Barbatul TAUR

Cred ca ai dreptate, insa eu abia am cunoscut unul acum 4 zile, si deja m/am culcat cu el.... exista intre noi o atractie nebuna, insa nu sunt indragostita ... am senzatia ca pur si simplu ne dam unul altuia ce nu avem in relatiille actuale
acum daca o sa se dovedeasca ca e egoist si timpit, nu o sa am regrete, pt ca nu pun sentimente in relatia asta deloc
pur si simplu traiesc momentul sexualmente si atit...
oare sunt eu defecta ....oricum, multumesc pt sfaturi....Laura, esti super tare, fetita.... si imi pare bine ca am intrat sa citesc comentariile voastre....or sa ma ajute sa iau decizii....
OCTAVIA77
Postat pe 13 Iulie 2009 05:40
ORICUM, vreau sa va marturisesc ceva tuturor ce ati scris aici... sunteti niste persoane minunate si sincer imi pare rau de experientele fiecaruia, personale.... insa daca va detasati un pic de subiect si il cititi ca si lectura, va marturisesc ca in toate cele 27 de pagini, exista un umor incredibil.... AM RIS CU LACRIMI si eu si alti prieteni care au intrat la recomandarea mea aici.... e super frumos sa vezi oameni care aduc argumente si contraargumente... daca ar fi fost un meeting de management , va spun.... era pura distractie....in sensul bun....
M/am binedispus pentru toata seara si va multumesc.... va pup si va doresc tuturor sa va mearga bine in viata si sa fiti fericiti....
In fond fiecare avem jumatatea noastra indiferent de zodie si fiecare cautam fericirea

sa fiti iubiti, copii
OCTAVIA77
Postat pe 13 Iulie 2009 06:00
cam aspru raspuns!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vgogosanu
Postat pe 13 Iulie 2009 06:22
De la: pik_nik, la data 2009-07-11 16:41:59tre sa fie taur nascut in sagetator, ca altfel nu se explica

gongonica
Postat pe 13 Iulie 2009 10:39
De la: laura31c, la data 2009-07-12 16:44:51Cred ca te cam inseli putin draga eterna_iubire. Faptul ca unele femei considera ca trebuie sa mearga mai departe fara taurii lor nu inseamna ca sunt slabe . Nu inseamna ca le-au ingenunchiat sau ca ele nu usnt destul de inteligente pentru iei. Daca te refereai doar la persoana ta este ok, dar pentru altele nu vorbii in locul lor si in necunostinta de cauza. Nu prea este oarecum normal. Nu inseamna ca femeia care vrea mai bun e proasta iar cea care sta cu un taur e desteapta. Nu te-ai gandit niciodata ca poate fi si invers? Poate tocmai cele care ii lasa sunt femei inteligente si puternice iar celelalte sunt slabe .............
Cu tot respectul dar trebuia sa comentez. Pe curand.

fetelor eu am o relatie cu un TAUR de 15 ani de zile si e ok.....nu m-a ingenunchiat si nici nu am cazut pe locul 2 .......totul e cum ti-l obisnuiesti de la inceput si depinde totusi si ce decada e .......cum a copilarit si cei 7 ani de-acasa......in schimb sunt baieti buni .........si daca mai si tin la tine iti aduc si luna de pe cer.......
Deci, dupa cate am citit eu pe aici treb sa fiu o fericite ca am rezistat atat cu un TAUR..!!!!!!
gongonica
Postat pe 13 Iulie 2009 10:58
ORICUM, vreau sa va marturisesc ceva tuturor ce ati scris aici... sunteti niste persoane minunate si sincer imi pare rau de experientele fiecaruia, personale.... insa daca va detasati un pic de subiect si il cititi ca si lectura, va marturisesc ca in toate cele 27 de pagini, exista un umor incredibil.... AM RIS CU LACRIMI si eu si alti prieteni care au intrat la recomandarea mea aici.... e super frumos sa vezi oameni care aduc argumente si contraargumente... daca ar fi fost un meeting de management , va spun.... era pura distractie....in sensul bun....
M/am binedispus pentru toata seara si va multumesc.... va pup si va doresc tuturor sa va mearga bine in viata si sa fiti fericiti....
In fond fiecare avem jumatatea noastra indiferent de zodie si fiecare cautam fericirea

sa fiti iubiti, copii

Normal !!!! In lumea asta poti sa-ti bati joc de orice !!!! De ce ar fi facut exceptie acest forum ?! Chiar imi creste inima ca ti-am distrat prietenii si pe tine deasemenea.
SelenaM
Postat pe 13 Iulie 2009 12:24
e adevarat de felul lor sint strinsi la punga doar daca au interes devin darnici mincinosi prefacuti nu au respect pt nimeni si nimic pot fi bun amanti dar lipsiti de imaginatie te saturi repede de ei viata nu e doar asa cum vor ei
pica33
Postat pe 13 Iulie 2009 13:14
fetelor ca sa aveti o relatie cu un barbat taur treb sa fiti tandre cu ei, sa le faci masaj cand este obosit,sa fii de acord cu el cand vrea sa faca dragoste, sa-ti dai cu un parfum fin, sa ai o tinuta senzuala, cu trup frumos, si SEX cat cuprinde ...............taurii fac sex mai tot timpul si se implica si fff mult.......de aici si ideea ca sunt cei mai buni amanti......
gongonica
Postat pe 13 Iulie 2009 15:52
FOARTEEEE BINEEEE SI LA CATI MAI MULTI ANI IMPREUNA SI DE AUCM INCOLO
De la: gongonica, la data 2009-07-13 10:58:09
fetelor eu am o relatie cu un TAUR de 15 ani de zile si e ok.....nu m-a ingenunchiat si nici nu am cazut pe locul 2 .......totul e cum ti-l obisnuiesti de la inceput si depinde totusi si ce decada e .......cum a copilarit si cei 7 ani de-acasa......in schimb sunt baieti buni .........si daca mai si tin la tine iti aduc si luna de pe cer.......
Deci, dupa cate am citit eu pe aici treb sa fiu o fericite ca am rezistat atat cu un TAUR..!!!!!!


EU AM TOT RELATIE CU TAUR SI TOT ASA NU M=A INGENUCHIAT DE LOC , BA SUNTEM BINE MERSI

ai spus foarte bine , conteaza mult cum va formati ca cuplu de la inceput , tre sa stii sa fii subtila si tot o data diplomata
cinezee
Postat pe 13 Iulie 2009 15:59
te aprob cu ideea de a fi stransi la punga , dar NU SUNT DE ACORD CA MINT SI SUNT PREFACUTI
De la: pica33, la data 2009-07-13 13:14:42e adevarat de felul lor sint strinsi la punga doar daca au interes devin darnici mincinosi prefacuti nu au respect pt nimeni si nimic pot fi bun amanti dar lipsiti de imaginatie te saturi repede de ei viata nu e doar asa cum vor ei


AM AVUT 3 CUNOSCUTI TAURI SI UNUL DIN EI ESTE ACUM SOTUL MEU , oameni foarte cerebrali si familisti cu simtu banului cheltuit cu cap
cinezee
Postat pe 13 Iulie 2009 16:01
va rog sa mi spuneti numai lucruri bune pt ca nu demult sunt cu un taur si vreau sa stiu "cu ce se mananca" cea mai imp intreb: cum imi dau seama daca ma iubeste ?
l_erika
Postat pe 13 Iulie 2009 16:04
Da am terminat balciul cu taurul si ma bucur . Am cunoscut un barbat care stie sa aprecieze o femeie adevarata langa el. Si va anunt cu bucurie ca la anul fac si nunta. Stiu ca va bucurati pentru mine si va multumesc anticipat . Sunt dovada ca un taur nu te poate darama si ca sunt barbati mult mai buni decat iei. Asta este cea mai mare lovitura pentru iei ca noi sa ne gasim barbati mai buni decat iei care se cred cei mai cei si nu suporta gandul ca cineva e mai bun. Va pup . Garbo007136 ma bucur ca te ai destins printre noi , oricum trebuie sa privim lucrurile si cu umor pentru ca altfel o luam pe camp de atata seriozitate. Tauri ,netauri e bine sa avem curajul sa fim fericite si sa lasam in urma tot ce nu e pentru noi chiar daca doare . Cu timpul trece si descoperim ca si maine e ozi si intotdeauna e mult mai buna.
Laura76
Postat pe 14 Iulie 2009 22:54
Laurica...rectific....de la "ORICUM" pana la "sa fiti iubiti" am copiat textul scris de "OCTAVIA77" de mai sus, numai ca nu l-am facut albastru sa se vada ce este replica altcuiva.
Nu m-am destins deloc, crede-ma, chiar dimpotriva - asta vis-a vis -vis de cele scrise de noi aici. Stiu ca fiecare are dreptul la opinia lui, dar ceea ce a scris "OCTAVIA77" a fost ca o bataie de joc la suferintele tuturor fetelor care au postat aici.
SelenaM
Postat pe 15 Iulie 2009 12:56
Nu o lua in trageic. Eu cred ca nu a vrut sa jigneasca pe cineva dar in caz ca asta i a fost intentia isi va face singura mea culpa. Va pup si nu uitati! SI MAINE E O ZI !!!!
Laura76
Postat pe 16 Iulie 2009 10:09
Laura , ma bucur pentru tine.Sa fie intr-un ceas bun .Sa fii fericita.Sunt convinsa ca asa va fi.Pupici.
alecss
Postat pe 16 Iulie 2009 17:04
Multumesc pentru urare. Oricum el a aparut din nou dupa 2 saptamani . I s-o fi facut dor " " dar e prea tarziu.
Laura76
Postat pe 17 Iulie 2009 11:44
Am noutati. M-am intalnit cu taurul aseara si hm mi-a spus ca ma doreste si ca printre altele ma joc cu mintea lui .Ha, tupeu sa spuna tocmai el asta dar poate ca acum are dreptate. Cand nu-ti mai pasa atunci te vor mai mult. Inca nu i-am spus de nunta dar ii voi trimite invitatia lui primul E timpul sa vada si el cat de rau a facut si cat de mult va pierde. M-am convins intradevar ca am putere asupra lui si ca tot ce va fi dupa mine in viata lui vor fi soar surogaturi si inlocuitoare. Atat si nimic mai mult. Si oricum cea care i va sta alaturi ( in caz ca va avea norocul sa-l mai accepte vre-o una ) va fi slaba si supusa. Eu nu am nevoie de asa ceva si nici nu sunt genul. Las capul doar cand si cat e nevoie. Toate imi merg mai bine decat ma asteptam . Iar ziua de ieri a fost super, l-am vazut cum trecea prin toate starile , de la durere la dorinta , etc. Va pup si sa fiti fericite.
Laura76
Postat pe 21 Iulie 2009 13:42
Eu cred ca te imbeti cu apa rece, Laura, cred ca tot pe el il iubesti, faptul ca te bucura ca te cauta, pentru tine este ca o confirmare a faptului ca inca mai tine la tine, ceea ce-ti doresti tu, acolo ascuns bine in sufletul tau. Gandeste-te de doua ori inainte de a face pasul cu nunta (nu neaparat ca sa te impaci cu fostul taur) doar fii prudenta, este un pas mare in viata ta. Am o ruda care a avut - ca si noi - povestea si iubirea vietii ei - a durat multi ani, s-au certat - si respectiva s-a casatorit repede de tot cu altcineva. In timp si-a dat seama ca a facut din ambitie ce a facut, a ramas casatorita cu acel tip, dar viata ei a fost....varza. Ai mare grija. Daca l-ai scos cu totul din inima ta, e bine, daca ai gasit pe cineva sa-l eclipseze - e bine, daca TU il iubesti adevarat si sincer pe acest domn...e bine! Dar...te rog, coboara adanc, adanc de tot in strafundurile fiintei tale....si fa lucurile in asa fel incat sa nu-ti fie impotriva. Te pup mult de tot.
SelenaM
Postat pe 21 Iulie 2009 15:29
E interesant ce -mi spui dar ............Nu-l mai iubesc , tot ce a ramas este dezamagirea ca isi va da seama prea tarziu ca nu se va mai putea fece nimic. E orb si nu vede sau nu are capacitatea sa vada . Nu stiu ce sa mai cred si prefer sa nu ma mai gandesc . Ne tatonam dar ..........el e taur. Cel mai bine pentru mine este sa merg mai departe si sa nu ma mai uit in urma .As fi nefericita langa el, cu timpul voi invata din nou sa iubesc , am langa mine un om bun care imi arata ca barbatii pot fi si altfel decat egoisti si ciudati. Iti multumesc pentru grija si sfaturi dar daca aleg sa raman cu taurul voi ramane singura toata viata. Viata merge inainte cu bune si cu rele. Nu mi ramane decat sa uit si sa ma gandesc la mine chiar daca poate ai dreptate ca undeva in adanc imi va fi mila de el ca nu a avut ochi sa vada si minte sa gandeasca . Pacat dar ..........asta e . Fiecare va primii ceea ce va merita . Am facut tot ce mi a stat in putere sa l fac sa inteleaga dar se pare ca o va face doar in ziua cand va primii invitatia la nunta. Deabea dupa ce ma va pierde definitiv isi va da seama ca ma vrea doar pe mine , deocamdata mandria nu-l lasa . Chiar daca stiu ca ma mai iubeste e prea orgolios , si de multe ori din aces motiv se desparte lumea. Te pup.
Laura76
Postat pe 22 Iulie 2009 22:15
Da, asa este ! Ai foarte mare dreptate ! Sunt alaturi de tine cu tot sufletul. Sa ai langa tine o dragoste atat de mare incat sa te cufunzi cu totul in lumina ei, si apoi sa simti ca poti iubi din nou. Sa fii respectata asa cum meriti! Sa fii rasfatata asa cum meriti! Sa fii centrul pamantului pentru omul de langa tine...iata adevarata fericire pe care ti-o doresc cu multa caldura ! Te pup si eu.
SelenaM
Postat pe 23 Iulie 2009 08:40
Am un prieten ..da este in zodia TAUR...este calm,ii place sa asculte,sa de-a sfaturi,ii plac vacantele sofisticate,au intotdeauna bai,mananca ffff des la restaurant...ii place sa calatoreasca sa iasa cu prietenii la sfarsit de saptamana...uneori este egoist..se gandeste mai mult la el....iubeste copii...este familist...dar....nu poate fii numit sotul fidel...de cate ori are ocazia isi inseala sotia....mai multe...nu cred ca am spus destul pa
garbo017339
Postat pe 23 Iulie 2009 23:37
zici ca au intotdeauna bani?
gata, taur ma fac!
pik_nik
Postat pe 23 Iulie 2009 23:39
De la: garbo017339, la data 2009-07-23 23:37:48Am un prieten ..da este in zodia TAUR...este calm,ii place sa asculte,sa de-a sfaturi,ii plac vacantele sofisticate,au intotdeauna bai,mananca ffff des la restaurant...ii place sa calatoreasca sa iasa cu prietenii la sfarsit de saptamana...uneori este egoist..se gandeste mai mult la el....iubeste copii...este familist...dar....nu poate fii numit sotul fidel...de cate ori are ocazia isi inseala sotia....mai multe...nu cred ca am spus destul pa


"de cate ori are ocazia isi inseala sotia....mai multe...nu cred ca am spus "
Ai spus tot.
AMELYY
Postat pe 23 Iulie 2009 23:43
Sunt niste LASI , Altceva nu mai am ce spune. Am gasit barbatul care sunt centrul lumii lui. Garbo multumesc pentru tot. Curand imi voi cumpara rochia de mireasa dar ma astepta o surpriza, inelul .......... Ziua e deja aleasa, acea zi taurul nu o va uita niciodata pentru ca va coincide cu ziua lui de nastere . hm .........Va trebui sa traiasca cu asta toata viata . Eu sunt fericita . Stiu ca l doare dar fiecare isi merita soarta . El alege pentru toti si pe greselile lui altul a intrat in viata mea . Sunt fecioara si ma va avea doar cel care ma va merita cu adevarat. Se pare ca cel cu care ma marit e jumatatea mea. Sunt o norocoasa si va doresc la toate cele care a ti duferit si veti suferii dupa un TAUR sa aveti norocul de a intalnii un barbat care sa va merite. Celor care sunt multumite acum de taurii lor le dau un sfat , nu va culcati pe o ureche. Fiti cu un pas inaintea lor . Iei nu sunt ceea ce par a fi la prima vedere. Chiar daca vi se par buni, tandrii etc e doar o masca nu va lasati inselate de asta. Nu as vrea sa va vad pe aici plangandu va amarul si dandu ne dreptate noua celor multe pe care unele dintre voi le ati luat suferinta in ras. Eu am cam terminat cu subiectul "Barbatul taur " dar voi mai vizita acest forum . Va doresc fericire cu sau fara tauri. Capul sus si nu va lasati calcate in picioare oricat de mult iubiti. Va pup.
Laura76
Postat pe 24 Iulie 2009 01:06
Bravo Laura !!!
Esti in asentimentul meu cu tot. Mai ales cu cei care "s-au distrat" pe seama atator suflete chinuite, care au gasit - poate - putina alinare, pe acest forum. Acelor persoane le-asi recomanda prudenta in a rade si a te distra pe carca celor care au fost trasniti de soarta....Nu se stie niciodata cum se invarte roata si ce te asteapta in viata !!! Le mai recomand sa-si spuna "Doamne fereste" si sa-si faca o cruce mare inainte de a rade de necazul oamenilor.
SelenaM
Postat pe 24 Iulie 2009 14:40
Eu sunt o scorpioanca aflata intr-o relatie cu un taur de 15 ani. De 7 ani suntem si casatoriti si avem o fetitza de 3 ani si mai asteptam una. Poate ca toate defectele enumerate de voi se regasesc in tr-o proportie mai mare sau mai mica in toti Taurii, insa ceea ce pot spune eu, si nu sunt o femeie usor de multumit..., este ca eu sunt la fel de indragostita de sotul meu ca in prima zi. Dincolo de faptul ca ma enerveaza intr-adevar ca sta prea mult in baie, ca este prea pedant, mai pedant decat mine chiar , ca este perfectionist pana la limita insuportabilului, ca este prea organizat cu banii, mult prea organizat pentru gustul meu, ca este ipohondru - este foarte fidel, ceea ce pentru mine este extrem de important, ii plac confortul, lucrurile si momentele de bun gust si face eforturi pentru a le obtine, este un tata foarte bun, isi respecta foarte mult familia, si aici ma refer in primul rand la sotie si copii, ne confera siguranta, liniste si confort psihic, este un om pe care ne putem baza in orice situatie, este un prieten foarte bun si, de asemenea, un bun profesionist. Sper sa ramana asa.
garbo024776
Postat pe 24 Iulie 2009 14:43
da bre, dar tu esti scorpioanca, adica o zodie la fel de tare..
kyra
Postat pe 24 Iulie 2009 14:47
good point, spune scorpia cu modestia care o caracterizeaza
garbo024776
Postat pe 24 Iulie 2009 15:21
76, modestia are si ea limitele ei, daca exagerezi cu ea, devine prostie, e bine sa stii cate parale faci..
kyra
Postat pe 24 Iulie 2009 15:23
Thor
Postat pe 24 Iulie 2009 15:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
balanta 22 De la: garbo033673 8 August 2012 01:03
zodia balanta 8 De la: nazirra 14 Decembrie 2009 16:38
eu capricorn si el leu 16 De la: garbo259123 10 Septembrie 2013 22:10
FEMEIA SAGETATOR 5 De la: Thor_again 29 Mai 2011 19:32
dar femeie pesti -barbat scorpion? 1 De la: raza_calda 17 Iulie 2009 13:35
Setari Cookie-uri