotty
Postat pe 25 Noiembrie 2012 08:53


Rotty, n-ai o batista in plus ??
GHEISA_
Postat pe 25 Noiembrie 2012 09:02
Am consumat un pachet deja....
Neata Ghe
Rotty
Postat pe 25 Noiembrie 2012 09:14
Pai de ce sa te sune?
Luna_in_capricorn
Postat pe 25 Noiembrie 2012 09:30
..... a uitat sa plateasca cele 2 cafele comandate, a plecat in tromba
Buna dimineata,fetele
GHEISA_
Postat pe 25 Noiembrie 2012 09:31
neata fetele... pai bine bre voiajor n.ai auzit de venish ?
jeje2011
Postat pe 25 Noiembrie 2012 09:46
Va pup si eu fetili ca florili! Duminica maxima!
Luna_in_capricorn
Postat pe 25 Noiembrie 2012 09:47
Venish, vazut.....si fugit cat a vazut cu ochii
GHEISA_
Postat pe 25 Noiembrie 2012 09:51
De la: jeje2011, la data 2012-11-25 09:46:50neata fetele... pai bine bre voiajor n.ai auzit de venish ?

Hmmmm....oau....oau!astazi au venit la mine mai multe fete care in urma cu 14 ani lucrau pe teren cu mine ,au imbatrinit acum au 34--37 de ani dar sunt faine.....
http://www.trilulilu.ro/video-muzica/iony-karie-bine-rau-rmx
vorba ceia....
Un cuplu de proaspt cstorii-el 75, ea 23 - se cazeaz n apartamentul nupial al unui mic hotel.
A doua zi, cam pe le prnz,mireasa coboar cu pai nesiguri, ciufulit, cu privirile rtcite...
-A... am venit, pentru micul dejun...
Recepionerul:
-Iertai-m, v simii bine? C-artai de parc v-ai fi luptat c-un crocodil !
-Huff... tii,nainte de cstorie, soul meu mi-a zis c a economisit, timp de 50 de ani... iar eu am crezut c se refer la bani...
VOIAJOR
Postat pe 25 Noiembrie 2012 11:27
De la: quasaria, la data 2012-11-23 23:09:36 cmctecaut, habar n-ai tu cite chestii "dragute" se pot spune despre barbati!

Normal,nu te mai suna daca tu ca femeie ai mers la pat dela prima intilnire,el a considerat ca-i o prostituata....
VOIAJOR
Postat pe 25 Noiembrie 2012 21:34
De la: Rotty, la data 2012-11-23 17:56:19 I furi portofelul... Sigur o sa te sune .

Spuneau cei dela PRO TV ca au fost cazuri cind au mers la prostituate si au ramas fara portofel...
VOIAJOR
Postat pe 26 Noiembrie 2012 05:45
mergeam spre metrou si m-a vazut,m-a placut,m-a oprit si mi-a propus sa ne mai vedem ...sa fie sigur ca o sa vin la intalnire mi-a luat ceasul care nu era unul obisnuit....am crezut ca nu-l voi mai vedea ...la ceas ma refer dar a venit cu ceas si sa fie sigur ca voi veni si data viitoare doar mi l-a arata si l-a pastrat pt o alta intalnire...ceasul probabil avea lipici la barbati pt ca era un ceas f scump....as fi putut sa raman fara el nu o singura data ci de mai multe ori....dar a fost al meu si mi-a adus chiar si multa fericire....daca te place nu trebuie sa faci nimik....trebuie doar sa fii tu
yzabela_03
Postat pe 26 Noiembrie 2012 19:45
De la: yza_my, la data 2012-11-26 19:45:26mergeam spre metrou si m-a vazut,m-a placut,m-a oprit si mi-a propus sa ne mai vedem ...sa fie sigur ca o sa vin la intalnire mi-a luat ceasul care nu era unul obisnuit....am crezut ca nu-l voi mai vedea ...la ceas ma refer dar a venit cu ceas si sa fie sigur ca voi veni si data viitoare doar mi l-a arata si l-a pastrat pt o alta intalnire...ceasul probabil avea lipici la barbati pt ca era un ceas f scump....as fi putut sa raman fara el nu o singura data ci de mai multe ori....dar a fost al meu si mi-a adus chiar si multa fericire....daca te place nu trebuie sa faci nimik....trebuie doar sa fii tu

Ceasul avea cristale svarovski....?
http://www.studentie.ro/campus/in_cautarea_femeii_fatale/c-234-a-2853
VOIAJOR
Postat pe 27 Noiembrie 2012 10:25
acum...gusturile difera: da' nu cred ca as fi fost prea incintata sa vina unul la metrou si sa imi ia ceasul.
Iar daca era unul scump... na... o fi avut omul pb de cash flow si o fi trebuit sa amaneteze ceva pina la salariu?!
quasaria
Postat pe 27 Noiembrie 2012 12:15
Svarovsky tot una cu giugudele e plastic sau de sticla. Nu conteaza. Doar "sclipcesc".
Sarikiz
Postat pe 27 Noiembrie 2012 18:33
eu cred ca ceasul ala, dupa atatea fericiri, e imitatie de acu
Eugenia_
Postat pe 27 Noiembrie 2012 18:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce credeti voi ca simnt???ca nici eu nu stiu 26 De la: eladaela 20 August 2009 16:28
CE FACE OMUL CIND SE PLICTISESTE ? 51 De la: VOIAJOR 1 Iulie 2012 20:06
Putem invata a iubii???? 93 De la: camelia73 29 Iulie 2009 17:29
ce sa faci, cand stii ca..... iubesti fara speranta? 18 De la: garbo168736 20 Septembrie 2010 12:36
De ce oamenii cumsecade sunt batjocura oamenilor rai? 12 De la: ingerasulluptator 18 Iulie 2011 23:27
Setari Cookie-uri