Barbatul Rac

si fiicamea de 8 ani stie mai bine ce e aia familie decit barb rac.....tu mergi innainte si el te trage innapoi...
rapsody33
Postat pe 16 Aprilie 2010 02:06
Din pacate, cam este adevarat ce ai spus tu si ma ingrozesc cind ma gindesc ca poate aceeasi imi va fi si soarta mea. Iubesc un barbat rac si, la fel cum ai spus, este ingrozitor de atasat de mama lui, este foarte pretentios, NU ESTE DELOC ROMANTIC, asteapta mereu totul de la mine, ma jigneste, dar sustine, in acelasi timp, ca ma iubeste la nebunie si ca nu poate trai fara mine!!!Este un mincinos de ultima speta, minte in ultimul hal, e un prefacut groaznic, joaca teatru in permanenta, imagineaza-ti ca a dormit in pat cu ma-sa pina-n clasa a 9-a fiindca se temea de intuneric
lusel
Postat pe 16 Aprilie 2010 02:30
rapsody 33, te inteleg perfect!!! asa e si al meu, e nebun de legat. eu sint de vina pt toate
lusel
Postat pe 16 Aprilie 2010 03:34
decit un rac mai bine un ...drak
rapsody33
Postat pe 16 Aprilie 2010 03:37
Decit un rac, mai bine nimic, pe cuvintul meu... :(((
lusel
Postat pe 16 Aprilie 2010 03:42
Ca si dracu e mai bun ca el
lusel
Postat pe 16 Aprilie 2010 03:43
parerea ta, dar cum ii poti caracteriza pe toti racii dupa un om?

nu sunt de acord - tatal meu a fost rac - deci iti spun:

sa stii ca a fost un om de exceptie - deci iar ma revolt la ce zici tu:

panty_C
Postat pe 16 Aprilie 2010 03:47
numai in ultima linie sunt....2 dak citesti topikul ...sunt mult mai multi...Mai sunt si exceptii....bravo lor
rapsody33
Postat pe 16 Aprilie 2010 03:52
De la: guineverre, la data 2008-11-10 11:24:47Fetelor cea mai mare minciuna a unui rac e ca toate au orgasm cu el. Nici vorba de asa ceva! Am avut un barbat rac 20 de ani si m-a tinut numai in socuri. El avea orgasm cu mine, da' io ioc... Mincinos, puturos, fitze si razbunator. Imi aduc aminte de el ca cel mai groaznic om din viata mea ( ati auzit domnu' rac, poate fetili alea nu va spun adevarul din mila, ca nici io nu-i spun ca imi inspira mila) cere-mi spunea mie, sotia lui, ca toate femeile au avut orgasm cu el. Ei bine, io nu. Am avut, da' nu cu el... Dupa ce am cunoscut si alti barbati ( 3 la numar) mi-am dat seama ca erau multtttttttt, mult superiori indolentului rac, infatuatului pe nimic si mai ales timidului si frustratului rac. Ma simt femeie alaturi de actualul meu sot care-i barbat si nu plange pasarica ca racul. Actualul meu sot e afeactiv, generos (racul e si calic, platesti nemteste), protector si n-are nevoie de o mama ca racul. Imi pare rau ca nu am divortat mai devreme si ca am avut un asemenea specimen in viata mea care m-a tinut pe loc, m-a agresat si m-a traumatizat zicand ca familia e importanta pentru el, daarrr cum apare vreo pipitza hop si el. Evident era vina ei si nicidecum a lui, ori a sortii, a mediului, etc. Nu-si asuma responsabilitatea faptelor lui si soarta e de vina! E imoral si infidel, iar de mincinos ce sa mai vorbim ca si el crede minciunile lui. Cere, cere, dar nu da decat ce vrea el si in nici un caz ce vrei tu. Nu e genul de barbat care sa-ti indeplineasca vise, sa te simti fericita... Credeam ca-l iubesc, a fost primul barbat din viata mea, dar cred ca era doar mila...Acum imi dau seama ce inseamna sa iubesti, sa ai admiratie pentru un babrbat care are doua vorbe la un loc si nu azi e soare si doua luni viscol.
Racii sunt prea morbizi si nu se inteleg pe ei insisi, dar sa fie in stare sa faca o femeie fericita. Nu au capacitatea asta si nu te simti in siguranta langa un rac. Dupa parerea mea sunt impotentii horoscopului atat cognitiv, afectiv, in toate
privintele...


....eeee,nici chiar asa...nu toti racii sunt la fel..nu cred ca trebuie sa generalizezi si sa acuzi toti barbatii din zodia asta ,daca al tau (intamplator) a fost rac...sunt oameni si oameni...raci intre raci :) hai sa le dam o sansa...in fond ,sunt si ei niste fiinte supuse graselii si pacatului ca noi toti :).... p.s. uneori(de cele mai multe ori) trebuie sa facem asa incat sa ne implinim visele singuri..chiar nu mai depinde de nimeni..daramite de un barbat? :):)
june66558
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:17
ei nu mai spunee...chiar toatee???
uite ioooo o sa ma mai gandesc!!
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:20
eu cred ca tu esti grasa si iti place shaorma la nebunie doar cu ceapa ca altfel nu mananci :)))
ffgtftftf
Postat pe 16 Aprilie 2010 17:37
cine iooo???
maii baiethash....io cred k tu esti raposaltul "aia lui "...si ai o fixatie pt topicurile cu zodii!
k altceva nu ai ce vorbiii nu d'alta!
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 17:44
citesc aici despre barbatii raci ...si ma gandeam ca si eu am cunoscut unu ..nu pot sa zic decat cateva lucruri care nu prea mi-au placut :era ciudat rau omu,zicea ca sunt femeia visurilor lui ,da nu simteam asta frate deloc...de generos era ,ca mi-a facut o groaza de cadouri ...foarte delasator si deloc spontan ,aaaaa si uitasem ...o iubea mult pe masa
....misterios de nu intelegeam ce naiba vrea omu asta de la mine ,il intrebam una ,imi raspundea in versuri abstracte ..iar o concluzie ...nu stiu ce vor frate ..azi te iubesc ,maine te trantesc
aaa.si sora mea se indragostise se un barbat rac si au avut o relatie si de la discutie la discutie am gasit multe asemanari intre ei ....deci pe mine ma ca cam enerveaza zodiile astea
ca pana acuma nu credeam in ele ,acuma daca cunosc pe cineva si aflu ca e rac sau drac sau fecioara..parca imi vine sa o iau la fuga inainte sa mai zica saracu om ceva . .
cred ca am innebunit
flordavis
Postat pe 16 Aprilie 2010 17:50
nu tu dar daca te simti asta e ... eu am nimerit aici din intamplare si imi place sa ma distrez cu duduitele care cred in asa ceva
ffgtftftf
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:17
ce zici tu godbet ca din intamplare sa faci asa o magie si sa nu mai apari pe aici?
nu de alta da poate te vom gasi si noi interesant si cine stie ce-o sa iasa
flordavis
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:24
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:31
De la: godbet, la data 2010-04-16 17:37:47eu cred ca tu esti grasa si iti place shaorma la nebunie doar cu ceapa ca altfel nu mananci :)))

Mai, daca ti-as spune ce cred eu de cum esti tu, n-ai mai aparea pe aici.
Doara
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:50
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:53
Am si eu nevoie de un sfat, sint de un an si 4 luni cu un rac, e nascut pe 23 iunie, adica chiar la inceputul zodiei, poate stie cineva mai multe detalii despre aceasta perioada a zodiei. Am sa-l descriu pe scurt: foarte mamos, foarte incapatinat, nu recunoaste niciodata greselile lui, foarte zgircit, face cadouri cu chiu cu vai si, dupa aceea, are grija sa-ti spuna cit de mult l-a costat, ma jigneste in legatura cu fizicul meu, desi nu are de ce si, in acelasi timp, imi zice ca ma iubeste si ca fara mine nu poate trai!!E foarte prefacut si cucereste pe cine vrea, ii merge gura la greu si e ft bun la pat. De fapt, uneori am senzatia ca numai sexul merge in relatia asta. De cite ori ii zic ca nu ma face sa simt ca ma iubeste imi aduce ca argument un singur lucru "daca nu te-as iubi, pentru ce as mai sta cu tine??".
Ati mai cunoscut barbati raci nascuti pe 23 iunie? spuneti-mi si mie, va rog, ce stiti despre ei, vreau sa aflu mai multe, zice ca vrea sa ne casatorim, sa ne mutam impreuna, dar mie mi-e frica sa nu-mi distrug viata
lusel
Postat pe 16 Aprilie 2010 23:03
eu sunt balanta si urmeaza sa ma casatoresc cu un rac...ce-i drept greu de inteles ca persoana , dar il iubesc...ce ma sfatuiti?
anutza84_k
Postat pe 16 Aprilie 2010 23:04
Mai lusel, daca tot se poarta asa cu tine ce mai vrei sa stii? Asta ti-e omul. Il vrei asa sau nu. Crezi ca daca iti baga cineva o chestie in care iti explica cum sunt cei nascuti pe 23 iunie se schimba atitudinea lui fata de tine? Aveti doar 4 luni impreuna. Doar sexul nu justifica o relatie.
Doara
Postat pe 17 Aprilie 2010 08:07
da racii au o carapace a naiba de tare. cred ca este aproape imposibil sa ajungem sa-i cunoastem cu adevarat.si tot atat de aproape imposibil sa-i cucerim. dar cine reuseste se poate numii o femeie fericita(acum depinde si de caracterul OMULUI nu al racului)
anirica
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:19
hey mai citeste o data au un an sh 4 luni :)))
garbo013001
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:25
anirico

in ziua de azi daca nu ar avea o carapace de protectie,la cat sunt de sensibili ,racii ar capitula rapid
LILO
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:30
Tot aia e.
Doara
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:49
hm..
dar si balantele sunt cam cum"bate vantul"
cand sus cand jos..
fiecare ar trebui sa vada barna din ochi si nu paiul celuilalt
LILO
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:52
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-17 14:49:20Tot aia e.


adica...
roby_cado
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:55
Adica, ori un an si 4 luni ori 4 luni. Ce nu intelegi.
Doara
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:56
ee..,comment-ul tau venise dupa cel al lui lilo,de asta eram putin confuz,dar acum m-am luminat..
roby_cado
Postat pe 17 Aprilie 2010 15:02
Tu confuz?
Doara
Postat pe 17 Aprilie 2010 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Horoscopul chinezesc 63 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 13:54
Barbatul SCORPION.... 3 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 13:56
Horoscop saptamanal 2010 URANIA - Pasul Fortunei 5 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:34
de comunicare 43 De la: Micass 13 Septembrie 2009 22:22
Zodii pentru fiecare zi de nastere 44 De la: swim406 19 August 2009 16:42
Setari Cookie-uri