Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand!

De la: Alexxandra, la data 2010-02-25 04:56:28997 ,e problema ta ,apropo de postare cu inteligenta si ce te mai doare pe tine.,acolo.daca citesti asa peste randuri,cazi in greseala.daca citesti atent,vei intelege.nu te chinui pt mine,poate ai ceva interesant de scris,urari etc.strduieste-te sa ajuti in eradicarea infractiunilor de pe internet,si vei avea mai multa multumire de sine.sti cat de mult conteaza o vb frumoasa,in comparatie cu instigare la cearta?crede-ma aprecierea in aceste lucruri de baza consta,jignirile tale, gratuite sau nu.,raman fara efect ,in general.uite mai frumos itista sta sa urezi o zi placuta....si apoi sa pleci multumit(a) la treburile tale.instigarea la cearta ,nu e benefica.iti afecteaza cel mai mult ficatul.cand te trezesti ,iti spun buna dimineata!om bun.
Em nu-ti adresasem personal nimic daaaa te-ai bagat singura.Mie i=mi plac oamenii naturali si fara fite si tu de multe ori incerci sa te impui cu forta si tot de multe ori esti dulce fortat.Sincer i-mi place pacea si armonia dar sa fie naturala si cand ai o alta parere e ok sa o spui si intradevar calm.Recunosc ca am fost surprinsa ca tu chiar ai raspuns la toate mesajele si asta-i un semn de bun simt da si de timp liber.SI iar recunosc ca de impresionat fara fite si ochi dati peste cap au fost cateva persoane /nu o sa dau nume pt ca nu ar fi politicos.sa ai o zi buna inger albastru(alexandra)
garbo074997
Postat pe 25 Februarie 2010 23:22
subiectul asta nu este despre spalatoreasaneinfricata?
Sau olitadeotel? Detergentaquotelungi? Maturapanadecorb?

Sau care o fi urmatorul nick a lu' El Dorada Miss Muscolo aia?

Ca vad ca se amesteca diverse alte duhuri in discutie...
quasaria
Postat pe 3 Martie 2010 00:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RUGĂCIUNE 7 De la: garbo233027 10 Iunie 2015 14:40
Aveti incredere in oameni...asha in general?? 43 De la: garbo055472 29 Decembrie 2012 17:03
Concurs Disneyland 1 De la: roxb 10 Octombrie 2011 14:13
luna se aseaza in leagan de cristal 187 De la: heartbit 11 Septembrie 2015 18:30
Sfaturi pentru o slujire crestinã eficientã 9 De la: ingerasulluptator 3 August 2012 01:24
Setari Cookie-uri