despartiri

meyyyyyyyyyyyy ce -i aici , bar de negri
yanyacharberet
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:43
nu, yanyo!
numai birt de cartier cu arome de vodca proasta si transpiratie de "supertitrate" care o iau pe ulei dupa ce "interactioneaza" cu energiile bietilor copilasi...
Si care ajung la un nivel la care nu isi mai dau seama ce vorbesc/ scriu...
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:45
acilea-s de acord cu Q..
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:50
Ready, eu n-am zis ca n-ai avut dreptate sa ii zici ce te-a deranjat. Mi-ai lasat impresia ca ai insistat mai mult decat trebuie. Dar na. Ficare cum stie. Eu una spun o data si bine. A insista pe aceeasi chestie e ca si cum ai bate apa in piua. Am vazut si eu ca nu e foarte coerenta si daca ma crezi nici nu prea am rabdare sa citesc meru tot ce scrie. Ce zic eu mereu? Aproape niciodata ca sa fiu mai sincera.
Sa inteleg puiule ca esti in siguranta? Nu te-ai simtit atacat? Ca fetele voiau sa te salveze.
Doara
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:52
doruletz...
ce faci mamicule, te alinti cu marlanii?
Iote ce fluturas ai bagat pe tzeava: "Am vazut si eu ca nu e foarte coerenta si daca ma crezi nici nu prea am rabdare sa citesc meru tot ce scrie. Ce zic eu mereu? Aproape niciodata ca sa fiu mai sincera."

Sunt cuvintele tale. Pai si atunci, de ce judeci, ha? Sau, mai bine zis, de ce MA judeci? Pentru ca eu, spre deosebire de tine, AM CITIT de la cap la coada toate aberatiile "doamnei"...
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:54
melanico,da' cu mine nu iesti in acord,mami?!

bre,redi...di ce nu vrei sa recunosti ca aberezi,bre?!
preciouss
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:56
Doruletz, si inca ceva: daca am insistat mai mult decat trebuie, a fost pentru simplul motiv ca m-am saturat de ceea ce a devenit acest forum din cauza unor nemangaiate si inadaptate, cum e si genul acestei creaturi...

Odata se purtau si discutii interesante pe aici, sa stii... si nu sunt prea departe timpurile alea...
De la o vreme insa parca a tunat si i-a adunat aici pe toti frustratii de pe kudika si site-urile de dating...
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:56
pretioaso, gata mami, pentru tine recunosc: ABEREZ!!!

si ma simt si bine, nah! mai ales cand o "supertitrata" d-asta se ofuscheaza ca nu i-am intins covorul rosu si nu m-am prosternat la temelia gandirii sale geniale!
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 10:59
thorele,da' io vorbesc singura p'acilea?!
lasa dreaq justificarile alea,ti-ai gasit si tu cui sa te justifici...

mai bine zi-mi ...io cu cine votez,bre?!
preciouss
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:00
veve, si cu tine sunt de acord!
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:00
Aoleu? Te-ai simtit judecat? Ti-am spus eu ca esti marlan? Mergi pe principiu: daca nu e cu mine e impotriva mea? E clar ca nu intelegi la ce m-am referit si atunci n-ai decat sa o iei personal. Cine se scuza se acuza, asa ca n-are rost sa iti spun ca nu m-am referit la continutul postarilor. Vrei sa continui pe tonul afectat, n-ai decat. E una nu continui pentru ca nu am de ce. Eu nu-s afectata.
Doara
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:00
Doruletz, ma provoci!!!
Incep sa cred ca nici macar ACUM nu ai citit postarile fetei

"marlan" era calificativul dat de ea. Eu doar te "avertizam" cu cine ai intrat in discutie.
Si da, m-ai judecat si ai aruncat o sentinta nejustificata atunci cand ai spus ca am sarit calul.

Ar trebui ca inainte de a interactiona cu cineva astfel, sa ii mai citesti un pic din postarile anterioare Asta doar asa, ca sa iti faci o parere despre el, pentru ca sincer mie nu imi pari asa de "inghetata" precum vrei tu sa transpara.
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:03
Ready, tu vrei sa ne despartim ori ce?

ps. nu ma intereseaza postarile ei. Mi-as fi dorit sa nu mai fiti voi asa agresivi (e o exagerare, dar n-am gasit un cuvant mai potrivit). No, dar asta poate ramane doar o dorinta perversa de a mea.
Doara
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:05
pretioaso, eu tocmai iti raspunsesem.
si ca sa te scap si de dilema cu votarea: du-te cu un pix, taie-i pe toti si sicrie mare pe buletin "Thor - ready_vivus"

dupa aia mai pune si stampila
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:07
pai nu-i adevarat! eu zic cu crin k e cel mai putin toxic
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:12
fleur!
adicatelea io ce am, ha?
si tu, Brutus? si tu dai in mine? cand sa fiu si eu votat, vii tu cu dezvaluiri de genul ca as fi la fel de toxic precum ceilalti catindati?
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:17
tu nu ai consistenta politica dear...n-am ce satzi fac
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:19
ready, mie sa-mi zici ce post imi dai p-orma..
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:20
bre,io nu voteaz cu Halaicu Crin,nici de-al dreaq!

ce,vreti sa ajungem o tzara de sinucigasi?!
votez cu Thorel in primul tur,ca sa-l pot vota pe Base in al doilea...c'asa o sa-l doara al dreaq de tare pe Thorel!
preciouss
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:21
ce halaicu bre, visasi?? mai catindeaza ala??
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:23
esti rea, matalutza
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:23
pretioaso, asa mamicule, stiam ca nu o sa ma dezamagesti, sadica mica ce esti tu!

Mel, ai cinci minute sa vii cu doleantele. trei posturi din care eu aleg unul
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:24
SEF, SEF, SEF
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:29
lovitura sub centura,recunosc,mel...
da' nu mi-a placut deloc miscarea asta a lui cu insuratoarea de propaganda electorala..
e prea americaneste...
sh'apoi,tanti aia ce si-a luat-o nici n-are fatza de prima doamna,bre!
o vazura-ti cum statea ca o tzatza la dezbaterea aia lu' Turcescu?
drept ca si eba arata ca o paiatza,da io am treaba cu tat'su nu cu ea...
preciouss
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:29
mamicu`, cum arata aia, neneaca?

sa mor daca o stiu..
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:32
..pretioasa mica, daca ai traba cu tasu, stau de sasa ca sa nu te prinza blonda di la drept...

...mel, e una Adina Valeanu, roscata, tunsa scurt, depotata in fostul mandat, actualmente europarlamentar...
daria_
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:34
...ia uscheala la votare...
...traiti bine, romani?
.....sa punet stampila pa oricine in afara de chiorate...asta are fata de borfas betv nu da presadinte...
daria_
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:37
mami,arata cam asa...cum sa-tz spui io...

cum ai lua-o matale pe tanti Floare,o casnica permanentata,rubensiana,si i-ai intinde paru',ai pensa-o si ai pune-o sa se uite la oprah,concentrat...
preciouss
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:37
strutzo-camila d-aia ?

are dinero, ori cevasilea influenta..
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:39
dario,no offense,da' io ma dau in vant dupa betivani ratati!
cand am de ales intre o moaca de prostanac vesnic,un suspect de provocator (sau adjuvant) de depresie si un betivan haios,alegerea e clara!

macar sa rad,ce pana mea?!
preciouss
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire cu nebadai... 49 De la: fleurdelis 8 Decembrie 2010 19:45
Acum ce sa fac? 81 De la: eu_geminy 28 Octombrie 2010 20:33
Buna, 10 De la: irinutza5655 15 Februarie 2013 15:08
m am despartit de iubitul meu si nu stiu cum sa fac sa l uit 61 De la: Ioana007 6 Iulie 2009 16:21
O IUBESC,MA IUBESTE,SI VOM INVINGE 114 De la: SIMPATICILA 21 Noiembrie 2014 18:42
Setari Cookie-uri