Barbatul rac

Deci fetelor orice ar spune lumea cum te satisface un rac la pat... nu e nimeni altul!!! mereu te invaluieshte in saruturi imbratisari ... iti arata ca te iubeste !!! dar cand vine vorba sa va intalniti a doua zi parca nici nu te mai cunoaste ? nu e adevarat ? spuneti si voi ... cand sunteti amandoi si faceti dragoste e nemaipomenit ai impresia ca e barbatul pe care il asteptai de mult.. cand nu sunteti amandoi aproape ca ju va mai cunoasteti cine e de acor cu mine sa lase comentarii :)_ va pup .. si arpopo vroiam sa mai intreb ceva .. cum sa fac ca un rac sa moara dupa mine ? si sa il si pot chinuii asa cum a facut el cu mine > va rog ajutatima ca eu il iubesc chiar daca nu ma mai arat !!!:):*:*:* va pup ...
garbo180939
Postat pe 27 Decembrie 2010 18:01
Esti sigura ca vrei un barbat rac? Si de ce sa-l chinui.... se chinuie si singur
cricat
Postat pe 4 Ianuarie 2011 21:53
nu-l lasa sa moara, ca n-o sa te lase sa traiesti! (3 ani m-a hartuit un (d)rac de-asta)
dar am invins!
ufishor
Postat pe 4 Ianuarie 2011 21:57
ufi... eu sunt de 15 ani cu unu'....... inca rezist
cricat
Postat pe 4 Ianuarie 2011 21:59
Ma inclin, cu admiratie!
eu n-am putut pansa atatea rani imaginare....
ufishor
Postat pe 4 Ianuarie 2011 22:01
mda.... si inca cate.... dar are si parti bune.... bine ascunse !!
cricat
Postat pe 4 Ianuarie 2011 22:04
Fetelor nu stiu ce sa mai zic ,racii ca si celelalte zodii au parti si bune si rele , dar mai depinde si de noi femeile cum ne purtam cu ei si modul in care le facem fata ,,figurilor,, .Eu am impreuna cu racul meu 11 ani de casnicie si iinainte de casatorie am fost vreo 3 ani prieteni si inca pot sa spun ca ne merge bine impreuna .
garbo_Nico
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:59
deci baietii in zodia rac sunt cei mai tampiti,idioti sau cum vreti voi....
alinaforfriends
Postat pe 1 Aprilie 2011 20:40
deci baietii in zodia rac sunt cei mai tampiti,idioti sau cum vreti voi....
alinaforfriends
Postat pe 1 Aprilie 2011 20:40
a zis cineva .... tampiti si idioti ???
cricat
Postat pe 1 Aprilie 2011 20:45
sunt foarte ciudati si greu de inteles.....dar iubesc mult.....eu am fost 7 luni cu un rac..era foarte gelos...dar erau multe momente super frumoase....in acele 7 luni l-am inselat de 3 ori..si m-a iertat de fiecare data,,,binenteles la insistentele mele.....dar in schimb nu a uitat niciodata,,,si-mi readucea aminte mereu.....ca sa-l cuceresti fa-l sa creada ca il iubesti enorm...vorbeste-i despre viitoarea voastra casa..fi cat mai sensibila,,,,fa-te frumoasa mereu,,si inbraca-te cat mai feminin....nu-i lasa nici o clipa impresia ca ti-ar placea sa-l vezi plangand dup tine,,ca atunci se retrage imediat...incearca sa tii o legatura cat mai stransa cu el......iar dupa o perioada asa ,,,,o sa se agatze el de tine,,,,si n-o s te lase sa pleci......bafta :*
mimymorena
Postat pe 13 Noiembrie 2011 11:24
"fa-l sa creada ca il iubesti enorm" .... facaturile au picioare scurte
cri_cat
Postat pe 13 Noiembrie 2011 11:31
daca l-ai inselat numai de trei ori, nu trebuia sa fie "foarte gelos" !
Ana32
Postat pe 13 Noiembrie 2011 11:41
"..sunt foarte ciudati si greu de inteles..."

"..in acele 7 luni l-am inselat de 3 ori.."

"..m-a iertat de fiecare data,,"


dap..,cine sa-i mai inteleaga nene..,ciudati rau..
roby_cado
Postat pe 13 Noiembrie 2011 13:58
http://youtu.be/na2mKk7-llU
nathalie
Postat pe 13 Noiembrie 2011 14:02
De la: mimymorena, la data 2011-11-13 11:24:51sunt foarte ciudati si greu de inteles.....dar iubesc mult.....eu am fost 7 luni cu un rac..era foarte gelos...dar erau multe momente super frumoase....in acele 7 luni l-am inselat de 3 ori..si m-a iertat de fiecare data,,,binenteles la insistentele mele.....dar in schimb nu a uitat niciodata,,,si-mi readucea aminte mereu.....ca sa-l cuceresti fa-l sa creada ca il iubesti enorm...vorbeste-i despre viitoarea voastra casa..fi cat mai sensibila,,,,fa-te frumoasa mereu,,si inbraca-te cat mai feminin....nu-i lasa nici o clipa impresia ca ti-ar placea sa-l vezi plangand dup tine,,ca atunci se retrage imediat...incearca sa tii o legatura cat mai stransa cu el......iar dupa o perioada asa ,,,,o sa se agatze el de tine,,,,si n-o s te lase sa pleci......bafta :*
mmmdaa...n-am specificat,,aveam doar 17 ani...nu luam respectiva relatie in serios....
mimymorena
Postat pe 19 Noiembrie 2011 16:35
De la: roby_cado, la data 2011-11-13 13:58:20"..sunt foarte ciudati si greu de inteles..."

"..in acele 7 luni l-am inselat de 3 ori.."

"..m-a iertat de fiecare data,,"


dap..,cine sa-i mai inteleaga nene..,ciudati rau..
da,,,,,ai dreptate...dar chiar dak eu am gresit...el a fost greu de inteles de la bun inceput....nu se exprima niciodata clar...si nu stiam ce vrea de fapt ............ai toate motivele sa razi....:*:*:*
mimymorena
Postat pe 19 Noiembrie 2011 16:40
"..mmmdaa...n-am specificat,,aveam doar 17 ani...nu luam respectiva relatie in serios.."

eh..,acu'.., ca ai mai crescut,si iei relatiile in serios..,de cate ori inseli in 7 luni..?


"..da,,,,,ai dreptate...dar chiar dak eu am gresit...el a fost greu de inteles de la bun inceput..."

si ca orice femeie nedumerita,a trebuit sa faci ceva, pana sa descalcesti creieru' aluia..,nu?

hai sa-ti spun un secret..
n-ai inselat pe nimeni..,te-ai inselat pe tine..,atat..


roby_cado
Postat pe 19 Noiembrie 2011 18:59
De la: cricat, la data 2011-01-04 22:04:21mda.... si inca cate.... dar are si parti bune.... bine ascunse !!


hai nu serios, mey cri...
eu sunt geaman.
ar trebui sa fiu complexat?!:P

:))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2011 21:37
De la: mimymorena, la data 2011-11-19 16:40:51
De la: roby_cado, la data 2011-11-13 13:58:20"..sunt foarte ciudati si greu de inteles..."

"..in acele 7 luni l-am inselat de 3 ori.."

"..m-a iertat de fiecare data,,"


dap..,cine sa-i mai inteleaga nene..,ciudati rau..
da,,,,,ai dreptate...dar chiar dak eu am gresit...el a fost greu de inteles de la bun inceput....nu se exprima niciodata clar...si nu stiam ce vrea de fapt ............ai toate motivele sa razi....:*:*:*


mamica, nu te supara...
o fi el cum o fi, bun-rau, sau cum mai zici.

da'tu esti nitzel cam baga_boanta...:))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2011 21:39
De la: eu_geminy, la data 2011-11-19 21:39:11
De la: mimymorena, la data 2011-11-19 16:40:51
De la: roby_cado, la data 2011-11-13 13:58:20"..sunt foarte ciudati si greu de inteles..."

"..in acele 7 luni l-am inselat de 3 ori.."

"..m-a iertat de fiecare data,,"


dap..,cine sa-i mai inteleaga nene..,ciudati rau..
da,,,,,ai dreptate...dar chiar dak eu am gresit...el a fost greu de inteles de la bun inceput....nu se exprima niciodata clar...si nu stiam ce vrea de fapt ............ai toate motivele sa razi....:*:*:*


mamica, nu te supara...
o fi el cum o fi, bun-rau, sau cum mai zici.

da'tu esti nitzel cam baga_boanta...:))))
fiti seriosi acum....ce va luati de mine.......asta a fost acum 4 ani.....deci eu mi-am spus doar parerea la acest subiect........va poop......suntetzi glumetzi orcum....:*
mimymorena
Postat pe 24 Noiembrie 2011 04:06
De la: roby_cado, la data 2011-11-19 18:59:12"..mmmdaa...n-am specificat,,aveam doar 17 ani...nu luam respectiva relatie in serios.."

eh..,acu'.., ca ai mai crescut,si iei relatiile in serios..,de cate ori inseli in 7 luni..?


"..da,,,,,ai dreptate...dar chiar dak eu am gresit...el a fost greu de inteles de la bun inceput..."

si ca orice femeie nedumerita,a trebuit sa faci ceva, pana sa descalcesti creieru' aluia..,nu?

hai sa-ti spun un secret..
n-ai inselat pe nimeni..,te-ai inselat pe tine..,atat..


acuma nu insel deloc cand iubesc dak totusi esti curios.....si merci frumos orcum....esti tare dragutz.....:P
mimymorena
Postat pe 24 Noiembrie 2011 04:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodia SCORPION 890 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:23
zodia varsator 2 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:00
Caut astrolog bun in Bucuresti 46 De la: garbo_493614 18 Octombrie 2018 10:33
Barbatul Rac 457 De la: babyramonik 26 Februarie 2018 13:39
Zodia LEU 221 De la: elenakarla 12 Aprilie 2010 01:15
Setari Cookie-uri