Disolutia statului roman

De la: yanyacharberet, la data 2009-09-10 19:58:24ce tara plina de MERDE

Spunand asta chiar ai ajuns jos... jos de tot...
(mergi la un psihiatru te rog, daca nu ai bani iti platesc eu tot)
Zet
Postat pe 11 Septembrie 2009 00:48
High?
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 00:51
asfalt tango???
fleur_de_lis
Postat pe 11 Septembrie 2009 00:53
nu.
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 00:56
si nu era vb decat de final...de scena finala!
fleur_de_lis
Postat pe 11 Septembrie 2009 00:57
De la: Zet, la data 2009-09-11 00:48:28
De la: yanyacharberet, la data 2009-09-10 19:58:24ce tara plina de MERDE

Spunand asta chiar ai ajuns jos... jos de tot...
(mergi la un psihiatru te rog, daca nu ai bani iti platesc eu tot)
ZATULE tu nu te mai lega de viata mea ca eu inca ... nu m-am legat personal de tine, ce paoula mea te tii asa batos, posibil esti unul care iei bani asa de foututi pomana, si traiesti pe spatele altora, la pshiatru sa mergi tu, uitate sa vezi cata lume este nemultumita si daca am spus ca e de tot merdul tara asta sa stii ca am dreptate , si tind sa cred ca tu esti unul dintre ACEL MERD , CA ALTFEL NU FACEAI GAT
yanyacharberet
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:46
..zet, concentreaza-te, mamicule, la chestionarul pe care trebuia sa-l completezi si lasa-ti acele pe alte topice...
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 14:58
"Domnule prezident, avei rbdare s discutai cu noi, avei rbdare s ascultai punctul nostru de vedere. Avei cel puin aparena c ne ascultai i pe noi", i-a spus Pivniceru lui Bsescu

"V ascult la televizor, cum aprei la televizor m uit la dumneavoastr ca la Dumnezeu. tiu ce gndii",i-a replicat Bsescu

"Domnule presedinte, va invit sa faceti o simulare de proces cu mine. Ma ofer pentru o sedinta de judecata" - a spus d-na Pivniceru

"V-as condamna imediat daca as fi judecator", i-a replicat Base

Adordare gresita.... Doamna Pivniceru trebuia sa spuna : domnule presedinte, va invit la golden sprit la o paranghelie. Participa obligatoriu Magaru, Mondialu, Tatuatu si va aduc si un lantoc pentru madam. Am facut comanda si de ceva pirande tatoase cu pene de papagal
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 15:23
Dan Lupacu, alt membru al CSM, l-a criticat pe preedinte, motivnd c nu a cptat ndemnarea de a conduce o edin a Consiliului. n acest timp, aproximativ 30 de magistrai din instanele bucuretene, aflai n centrul de pres al CSM, l-au aplaudat pe Lupacu. Chestiunea legat de interimatul la nalta Curte, mi permit s amintesc dou lucruri, numirea, sancionarea, promovarea judectorilor este de competena exclusiv a CSM, m-a fi ateptat din partea clasei politice s iniieze un proiect de lege, pentru c este n opinia noastr neconstituional dispoziia prin care funciile de conducere de la nalta Curte sunt numite de ctre preedintele Romniei, a spus el.

No comment!
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 15:24
De la: yanyacharberet, la data 2009-09-11 09:46:36
De la: Zet, la data 2009-09-11 00:48:28
De la: yanyacharberet, la data 2009-09-10 19:58:24ce tara plina de MERDE

Spunand asta chiar ai ajuns jos... jos de tot...
(mergi la un psihiatru te rog, daca nu ai bani iti platesc eu tot)
ZATULE tu nu te mai lega de viata mea ca eu inca ... nu m-am legat personal de tine, ce paoula mea te tii asa batos, posibil esti unul care iei bani asa de foututi pomana, si traiesti pe spatele altora, la pshiatru sa mergi tu, uitate sa vezi cata lume este nemultumita si daca am spus ca e de tot merdul tara asta sa stii ca am dreptate , si tind sa cred ca tu esti unul dintre ACEL MERD , CA ALTFEL NU FACEAI GAT
yanyacharberet
Postat pe 12 Septembrie 2009 13:43
Romania le permite prea multe jegurilor din justitie(judecatori,avocati)!!! vedem cu totii...infractori care impusca, bat , etc nici macar nu ajung arest dar sa mai fie condamnati pe viata!! magistratii de la noi sunt cei mai buni prieteni ai infractorilor si cei mai mari infractori!! nu degeaba primim amendamente de la UE...avem cea mai inapoiata justitie ...dar cu cele mai mari salarii!!! mi-ar fi rusine sa lucrez in justitie, cea mai corupta putere a statului...si sa mai zic ceva dar ei nu au asa ceva...ei lucreaza pt zeul ban...si pt infractori
superbus
Postat pe 12 Septembrie 2009 14:04
Nu stiu ce inseamna merde!
Flor60
Postat pe 12 Septembrie 2009 14:04
kkt --- en francais!!! nu ai invatat franceza la scoala?
superbus
Postat pe 12 Septembrie 2009 14:08
De la: Flor60, la data 2009-09-12 14:04:27 Nu stiu ce inseamna merde!


..inseamna
rosioara61
Postat pe 12 Septembrie 2009 14:09
Na c-am gresit!am gandit cu celeritate..in alta limba
rosioara61
Postat pe 12 Septembrie 2009 14:12
asa imi e o sila de justiarii din romanica...ca imi vine sa fack ceva pe ei.... sunt cei mai imorali si corupti oameni din lume!! pt ei pedepsele ar trebuie sa fie de cel putin 10 ori mai aspre decat pt restul lumii!!! cum sa imparta dreptatea niste fosti securisti, niste corupti si incompetenti???
superbus
Postat pe 12 Septembrie 2009 14:17
superbus ai multa dreptate dar ce putem face noi cei mici?
yanyacharberet
Postat pe 12 Septembrie 2009 15:06
am apasat o singura data sa se afiseze mesajul si a dat dublura la mesaj
yanyacharberet
Postat pe 12 Septembrie 2009 15:06
putem face multe....daca am fi uniti! pt ca avem drept de initiativa legislativa! daca am strange 500.000 ...1 ,2 ,3 milioane de semnaturi.. le-am da un semn coruptilor ...ca nu mai merge asa!!!

pai cine ii judecata pe magistrati??? nu am auzit vreun caz de magistrat inchis pe muulti ani pt delictele lor!!! de ce..pt ca tot ei judeca!!! maxim niste mustrari ..destituiri, etc !! pai e celebra vaka aia de judecatoare muu..ta de beata care isi arata aerele in fata intregii tari!! ce-a patit? inca se judeca...noroc de presa... ca altfel ramanea mult si bine in functie..ba chiar era avansata!!!

superbus
Postat pe 12 Septembrie 2009 15:19
si cand eu spun ca tara asta e plina de MERDE cu asa oameni la conducere, PAOULA ALA DE ZET, IMI SPUNE CA TRE SA MERG LA PSHIATRU, dar cred ca e si el unul dintre cei care iau bani de fouitui pomana, asa tre sa le vorbesti la cei care isi dau aere
yanyacharberet
Postat pe 12 Septembrie 2009 15:29
De la: superbus, la data 2009-09-12 15:19:55putem face multe....daca am fi uniti! pt ca avem drept de initiativa legislativa! daca am strange 500.000 ...1 ,2 ,3 milioane de semnaturi.. le-am da un semn coruptilor ...ca nu mai merge asa!!!

pai cine ii judecata pe magistrati??? nu am auzit vreun caz de magistrat inchis pe muulti ani pt delictele lor!!! de ce..pt ca tot ei judeca!!! maxim niste mustrari ..destituiri, etc !! pai e celebra vaka aia de judecatoare muu..ta de beata care isi arata aerele in fata intregii tari!! ce-a patit? inca se judeca...noroc de presa... ca altfel ramanea mult si bine in functie..ba chiar era avansata!!!

yanyacharberet
Postat pe 12 Septembrie 2009 22:38
Adevarat ca nu suntem uniti,vorba:sa moara capra vecinului e la moda;indiferenta fata de semeni,la fel,comportamentele oamenilor din ziua de azi,creeaza un teren propice la o mana de oameni,care fac din tara noastra un haos,din care castiga doar oarte putini,dar cu ajutorul indirect al celorlalti,care spre regretul meu sunt ponderea,''dezbina si stpaneste''
scrichy
Postat pe 12 Septembrie 2009 22:52
De la: rosioara61, la data 2009-09-12 14:09:25
De la: Flor60, la data 2009-09-12 14:04:27 Nu stiu ce inseamna merde!


..inseamna
Esti sigur ca-i un cuvant in franceza?Dar lasa ca m-am prins!
Flor60
Postat pe 13 Septembrie 2009 08:34
Conducatorii unui popor sint fii acestuia. Daca am incerca, fiecare, in micul nostru, sa schimbam ceva in mentalitatea si comportamentul nostru, sint sanse de imbunatatire a viitorului. Antecedentii nostri lucrau si luptau pt viitorul copiilor si stranepotilor lor. Noi, insa, luptam pt prezentul, strict individualist, al nostru. Deci la asa popor, asa conducatori.
valentino
Postat pe 13 Septembrie 2009 08:46
lasa ca tu schimbi, bre "domnu" valentino! schimbi contul ba in valentino, ba in iar_eu
concluzia insa e buna, desi nu stiu la care mic sa schimb
pik_nik
Postat pe 13 Septembrie 2009 08:49
Pikule, iti zic o vorba de duh, duminica de dimineata: cearca mataluca sa dai dovada si de barbatie. De asta, sint putini convinsi prin aceste locuri.
valentino
Postat pe 13 Septembrie 2009 08:53
bre "domnu" valentino, in contul iar_eu te laudai ca esti poponaut, si sa-ti fie de bine, da' barbatia mea nu ti-o dovedesc eu tie!

apropos de dovedit ceva - dupa mizeriile pe care le-ai facut din contul iar_eu, dupa ce te-ai certat cu tine insuti de cateva ori, tu ce dovedesti continuand sa apari in aceleasi doua conturi?
pik_nik
Postat pe 13 Septembrie 2009 08:57
Da' nu-l ierti deloc Pikule.
Micass
Postat pe 13 Septembrie 2009 09:00
Pt a-ntelege anumite taine, iti trebuie o anumita crestere, care la tine lipseste. Daca tu, barbatia o reduci doar la virilitate(discutabila, dealtfel), ma tem ca nici o alta viata(daca ar fi)nu-ti va ajunge sa recuperezi lacunele acesteia.
valentino
Postat pe 13 Septembrie 2009 09:04
mi-e ciuda ca din cauza transexualilor ca asta o ia forumul la vale. asta pe de o parte. pe de alta, vreau sa stie bine cu cine si-a gasit el sa "glumeasca"
pik_nik
Postat pe 13 Septembrie 2009 09:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fantezii... 121 De la: garbo063800 19 Octombrie 2009 15:08
Ce isi doresc barbatii? 301 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:01
a fost odata, ca de n-ar fi fost, nu s-ar povesti 1042 De la: iasomia 1 Noiembrie 2009 17:51
Mai potoliti/va cu presupunerile vis/a/vis de identitatea userilor acestui forum!! 19 De la: pik_nik 11 Noiembrie 2009 10:09
Sarcina 1 De la: garbo_491678 10 Iulie 2018 13:05
Setari Cookie-uri