madalina manole

sunt o fana de a ei, ieri cand am auzit vestea ca a murit am ramas socata, deplang vestea si nu stiu de ce a recurs la acest gest!!! voi ce credeti? astept parerile voastre
narcysa
Postat pe 15 Iulie 2010 05:44
De la: anastasya, la data 2010-07-15 05:44:18sunt o fana de a ei, ieri cand am auzit vestea ca a murit am ramas socata, deplang vestea si nu stiu de ce a recurs la acest gest!!! voi ce credeti? astept parerile voastre


mai este un topic deschis cu acelasi subiect,.......
anaROBERT
Postat pe 15 Iulie 2010 12:08
pacat de ea!
allay
Postat pe 17 Iulie 2010 11:32
numai ea stie ce a fost in sufletul ei, cred ca a avut depresie post natala
gregorio
Postat pe 17 Iulie 2010 16:14
pacat de copil.nu are anici o scuza,sa lase copilasul fara mama ori a fost nebuna ori a fost ajutata sa se sinucida.[adica crima].pacat si in cantecele ei se vedea k sufera,dar nimeni nu a observat.[nici cei de langa ea].sotul?daca a incercat sa o mai faca de ce nu au internat-o?cu tratament putea fi ajutata.dumnezeu sa o ierte
!
garbo095373
Postat pe 22 Iulie 2010 16:09
pff, noroc cu tine ca le-ai deschis ochii.

Chiar ma intreb, cateodata, oare cum se vor fi descurcand, dom'ne, tovarasii aia fara ajutorul tau, nu stiu.
anakin
Postat pe 22 Iulie 2010 16:11
De la: anastasya, la data 2010-07-15 05:44:18sunt o fana de a ei, ieri cand am auzit vestea ca a murit am ramas socata, deplang vestea si nu stiu de ce a recurs la acest gest!!! voi ce credeti? astept parerile voastre
Doar D.zeu stie de ce !
teodor_el
Postat pe 22 Iulie 2010 20:26
De la: anastasya, la data 2010-07-15 05:44:18sunt o fana de a ei, ieri cand am auzit vestea ca a murit am ramas socata, deplang vestea si nu stiu de ce a recurs la acest gest!!! voi ce credeti? astept parerile voastre





draga",nu a murit,"ci s-a sinucis!
vuvuzela
Postat pe 22 Iulie 2010 20:33
si de ce am io impresia asta k tu semeni cu barbac-su??
fleurdelis
Postat pe 22 Iulie 2010 20:37
A fost victima celor din jurul ei.,A parintilor ,a sotului a soacrei,nu a rezistat birfelor din jurul ei.Si eu am fost victima alor mei,a soacrei a luptei lor,unii pebtru a-si pastra fica,a soacrei pentru a-si pastra fiul.Din ce s-a spus la televizor,din ce a spus Mirabela Dauer asta am dedus.Lupta dintre soacre face victime-urmatoarea va fi bietul copilas-FOARTE URIT!Nu trebuia sa faca acest gest trebuia sa lupte pentru copilul ei si linistea ei altfel!Si-a lasat copilul in voia sortii-ce fel de caracter va fi?L-a condamnat deja la depresii de ce daca si l-o dorit atit de mult l-o abandonat?Eu am vazut-o cum tinea mina peste cosuletul copilului intr-un interviu-parca nu era al ei asa dadea impresia.
Iar sotul ei mi-o facut impresia unui om egoist-sincer mi s-o parut fals.Nu stiu daca o iubit-o si daca nu o luat-o din egoism sau orgoliu ca pe un trofeu.Asta o fost MADALINA MANOLE-un trofeu,un om care iubeste cu adevarat vede cind iubita lui sufera-cum de nu o vazut ca ea sufera-eu nu cred ca nu o vazut-o mai ales ca ea o mai avut o tentativa-A lasat-o sa moara ASTA E!
kaladris
Postat pe 22 Iulie 2010 22:26
familia ei a gresit. cind a vazut ca a mai avut o tentativa de suicid trebuia sa o ia undeva departe de casa ei. sa o duca in calatorie indiferent unde , nu mai conta.important era sa o rupa de mediu zilnic. si o salva. eu am fost in situatie similara chiar cu o saptamina inainte de a se intimpla necazul. si ma gindesc cu groaza ca aveam acelasi sfirsit ca si ea. asta daca nu aveam ingerul pazitor aproape de mine si daca nu ma scotea din starea in care ma aflam. asta trebuia facut si cu madalina . in momentele de depresie nu te mai gindesti la copii , la nimic. nu mai esti in stare . nu vrei decit sa scapi de tot ce te apasa. si daca nu primesti ajutor din jur greu te redresezi.
inderagostita
Postat pe 26 Iulie 2010 15:47
sa transformat garbo in OTV
aceleasi bla bla bla las-o naibi de sinucidere....cine nu mai are alta speranta o face si gata.Ce draq, suntem un popor de depresivi destul sa le dai apa la moara ca, crapa pe capete.Mai reduce si guvernul asta cheltuielile.
ameno
Postat pe 26 Iulie 2010 15:58
De la: ameno, la data 2010-07-26 15:58:59sa transformat garbo in OTV
aceleasi bla bla bla las-o naibi de sinucidere....cine nu mai are alta speranta o face si gata.Ce draq, suntem un popor de depresivi destul sa le dai apa la moara ca, crapa pe capete.Mai reduce si guvernul asta cheltuielile.


Tare !
Atita cerneala atitea intrebari !

EGOISM asta e cuvintul sau nebunie netratata !
angin
Postat pe 27 Iulie 2010 16:47
De la: vuvuzela, la data 2010-07-22 20:33:42
draga",nu a murit,"ci s-a sinucis!
.

Bine ca ai spus asta. Deci n-a murit?
Doara
Postat pe 27 Iulie 2010 18:56
las-oo maii!
ca ea are mai multe scoli!
de balet
...incaaa....
fleurdelis
Postat pe 27 Iulie 2010 19:45
tu ai asa???
fleurdelis
Postat pe 27 Iulie 2010 19:52
si eu care credeam ca are facultati ...
anakin
Postat pe 27 Iulie 2010 20:01
fleurdelis
Postat pe 27 Iulie 2010 20:04
baaa...sa moara ce-am pe casa...dati si voi un sondaj acolo shea....
tutankhamon
Postat pe 27 Iulie 2010 21:06


ce sa daaam??
fleurdelis
Postat pe 28 Iulie 2010 19:19
Pacat, a fost o femeie frumoasa si parea si inteligenta dar... Concluzia este ca s-a urat pe ea insasi altfel nu se explica premeditarea.
garbo120005
Postat pe 30 Iulie 2010 15:28
baaa...sa moara ce-am pe casa...dati si voi un sondaj acolo shea....

Intrebare indiscreta. Ce este pe casa sau ai pe cap? Razpunzi numai daca vrei.
garbo120005
Postat pe 30 Iulie 2010 15:31
ameno
Postat pe 30 Iulie 2010 20:15
KALADRIS sunt de aceeasi parere cu tine! mai pot spune ca MIRCEA PETRU-sotul este un tip mucalit,orgolios, insensibil, EGOIST,GELOS,MASOCHIST...S-A VAZUT PE POSTURILE TV. SI MI-AM DAT IMEDIAT SEAMA.madalina A FOST PENTRU EL O PRADA ,NU O IUBEA SINCER,A DEMORALIZAT-O FIZIC SI PSIHIC, ERA UN ZGARCIT!
caleidoscop
Postat pe 31 Iulie 2010 08:55
in mod sigur casnicia lor nu a fost una fericita!...soacra trebuia sa stea la BOTOSENI....MADALINA nu a fost iubita de sotul ei(ULTIMUL).si cine stie cate lucruri urate se mai intampla in casa lor de la OTOPENI...
caleidoscop
Postat pe 1 August 2010 10:39
De la: garbo072160, la data 2010-08-01 10:39:07in mod sigur casnicia lor nu a fost una fericita!...soacra trebuia sa stea la BOTOSENI....MADALINA nu a fost iubita de sotul ei(ULTIMUL).si cine stie cate lucruri urate se mai intampla in casa lor de la OTOPENI...


de unde stiti vo cum era casnicia lor , va dati voi cu parerea ca si panarama ai de Hara ,mare prevazatoare (n-a ghicit presedintele SUA, nici pe al nostru ) dar a stat de vorba cu spiritul dusei aleia la nici doua zile ____se stie foarte bine ca spiritul apare dupa 40 de zile ...............!!!!!!!!!!!!!!!
angin
Postat pe 1 August 2010 16:11
am raspuns mai sus..!...toma necredinciosu!
caleidoscop
Postat pe 2 August 2010 18:10
De la: garbo072160, la data 2010-07-31 08:55:32 KALADRIS sunt de aceeasi parere cu tine! mai pot spune ca MIRCEA PETRU-sotul este un tip mucalit,orgolios, insensibil, EGOIST,GELOS,MASOCHIST...S-A VAZUT PE POSTURILE TV. SI MI-AM DAT IMEDIAT SEAMA.madalina A FOST PENTRU EL O PRADA ,NU O IUBEA SINCER,A DEMORALIZAT-O FIZIC SI PSIHIC, ERA UN ZGARCIT!


Doamne fereste sa dai ochii cu d-na/ d-nul ... va da-ti seama cate a putut sa vada pe posturile de televiziune.... Vezi sa nu orbesti...nu te mai uita la televizor.
lucicazainea
Postat pe 5 August 2010 03:40
AM VAZUT...! DAR DIN RESPECT DOAR PT.EA,MA ABTIN...."AM VAZUT,MI-AI PLACUT,CE RAMANE DE FACUT..VORBA CANTECULUI SI CHIAR DE ACEASTA DATA A ...madalinei...........AM VAZUT SI NU MI-A PLACUT ACEL SCANDAL MEDIATIC DE LA TV, MIRCEA AI GRESIT ENORM CA AI VENIT LA TV SA DAI EXPLICATII CUI NU TREBUIA!...SI FARA FILMARI!...RUFELE NICI DE ASTA DATA NU S-AU SPALAT IN FAMILIE!
caleidoscop
Postat pe 5 August 2010 13:38
PT. lucicazainea: nu mananc oameni! te-am speriat asa de rau?
caleidoscop
Postat pe 5 August 2010 13:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog sa ma ajuta-ti 1 De la: garbo105919 29 Martie 2010 14:08
A fost odata..... 2 De la: vuvuzela 30 Ianuarie 2011 04:44
am nevoie de un sfat!!!:(( 22 De la: zambila 2 Octombrie 2009 14:09
felinarul rosu 210 De la: moniq_ 29 Iunie 2010 22:39
Ambitia- buna sau rea? 34 De la: dune 20 Iulie 2009 10:11
Setari Cookie-uri