Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand!

a avut dreptate tuth... e masochista. e atrasa de forum si de noi pentru ca-i place la nebunie sa caute motiv de cearta, motive de-a se enerva. asa se simte ea bine. nervoasa. cred.
mcrinelam
Postat pe 22 Februarie 2010 00:07
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:01:53Nu ti-am declarat prietenie de fel pt mine esti un animal turbat si muscat de alt animal turbat si spre deosebire de tine eu chiar is selectiva la prieteni .Daca ti-am scris mia fost mila ca te-ntind barbatii si devii pres si nu mai ai respect nici pt tine da pt alti semeni .SI pentru ca sant o doamna spun noapte buna si doamne ajuta sufletu irinucai /xenei ca tare e zbuciumat .O seara buna tuturor si noapte buna.
Eu am avut doar 3 prieteni,atunci cand nu eram crestina.Si cu restul a fost doar vrajeli,pt ca nu am avut nimic....Apoi fiecare este liber sa isi selecteze prietenii.Forumul asta este pt toata lumea,nu doar pt voi.Voi aveti gasca voastra,eu am gasca mea.....Oameni cu care avem lucruri in comun si ne putem intelege.Asa ca ne putem ignora unii pe altii,
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:07
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:01:53Nu ti-am declarat prietenie de fel pt mine esti un animal turbat si muscat de alt animal turbat si spre deosebire de tine eu chiar is selectiva la prieteni .Daca ti-am scris mia fost mila ca te-ntind barbatii si devii pres si nu mai ai respect nici pt tine da pt alti semeni .SI pentru ca sant o doamna spun noapte buna si doamne ajuta sufletu irinucai /xenei ca tare e zbuciumat .O seara buna tuturor si noapte buna.
garbo074997
Postat pe 22 Februarie 2010 00:08
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:06:45
De la: garbo074997, la data 2010-02-21 23:39:07xena,01,esti spaima barbatilor care-si doresc o familie si a barbatilor ok cine si-ar dori o femeie care sa razbunat pe zeci de p--e si i-ai intimida ca ai o experienta vasta .SI ASTEA CARE STIU SA-SI PASTREZE FAMILIA O S-AI AMENINTE: VEZI CA O CHEM PE IRINA SA SE RAZBUNE SI POATE-TI DA SI-O BOALA
pai si voi barbatii cu cate femei v-ati culcat.Si pe cate femei le-ati inselat..Asa ca de la voi am invatat..asa ca si voi sunteti curvalai
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:09
alexandroooo....ma lasi....se vede cat de 'telectuala esti......si parca te rugasem sa nu mi te mai adresezi si nici sa nu-mi mai pronunti numele...asa esti de intelectuala incat nu intelegi rugamintea mea????....asa dovedesti tu cultura obtinuta citind pe net????copiind de pe google??? asta e cultura ta??? halal....

parerea mea e ca esti bolnava rau cu capul, si, poate, de aia esti singura care ii ia apararea acestei "fetite nevinovate"...pentru ca vorb aia...cine se aseamana, se aduna....ceea ce ma face sa ma gandesc la doua lucruri......

fie sunteti pe invers si cine stie ce perversitati faceti voi pe privat - si asta chiar ca nu ne intereseaza, dar tineti-le pentru voi, nu va mai lingeti in public .....

fie, de fapt, sunteti una si aceeasi persoana.....pentru ca brusc, tu esti incalcita si incoerenta.....iar irinuca scrie deja cu capitale si cu punct....a.....si daca nu stii ce sunt alea capitale.....nu...nu sunt cele ale statelor lumii, sunt literele mari puse la inceputul frazei....
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 00:09
noi nu avem nicio gasca, nici macar nu ne cunoastem ca si persoane, ceea ce avem noi se numeste capacitate de dialog( nu monolog :-) si flexibilitate si nu idei fixe cum ai tu , printre altele:-) Asta ne diferentiaza de tine . Iar tu Irina nu ai nicio gasca , nu ai prieteni , nu atragi pe nimeni si nu vei atrage vreodata , asa ca daca doresti sa evoluezi schimba ceva la tine. Nu e treaba mea, da ..stiu ..asta va fi raspunsul tau :-)
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 00:11
trei sant cei pe care-i recunosti dar restul razbunarilor???daca te-ai razbunat pe fiecare cu alti barbati???ce socoteala-ti da ????Gasca ta e formata de piticii din mintea ta .HAI NOAPTE BUNA CA M-AM PLICTISIT ESTI OBOSITOARE SI PLICTICOASA. FETELOR CRED CA DE ASTA INTRA PE AICI SE PLICTISESTE CU EA ISASI
garbo074997
Postat pe 22 Februarie 2010 00:11
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:08:04
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:01:53Nu ti-am declarat prietenie de fel pt mine esti un animal turbat si muscat de alt animal turbat si spre deosebire de tine eu chiar is selectiva la prieteni .Daca ti-am scris mia fost mila ca te-ntind barbatii si devii pres si nu mai ai respect nici pt tine da pt alti semeni .SI pentru ca sant o doamna spun noapte buna si doamne ajuta sufletu irinucai /xenei ca tare e zbuciumat .O seara buna tuturor si noapte buna.
pt ca tot insisti in chestii pe care am zis ca nu ma intereseaza..Pe cine aleg eu,este problema mea.asta ma priveste doar pe mine...Ma scoti din sarite pt ca tot insisti.De parca noi femeile am fii considerate proaste si parerile noastre nu sunt luate in evidenta.Asa ca te rog ignora-ma si nu ma mai bate la cap,cu lucruri care nu te privesc.Si vazati de viata ta persoana,nu te mai lega de viata mea persoanala.Care n te priveste pe tine si nici pe altiii..Asa ca noapte buna si ignorama,
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:12
Doina,nu sunteti in post?
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 00:14
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:11:51trei sant cei pe care-i recunosti dar restul razbunarilor???daca te-ai razbunat pe fiecare cu alti barbati???ce socoteala-ti da ????Gasca ta e formata de piticii din mintea ta .HAI NOAPTE BUNA CA M-AM PLICTISIT ESTI OBOSITOARE SI PLICTICOASA. FETELOR CRED CA DE ASTA INTRA PE AICI SE PLICTISESTE CU EA ISASI
Te rog sa nu mai deranjezi..ca esti un obraznic..si nu ai pic de bun simt in tine..asa ca vezati de treaba ta si mai scuteste-ma cu povestele tale ca esti chiar enervant.nu ma mai deranja.normal ca am prieteni
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:15
in mod cert nu ai si nu vei avea prieteni in trista ta viata.
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 00:16
CE post,soro,ce are postul cu ce vorbim noi,eu habar nu am ce scrie in calendar, nu inteleg aluzia,o dai cotita
scrichy
Postat pe 22 Februarie 2010 00:16
997....nu scumpa mea......s-a uitat in oglinda si acuma ii e frica sa se culce ca are cosmaruri.....
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 00:16
De la: Alexxandra, la data 2010-02-22 00:14:25Doina,nu sunteti in post?


daca doresti sa precizezi ce legatura are asta cu discutia de aici.
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 00:19
Eu nu ma cred nici proasta si parerile male conteaza si in familia mea si cu pritenii din viata reala.Respectanduma pe mine i-mi respect si familia si prietenii.Oricat de refractara ai fi nu poti sa nu vezi cat gresesti.Singura ai recunoscut ca ai gresit si oricat de mult ti-ai dori sa fiu barbat pt calitatile mele sant femeie si nu ma cred nici proasta si nici slaba pt c-as in stare sa fiu stapana vietii mele si sa-mi fac familia fericita aici includ si parintii si prietenii
garbo074997
Postat pe 22 Februarie 2010 00:20
De la: reyya, la data 2010-02-22 00:16:43in mod cert nu ai si nu vei avea prieteni in trista ta viata.
Sigur ca am prieteni...Poate ca voi nu aveti,prieteni adevarati..Apoi nu va priveste pe voi ce prieteni am eu.Asta ma priveste doar pe mine....asa ca o seara buna
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:21
ce ai esti cu vre-un boxer langa tine?nu intelegi ca noi doua nu ne suportam,una pe alta?dar putem vb fara incrancenare.ce crezi ca ,apelez la inima ta.nu ,nici decum,ci doar la intelectul tau.nu te da mai mare ca mine!ok?facem pace la necazuri,si ne "batem"la nunti .ca tiganii,daca ti se pare mai trandy.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 00:22
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:20:14Eu nu ma cred nici proasta si parerile male conteaza si in familia mea si cu pritenii din viata reala.Respectanduma pe mine i-mi respect si familia si prietenii.Oricat de refractara ai fi nu poti sa nu vezi cat gresesti.Singura ai recunoscut ca ai gresit si oricat de mult ti-ai dori sa fiu barbat pt calitatile mele sant femeie si nu ma cred nici proasta si nici slaba pt c-as in stare sa fiu stapana vietii mele si sa-mi fac familia fericita aici includ si parintii si prietenii
garbo074997
Postat pe 22 Februarie 2010 00:24
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:20:14Eu nu ma cred nici proasta si parerile male conteaza si in familia mea si cu pritenii din viata reala.Respectanduma pe mine i-mi respect si familia si prietenii.Oricat de refractara ai fi nu poti sa nu vezi cat gresesti.Singura ai recunoscut ca ai gresit si oricat de mult ti-ai dori sa fiu barbat pt calitatile mele sant femeie si nu ma cred nici proasta si nici slaba pt c-as in stare sa fiu stapana vietii mele si sa-mi fac familia fericita aici includ si parintii si prietenii
Esti un barbat din ala obraznic,tupeist si insistent..dar problema ata ce esti..esti chiar obraznic..dar asa sunt barbatii romania,nu au pic de bun simt..Ca ei stau acasa sunt casnici si femeile muncesc....Coca ei nu sunt pt interes..Vor ca femeile ca ca sa foloseasca inima,ca ei barbatii sa se foloseasca mai mult de noi.Eu imi folosesc creierul si inima doar cu cine merita....
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:24
De la: reyya, la data 2010-02-22 00:19:40
De la: Alexxandra, la data 2010-02-22 00:14:25Doina,nu sunteti in post?


daca doresti sa precizezi ce legatura are asta cu discutia de aici.



nu ma adresam catre tine.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 00:26
Barbatii romani sunt foarte putini care se comporta frumos cu femeile,Mie nu imi trebuie barbati cu gargauni in cap...Dar asta este ptoblema mea..Nu stiu de ce tot imi mai bat capul cu tine.Pt ca asa sunteti voi barbatiii,Insistati pana obtineti ce vreti.Pt ca ne considerati pe noi femei;e niste nimicuri,,parerile noastre sunt nimicuri pt voi..DAr proaste sunr femeile care se incurca cu din astia ca voi...Doamne fereste-ma
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:27
dar tu xena fata romancuta ce fel esti ca intinzi barbatii pe unde apuci ???vad ca stii foarte multe despre barbati de unde??? de la tiruri????s-au pe unde ai fost mataluta si i-ai scalpat de bani can ei te intindeau?in timp ce ei aveau treaba cu tine tu le luai portofelele????/ai uitat s-au acum faci pe virgina --de acum sa-ti spunem VIRGINICA;
garbo074997
Postat pe 22 Februarie 2010 00:29
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-22 00:24:47
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:20:14Eu nu ma cred nici proasta si parerile male conteaza si in familia mea si cu pritenii din viata reala.Respectanduma pe mine i-mi respect si familia si prietenii.Oricat de refractara ai fi nu poti sa nu vezi cat gresesti.Singura ai recunoscut ca ai gresit si oricat de mult ti-ai dori sa fiu barbat pt calitatile mele sant femeie si nu ma cred nici proasta si nici slaba pt c-as in stare sa fiu stapana vietii mele si sa-mi fac familia fericita aici includ si parintii si prietenii
Esti un barbat din ala obraznic,tupeist si insistent..dar problema ata ce esti..esti chiar obraznic..dar asa sunt barbatii romania,nu au pic de bun simt..Ca ei stau acasa sunt casnici si femeile muncesc....Coca ei nu sunt pt interes..Vor ca femeile ca ca sa foloseasca inima,ca ei barbatii sa se foloseasca mai mult de noi.Eu imi folosesc creierul si inima doar cu cine merita....




Irinuca,gata scumpo,ca esti prea nervoasa.ce fac batranii?cum e pe la tine.la noi ploua.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 00:30
De la: Alexxandra, la data 2010-02-22 00:26:22
De la: reyya, la data 2010-02-22 00:19:40
De la: Alexxandra, la data 2010-02-22 00:14:25Doina,nu sunteti in post?


daca doresti sa precizezi ce legatura are asta cu discutia de aici.



nu ma adresam catre tine.


se spune nu ma adresam TIE, te anunt ca pt mine Garbo e doar fun ..si din astea ca tine intalnesc zilnic si am ajuns sa trec pe langa ele ca pe langa stalpii de telegraf.
Esti pe un forum public , intrebarile personale le pui in privat.
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 00:31
aleho...cu 'telectuale de la coada vacii, care nu au putirinta sa-si exprime propriile "culturisme' si apeleaza la google nu ma pot pune.....ma inclin in fata inteligentei tale marete...esti cea mai inteligenta si cea mai desteapta, esti multumita???....adios si ...te rog eu..ignore total....din partea mea e ultima postare....te las sa te faci singura, in continuare, de rahatul in care inoti deja de luni bune...si cainele meu rade de tine cat esti de inteligenta....
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 00:31
ALREXANDRO,daca catre mine,te-ai adresat cu postul,eu astept raspunsul,dezvolta subiectul,de ce m-ai intrebat,daca tot imi spui si numele aici,pe garbo,nu de alta,ca ma doare la basca,eu nu ma ascund
scrichy
Postat pe 22 Februarie 2010 00:33
scrichule....sorooo....las-o mama sa-si savureze momentul de glorie......tocmai i-am gadilat ego-ul.....
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 00:34
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:29:10dar tu xena fata romancuta ce fel esti ca intinzi barbatii pe unde apuci ???vad ca stii foarte multe despre barbati de unde??? de la tiruri????s-au pe unde ai fost mataluta si i-ai scalpat de bani can ei te intindeau?in timp ce ei aveau treaba cu tine tu le luai portofelele????/ai uitat s-au acum faci pe virgina --de acum sa-ti spunem VIRGINICA;
garbo074997
Postat pe 22 Februarie 2010 00:36
De la: Alexxandra, la data 2010-02-22 00:30:58
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-22 00:24:47
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:20:14Eu nu ma cred nici proasta si parerile male conteaza si in familia mea si cu pritenii din viata reala.Respectanduma pe mine i-mi respect si familia si prietenii.Oricat de refractara ai fi nu poti sa nu vezi cat gresesti.Singura ai recunoscut ca ai gresit si oricat de mult ti-ai dori sa fiu barbat pt calitatile mele sant femeie si nu ma cred nici proasta si nici slaba pt c-as in stare sa fiu stapana vietii mele si sa-mi fac familia fericita aici includ si parintii si prietenii
Esti un barbat din ala obraznic,tupeist si insistent..dar problema ata ce esti..esti chiar obraznic..dar asa sunt barbatii romania,nu au pic de bun simt..Ca ei stau acasa sunt casnici si femeile muncesc....Coca ei nu sunt pt interes..Vor ca femeile ca ca sa foloseasca inima,ca ei barbatii sa se foloseasca mai mult de noi.Eu imi folosesc creierul si inima doar cu cine merita....




Irinuca,gata scumpo,ca esti prea nervoasa.ce fac batranii?cum e pe la tine.la noi ploua.
Pai cam frig....pe aici....ma simt cam plictisita pt ca prietena mea o sa plece in germania.Si chiar vroiam sa merg la ea sa o vizitez.Dar asta este .Sunt cam trista....poate data viitoare....ca daca schimb orasul sa vina si ea la mine.pt ca prin orasul asta misuna prea multe intrige si minciuni
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 00:37
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:36:49
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:29:10dar tu xena fata romancuta ce fel esti ca intinzi barbatii pe unde apuci ???vad ca stii foarte multe despre barbati de unde??? de la tiruri????s-au pe unde ai fost mataluta si i-ai scalpat de bani can ei te intindeau?in timp ce ei aveau treaba cu tine tu le luai portofelele????/ai uitat s-au acum faci pe virgina --de acum sa-ti spunem VIRGINICA;
garbo074997
Postat pe 22 Februarie 2010 00:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Voi va ganditi la moarte? 53 De la: garbo_1322 22 Aprilie 2012 10:56
CONDITIILE PENTRU ACCEPTAREA UNEI FEMEI CA SOTIE 26 De la: CRIMARY 29 Februarie 2012 23:08
ღ♥O picatura de suflet♥ღღ 32 De la: fleurdelis 17 Decembrie 2010 16:48
buna fetelor 1 De la: danseanavictoria 18 Martie 2011 15:40
POPORUL ESTE CEA MAI INALTA INSTITUTIE DIN ROMANIA ! 14 De la: garbo265966 21 Septembrie 2012 11:52
Setari Cookie-uri