| am vb cu un baiat 5 ani de zile...iar mai tarziu am cunoscut un altul si l am lasat....acum regret...nu stiu daca regret sau e doar o ambitie de a mea...cum ca l as vrea inapoi...sunt asa de nehotarata...nu stiu c sa fac:((((iubesc 2 baieti....unul mai mult iar altul mai putin....cel pe care il iubesc mai mult e cel care m a facut sa sufar....iar celalalt ma iubeste la nebunie.... | ||
|
garbo106056 Postat pe 15 Martie 2010 17:15 |
||
|---|---|---|
|
vezi ce zicea balzac domne! ia fugi de ceteste femeia la 30ani....si o sa te lamureasca el! eu nu-ti spuuun
|
||
|
fleurdelis Postat pe 15 Martie 2010 17:17 |
||
ia spune mai fleur...,ce zicea,ce zicea..
|
||
|
|
||
|
roby_cado Postat pe 15 Martie 2010 17:21 |
||
|
||
|
fleurdelis Postat pe 15 Martie 2010 17:23 |
||
,nu stieee...,nu stieeee...
|
||
|
roby_cado Postat pe 15 Martie 2010 17:24 |
||
io stiu....
|
||
|
nazirra Postat pe 15 Martie 2010 17:24 |
||
si eu stiu dar.....sa citeascaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
|
||
|
fleurdelis Postat pe 15 Martie 2010 17:25 |
||
| nazzi sa nu spuuuui! | ||
|
fleurdelis Postat pe 15 Martie 2010 17:25 |
||
rele...,femei rele...
|
||
|
roby_cado Postat pe 15 Martie 2010 17:26 |
||
hmmmmmm......sa zic sa tac????sa zic sa tac?????mai fleur....mi i s o adunat atitea cuvinte se nbulzesc mai sa mi sparga dinti de portolan....
|
||
|
nazirra Postat pe 15 Martie 2010 17:27 |
||
spue-i naa! ce sa mia zic! mi-e si mie mila de dintii tai!
|
||
|
fleurdelis Postat pe 15 Martie 2010 17:28 |
||
si nenea asta,...Balzac...,a pretins ca ar cunoaste femeia..,ha?
|
||
|
roby_cado Postat pe 15 Martie 2010 17:29 |
||
ia ceteste si tu si nu ma mai zapaci! daaa???
|
||
|
fleurdelis Postat pe 15 Martie 2010 17:31 |
||
nu mai....lasa l pe roby....sa ne zica iel....
|
||
|
nazirra Postat pe 15 Martie 2010 17:31 |
||
ei..sunt altiii care o cunoaste si mai bine! cum ar fi amicul lui- rodin
|
||
|
fleurdelis Postat pe 15 Martie 2010 17:33 |
||
De la: garbo106056, la data 2010-03-15 17:15:01am vb cu un baiat 5 ani de zile...iar mai tarziu am cunoscut un altul si l am lasat....acum regret...nu stiu daca regret sau e doar o ambitie de a mea...cum ca l as vrea inapoi...sunt asa de nehotarata...nu stiu c sa fac:((((iubesc 2 baieti....unul mai mult iar altul mai putin....cel pe care il iubesc mai mult e cel care m a facut sa sufar....iar celalalt ma iubeste la nebunie.... ai nevoie de indrumare, daca este sa fiti impreuna veti fi. Eu am avut o problema sentimentala si am apelat la cineva care mi-a spus ce trebuie sa fac. Daca te intereseaza contacteaza-ma pe e-mail [email protected]
|
||
|
Dna_Clara Postat pe 15 Martie 2010 17:42 |
||
" buna:)))))))))9 " - si ce e asa de ras ???
|
||
|
blaa Postat pe 15 Martie 2010 18:01 |
||
De la: fleurdelis, la data 2010-03-15 17:33:02ei..sunt altiii care o cunoaste si mai bine! cum ar fi amicul lui- rodin aiurea...,poate o cunostea pe femeia lui Balzac "mai bine".. in rest...,baliverne.. |
||
|
roby_cado Postat pe 15 Martie 2010 18:54 |
||
|
un alt "amic" al astora,spunea ceva de genu'..."femeia este un animal,care traieste pe langa casa omului,si se hraneste cu zilele lui fripte.." acum..,vedeti voi,...,fiecare "amic" cu parerea lui despre femeie.. |
||
|
roby_cado Postat pe 15 Martie 2010 19:29 |
||
acuma roby , fiecare sac cu petecul lui... adica, amicul tau se cunoaste bine.
|
||
|
bluelight Postat pe 15 Martie 2010 19:32 |
||
tu trebuie sa sti care ti mai drag sau care poate sa te faca fericita alaturi de el
|
||
|
cretz0oolina Postat pe 16 Martie 2010 19:08 |
||
| iti multumesc mult de sfat | ||
|
garbo106056 Postat pe 16 Martie 2010 20:04 |
||
|
||
|
keks Postat pe 16 Martie 2010 20:07 |
||
|
rodin i=a sculptat bustu' lui nea balzac ala...atata erau de amici! iar...avec les femmes...avea el "prieteniile" lui printre modele! ba chiar si printre studentele ...viitoare sculptorite
|
||
|
fleurdelis Postat pe 17 Martie 2010 04:02 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| o experienta cu gust amar | 207 | De la: Jojolin 17 Mai 2011 22:04 |
| Povestea mea, am putina nevoie de ajutor. Multumesc! | 1 | De la: CristiEu 4 Septembrie 2018 20:36 |
| mai exista barbati romantici? | 107 | De la: eladaela 25 Septembrie 2009 17:17 |
|
|
||
| ce profesie v-ati alege? | 55 | De la: Thor_again 4 Mai 2011 14:07 |
| relatiile la distanta! | 13 | De la: pantera_neagra 10 Septembrie 2009 04:50 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună