Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand!

De la: tutankhamon, la data 2010-02-22 01:02:37reyya.....mami......sunt cazuri patologice amandoua.....iar banuiala mea sigura e ca e una si aceeasi persoana.....nu stiu de ce ...dar instictul imi spune ca asa e....




pacat ca nu observi,patologia e molipsitoare.nu imi place limbajul,nu s-a depasit inca momentul?sau acesta e publicul tau?
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 01:09
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 01:09:17
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:55:38
De la: Alexxandra, la data 2010-02-22 00:47:29
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:43:54 bleah xena





asta te caracterizeaza perfect!
pt cat de inteligenta te dai raspunzi greu /da pt 9 ani esti fetita mea de 9 ani e mai ok nu se lauda atata si e mai daca o iubesti pe xena iao acasa (si asa viseaza la lesbiene si femei care fac copii fara barbati)
DACA VA IUBITI LUATIVA ALEHA+VIRGINICA=LOVE
Lasa-i alexandra.Astia ma considera pe mine prada lor.Gaina buna de jumulit.Si ma terorizeaza pt ca nu ii bag in seama.De parca ei ar avea dreptul sa imi aleaga mie prieteniii.Sunt diabolici si intrigati..Dar asa este in romania.O tara de rahat,,plina de invidie si rautate...noapte buna nu te mai certa cu ei,ca nu merita...Asa stiu ei sa trateze femeile..Sa insiste pana le inebuneste de cap.Ca sa faca doar ceea ce vor ei..Si lucruri doar in favoarea lor.Barbatii romani sunt foarte rai.Si nu dau 2 bani pe femei..Foarte putin romani se comporta frumos cu o femeie....Noapte buna pa
xena_luptatoarea
Postat pe 22 Februarie 2010 01:11
daca irinuca si alexandra sunt una si aceeasi persoana ( si eu am un asemenea presentiment ) va dati seama ce bolnava e saraca?
mcrinelam
Postat pe 22 Februarie 2010 01:11
De la: tutankhamon, la data 2010-02-22 01:02:37reyya.....mami......sunt cazuri patologice amandoua.....iar banuiala mea sigura e ca e una si aceeasi persoana.....nu stiu de ce ...dar instictul imi spune ca asa e....






ce iti place sa instigi oamenii.norocul meu ca ,ca am o calmitate de fier.sunt prea puternica pt.tine si nu imi place sa jignesc.e unul din lucrurile care ne diferentiaza.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 01:16
ok, cred ca ar fi cazul sa te opresti ca deja e prea mult...dupa cum ai observat ceilalti te-au lasat..posteaza in privat daca ai ceva de reglat cu cineva , nu uita ca e un FORUM PUBLIC , NU ESTI SINGURA PE AICI.
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 01:22
De la: mcrinelam, la data 2010-02-22 01:11:10daca irinuca si alexandra sunt una si aceeasi persoana ( si eu am un asemenea presentiment ) va dati seama ce bolnava e saraca?





daca faceai pariu?asa de greu observi diferentele de gandire?iti dai seama ce saraca esti tu?fixatia ta doar pe un vocabular sarac,boala ,saracie...vocabular limitat....
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 01:22
De la: reyya, la data 2010-02-22 01:22:02ok, cred ca ar fi cazul sa te opresti ca deja e prea mult...dupa cum ai observat ceilalti te-au lasat..posteaza in privat daca ai ceva de reglat cu cineva , nu uita ca e un FORUM PUBLIC , NU ESTI SINGURA PE AICI.
,la cine te referi?
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 01:23
reyya.....deci ma indoi de ras cate spume se fac pe aici si cate pene zboara.....gaina aia beata crede ca vrem sa o jumulim, desi niciodata nimeni de aici nu i-a cerut nimic - ma refer la cei dintre noi, care postam aici.....si astalalta care vede ca nu-i mai raspund....se agita tot ca o gaina careia i s-a furat oul....
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 01:26
vezi la cafeneaua deschisa de tine , mai e acolo ceva ce trebuie vazut :-)
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 01:29
si..un videoclip fain :-)
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 01:31
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 01:09:17
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:55:38
De la: Alexxandra, la data 2010-02-22 00:47:29
De la: garbo074997, la data 2010-02-22 00:43:54 bleah xena





asta te caracterizeaza perfect!
pt cat de inteligenta te dai raspunzi greu /da pt 9 ani esti fetita mea de 9 ani e mai ok nu se lauda atata si e mai daca o iubesti pe xena iao acasa (si asa viseaza la lesbiene si femei care fac copii fara barbati)
DACA VA IUBITI LUATIVA ALEHA+VIRGINICA=LOVE





sti sa celebrezi viata primita in dar?nu prea se vede.de ce folositi acest limbaj ",pitoresc?" nu vezi ca eu va raspund la fiecare,civilizat?
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 01:32
crinela......mama...daca aceasta alexandra a fost in stare sa isi faca cont de barbat(iulius cezar) si sa isi bata joc de noi atatea luni alegandu-si cu grija postarile, nu m-ar mira sa mai aibe inca o identitate...e o minte bolnava, patologica, cu o problema psihica de personalitate multipla....oricum, clar, alexandra mai are cel putin doua identitati......si nu o spun numai eu, ci si mai multe fete de pe aici, care mi-au devenit prietene si vorbimn la telefon...
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 01:33
la felul cum le da cu copy/paste de pe diferite pagini de pe net imi dau seama cata cultura generala are, la cat de cititoare se da. nu stie sa copieze doar subiectul in sine, ea copiaza toata pagina.
eu ma multumesc cu mine asa ,,simpluta" cum ma vezi tu, alexo, si sincer mi-e bine asa. la felul cum esti tu.... sa fie acolo la tine.
mcrinelam
Postat pe 22 Februarie 2010 01:37
crinaaaa...nu te-ai prins......oooof....."simplutzo"........asa scrie in cartile din biblioteca ei..... ....ca de acolo "citeaza"......
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 01:40
alea de trefla sau de inima neagra ?
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 01:43
m-am prins tuth.... vorbeam la mishto... poate-i place sa se umfle in pene si ea.... stii si tu... nebunii nu trebuie contrazisi.
mcrinelam
Postat pe 22 Februarie 2010 01:43
reyya...full de asi cu popi in coada.....
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 01:45
crinuta.....stiu mami...am glumit.....nu la tine bateam.....
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 01:45
tuth
mcrinelam
Postat pe 22 Februarie 2010 01:46
orice ..dar numai psihologie clinica nu...nu trebuie contrazisi si mai mult chiar trebuie sustinuti sa se poata observa unde e punctul terminus al ideilor lor..ehehee!!!!!!!
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 01:48
fetele...noapte buna.....de la atatea povestiri nemuritoare, mi s-a facut somn.....somnik pufos si voua....o zi de luni usoara, dar cu impliniri si o saptamana minunata va doresc...
tutankhamon
Postat pe 22 Februarie 2010 01:49
ultima oara unul ( nu e cazul de individualizare tine de deontologie) dar doar asa ca si idee ,mi-a cerut sa merg cu el pe acoperisul casei sa ne decorporalizam :-))
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 01:52
De la: tutankhamon, la data 2010-02-22 01:33:17crinela......mama...daca aceasta alexandra a fost in stare sa isi faca cont de barbat(iulius cezar) si sa isi bata joc de noi atatea luni alegandu-si cu grija postarile, nu m-ar mira sa mai aibe inca o identitate...e o minte bolnava, patologica, cu o problema psihica de personalitate multipla....oricum, clar, alexandra mai are cel putin doua identitati......si nu o spun numai eu, ci si mai multe fete de pe aici, care mi-au devenit prietene si vorbimn la telefon...




ce sex are Tutankhamon?nu vezi ca ineptiile voastre,chiar nu ma intereseaza.sti cum se deschide un cont vitual?maine voi fi Lady Gaga?te deranjeaza?trebuie sa te invat eu ca multi si tu sti,isi deschid conturi in functie de inspiratie.pt.ca am vrut sa revin ,dupa un timp,in care aveam alta treaba pe site,la vechiul cont,nu de tine depinde.pot fi oricine.si tu la fel.nu conteaza cine esti,conteaza caracterul,limbajul.ai grija la prietenii care iti telefoneaza.ai sa plangi si ai sa suferi iar ,ca ai fost inselata,ti-o spun cu prietenie.si vb.orice cu ei,dar nu da din casa ta.lumea nu e o mimoza ,cum crezi tu.tu cauti sinceritatea,gluma de bun simt ,cultura,nu tatismele.am urmarit topicul cu gratarelul si te felicit.ai o familie frumoasa.nu o baga in internet.sincer nu se merita.daca iti voi trimite cateva cazuri de pe net de incredere inselata ,nu cred ca o sa iti placa.ai sa devi mai circumspecta.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 01:52
maine poti fi chiar si Lady Gaga...nimeni nu va avea puterea sa te contrazica dar...credeam ca ai terminat dezbaterile :-) Noi mergem la somn , vad ca ai de scris :-)
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 01:56
sti cate fisiere am pe net,in care scriu.citesc din manuale ,carti apoi scriu in fisiere,in dosare.de acolo pot face f usor copy-paste ca e ceva verificat.dar voi stiti ce faceti .,cartea nu va mai trebuie,folositi repede informatii eronate din google.neuroni care sunt odihniti duc la asemenea comportamente.sa te iei de oricine iti iese in cale,sa vb ca la mahala si sa ramai limitat.schimba-te ,ca tu nu esti asa.noapte buna ,d-na dr.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 02:01
ms ,dar sa stii ca in timpul studentiei saream de prin cosciuge speriam clientii din magazinul de pompe funebre al tatalui, asa ca poate maine ma bate vreun gand sa imi schimb profesia .... ciao , vezi ce faci cu biblioteca aia! :-)
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:07
Nu stiu daca la TUTH sau la mine te-ai referit pt ca si eu sunt tot pe nisa aia , doar ca alta specializare :-))...una mai aproape de Idealul din noi
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:09
De la: reyya, la data 2010-02-22 02:07:04 ms ,dar sa stii ca in timpul studentiei saream de prin cosciuge speriam clientii din magazinul de pompe funebre al tatalui, asa ca poate maine ma bate vreun gand sa imi schimb profesia .... ciao , vezi ce faci cu biblioteca aia! :-)




e normal sa raspunzi tuturor.noapte buna!
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 02:10
dar nu mai aduce in discutie chestii de ,,incredere inselata pe net", nu se stie peste cine dai si s-ar putea sa fie beton la capitolul informatica :-) Si vezi ca mai sunt si ceva fraude informatice pe ici pe colo..trebuie doar ca cineva sa vrea sa le gaseasca :-)
reyya
Postat pe 22 Februarie 2010 02:13
De la: reyya, la data 2010-02-22 02:09:36Nu stiu daca la TUTH sau la mine te-ai referit pt ca si eu sunt tot pe nisa aia , doar ca alta specializare :-))...una mai aproape de Idealul din noi
nu pt cei cu studii vb,ci incerc sa readuc cartea ,in vietile oamenilor.sa nu uite ca ,cartea este un prieten care nu te tradeaza.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 02:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 13 De la: garbo040417 21 Aprilie 2018 00:50
La multi ani tuturor celor care poarte nume de**Constantin si Elena*!! 9 De la: Jojolin 21 Mai 2012 15:03
Ce ne place... 256 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:35
Caldura mare- mon cher 34 De la: garbo265966 10 Iulie 2012 17:45
vaccinarea impotriva virusului hpv 17 De la: daria_pet 20 Octombrie 2009 01:59
Setari Cookie-uri