Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand!

Dragii mei,propun ca aici sa`si scrie fiecare parerea despre dom`soara/doamna...sau cel putin sa ramana aici un topic unde "individa" sa vorbeasca singura!
Practic ne lasam invadati de`un parazit...si nimeni nu ia masuri!
AdrianaR
Postat pe 18 Februarie 2010 23:14
adriana...s-au mai deschis topicuri cu acest subiect si fara nici un rezultat.....
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 01:09
chair nu stiu ce v/a facut user/ul asta si ce aveti cu el...teritoriul cui l/a incalcat....ca pe mine de exemplu nu m/a deranjat cu absolut nimic....bine nici nu are cum...nu are cum ma deranja nimeni de fapt...pot doar sa ma deranjeze niste pareri care imi pot parea jignitoare si atunci dau si eu replica....totusi asta e un forum public....in care poa sa scrie oricine ce vrea....
.....dupa cum am zis nu stiu de ce va deranjeaza user/ul asta...nu/i iau apararea ...ca nici macar nu cunosc persoana....dar ma simt si eu in categoria asta......asha nu stiu de ce.....si ma mira faptul ca nu reclamati ponderea topicelor cu continut...erotic al discutiei....cum de asta va este pe plac....si anumiti useri nu...ce a/ti vrea ca userul asta de fapt sa nu mai aibe acces la forum?!...nu?...asta nu se poate.....si totusi daca forumul asta cere o curatenie....cred ca ar trebui inceputa cu alti useri....!!!!!!!!
garbo055472
Postat pe 19 Februarie 2010 04:52
De la: AdrianaR, la data 2010-02-18 23:14:10Dragii mei,propun ca aici sa`si scrie fiecare parerea despre dom`soara/doamna...sau cel putin sa ramana aici un topic unde "individa" sa vorbeasca singura!
Practic ne lasam invadati de`un parazit...si nimeni nu ia masuri!

...domnisoara AdrianaR in plus de asta...aici nu e pagina 5 a ziarului libertatea...daca intelegeti ce vreau sa spun
garbo055472
Postat pe 19 Februarie 2010 04:57
De la: garbo055472, la data 2010-02-19 04:52:03chair nu stiu ce v/a facut user/ul asta si ce aveti cu el...teritoriul cui l/a incalcat....ca pe mine de exemplu nu m/a deranjat cu absolut nimic....bine nici nu are cum...nu are cum ma deranja nimeni de fapt...pot doar sa ma deranjeze niste pareri care imi pot parea jignitoare si atunci dau si eu replica....totusi asta e un forum public....in care poa sa scrie oricine ce vrea....
.....dupa cum am zis nu stiu de ce va deranjeaza user/ul asta...nu/i iau apararea ...ca nici macar nu cunosc persoana....dar ma simt si eu in categoria asta......asha nu stiu de ce.....si ma mira faptul ca nu reclamati ponderea topicelor cu continut...erotic al discutiei....cum de asta va este pe plac....si anumiti useri nu...ce a/ti vrea ca userul asta de fapt sa nu mai aibe acces la forum?!...nu?...asta nu se poate.....si totusi daca forumul asta cere o curatenie....cred ca ar trebui inceputa cu alti useri....!!!!!!!!




sunt de acord cu tine,pana la un punct.raman uimita insa de acest comportament al unor useri,care incearca sa impuna reguli proprii ,pe un site public.de ce spun asta?pt ca toti stiu,ca Irinuca,are o problema cu 'religia",din motive pe care nu am dreptul sa le expun aici.este insa un caz.asta nu inseamna ca trebuie indepartata,dintre noi.ea chiar are nevoie,de ajutor.ajutorul pe care noi putem sa i-l dam este sa o acceptam,pt ca asa ii putem reda increderea in viata.indiferent de ceea
ce a suferit,""nu trebuie sa lucram pe la spate",cu acest topic.daca unul dintre noi ,ar fi suferit ceva ,noi ar fi trebuit sa ii fim alaturi,daca vrem, daca nu, sa o evitam.dar ca sa ii mai dam inca o lovitura,asa pe ascuns,inseamna sa facem din Irinuca o pierdanta in fata vietii.ea are nevoie de intelegere.nu trebuie sa o cititi.dar din cand in cand o vorba buna ,puteti sa ii spuneti.in fond vorbeste de religie. referitor la subiectul erotic la care faci referire,este un subiect al forumurului,care face parte din existenta vietilor noastre.exista si abstinenta,o gasesti mai ales la asceti.noi insa suntem laici.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 17:15
Problema cea mai mare e, ca multi suntem identificati cu aceasta utilizatoare a site-ului...ceea ce nu e chiar asa de placut! (majoritatea ii stim optiunea si parerea de care nu se dezlipeste...)
din cauza netului mobil, sau a cuvintelor folosite...nu stiu sincer, suntem victimele altor utilizatori care au facut un tel din a o indeparta pe IRINUCA de aici!~le urez spor la treaba!~sper sa si reusesca...dar nu mai dati nume tuturor pe care dintr-un motiv sau altul ii suspectati...
keks
Postat pe 19 Februarie 2010 17:37
Keks.daca toti stim problema lui Irinuca,nu ar fi pacat,de aceasta propunere?mai ales ca nu o face voluntar.a suferit intr-un moment in viata ei.asa a fost sa fie.aceasta e urmarea.ai auzit de sindromul Tourret?el se refera la aceea boala ,din cauza careia spui 5 vorbe din care 4 sunt injuraturi.asa si cu Irinuca.suferinta ei are un nume.cf.legilor in vigoare nu am voie sa dezvalui.poate nici nu isi da seama.dar ea cauta lumea inconjuratoare,ca sa iasa din impas.dsigur e greu si pentu ea si pentru noi.dar putem macar o vb.buna sa-i spunem si apoi ,navigam spre alte lucruri.referitor la nume,au fost date nume imaginare.nu iti creeaza nici un neajuns daca nu iti expui viata si numele real.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 18:10
Lasa-i alexandra ca eu cred ca irina nu are nevoie de prieteni ca ei..Apoi in romania sunt oamenii rai, si invidiosi,de asta este greu sa supravetuiesti intre ei.Mai ales unii care sunt sensibili..Si apoi foarte putini barbati se comporta frumos cu femeile....Oricum nu conteaza ceea ce fac ei...Ca sincer cui i-ar pasa..Sa faca ce vor ei...Pt ca cui ii pasa.poate nici nu vrea sa fie acceptata de oameni ca ei..Care nu au pic de respect,pt ca ei se iau de toti oamenii cumsecade de pe forum.Greseala ei ca i-a bagat in seama si le-a dat nas...Si omul simte omul bun,si de asta il ataca..De fapt nu ei,ci diavolii din ei,
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 18:36
De la: Alexxandra, la data 2010-02-19 18:10:27Keks.daca toti stim problema lui Irinuca,nu ar fi pacat,de aceasta propunere?mai ales ca nu o face voluntar.a suferit intr-un moment in viata ei.asa a fost sa fie.aceasta e urmarea.ai auzit de sindromul Tourret?el se refera la aceea boala ,din cauza careia spui 5 vorbe din care 4 sunt injuraturi.asa si cu Irinuca.suferinta ei are un nume.cf.legilor in vigoare nu am voie sa dezvalui.poate nici nu isi da seama.dar ea cauta lumea inconjuratoare,ca sa iasa din impas.dsigur e greu si pentu ea si pentru noi.dar putem macar o vb.buna sa-i spunem si apoi ,navigam spre alte lucruri.referitor la nume,au fost date nume imaginare.nu iti creeaza nici un neajuns daca nu iti expui viata si numele real.
Oamenii ca ei trebuie ignorati si sa nu le dai nas..Pt ca sincer cine ar avea nevoie de prietenie ca ei..Ca ma fac pe la spate.Lasa ca ii face pe ei Dumnezeu pe la spate....Ca nu le convine credinta mea,ca sunt cinstita si nu ma culc cu barbati si imi bat joc de mine...Ca astia se comporta frumos doar daca au ceva de castigat de pe tine..Sunt rai...Asa ca trebuie sa fie ignorati..Asa ca ignorati suubiectul irinuca..Pt ca nu mai exista pt oamenii rai
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 18:39
De la: Alexxandra, la data 2010-02-19 18:10:27Keks.daca toti stim problema lui Irinuca,nu ar fi pacat,de aceasta propunere?mai ales ca nu o face voluntar.a suferit intr-un moment in viata ei.asa a fost sa fie.aceasta e urmarea.ai auzit de sindromul Tourret?el se refera la aceea boala ,din cauza careia spui 5 vorbe din care 4 sunt injuraturi.asa si cu Irinuca.suferinta ei are un nume.cf.legilor in vigoare nu am voie sa dezvalui.poate nici nu isi da seama.dar ea cauta lumea inconjuratoare,ca sa iasa din impas.dsigur e greu si pentu ea si pentru noi.dar putem macar o vb.buna sa-i spunem si apoi ,navigam spre alte lucruri.referitor la nume,au fost date nume imaginare.nu iti creeaza nici un neajuns daca nu iti expui viata si numele real.
In romania este greu sa te adaptezi.La cata rautate si invidie este in ea...Cei mai deosebiti oameni au plecat din romania..Asa cum nici la altii nu le place sa traiasca in atata rautate si invidie...
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 18:40
788,stai linistita voi vb.personal cu admini.e un om corect.nu iti cunoaste situatia.unui om ca tine,e pacat sa-i faci un alt rau,si miseleste.cum poti sa deschizi un asemenea subiect,multi dintre ei zic ca sunt cu frica de Dumnezeu,multi dintre ei merg la biserica,multi tin post,multi sunt,chiar oameni cu suflet,dar nu cunosc ,prin ce ai trecut in viata,de ce esti unde esti,pt ca sa iti platesti o facultate.tu ai nevoie de prieteni adevarati,pt.a trece peste tot.o vb.buna nu costa dar te inalta spiritual.avem copii fiecare,dar sa -i faci rau unui copil,asa gratuit,pt ca nu il cunosti,dar nu iti place credinta lui,va aduce o mare pedeapsa,se apropie Pastele,pt ce se inrosesc oua,doar asa de fatarnicie,pt ce aduci lumina de la biserica,pt ce te spovedesesti,ca sa calci in picioare un copil al Domnului,caci toti suntem copii lui,dar nu numai ca sa mancam si sa bem de Pasti si de Craciun,asta e fatarnicie nu credinta.ma bucur ca nu sunt ortodoxa.dar indiferent ce sunt sunt tot un copil Domnului si nu indraznesc sa fac rau,asa ca nu
imi plac okii tai.voi vb cu admini.sa ai incredere in ea,este f corecta.ii voi explica situatia ta.iar pt cei care nu puteti citi subiectele religioase,evitati-le dar nu faceti rau.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 19:38
una e sa scrii pe un formum alta e sa perseverezi in a face copy paste si sa repeti niste ineptii. ca sa nu mai zic de vocabularul folosit. recititi si analizati cam cum se exprima acest user si mai abtineti-va in a face pe avocatii



"democratia" si "libertatea" de a scrie pe un forum, nu inseamna eludarea tuturor formelor de bun simt.
si_totusi
Postat pe 19 Februarie 2010 20:18
De la: Alexxandra, la data 2010-02-19 19:38:02788,stai linistita voi vb.personal cu admini.e un om corect.nu iti cunoaste situatia.unui om ca tine,e pacat sa-i faci un alt rau,si miseleste.cum poti sa deschizi un asemenea subiect,multi dintre ei zic ca sunt cu frica de Dumnezeu,multi dintre ei merg la biserica,multi tin post,multi sunt,chiar oameni cu suflet,dar nu cunosc ,prin ce ai trecut in viata,de ce esti unde esti,pt ca sa iti platesti o facultate.tu ai nevoie de prieteni adevarati,pt.a trece peste tot.o vb.buna nu costa dar te inalta spiritual.avem copii fiecare,dar sa -i faci rau unui copil,asa gratuit,pt ca nu il cunosti,dar nu iti place credinta lui,va aduce o mare pedeapsa,se apropie Pastele,pt ce se inrosesc oua,doar asa de fatarnicie,pt ce aduci lumina de la biserica,pt ce te spovedesesti,ca sa calci in picioare un copil al Domnului,caci toti suntem copii lui,dar nu numai ca sa mancam si sa bem de Pasti si de Craciun,asta e fatarnicie nu credinta.ma bucur ca nu sunt ortodoxa.dar indiferent ce sunt sunt tot un copil Domnului si nu indraznesc sa fac rau,asa ca nu
imi plac okii tai.voi vb cu admini.sa ai incredere in ea,este f corecta.ii voi explica situatia ta.iar pt cei care nu puteti citi subiectele religioase,evitati-le dar nu faceti rau.
Eu nu am de mila nimanui..Pt ca ma descurc si singura...Ma ajuta Dumnezeu,pt ca oamenii doar au umblat doar sa ma jegmaneasca.Asa ca il iubesc cel mai mult pe Dumnezeu,dintre toti.Pt ca este Drept.Asa ca il aleg pe Dumnezeu...Cui nu ii place sa vorbeasca de Dumnezeu,sa ma ignore...Apoi ce sa tot critice...Nu am nevoie sa povestesti viata mea nimanui.Eu nu am nevoie sa ma rog de oamenii rai.Nu ma injosesc in halul asta.Eu daca ma rog,ma rog la Dumnezeu nu la oamenii care sunt atata plini de rautate...si incearca sa imi umle capul doar cu lucruri slabe...pe mine sexul mai interseaza dupa ce ma casatoresc...si o sa fiu cinstita asa cum ii place la Dumnezeu.Ca sa ma ajute sa am o viata linistita.chiar daca altii rad..Rad pt ca sunt inconstienti
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 20:34
De la: Alexxandra, la data 2010-02-19 19:38:02788,stai linistita voi vb.personal cu admini.e un om corect.nu iti cunoaste situatia.unui om ca tine,e pacat sa-i faci un alt rau,si miseleste.cum poti sa deschizi un asemenea subiect,multi dintre ei zic ca sunt cu frica de Dumnezeu,multi dintre ei merg la biserica,multi tin post,multi sunt,chiar oameni cu suflet,dar nu cunosc ,prin ce ai trecut in viata,de ce esti unde esti,pt ca sa iti platesti o facultate.tu ai nevoie de prieteni adevarati,pt.a trece peste tot.o vb.buna nu costa dar te inalta spiritual.avem copii fiecare,dar sa -i faci rau unui copil,asa gratuit,pt ca nu il cunosti,dar nu iti place credinta lui,va aduce o mare pedeapsa,se apropie Pastele,pt ce se inrosesc oua,doar asa de fatarnicie,pt ce aduci lumina de la biserica,pt ce te spovedesesti,ca sa calci in picioare un copil al Domnului,caci toti suntem copii lui,dar nu numai ca sa mancam si sa bem de Pasti si de Craciun,asta e fatarnicie nu credinta.ma bucur ca nu sunt ortodoxa.dar indiferent ce sunt sunt tot un copil Domnului si nu indraznesc sa fac rau,asa ca nu
imi plac okii tai.voi vb cu admini.sa ai incredere in ea,este f corecta.ii voi explica situatia ta.iar pt cei care nu puteti citi subiectele religioase,evitati-le dar nu faceti rau.
Nu te ruga la oamenii rai pt mine.Pt ca eu nu ma injosesc in halul asta.Lasa sa ma baneze,ca ma descurc eu..Dar tot nu ma rog de oamenii raii.Niciodata in viata mea.Pt ca am demnitatea mea..Ma rog la Dumnezeu si atata..Asa ca nu te preocup pt mine.Ca ma descurc
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 20:36
Eu nu ma injosesc in fata nimanui.Mai bine sa am de pierdut...Ca ma ajuta Dumnezeu sa ma descurc chiar mai bine ca ei....Nicioadata nu m-am rugat la nimeni,nici la parintii mei.Pt ca sunt rai..Eu ma rog doar de Dumnezeu.Si doar lui ii dau socoteala pt grselile mele.iN REST NIMANUI...nu ma injosesc in fata oamenilor pt ca nu merita....
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 20:38
De la: garbo099788, la data 2010-02-19 20:38:29Eu nu ma injosesc in fata nimanui.Mai bine sa am de pierdut...Ca ma ajuta Dumnezeu sa ma descurc chiar mai bine ca ei....Nicioadata nu m-am rugat la nimeni,nici la parintii mei.Pt ca sunt rai..Eu ma rog doar de Dumnezeu.Si doar lui ii dau socoteala pt grselile mele.iN REST NIMANUI...nu ma injosesc in fata oamenilor pt ca nu merita....
Nerverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 20:39
oooo, da! era si timpul!
Tylly
Postat pe 19 Februarie 2010 20:40
De la: garbo099788, la data 2010-02-19 20:39:05
De la: garbo099788, la data 2010-02-19 20:38:29Eu nu ma injosesc in fata nimanui.Mai bine sa am de pierdut...Ca ma ajuta Dumnezeu sa ma descurc chiar mai bine ca ei....Nicioadata nu m-am rugat la nimeni,nici la parintii mei.Pt ca sunt rai..Eu ma rog doar de Dumnezeu.Si doar lui ii dau socoteala pt grselile mele.iN REST NIMANUI...nu ma injosesc in fata oamenilor pt ca nu merita....
Nerverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Am vrut sa scriu..nevarrrrrrrrr..cine nu ma respecta nu respect.Asa ca nu am de gand sa cersesc mila nimanui,mai ales de la oamenii rai si nedrepti..Niciodata nu m-am injosit in fata lor.Si no sa o fac acum...Ma descurc eu..Ceea ce vreau sa fiu ignorata de cei care iau numele lui Dumnezeu in destet.Pt ca ii detest pt acest lucru
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 20:41
De la: garbo099788, la data 2010-02-19 20:41:04
De la: garbo099788, la data 2010-02-19 20:39:05
De la: garbo099788, la data 2010-02-19 20:38:29Eu nu ma injosesc in fata nimanui.Mai bine sa am de pierdut...Ca ma ajuta Dumnezeu sa ma descurc chiar mai bine ca ei....Nicioadata nu m-am rugat la nimeni,nici la parintii mei.Pt ca sunt rai..Eu ma rog doar de Dumnezeu.Si doar lui ii dau socoteala pt grselile mele.iN REST NIMANUI...nu ma injosesc in fata oamenilor pt ca nu merita....
Nerverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Am vrut sa scriu..nevarrrrrrrrr..cine nu ma respecta nu respect.Asa ca nu am de gand sa cersesc mila nimanui,mai ales de la oamenii rai si nedrepti..Niciodata nu m-am injosit in fata lor.Si no sa o fac acum...Ma descurc eu..Ceea ce vreau sa fiu ignorata de cei care iau numele lui Dumnezeu in destet.Pt ca ii detest pt acest lucru
Asa ca lasa sa imi dea 100 de banaturi ca tot intru daca vreau....Doar daca nu vreau nu mai intru.Dar nu o sa renunt pt ca asa vor ei..Ci atunci cand o sa consider eu ca nu este bine..Asa ca fa ce vrei.Dar nu depune rugamintea in fata nimanui.Pt ca eu nu ma rog de oamenii nimanui..Eu lupt..Ma rog doar de Dumnezeu si atat.Asa fa ce vrei tu dar eu nu ma injosesc in fata nimanui
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 20:43
.cine nu ma respecta nu respect.Asa ca nu am de gand sa cersesc mila nimanui,mai ales de la oamenii rai si nedrepti..Niciodata nu m-am injosit in fata lor.Si no sa o fac acum...Ma descurc eu..Ceea ce vreau sa fiu ignorata de cei care iau numele lui Dumnezeu in desert si nu incerca sa se curete de rele.Pt ca ii detest pt acest lucru...asa cum imi vorbesc asa o sa le raspund si eu.Chiar daca imi dau banat,tot intru..Si tot le spun ce am de zis..Pt ca eu nu ma injosesc si nu sunt de rasul la oamenii rai si invidiosi.si nu ma rog de ei niciodata,chiar daca am de pierdut.putim imi pasa..lasa ca ma ajuta Dumnezeu,,mereu ma ajutat mai mult ca pe altiii..Asa ca nu ma preocup
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 20:46
788,ce am promis am facut.e foarte rusinos insa ce se intampla.credeam ca ,ortodoxia va uneste.dar se pare ca am,ales bine,credinta mea ,unde e numai pace ,iubire si lumina.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 23:44
alexandra.....tu chiar crezi ceea ce spui??? zici sa o ajutam????draguta mea, ai citit cumva tot ce i-am spus noi??? ai incercat sa vezi ca au fost si postari in care incercam sa o intelegem si sa o ajutam????tu chiar traiesti intr-o bula de cristal, de unde nu vezi absolut nimic???se pare totusi ca da, dar problema e ca nu intelegi ceea ce vezi, atata timp cat vezi numai cuvintele urate si faptele rele - dupa parerea ta.....nu te mai baga, daca nu stii despre ce e vorba...

irinuca nu e numai cu religia...ea are ceva impotriva tuturor, a barbatilor in special, a oamenilor, a semenilor, a propriilor parinti....asociezi nebunia ei cu sindromul tourette...viata mea.....macar stii cu ce se mananca acest sindrom, tu care esti atoatecunoscatoare????exista vreundeva in acest sindrom vreun simptom sau vreun semn clinic care sa il faca pe bolnav sa se citeze singur la nesfarsit??? exista cumva undeva vreun simptom care spune ca poate posta de 4-5-6 ori acelasi lucru???

draga mea.....daca nu vezi unde bat, scuza-ma, dar atunci esti si tu bolnava de sindromul tourette...gilles de la tourette...macar dracu...daca tot ii folosesti numele, scrie-l ca lumea....
tutankhamon
Postat pe 20 Februarie 2010 01:59
De la: tutankhamon, la data 2010-02-20 01:59:09alexandra.....tu chiar crezi ceea ce spui??? zici sa o ajutam????draguta mea, ai citit cumva tot ce i-am spus noi??? ai incercat sa vezi ca au fost si postari in care incercam sa o intelegem si sa o ajutam????tu chiar traiesti intr-o bula de cristal, de unde nu vezi absolut nimic???se pare totusi ca da, dar problema e ca nu intelegi ceea ce vezi, atata timp cat vezi numai cuvintele urate si faptele rele - dupa parerea ta.....nu te mai baga, daca nu stii despre ce e vorba...

irinuca nu e numai cu religia...ea are ceva impotriva tuturor, a barbatilor in special, a oamenilor, a semenilor, a propriilor parinti....asociezi nebunia ei cu sindromul tourette...viata mea.....macar stii cu ce se mananca acest sindrom, tu care esti atoatecunoscatoare????exista vreundeva in acest sindrom vreun simptom sau vreun semn clinic care sa il faca pe bolnav sa se citeze singur la nesfarsit??? exista cumva undeva vreun simptom care spune ca poate posta de 4-5-6 ori acelasi lucru???

draga mea.....daca nu vezi unde bat, scuza-ma, dar atunci esti si tu bolnava de sindromul tourette...gilles de la tourette...macar dracu...daca tot ii folosesti numele, scrie-l ca lumea....




Tuth iti multumesc ca esti calma.asa as vrea sa te vad mereu.nu am nici un interes sa vin cu periuta.amandoua suntem 2 pietre tari si mandre.nu ma contrazice.cand am vb de sindromul tourette,am si explicat unui om poate care nu stia prea bine ,ce este in esenta,nu ca titlu.am incercat sa protejez si problema reala a Irinucai,pt ca fara acordul ei nu pot vb,si sa explic ca o face involuntar,precum injura celalalt tot involuntar.cum sa ma fac inteleasa?doar de tine.si ea stie engleza si franceza plus germana.uite incerc sa iti spun asa ca o poveste ,din care sa nu prea inteleaga she.o intamplare nenorocita,a distrus fata.si brusc nu a mai putut gandi logic.te rog incearca sa intelegi.esti medic.e legat exact de cea ea uraste in mintea ei rasucita.off ce greu imi este sa vb.atat cat imi este permis.orice ai face asa ceva nu se poate uita.ea are nevoie de prieteni,care sa o i-a asa cum a transformat-o o bruta nenorocita.deja am vb si cu vanghelis ,atat cat am putut.este o.fata bolnavioara.tu nu ai observat schimbarile ei bruste,ahh tare as vrea sa nu ma citesca.sigur ca o recunosti dupa expresii ,dialog si tema.dar in memoria ei este doar raul ce i s-a facut.de aceea apreciez ca totusi asa cum poate isi scoate un banut,pt studii.daca stai de vb in particular cu ea e fetita dulce .apoi incepe cu ale ei.striga tuth dupa prieteni.imi dau lacrimile.nu ma face sa plang,tocmai tu.daca apasam peste sufletul ei fragil,doamne fereste de mai rau.nu vreau sa ii dau idei.un om care se schimba atat de brusc in limbaj,acum e finuta ,apoi mintea i se suceste pt ca acolo i s-a pus .exte un copil dornic de mama de tata,de prieteni si mai ales de paznici.sa o apere ,caci trauma a lasat sechele.nu stiu daca ai observat,eu o chem in privat si mai vb cu ea ca sa treaca peste criza.stiu ca ai copii.daca ai si fata roagate sa nu dea de o bestie.ohhh nu vrea mila nimanui.iar plang....scz ..e trist dar adevarat.are nevoie de o vb buna.si apoi pleci...e doar un copil care nu jud.logic,e traumatizata,de aceea are ceva impotriva cui are.a suferit destul.chiar nu merita acest comportament ,impotriva ei.sper ca atat cat ai putut intelege sa pastrezi,pt tine.iti doresc o noapte buna,eu acum sunt prea zdruncinata sufleteste.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 05:57
si a mai avut si bafta sa dea peste o deraiata ca tine, aleho...
studiile tale, institutul, cercetarile...toate sunt fantasmagoriile unui om bolnav, vai si-amar de tine...!
da' vorba ta, doua pietre...
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 06:36
De la: pik_nik, la data 2010-02-20 06:36:03si a mai avut si bafta sa dea peste o deraiata ca tine, aleho...
studiile tale, institutul, cercetarile...toate sunt fantasmagoriile unui om bolnav, vai si-amar de tine...!
da' vorba ta, doua pietre...

...hai c/ati lasat/o pe Irina si a/ti luat/o pe Alexxandra...in primire nu/i asha??....io cred ca va simtiti bine numai cand va luati de cineva....asha va simtiti importanti...nu???
garbo055472
Postat pe 20 Februarie 2010 21:40
lasa invidia, 472, tu ai fost vedeta de prima pagina, si o sa-ti mai vina randul. lasa si pe altele acum
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 21:42
DAAAA...ne creste ego-ul stii cum??
fleurdelis
Postat pe 20 Februarie 2010 21:43
fleur, imi arati?
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 21:46
CE iubirea mea cea vesnica???
de care sunt putin obsedata?? ia zi ce satzi arat??
fleurdelis
Postat pe 20 Februarie 2010 21:49
limbaa??
e rosie daaaaa, dela sangriaaaaaaaaaaaaaaa!
fleurdelis
Postat pe 20 Februarie 2010 21:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
.... 7 De la: quasaria 7 Ianuarie 2012 21:19
Cum treci mai departe? 36 De la: dor72_ 25 August 2011 07:47
vraji,farmece... 152 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:38
:((( 12 De la: hermosa20 2 Iulie 2012 00:02
dragele mele prietene , sunt sigura ca aveti un raspuns si pentru mine 122 De la: Lidiaolteanu 20 Aprilie 2010 17:16
Setari Cookie-uri