Vreau sa ma insor....part two!

Nu prea am avut noroc ieri cu insuratoarea dar nu dau taman acum inapoi. Prin urmare, daca esti o doamna stabila din acele puncte de vedere ce creaza reactii adverse as vrea sa ne cunoastem. Despre mine nu-ti spun prea multe acum dar daca vrei cu siguranta vei afla. Ce sa mai ...sa inceapa ziua a doua de cautari....huh, poate am noroc ca este marti....uite si dedicatia. http://www.youtube.com/watch?v=5Wcmx5ifQCQ

Ce sa mai...dragostea e totul, muzica e...viata! Vrei sa fii sotia mea ?
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:01
bafta...copile...
nuti_vio
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:17
Pana ma casatoresc sper sa nu-mi stearga astia contul. Ma iertati nu m-am abtinut ...e un topic cu....''Va rog dati-mi un sfat'' nu m-am putut abtine si i-am dat un sfat. Cum sunt unele femei....nu-ti vine sa crezi...dammm
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:24
Esti musulman? .daca nu ....... iti propun sa-ti schimbi religia ca nu se stie cate doamne iti raspund "da" si..................sa fii pregatit, sa nu refuzi doamnele
Ariadna75
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:41
Nu renunt la religie. Ma pedepseste divinitatea. Vreau doar o singura sotie, desigur daca e vorbesc cu mai multe....Ia spune tu esti casatorita?
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:45
Are relevanta?
Ariadna75
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:52
pai vreau sa te iau de nevasta. cum sa fie irelevant ...a? Sau daca nu vrei sa te mariti, spune si lasa fetele care vor....
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 11:02
Unde este aglomeratia? Nu am incurcat pe nimeni..............
Ariadna75
Postat pe 13 Septembrie 2011 11:05
De la: Ariadna75, la data 2011-09-13 11:05:16Unde este aglomeratia? Nu am incurcat pe nimeni..............


Pai daca tot te-am gasit normal ca nu ne incurca nimeni. Eu am spus una singura, tu ai aparut acum cand am sa scriu eu aici ca nu esti the one, atunci or sa mai apara si altele. Nu sunt musulman ...
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 11:19
E clar ai amutit. Nu esti buna de nevasta. Urmatoarea va rog!!!..... huh, iar raman neinsurat
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 11:54
mar-sica, da' matale ai decis sa deschizi in fiecare zi cate un topic nou cu faptul ca vrei sa te insori?
nu de alta, dar sa stim si noi...
poate cine stie adminilor o sa le placa ca pentru 20 de nai de acum incolo, pana te insori tu sa aibe in fiecare zi cate un - "vreau sa ma insor"
io zic ca incerci sa-ti tii un singur topic ... pana iti gasesti aleasa visurilor tale ... ca vezi tu dupa ce te trezesti la realitate!
alfheim
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:00
Acum de aia ma impiedic eu de admini. Si daca-mi sterge contul, asta e...nu-i suparare ca doar nu-mi goleste contul din banca. Desigur o aleasa a inimii nu gasesc pe net dar merita sa incerc , cine stie.... Oricum ori sa-mi stearga ei contul mai devreme sau mai tarziu ca deh, nu prea sunt de acord cu restul lumii iar aici vad ca sunt in jur de 10 persoane care....fac legea. La cat de mare e comunitatea asta si la media de varsta...imi dau seama de ce au sistemul asta sovietic dar...e ok. Oricum mailurile alea de la garbo sunt destul de suparatoare
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:06
Bre sarbule, da` vad ca persisti in dorinta ta de insuratoare!
Nu te grabi, fii selectiv !Ca doar o data alegi... iar pe urma culegi
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:07
Eu astept invitatia la nunta,
imi plac nuntile
Persia
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:09
E frumos la nunta ..se haleste bine si se baga muzica ...romaneasca
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:15
Mananci bine, bei cu spor, dansezi pinguinul si la urma bagi plicul cat mai generos in casuta.
partea asta de la sfarsit mi se pare mai interesanta.
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:19
mar'sica, da' ne zici si noua cum ai trecut tu brusc asa de la dorintze virtuale, la insuratoare?
ca parca prea devenisi serios dintr-odata...!
sau ai schimbat momeala, ca vorba ceea pana sa te insori, mai bine pui pe banca de teste viitoarele pretendente, ca deh, doar nu le-oi lua asa fara probe tehnologice... daca pierzi ceva?
una peste alta, cred ca te uitzi prea mult la tv ... la emisiunea aia cretinoida de burlacul sau burburacul ... ca lu' catalin chilotzarul

fetelor, care va inscrietzi, ca eu tai bilete deja...
hai sa nu stea productzia...


p.s. - nu face nimeni legea aici! asta e doar in mintea unora, care nu stiu sa-si sustina o parere sau care n-au alta treaba decat sa bata campii!
alfheim
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:21
pai da, nu?
incingem o hora, rupem cateva perechi de pantofi, mai bem o cupa de sampanie in cinstea voastra, mai varsam cateva lacrimi de bucurie ca doi tineri au ales sa-si uneasca destinele si uite asa viata merge inainte.
Persia
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:22
Da` n-am putea bea si juca fara sa ne bucuram ca doi ,,se nenorocesc"?
Mi se pare crud sa ne bucuram de necazul altora
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:25
salatzel, amu asta-i viatza, daca placerea e de partea lor, nu putem noi sa ne intristam!
am zis io mai sus... pana se trezeshte!
alfheim
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:29


pai ce, tu crezi ca ei stiu ce-i asteapta?
Persia
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:29
Bine zicea unul mai destept decat mine, casatoria e o cetate in care toti cei de afara se grabesc sa intre iar cei din interior ar dori sa iasa...
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:34
lasand gluma de-oparte, eu chiar cred ca, casnicia este frumoasa si are rostul ei
Persia
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:34
Asa e Persi cand e si dragostea amestecata in afacere; din pacate in ultima vreme pentru multi e ,,o afacere" Ce castig?, ce pierd?...
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:37
afacerile in casnicii au existat de cand e lumea, casatorii intre veri sa nu se piarda averea, etc, etc
in zilele noastre alegerea ne apartine, fiecare om are exact ceea ce-si doreste si ce cauta.
Si nu-mi prea place sa generalizez, pentru ca, am intalnit si cupluri deosebite, deci se poate
Persia
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:45
pe cand partea a-III a?
tusi_Oli
Postat pe 13 Septembrie 2011 13:27
Ar trebuii sa fii fericit daca ai gasit femeie care sa taca, cica.....astea sunt perfecte : mute, oarbe si surde! Imi pare rau ca de dezamagesc, nu am amutit....una lume mai si munceste
Ariadna75
Postat pe 13 Septembrie 2011 13:41
eu stiam altfel ca este ca si mersul la restaurant, dupa ce ai comandat vrei sa servesti ce are altul in farfurie
Ariadna75
Postat pe 13 Septembrie 2011 13:43
Da` ce-i tusi Oli, ti se pare atat de interesant subiectul incat il vrei dezvoltat intr-un roman fluviu?
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 13:50
De la: Ariadna75, la data 2011-09-13 13:43:24 eu stiam altfel ca este ca si mersul la restaurant, dupa ce ai comandat vrei sa servesti ce are altul in farfurie


Asta nu-i o problema, poti degusta cate-un pic daca esti nesimtit
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DE CE BARBATII DIVORTEAZA? VOI CE PARERE AVETI? 703 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:54
TRAGI LA RAME ,TRAIESTI MULT ! 6 De la: GIOVANI 27 Februarie 2012 13:03
Diferente dintre barbat si femeie 369 De la: eu_geminy 12 Octombrie 2010 12:37
Mai potoliti/va cu presupunerile vis/a/vis de identitatea userilor acestui forum!! 19 De la: pik_nik 11 Noiembrie 2009 10:09
http://www.lacoquette.ro/ 229 De la: nazirra 17 Noiembrie 2009 17:21
Setari Cookie-uri