Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand!

si ego-ul, fleur!
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 21:52
al meu??? glumesti, nuu??
mai spectaculos ar fi limba caci ea e rosie de la sangriaaa
fleurdelis
Postat pe 20 Februarie 2010 21:59
De la: Alexxandra, la data 2010-02-19 23:44:59788,ce am promis am facut.e foarte rusinos insa ce se intampla.credeam ca ,ortodoxia va uneste.dar se pare ca am,ales bine,credinta mea ,unde e numai pace ,iubire si lumina.
Pai toti anticristii sunt ortodoxi....Eu o sa ma duc mai bine la baptisti,decat la ortodoxi,,pt ca ortodoxii nu au nici o treaba cu credinta.Ei au treaba cu religia,,,sa puna o lumanare,,sa barfeasca.Eu nu am nici o treaba cu ei..apoi eu sunt ortodoxa practicanta,,,ei sunt ortodoxi neptacticanti care nu au nici o treaba cu credinta pt ca nu se roaga.Asa ca mai bine,la baptisti,,numai ca au alte traditii...sau alte religiii.dar ortodoxi practicanti sunt putini.Mai ales la barbati
garbo099788
Postat pe 21 Februarie 2010 13:34
De la: Alexxandra, la data 2010-02-20 05:57:10
De la: tutankhamon, la data 2010-02-20 01:59:09alexandra.....tu chiar crezi ceea ce spui??? zici sa o ajutam????draguta mea, ai citit cumva tot ce i-am spus noi??? ai incercat sa vezi ca au fost si postari in care incercam sa o intelegem si sa o ajutam????tu chiar traiesti intr-o bula de cristal, de unde nu vezi absolut nimic???se pare totusi ca da, dar problema e ca nu intelegi ceea ce vezi, atata timp cat vezi numai cuvintele urate si faptele rele - dupa parerea ta.....nu te mai baga, daca nu stii despre ce e vorba...

irinuca nu e numai cu religia...ea are ceva impotriva tuturor, a barbatilor in special, a oamenilor, a semenilor, a propriilor parinti....asociezi nebunia ei cu sindromul tourette...viata mea.....macar stii cu ce se mananca acest sindrom, tu care esti atoatecunoscatoare????exista vreundeva in acest sindrom vreun simptom sau vreun semn clinic care sa il faca pe bolnav sa se citeze singur la nesfarsit??? exista cumva undeva vreun simptom care spune ca poate posta de 4-5-6 ori acelasi lucru???

draga mea.....daca nu vezi unde bat, scuza-ma, dar atunci esti si tu bolnava de sindromul tourette...gilles de la tourette...macar dracu...daca tot ii folosesti numele, scrie-l ca lumea....




Tuth iti multumesc ca esti calma.asa as vrea sa te vad mereu.nu am nici un interes sa vin cu periuta.amandoua suntem 2 pietre tari si mandre.nu ma contrazice.cand am vb de sindromul tourette,am si explicat unui om poate care nu stia prea bine ,ce este in esenta,nu ca titlu.am incercat sa protejez si problema reala a Irinucai,pt ca fara acordul ei nu pot vb,si sa explic ca o face involuntar,precum injura celalalt tot involuntar.cum sa ma fac inteleasa?doar de tine.si ea stie engleza si franceza plus germana.uite incerc sa iti spun asa ca o poveste ,din care sa nu prea inteleaga she.o intamplare nenorocita,a distrus fata.si brusc nu a mai putut gandi logic.te rog incearca sa intelegi.esti medic.e legat exact de cea ea uraste in mintea ei rasucita.off ce greu imi este sa vb.atat cat imi este permis.orice ai face asa ceva nu se poate uita.ea are nevoie de prieteni,care sa o i-a asa cum a transformat-o o bruta nenorocita.deja am vb si cu vanghelis ,atat cat am putut.este o.fata bolnavioara.tu nu ai observat schimbarile ei bruste,ahh tare as vrea sa nu ma citesca.sigur ca o recunosti dupa expresii ,dialog si tema.dar in memoria ei este doar raul ce i s-a facut.de aceea apreciez ca totusi asa cum poate isi scoate un banut,pt studii.daca stai de vb in particular cu ea e fetita dulce .apoi incepe cu ale ei.striga tuth dupa prieteni.imi dau lacrimile.nu ma face sa plang,tocmai tu.daca apasam peste sufletul ei fragil,doamne fereste de mai rau.nu vreau sa ii dau idei.un om care se schimba atat de brusc in limbaj,acum e finuta ,apoi mintea i se suceste pt ca acolo i s-a pus .exte un copil dornic de mama de tata,de prieteni si mai ales de paznici.sa o apere ,caci trauma a lasat sechele.nu stiu daca ai observat,eu o chem in privat si mai vb cu ea ca sa treaca peste criza.stiu ca ai copii.daca ai si fata roagate sa nu dea de o bestie.ohhh nu vrea mila nimanui.iar plang....scz ..e trist dar adevarat.are nevoie de o vb buna.si apoi pleci...e doar un copil care nu jud.logic,e traumatizata,de aceea are ceva impotriva cui are.a suferit destul.chiar nu merita acest comportament ,impotriva ei.sper ca atat cat ai putut intelege sa pastrezi,pt tine.iti doresc o noapte buna,eu acum sunt prea zdruncinata sufleteste.
Draga alexandra,,nu trebuie sa te bagi pt mine..Lasa-i in pace,,,sa stii ca eu am prietene pe care ma pot baza..Am putine.dar de incredere...Eu doar nu ma impac bine cu oamenii rai,,care fac doar bascalie.Si nu suport sa fiu calcata in picioare de asta si lupt...Eu nu sunt o lingatoare de pantofi asa cum sunt altii.Care tanjesc dupa un pic de atentie..De asta fac pe sclavii si se lasa condusi de turma.Pt ca le este lene sa lupte.Ca o sa fie ignorati..Un prieten adevarat te accepta asa cum esti tu..Cu gandirea ta.Important sa fii un om cinstit..Acum fiecare avem principii diferite..Eu respect pe toata lumea,dar nu doresc ca sa ma traga si pe mine la rele.De asta ignor influentele negative
garbo099788
Postat pe 21 Februarie 2010 13:41
bine Irinuca,fetita mea,cum zici tu puiule.ai un suflet pur.iti doresc,sa uiti relele din viata ta,necazurile,fi puternica,si nu te mai lasa inselata de aparente.sa iti treaca tristetea din suflet si ai sa ne mai jucam,asa ca doi copii,in privat.umple-ti inima de bucurie,fetita mea.tu ai nevoie de o mare schimbare.sa nu ierti,si sa ti minte.raul se face cel mai usor.binele se pare ca s-a transformat in bataia gingasa a unui fluture,caruia i-ai luat puful de pe aripioare.isi va reveni fluturele ,vre-o data?da, dupa 2012.
alexxandra
Postat pe 21 Februarie 2010 22:55
mcrinelam
Postat pe 21 Februarie 2010 22:57
aha... mama dolores!

Tylly
Postat pe 21 Februarie 2010 22:59
De la: Alexxandra, la data 2010-02-21 22:55:23bine Irinuca,fetita mea,cum zici tu puiule.ai un suflet pur.iti doresc,sa uiti relele din viata ta,necazurile,fi puternica,si nu te mai lasa inselata de aparente.sa iti treaca tristetea din sufletjsi ai sa ne mai jucam,asa ca doi copii,in privat.umpleti inima de bucurie,fetita mea.tuai nevoie de o mare schimbare.sa nu ierti,si sa ti minte.raul se face cel mai usor.binele se pare ca este s-a transformat vad in bataia gingasa a unui fluture,caruia i-ai luat pufulde pe aripioare.isi va reveni fluturele ,vre-o data?da dupa 2012.
Pai da as putea.Sa nu ii mai vad niciodata pe oamenii care si-au batut joc de bunatatea mea.Si sa incep o viata noua,sa cunosc oameni noi...Cu alte ganduri mai pozitive..Eu nu stiu cum poti accepta ironia acestora de pe forum.Dar eu nu suport sa faca nimeni bascalie din mine.Si sa nu fiu de rasul lor.Pt ca prea au insistat cu asta.De asta am ajuns sa nu ii mai suport....Pt ca eu sunt asa....
xena_luptatoarea
Postat pe 21 Februarie 2010 23:00
mai oameni buni irinuca tipa sus si tare ca u inselat si n-ui pare rau ...pai mai are curaj sa ridice piatra???
garbo074997
Postat pe 21 Februarie 2010 23:00
ioii
fleurdelis
Postat pe 21 Februarie 2010 23:01
sa-mi trag strimpfii ,sa ies repede , incepe sa ma doara capul aici
reyya
Postat pe 21 Februarie 2010 23:01
fleurdelis
Postat pe 21 Februarie 2010 23:03
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-21 23:00:49
De la: Alexxandra, la data 2010-02-21 22:55:23bine Irinuca,fetita mea,cum zici tu puiule.ai un suflet pur.iti doresc,sa uiti relele din viata ta,necazurile,fi puternica,si nu te mai lasa inselata de aparente.sa iti treaca tristetea din sufletjsi ai sa ne mai jucam,asa ca doi copii,in privat.umpleti inima de bucurie,fetita mea.tuai nevoie de o mare schimbare.sa nu ierti,si sa ti minte.raul se face cel mai usor.binele se pare ca este s-a transformat vad in bataia gingasa a unui fluture,caruia i-ai luat pufulde pe aripioare.isi va reveni fluturele ,vre-o data?da dupa 2012.
Pai da as putea.Sa nu ii mai vad niciodata pe oamenii care si-au batut joc de bunatatea mea.Si sa incep o viata noua,sa cunosc oameni noi...Cu alte ganduri mai pozitive..Eu nu stiu cum poti accepta ironia acestora de pe forum.Dar eu nu suport sa faca nimeni bascalie din mine.Si sa nu fiu de rasul lor.Pt ca prea au insistat cu asta.De asta am ajuns sa nu ii mai suport....Pt ca eu sunt asa....
Cand cineva insista in lucruri pe care eu nu le suport.Ajung sa prin sila pe ei...Pt ca asa simt eu...Oricum barbatii considera femeia fraiera,proasta...Ca de asta si fac tot rasul din ea..ce femeia este slaba si proasta...Da asa sunt ei,,,barbatii niste egoisti si niste nesimtiti
xena_luptatoarea
Postat pe 21 Februarie 2010 23:03
irina?xena???/cum se numesc oamenii care-si inseala partenerii?ia mergi fetita la oglinda si vezi-ti viata in oglinda......murdara nu?macar ai buna cuvinta sa -te indrepti s au sa nu mai arunci cu pietre ca nu esti tu calugarita
garbo074997
Postat pe 21 Februarie 2010 23:05
bai frate, ciudate sunt fiintele astea doua... aleha si irinuca.
mcrinelam
Postat pe 21 Februarie 2010 23:06
De la: Alexxandra, la data 2010-02-21 22:55:23bine Irinuca,fetita mea,cum zici tu puiule.ai un suflet pur.iti doresc,sa uiti relele din viata ta,necazurile,fi puternica,si nu te mai lasa inselata de aparente.sa iti treaca tristetea din suflet si ai sa ne mai jucam,asa ca doi copii,in privat.umple-ti inima de bucurie,fetita mea.tu ai nevoie de o mare schimbare.sa nu ierti,si sa ti minte.raul se face cel mai usor.binele se pare ca s-a transformat in bataia gingasa a unui fluture,caruia i-ai luat puful de pe aripioare.isi va reveni fluturele ,vre-o data?da, dupa 2012.


how romantic......bre gagici...voi sunteti pe invers????..stati dreacu in privatul ala si nu ne mai intoxicati forumul cu angoasele voastre sexuale ....
tutankhamon
Postat pe 21 Februarie 2010 23:07
De la: Celleste_, la data 2010-02-21 22:59:16aha... mama dolores!





fiecare va plangeti de de diferite necazuri.nu realizati ca este gandul vostru rau,care vi se intoarce ca un bumerang.este fapta voastra rea,care nu va iarta.imi este mila de ce va asteapta.cand crezi ca iti este bine ,atunci iti va veni,inapoi raul pe care il faci,nevazandu-ti strict,de viata ta.este o vorba inteleapta,batjocoresti,de batjocura ai sa ajungi.esti atat de pura ,ca sa ridici piatra impotriva semenilor tai?cugeta.....
alexxandra
Postat pe 21 Februarie 2010 23:11
De la: Alexxandra, la data 2010-02-21 22:55:23raul se face cel mai usor.binele se pare ca s-a transformat in bataia gingasa a unui fluture,caruia i-ai luat puful de pe aripioare.isi va reveni fluturele ,vre-o data?da, dupa 2012.


Tylly
Postat pe 21 Februarie 2010 23:11
De la: garbo074997, la data 2010-02-21 23:05:54irina?xena???/cum se numesc oamenii care-si inseala partenerii?ia mergi fetita la oglinda si vezi-ti viata in oglinda......murdara nu?macar ai buna cuvinta sa -te indrepti s au sa nu mai arunci cu pietre ca nu esti tu calugarita
Pai si ce daca l-am inselat..m-am plimbat cu altii prin fata casei lui..Pt ca m-a luat de fraiera.Imi cautam altul,pt ca vroiam sa pregatesc terenul...Daca l-am inselat a meritat..Nu imi ma simt vinovata decat ca am gresit fata de Dumnezeu.Dar nu fata de barbati..Pt ca tot au meritat ...Pe toti i-am inselat,care nu au fost cinstiti.Daca barbatii nu sunt cinstiti,eu de ce trebuia sa fiu cinstita.Acum sunt cinstita si nu ies decat cu barbati cinstiti.Pt ca nu vreau sa ajung ca inainte...
xena_luptatoarea
Postat pe 21 Februarie 2010 23:14
bre irino....io tot nu inteleg....poate sunt mai grea de cap.....ai avut niste probleme.....bun...ok...nu am nimic de comentat....din pacate li se poate intampla multora..imi pare rau pentru suferinta ta...

dar altceva eu nu inteleg.....fata, tu esti cumva masochista?????....daca ti s-a facut sila de noi si nu ne ai la suflet, nu crezi ca e mai simplu sa nu mai intri tu pe aici, in loc sa plecam noi, circa 3000 si ceva de postanti ai acestui forum?????

nu crezi ca e mai rational sa pleci tu???pe bune...sincer acuma.....daca tot nu ne ai la inima, de ce ne intoxici cu porcariile tale????...vezi-ti mama de drumul tau si lasa-ne pe noi, asa, tampiti, isterici, dobitoci, porci, barbati egoisti, nesimtiti....tu chiar de impiedici de noi????

vad ca revii cu o frecventa asidua si iti faci, iar si iar, alte si alte conturi....poti sa=mi explici si mie de ce????...sunt si eu curioasa ce te face sa fii atat de MASOCHISTA?????daca nu cunosti termenul, este vorba de o persoana care gaseste placere in a-si face rau.....pentru ca eu asa te vad....iti provoci singura suferinta intrand aici si dand peste noi, cei care te enervam....de ce te mai chinui fetitza mea???

si, pentru ultima oara iti spun...de ce naiba nu vrei sa intelegi o data pentru totdeauna ca unii - majoritatea - dintre noi - suntem FEMEI.....
tutankhamon
Postat pe 21 Februarie 2010 23:15
sora_ilsi
Postat pe 21 Februarie 2010 23:16
De la: garbo074997, la data 2010-02-21 23:05:54irina?xena???/cum se numesc oamenii care-si inseala partenerii?ia mergi fetita la oglinda si vezi-ti viata in oglinda......murdara nu?macar ai buna cuvinta sa -te indrepti s au sa nu mai arunci cu pietre ca nu esti tu calugarita
Pai m-am indreptat.Si de asta am devenit mai pretentioasa.Si nu ma mai multumesc cu oricine.Doar cu barbati cinstiti ca mine...Ca daca ei nu sunt cinstiti,o sa ma macine iarasi gandurile sa imi bat joc de ei si sa ii insel..Pt ca eu nu sunt de rasul nimanui.Inainte ma razbunam pe la spate.Taceam si faceam.Acum lupt cu toate armele pe fata....Ii pun in banca lor,pe cei care vor sa ma ia de proasta
xena_luptatoarea
Postat pe 21 Februarie 2010 23:18
nici eu nu o inteleg... daca si-a luat-o urat de la viata asta de atatea ori, de ce persista totusi in fixurile ei? zice ca vrea sa-si faca prieteni dar n-a bagat niciodata in seama vreun cuvant spus de cineva de pe aici. a tinut-o pe-a ei si-o tine in continuare.

si irinuco...... daca vrei sa nu te mai enerveze oamenii de pe acest forum, cauta un forum in care vei fi inteleasa. eu una nu te inteleg. ai o capiala in creier de zile mari.
mcrinelam
Postat pe 21 Februarie 2010 23:20
si nu obosesti niciodata?!
sora_ilsi
Postat pe 21 Februarie 2010 23:20
De la: tutankhamon, la data 2010-02-21 23:15:38bre irino....io tot nu inteleg....poate sunt mai grea de cap.....ai avut niste probleme.....bun...ok...nu am nimic de comentat....din pacate li se poate intampla multora..imi pare rau pentru suferinta ta...

dar altceva eu nu inteleg.....fata, tu esti cumva masochista?????....daca ti s-a facut sila de noi si nu ne ai la suflet, nu crezi ca e mai simplu sa nu mai intri tu pe aici, in loc sa plecam noi, circa 3000 si ceva de postanti ai acestui forum?????

nu crezi ca e mai rational sa pleci tu???pe bune...sincer acuma.....daca tot nu ne ai la inima, de ce ne intoxici cu porcariile tale????...vezi-ti mama de drumul tau si lasa-ne pe noi, asa, tampiti, isterici, dobitoci, porci, barbati egoisti, nesimtiti....tu chiar de impiedici de noi????

vad ca revii cu o frecventa asidua si iti faci, iar si iar, alte si alte conturi....poti sa=mi explici si mie de ce????...sunt si eu curioasa ce te face sa fii atat de MASOCHISTA?????daca nu cunosti termenul, este vorba de o persoana care gaseste placere in a-si face rau.....pentru ca eu asa te vad....iti provoci singura suferinta intrand aici si dand peste noi, cei care te enervam....de ce te mai chinui fetitza mea???

si, pentru ultima oara iti spun...de ce naiba nu vrei sa intelegi o data pentru totdeauna ca unii - majoritatea - dintre noi - suntem FEMEI.....
pai ce treaba am eu cu voi...,mie nu imi place sa se faca bascalie din mine,ca nu sunt de rasul la altiii..De asta nici nu imi place de voi.Pt ca va comportati urat.Si vreau sa va ignor pt ca mereeu ajungem la cearta.Pt ca,tac odata,de doua ori.Dar voi iarasi sariti calul.Si eu iarasi imi ies din pepeni..Si iarasi ma apuca nerviii.Pt ca este nepotrivire de carcater.De asta nici nu vreau sa vb cu voi...
xena_luptatoarea
Postat pe 21 Februarie 2010 23:22
De la: mcrinelam, la data 2010-02-21 23:20:13nici eu nu o inteleg... daca si-a luat-o urat de la viata asta de atatea ori, de ce persista totusi in fixurile ei? zice ca vrea sa-si faca prieteni dar n-a bagat niciodata in seama vreun cuvant spus de cineva de pe aici. a tinut-o pe-a ei si-o tine in continuare.

si irinuco...... daca vrei sa nu te mai enerveze oamenii de pe acest forum, cauta un forum in care vei fi inteleasa. eu una nu te inteleg. ai o capiala in creier de zile mari.
Pai eu o sa ma culc cu un barbat decat dupa ce ma casatoresc.Pt ca nu vreau sa sar din barbat in barbat,ca maimuta din copac in copac...Cand o sa ma simt pregatita pt un pas serios.O sa imi caut eu pe cineva.Dar asta cand o sa decid eu...Acum nu vreau nimic serios..Pt ca nu simt asta..pt ca eu fac doar ceea ce simt eu
xena_luptatoarea
Postat pe 21 Februarie 2010 23:26
Tuth ,am toata stima.pt.cultura ta,nu savarsi greseli cu gandul.sti ce ne leaga pe noi toti oamenii?este iubirea.nu e nevoie s-o aprobi.treci peste ce spune.are nevoie numai de o vb buna.eu ti-am acordat increderea,ca ai un suflet bun,recunosc eu poate sunt mai rea,mai dura.dar sa sti ca nu pot tolera ca o femeie sa fie batjocorita.este sora noastra.eu l-as impusca.pe primul care va incerca aceea nenorocire.suntem oameni pt.oameni,Tuth ,e greu stiu,dar putem spune macar o vb .buna.
alexxandra
Postat pe 21 Februarie 2010 23:29
si inselandui pe toti barbatii cu alti barbati nu crezi ca-ti bati joc de tine si ai ajuns ca cei care te-au facut sa suferi?daca tao esti selectiva ...ia-ti un barbat ca tine daa tu inseli si vrei bani,bani si tipi ca si el sa fie la fel pai de astia ai parte pt ca asta-ti doresti .Daca nu aduci binele in viata ta ai sa ajungi jugaria celor de la tiruri (si cica aia castiga bine )
garbo074997
Postat pe 21 Februarie 2010 23:30
si inselandui pe toti barbatii cu alti barbati nu crezi ca-ti bati joc de tine si ai ajuns ca cei care te-au facut sa suferi?daca tao esti selectiva ...ia-ti un barbat ca tine daa tu inseli si vrei bani,bani si tipi ca si el sa fie la fel pai de astia ai parte pt ca asta-ti doresti .Daca nu aduci binele in viata ta ai sa ajungi jugaria celor de la tiruri (si cica aia castiga bine )
garbo074997
Postat pe 21 Februarie 2010 23:30
nu vrei sa sari din barbat in barbat,ca maimuta din copac in copac?
mcrinelam
Postat pe 21 Februarie 2010 23:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
raul facut in saptamana patimilor,ramane nepedepsit? 57 De la: demonsauinger 9 Mai 2011 11:02
dragostea de nepot 11 De la: eu_geminy 8 Noiembrie 2010 18:56
Dupa atitea sarbatori a venit si rindul lui IOAN sa dea cep la butoi ! 8 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 21:46
Ce-mi doresc acum? 159 De la: pik_nik 20 Decembrie 2009 09:14
un sfat daca aveti bunavointa 44 De la: garbo171454 17 Decembrie 2010 21:30
Setari Cookie-uri