Mai sunt oare femei care le este frica de nastere? Pt ca mie imi este frica si de o injectie...

Termenul "normal" ti-e strain, de ce-l folosesti?!

Si daca-i plin de anormali, ce cauti papusE pe aici?!
AMELYY
Postat pe 21 Mai 2010 23:10
Irino, daca s-ar gasi sperma la magazine, tu ai fi in stare sa iti injectezi lichidul si in vene, nenica, la ce lipsa duci..
anakin
Postat pe 21 Mai 2010 23:11
Anakin

AMELYY
Postat pe 21 Mai 2010 23:13
De la: quasaria, la data 2010-05-21 23:09:20fa tu bani si nu mai depinzi de nici un barbat.
Da'bani... nu din aia pt spalat plosca.
pai un barbat poate face mai multi bani pt ca este mai practic..Dar mai bine fac ceva pe banii lui si pe fata lui..Si nu imi trebuie stress pe capul meu..Am putini bani,cat sa ma pot descurca,dar am liniste..Decat sa am un strees pe cap si poate sa zic mai multi bani..Mia bine lipsa...Ca nu am nevoie de bogatie,,pt ca oricum o sa dau ortul popiii into zii si nu iau nimic cu mine...Asa ca
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 23:14
De la: anakin, la data 2010-05-21 23:11:30Irino, daca s-ar gasi sperma la magazine, tu ai fi in stare sa iti injectezi lichidul si in vene, nenica, la ce lipsa duci..
Tu esti dement..Tu crezi ca toata lumea este o maimuta in calduri asa ca tine...Eu nu sunt in claduri frate..Si nu am nevoie de barbat in veci..Pt ca sunt o femeie care stie sa isi coordoneze creierul si instinctele....Dupa mine,,,nu am nevoie de barbat in veci..Decat sa am un badaran pe cap,care habar nu are sa se comporte si sa ma faca cu nervii...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 23:16
foarte bine, atunci inchide subiectu' barbati, daca nu-ti trebuie. Nu sint obligatorii.
N-o sa ai niciunul, niciodata, si gata.
Care e problema? Mai ai vreo problema?
quasaria
Postat pe 21 Mai 2010 23:18
un vibrator..
erika1
Postat pe 21 Mai 2010 23:18
da. Te invata traian cum se foloseste, ca el stie.
quasaria
Postat pe 21 Mai 2010 23:20
Problema ei e alta: nu ca ea nu ar avea nevoie de barbat, e ca in povestea cu vulpea si strugurii; ar avea, ohohoo, si inca cum; problema e care barbat ar avea nevoie de o asa aratare, ca ea?
anakin
Postat pe 21 Mai 2010 23:20
Sexul este o obisnuinta,nu este o necesitate...Pt altii care sunt ca niste maimute in calduri care nu stiu sa isi coordoneze instinctele,ei nu pot trai fara sex...Pt ca ei sunt ca niste amnimale...Ei bine eu nu sunt asa....Prefer sa nu am barbat in veci,,asa nu am un badaran pe cap...Ca asa sunt barbatii niste badarani,care habar nu stiu sa se comporte...Sa dea ordine..Dar ei sunt niste imbecili,ca nici macar pe ei nu stiu sa se conduca..Ca sa poti conduce,trebuie sa fii un barbat competent,cinstit,sincer,cu bun simt..Si sa ai o femeie slaba...pT CA DE OBICEI femeile slabe sunt conduse de barbatii,care nu le sta capul decat la tampenii..La sex,ca niste animale
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 23:21
Traian?
Cred ca s-ar...completa.
quasaria
Postat pe 21 Mai 2010 23:21
acri rau strugurii, irino...
garbo010448
Postat pe 21 Mai 2010 23:23
nu stiu, io gindesc constructiv de obicei: doi oameni aci cu frustrari... de ce nu se intilnesc ei la o cafea sa se linisteasca unu'pe altu'?
Sigur dreak macar unu'tace...sau il omoara alalalt. Macar de unu'dintre ei ne-am ferici sa scapam.
quasaria
Postat pe 21 Mai 2010 23:27
De la: garbo010448, la data 2010-05-21 23:23:12acri rau strugurii, irino...
Asa faceti voi barbatii...Ca atunci cand nu ajungeti la struguri...Ziceti ca sunt acri.Si faceti misto din femeia care nu va baga in seama..Asta demostreaza cat de prost crescuti sunt unii barbati...Eu de obicei,sunt o fire deschisa si imi place sa povestesc la altii,Cum s-au comportat alti barbati..Sa vad ei fac la fel..Sa vad daca sunt la fel de prosti ca si ceilalti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 23:27


da tu ce facusi pana acum, irino?
garbo010448
Postat pe 21 Mai 2010 23:32
Ea?.. i-a tratat cu indiferenta pe barbatii aia porci, mama lor de badarani care nu o baga in seama!..
anakin
Postat pe 21 Mai 2010 23:41
ce sa ma mai obosesc sa-ti atrag atentia ca nu-s barbat... esti complet rupta de realitate, fata draga!
garbo010448
Postat pe 21 Mai 2010 23:43
Invers.
AMELYY
Postat pe 21 Mai 2010 23:43
inveeers...ce??
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 07:50
Cred ca iti e frica de viata,sa traiesti pentru ca sunt lucruri frumoase sa iubesti si sa nasti copii.Frica nu e un lucru asa rau pentru ca daca nu o ai ar fi o problema,problema e lipsa sperantei.Ar fi multe de spus dar mai bine te las sa le traiesti.
Apropo de infiat sa sti ca e foarte greu pentru ca nu sunt copii cate cereri sunt si tu treci prin multe teste sa fi acceptat iar majoritatea celor abandonati au o famille care de multe ori nu-si da acordul
danalorena1
Postat pe 22 Mai 2010 09:03
De la: fleurdelis, la data 2010-05-22 07:50:49inveeers...ce??


Invers, o combinatie periculoassa intre ce-a grait Anakin ,si cum ne privesti tu.
AMELYY
Postat pe 22 Mai 2010 09:08
Mai 1, s-o crezi tu ca nu sunt copii! Sunt spitalele pline, stau inchinati acolo cate 2 luni!
Iar legat de infiat, pentru d'ra . Sa fim seriosi!
AMELYY
Postat pe 22 Mai 2010 09:13
Da chiar imi place acest subiect.Din cate stiu chiar exista deja doua cazuri in care au nascut barbatii si pot spune ca ii admir tare mult pt.curajul si fapta lor.Mi se pare ceva corect ca sa vad si ei cum se naste si sa nu mai zica ca este usor sa nasti.Dar momentan la noi in tara nu o sa putem vedea asa ceva pt.ca nu avem barbatii asa curajosi ca strainii.
Alynusha
Postat pe 22 Mai 2010 13:36
Asa e, sa inteleg ca ai grupa sanguina 12B?
anakin
Postat pe 22 Mai 2010 13:38
Nu stiu nici cine esti, nici cu ce te ocupi in viata de zi cu zi, dar un lucru reiese clar din postarile tale. Te-a suparat rau de tot cineva de vorbesti asa! Prefer sa raman la ideile mele, cum ca femeia fara barbat e neimplinita, la fel cum si barbatul e neimplinit fara femeie si gata! De 6 pagini tot butonezi de zor incercand sa dovedesti inutilitatea barbatilor..... Pentru ce? Parca plecasesi de la intrebarea:" Cui ii e frica de nastere, ca mie imi e si de o injectie?" Nu intreb ce fel de injectie, ca risc sa fiu rea! Dar...care nastere? ca fara un barbat din ala de il blamezi tu nu se prea poate!
mimish
Postat pe 22 Mai 2010 13:44
mimish..nu-ti bate capul, domnisoara e indeajuns de cunoscuta pe forum..si-ti pot spune ca-i fileaza mult peste limita rezonabilului.
reyya
Postat pe 22 Mai 2010 13:51
De la: danalorena1, la data 2010-05-22 09:03:53Cred ca iti e frica de viata,sa traiesti pentru ca sunt lucruri frumoase sa iubesti si sa nasti copii.Frica nu e un lucru asa rau pentru ca daca nu o ai ar fi o problema,problema e lipsa sperantei.Ar fi multe de spus dar mai bine te las sa le traiesti.
Apropo de infiat sa sti ca e foarte greu pentru ca nu sunt copii cate cereri sunt si tu treci prin multe teste sa fi acceptat iar majoritatea celor abandonati au o famille care de multe ori nu-si da acordul
Pai da,,copii stie tot prostul sa faca...Dar sa ii intretina si sa le dea o educatie aleasa nu stie oricine...Apoi barbatii se pricep la facut copiiii..Dar mai greu cu responsabilitatea si cu crescutul....Apoi sa faci copiii asa...Eu sunt o fire rationala...Si analogista nu ma apropii eu de oricine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Mai 2010 18:03
De la: mimish, la data 2010-05-22 13:44:39Nu stiu nici cine esti, nici cu ce te ocupi in viata de zi cu zi, dar un lucru reiese clar din postarile tale. Te-a suparat rau de tot cineva de vorbesti asa! Prefer sa raman la ideile mele, cum ca femeia fara barbat e neimplinita, la fel cum si barbatul e neimplinit fara femeie si gata! De 6 pagini tot butonezi de zor incercand sa dovedesti inutilitatea barbatilor..... Pentru ce? Parca plecasesi de la intrebarea:" Cui ii e frica de nastere, ca mie imi e si de o injectie?" Nu intreb ce fel de injectie, ca risc sa fiu rea! Dar...care nastere? ca fara un barbat din ala de il blamezi tu nu se prea poate!
Pai a fost o tema de discutie..Asta nu inseamna ca imi doresc sa ma casatoresc si sa am copiii...Eu nu ma atasez de oricine...Cand vad ce tampenii au in cap barbatii..Nu stiu pe unde sa o rup la fuga mai repede..Apoi mie un barbat batran mi-a spus..Ca barbati sanatosi la cap,nu prea mai gasesti doar daca le speli creierul...Si apoi nu am eu chef sa imi bat capul cu nici un barbat.pt ca nu merita nimeni..Sa isi bata capul singur,,ca doar si el are un creier..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Mai 2010 18:06
Doamne, ce filosof era batranul ala! Ce pot sa zic? Ma bucur ca din toata lumea asta plina de barbati "cu creierii gata de spalat", cum zici tu, eu am dat doar peste exceptii! Ma simt o mare, mare norocoasa! In alta ordine de idei, ma bucur ca am revenit pe Garbo, ca uite asa mai aflu si eu ce gandesc altii si imi pretuiesc si mai mult "exceptiile" din viata mea! Acum vreo 3-4 ani erau pe aici niste abonate care se contraziceau de zor pe tema "femeilor inselate". Acum, ca am revenit, vad una singura revoltata si mai si decat acelea toate la un loc! Dar eu sunt convinsa ca, intr-o buna zi, o sa intalnesti si tu o exceptie masculina care o sa iti arate si partea buna si frumoasa a acestei "specii".
mimish
Postat pe 22 Mai 2010 20:45
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-04-28 15:43:23 Eu as fii preferat ca barbatii sa nasca sa le iasa lor ochii la nastere si sa li se rupa lor fundul de durere....Pt ca unii barbatii dupa ce nu nasc copiii..Nici la munca nu merg....Nu fac nimic,sunt niste putori inutili pe acest pamant,majoritatea


Sti povestea cu gradinarul ??
O femeie s-a rugat de Dumnezeu, ca durerea nasterii, sa o aiba barbatul
Cand i-a venit sorocul, a inceput sa geama de durere gradinarul
Atunci a fugit la Dumnezeu, si s-a rugat ca ea sa suporte durerile nasterii.
Si de atunci gradinarul sapa gradina , femeia naste, si sotul ii aduce flori la Maternitate, si bea bere cu prietenii sa sarbatoreasca evenimentul.
garbo086452
Postat pe 25 Mai 2010 00:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum este sa fii femeie in Romania ! 86 De la: garbo_462542 29 Martie 2017 12:06
Greu, dar nu imposibil?... 257 De la: nucu1 6 Iulie 2011 08:00
Fetelor nu lasati barbatii sa traiasca pe spinarea voastra!! 61 De la: garbo055472 1 Ianuarie 2013 19:07
Este adevarat ca si nemtii sunt smecheri dar depinde in functie de situatie 3 De la: ingerasulluptator 9 Iulie 2011 17:59
Virginitatea dupa 30 de ani 10 De la: charmelen 24 Octombrie 2013 06:18
Setari Cookie-uri