Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand!

am inteles , tu doresti sa faci ,,culturalizare " pe Garbo :-))
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:18
De la: reyya, la data 2010-02-22 02:13:24dar nu mai aduce in discutie chestii de ,,incredere inselata pe net", nu se stie peste cine dai si s-ar putea sa fie beton la capitolul informatica :-) Si vezi ca mai sunt si ceva fraude informatice pe ici pe colo..trebuie doar ca cineva sa vrea sa le gaseasca :-)




draga mea,am vb aseara despre asta pe alt topic.ii stiu cine sunt.am hac de cojocul lor.se vedem daca trec peste tehnica noastra.sunt in atentie.multumesc.noptic pufos.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 02:20
ia sa-ti schimb io niste parole, aleho
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 02:22
merg sa ma odihnesc ca-i greu studiu de psihologie clinica

buna dimineata pik nik ! preiei tu ? ca eu ma bag la nani
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:27
eeeeeeee, umbland prin computerele userilor am descoperit o poveste demna de un best seller!
chestia cu ziaristul paralizat, de la gazeta veterinara, cu nevasta lui dordel, doctorul de masini...toti sunt aici, in forum!
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 02:30
Dordel??? asta e ala ,,doctor in masini"..ca nu mai stiu
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:33
stiu , s-a cuplat el cu ziaristul si nevasta-sa a privit ,,partida "
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:35
da! a carui nevasta a fost sedusa de un obscur ziarist olog de cap si de picioare, de la o mai si obscura gazeta!
stiu cine e ziaristul, si e aici in forum!
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 02:36
e ala caruia i-ai dat replica mai devreme?? am vazut postarea
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:38
exact!
petre c, ai incurcat-o, vere, pune-ti turbo la carucior!
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 02:40
bun asa, incep sa ma indragostesc de tine pik nik daca o tii in ritmul asta
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:42
da? sa ma trezesc si eu alergat de un doctor in avioane de vanatoare?
stai cuminte!
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 02:46
in seara asta si asa am avut pe cineva care mi-a spus ca ma iubeste si vrea sa ne decorporalizam impreuna pe acoperisul casei lui...
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:49
ce romantic!
sa va transformati in pulbere cosmica, si sufletele sa alerge libere, LIBERE!!!
si?
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 02:51
momentan umblu pe la ciocolata ta
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 03:03
vineri dimineata pe la 4 mi s-a facut pofta de ciocolata.
m-am ridicat, am facut, si de atunci nu-mi trebuie altceva de mancare
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 03:06
De la: mcrinelam, la data 2010-02-22 01:11:10daca irinuca si alexandra sunt una si aceeasi persoana ( si eu am un asemenea presentiment ) va dati seama ce bolnava e saraca?
Pe acest forum misuna multe minciuni si intrigi credibile...Sunt barbatii care au facut comparatie tara noastra cu arabia saudita..Ei vor ca romania sa ajunga ca rabia saudita.Sa fie mereu razboi..De ce oare barbatii rai nu se duc ei definitiv in ababia saudita.Ca femeile sa poata trai linistite alaturi de barbatiii lor..Fara sa mai fie nevoite sa devina curve si materialiste pt ca barbatii isi bat joc de ele.Pt ca femeile au ajuns in stadiul asta datorita barbatilor..Pt ca se comporta urat cu ele,le inseala..Apoi femeilea o descarcare se razbuna...Pt ca barbatii nu au nici un drept,ca sa secomporte urat cu femeia.Sa o jigneasca,sa o insele,sa o bata...Daca femeia nu face ce zce el,sa ii faca de toate.Sa munceasca sa se ocupe de casa.Si ei barbatii sa stea casnici,,sa nu munceasca,sa nu ajute la cresterea copiiilor....Si sa puna toate lucrurile in carca femeii,pt ca femeile sunt mai sensibile
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 10:01
Din cauza certurilor,romania nu va putea evolua niciodata.Pt ca barbatii nu respecta femeile si nu sunt cinstiti.Femeile se razbuna....Pt ca ei nu se roaga de asta sunt asa diabolici..Si vor razboi....si o sa fie mereu razboi,,daca femeia nu va fii respectata de barbat
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 10:04
Pe acest forum misuna multe minciuni si intrigi credibile...Sunt barbatii care au facut comparatie tara noastra cu arabia saudita..Ei vor ca romania sa ajunga ca arabia saudita.Sa fie mereu razboi..De ce oare barbatii rai nu se duc ei definitiv in arabia saudita.Ca femeile sa poata trai linistite alaturi de barbatiii lor..Fara sa mai fie nevoite sa devina curve si materialiste pt ca barbatii isi bat joc de ele.Pt ca femeile au ajuns in stadiul asta datorita barbatilor..Pt ca se comporta urat cu ele,le inseala..Apoi femeile ca o descarcare se razbuna...Pt ca barbatii nu au nici un drept,ca sa se comporte urat cu femeia.Sa o jigneasca,sa o insele,sa o bata...Daca femeia nu face ce zice el,sa ii faca de toate.Sa munceasca sa se ocupe de casa.Si ei barbatii sa stea casnici,,sa nu munceasca,sa nu ajute la cresterea copiiilor....Si sa puna toate lucrurile in carca femeii,pt ca femeile sunt mai sensibile
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 10:06
Pai da barbatii rai sa fie alungati in arabia saudita,daca tot vor sa triasca acolo...Sa se duca si sa nu sa se mai intoarca nicioadata,ca si noi femeile sa putem fii fericite si multumite.Sa nu mai fim mintite,inselate.Si sa fim comstranse sa face lucruri pe care noi nu dorim....Pt ca nu este cinstit
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 10:25
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-22 10:01:21
De la: mcrinelam, la data 2010-02-22 01:11:10daca irinuca si alexandra sunt una si aceeasi persoana ( si eu am un asemenea presentiment ) va dati seama ce bolnava e saraca?
Pe acest forum misuna multe minciuni si intrigi credibile...Sunt barbatii care au facut comparatie tara noastra cu arabia saudita..Ei vor ca romania sa ajunga ca rabia saudita.Sa fie mereu razboi..De ce oare barbatii rai nu se duc ei definitiv in ababia saudita.Ca femeile sa poata trai linistite alaturi de barbatiii lor..Fara sa mai fie nevoite sa devina curve si materialiste pt ca barbatii isi bat joc de ele.Pt ca femeile au ajuns in stadiul asta datorita barbatilor..Pt ca se comporta urat cu ele,le inseala..Apoi femeilea o descarcare se razbuna...Pt ca barbatii nu au nici un drept,ca sa secomporte urat cu femeia.Sa o jigneasca,sa o insele,sa o bata...Daca femeia nu face ce zce el,sa ii faca de toate.Sa munceasca sa se ocupe de casa.Si ei barbatii sa stea casnici,,sa nu munceasca,sa nu ajute la cresterea copiiilor....Si sa puna toate lucrurile in carca femeii,pt ca femeile sunt mai sensibile
Razboiul dintre femeie si barbati exista in cauza barbatilor.Pt ca barbatii nu sunt cinstiti si isi bat joc de sentimentele sensibile si profunde a femeilor...Pt ca doar din cauza barbatilor sunr razboie.Pt ca barbatii sunt insensibili si necinstiti..
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 10:32
Si da-i si lupta...
anakin
Postat pe 22 Februarie 2010 10:58
fleurdelis
Postat pe 22 Februarie 2010 11:15
persidadamian
Postat pe 22 Februarie 2010 11:16
nu mai spun k era printesa razboinica...dda las'
fleurdelis
Postat pe 22 Februarie 2010 11:17
Irina tu ai fost si cea cu id-ul sufletista? ori e altcineva?
persidadamian
Postat pe 22 Februarie 2010 11:20
bineinteles ca ea/ acum e xena. printesa razboinica. un fel de don quijote. tot cu mintea ratacita, tot cu arme din carton, tot morile de vant.
si_totusi
Postat pe 22 Februarie 2010 11:40
ooooooo! atunci sa va arat ceva ce cred eu ca justifica atitudinea Irinei. Daca mai gasesc topicul
persidadamian
Postat pe 22 Februarie 2010 11:42
am trecut si eu prin asta,trebuie sa ai f mult curaj,fai denuntie la politie,si pleaca de langa el si divorteaza,si daca te deranjeaza este politie,cand o sa vada instiintarea de divort o sa se schimbe,dar tu sa nu faci prostia sal crezi,barbati ca el merita sa stea singuri si departe de copii,divorteaza de el daca vrei sa fi fericita si sa scapi de chinul care il traiesti,eu una pot sa zic ca sunt cea mai fericita de cand am divortat a fost greu la inceput dar merita

De pe topicul "Nu-l mai suport cu ce sa-l otravesc"
persidadamian
Postat pe 22 Februarie 2010 11:46
stai asa. asta cand e divortata, cand e fata mare. cand crestina, cand injura ca la usa cortului. acu e la facultate, acu zice ca ingrijeste babe. spune ca-i in germania , ca apoi sa zica ca e in austria. ba e din barlad ba e din bacau. habar n-are ce-i cu ea.

tu iei in seama ce zice un om bolnav?
si_totusi
Postat pe 22 Februarie 2010 11:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
topic pt lipsa de inspiratie! ce cladire din romania credeti ca ar merita ajutor ?? 48 De la: picaturaderoua 28 August 2009 17:02
DOLCE cu programul TV PRIVATE SPICE PREZINTA FEMEIA TRIGAMA 7 De la: Axl_R 12 Iunie 2012 15:16
De ce oamenii destepti isi gasesc greu parteneriii? 2 De la: xenaluptatoareainimoasa 20 August 2010 11:14
cresa si gradinita din iasi 1 De la: garbo087162 12 Ianuarie 2011 15:44
szia 9 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 16:45
Setari Cookie-uri