Disolutia statului roman

ce ai sofio, tremurici?
kyra
Postat pe 16 Septembrie 2009 20:38
De la: kyra, la data 2009-09-16 20:38:15ce ai sofio, tremurici?
........
..... NUUUUUUUUU, nu deloc........
sophia1971
Postat pe 16 Septembrie 2009 20:43
De la: kyra, la data 2009-09-16 20:38:15ce ai sofio, tremurici?
.............
nu,deloc dar computer-ul.........e de vina......daaaaaaa............
sophia1971
Postat pe 16 Septembrie 2009 20:43
Atunci te cam balbai.
Micass
Postat pe 16 Septembrie 2009 20:44
esti sigura ?
kyra
Postat pe 16 Septembrie 2009 20:44
De la: kyra, la data 2009-09-16 20:44:55esti sigura ?
.............
.... sigur, da, f.sigur...
am computer-ul "cel vechi" ...yo.........
sophia1971
Postat pe 16 Septembrie 2009 20:47
De la: sophia, la data 2009-09-08 23:04:27
De la: daria_pet, la data 2009-09-07 23:48:37....si mai pe inteles : din pricina faptului ca Olanda a publicat o scrisoare descrisa despre coruptia de la varf din Romania, cu referire clara la faptul ca guvernul nostru si ministerul de resort au incheiat un contract de furnizare rachete cu raza medie de actiune fara licitatie publica (licitatie la care isi anuntase participarea si statul olandez)cu o firma franceza care realizase un prototip (deci o racheta care nu a mai fost testata nici unde in lume), prin intermediul faimoasei, de acum, firme in care actionar este Mircea Basescu, Base si Boc au hotarat ca vizita ministrului de externe, Cristian Diaconescu, in Olanda sa fie suspendata ..Asta inseamna consecinte grave pe termen lung, avand in vedere faptul ca Olanda, tara pretina, are mai multa influenta in UE decat noi... si nu vor mai fi ca la ultima intalnire la varf cand Berlusconi l-a impins din calea lui pe Base ca sa poata discuta cu Merkel, ci mult mai grave...
...o asemenea ofensa nu se uita....
........................
sa dea DUMNEZEU SA AVEM LINISTE IN TARA!....SI MULTA INTELEPCIUNE.........
sophia1971
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:02
"Uitai-v cum se vorbete despre stat, uitai-v c sunt ticloi care i-au permis s-l acuze de terorism pe eful statului, numai pentru c primesc doi bani de afar sau dinuntru. Uitai-v c vedei n fiecare sear aproape la talk-showuri: "Mi-e scrb de Romnia, de stat, de insituii". Trebuie s ne promovm n exterior, dar i n interior.Ce pot s neleg eu de la un ziarist care merge att de departe nct s-i denigreze propria ar i propriul stat, neleg n primul rnd c nu-i cunoate ara, nu-i iubete pe romni", a spus Bsescu, iritat.


...zaci ceva de frate, succesuri si vanzari anterioare - denigrezi tara ta...

...fratilor, credeam ca am scapat de sloganul : dai in mine, dai in fabrici si uzine
daria_
Postat pe 21 Septembrie 2009 12:47
Studiile primilor clasati in cursa presedentiala, in ordinea procentelor din sondaje

Basescu
In 1995 a absolvit Cursurile Avansate de Management n Industria Transportului Maritim ale Academiei Norvegiene, ca bursier al acestui stat (oare de ce i-a dat bursa Norvegia? )
In 1976 a absolvit Institutul de Marina "Mircea cel Batrn", Facultatea de Navigatie, Sectia Comerciala

Mircea Geoana:
2005 - Academia de Studii Economice Bucuresti -doctorat in economie mondiala
1999 - Harvard Business School - Program de dezvoltare manageriala - Grupul Bancii Mondiale - cursuri complete
1994 NATO - Curs privind institutiile democratice
1988 - 1993 - Universitatea Bucuresti, Facultatea de Drept
1991 - 1992 - Ecole Nationale d'Administration- Paris
1978 - 1983 - Institutul Politehnic Bucuresti, Facultatea de Mecanica

Crin Antonescu
. 1985 licentiat al Facultatii de Istorie Filozofie din cadrul Universitatii din Bucuresti
. doctorand al Universitatii Bucuresti

Oprescu
1976, absolvent al Facultatii de Medicina Generala, Bucuresti


daria_
Postat pe 7 Octombrie 2009 23:17
...salut plecarea guvernului muc cel mic si ai ministrilor "ultracalificati"...

....salut propunerea lui Crin Antonescu de nominalizare a lui Klaus Johannis pentru functia de prim ministru...

...salut hotararea psd-ului, udmr-ului si a minoritatilor de a trece peste orgolii si a accepta propunerea lui Crin...

...sah mat la cotroceni....
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 22:35
io nu vreau sa plece klaus...la lupi!!!!
nazirra
Postat pe 13 Octombrie 2009 22:37
..nu fi rauta...il luam doar pentru cateva luni ca sa faca nitica ordine in debandada asta...

...omu mi se pare ca e bun... dar sigur marinelul o sa arunce gramezi de laturi si gunoaie pe el ca doar atat stie...
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 22:49
daria, eu l-as saluta pe basescu inainte sa-l arunc in mare pe furtuna, fara vesta de salvare si cu mainile legate... ca sa moara compatriotii mei de oras (ploiesti) si conationalii lu vanghelie daca inteleg cum a ajuns chucky asta presedinte dupa ce a nenorocit ministerul transporturilor cand eram eu studenta si faceam naveta la borcanele cu mancare a lu mama, primaria bucuresti cand ma stabilisem ca prodigioasa angajata in minunata noastra capitala, si acu tara cand dracu stie ce-oi mai sti sa fac, ca eu zau nu mai stiu... ca am descoperit in ultima vreme ca stiu sa merg... catre soare-apune...
snowflake
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:00
...snow, il debarcara pe muc cel mic....o sa-l arunce si pe el imediat, dar nu in mare ca otraveste apa..
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:11
Eu una am un cui contra lui Basescu,de cand,era primar,asculta,nu contrazicea pe nimeni in sedintele publice,dar pe urma,facea tot ce vroia el,anume,uita de toate doleantele cetatenilor,dadea accept,preferential,la cate cineva,dar daca si altul era in aceiasi situatie,refuza pe motivul,ca s-ar creia precedent,in situatia in cauza,dar precedentul era deja comis,prin aprobarile deja facute in situatii similare,unul muma ,altu ciuma
scrichy
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:15
cee?? pica boc??? ioi...nu stiu de ce, dar eram sigura de la inceput, ca asta micu, care respira greu, o va lua in tocurile de la pantofi....o petarda asea...mai mare care il va propulsa spre out din guvern...
tutankhamon
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:23
..pentru prima data in istoria moderna a Romaniei, a picat, prin motiune de cenzura, un guvern....
...acum nu o sa mai poarte Badea pene de paun la popou, ci muc cel mic...
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:36
Acum sa vedem ce va urma,ca batalia pe ciolane,continua
scrichy
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:38
..o sa inceapa dupa 6 decembrie....pana atunci sunt ocupati sa-i taie crengutele de sub picioarele presedentiale... cat a stat pd-l-ul a putere a facut ditai copacul...plus ca au crescut radacini pe unde nici nu te astepti...
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:41
DAR, Basescu,acum a ramas exact,ultimul,pe corabia care se scufunda
scrichy
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:42
mai scrichuleee....el era invatat de pe bamboriu....mergea unde il batea vantuuu....
tutankhamon
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:44
DARIA,pe REALITATEA,da imagini,din ultimul discurs a lui CEAUSESCU,in paralel ,cu discursul,ultim a lui BOC
scrichy
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:45
...pdl-istii au avertizat ca au pierdut o batalie, dar nu si lupta....au schimbat atat de mult in teritoriu incat va fi greu de recupert ceva pana la alegeri..oamenii aia din teritoriu o sa dirijeze alegerile...ei trebuie sa tina si cu dintii de Base...corabia nu se scufunda doar cu capitanul...
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:46
Exact,TUTAN,precum cocosul de tabla,de pe casa
scrichy
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:46
....realitatea pune egalul intre Ceausescu si boc?
...cred ca s-a certat vantu cu marinelul...
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:49
dario....nu s-o certat bre....ca tat la pupa ii.....o nemerit bancurili da nasip....ca s-o uitat dupa alte vanturi sa nu-i tulbure panzili...
tutankhamon
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:52
....insamna ca a ramas base 100% doar cu labe1...
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:54
DARIA,ce sa zic,am observat de ceva vreme,ca ii dau la gioale,si cu clipurile,cu:noi vrem respect,etc...,acum au pus secvente din STAN si BRAN,adica circul produs de fostul guvern,cu Ceasca era ca si ala majora atunci alocatiile,acum in discurs Boc,majora si el pe colo,nesemnificatif

Dar stupoare,se discuta sa fie iar BOC,premier,a zis la stiri.
scrichy
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:56
...micul boc a uitat sa le spuna la amaratii care-l cred ca nu pot sa ia pensiile marite pentru ca parlamentarii au pensii nesimtite, ca nu avem la ora actuala parlamentari pensionari si ca la sfarsitul acestei perioade legislative vom avea maxim 10 parlamentari pensionari...ceilalti parlamentari au intre 30-50 de ani...pana ajung astia la pensie se schimba legea de enspe mii de ori...
...Iliescu, Constantinescu si ex-regele Mihai au pensia cuvenita pentru fosti sefi de stat...
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:08
si care o mai apucat din ciolan bine....fosti ministrii.....ambasadori....consulieri...etc...
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajungi sa faci orice pt bani 45 De la: elle 24 Iunie 2011 13:55
Oare femeile nu pot face plangere la guvern..Pt antiagresiune impotriva femeilor 94 De la: batman1 18 Februarie 2010 23:15
Barbatii...cum poti sa ti faci multumita perechea masculina...? 99 De la: vitan 30 Iunie 2010 15:55
Nu stiu ce sa fac! 24 De la: eagle_1507 1 Aprilie 2015 06:32
curiozitatea sexuala a fetitelor,,,, 81 De la: estela 5 Decembrie 2012 07:53
Setari Cookie-uri