Femeia Fecioara

Ce parere aevti??
Laura76
Postat pe 21 Iulie 2008 10:20
Gasiti o definire a femeii native in fecioara, pentru ca , din ce am citit pana acum , sunt partial atipica, desi sunt nascuta in primul decan al zodiei si ar trebui sa am caracteristicile clare ...Multumesc !
maria_zada
Postat pe 29 Iulie 2008 21:30
Gasiti o definire a femeii native in fecioara, pentru ca , din ce am citit pana acum , sunt partial atipica, desi sunt nascuta in primul decan al zodiei si ar trebui sa am caracteristicile clare ...Multumesc !
maria_zada
Postat pe 29 Iulie 2008 21:30
grasa la sigur
sophia
Postat pe 17 August 2008 23:19
PROTESTEZ !!!!!!!!!! UNDE SUNT CELELALTE COMENTARII ?????????? si pentru ca am primit o invitatie, raspund : Ai vrea tu , la 48 de ani sa arati ca mine !!!!!!!!!!!!!Te tine , concuram ??????????
maria_zada
Postat pe 19 August 2008 11:28
sigur ne confunzi..RAR ai sa gasesti o FECIOARA grasa...sunt cele mai suple exemplare ale zodiacului!!
luci_ana
Postat pe 25 August 2008 12:54
FECIOARA ATIPICA :) STIE SA IUBEASCA CUM PUTINI O FAC!
FECIOARELE SUNT GREU DE UITAT.
PESTE ANI FECIOARA ESTE CEA CARE ALEGE BARBATUL GANDINDU-SE DACA EL VA FI UN SOT BUN PENTRU EA SI UN TATA EXEMPLAR PENTRU COPII. NU SE MARITA DOAR DE DRAGUL ARTEI.

EXTREM DE RAR INTALNESTI O FEMEIE FECIOARA CARE SA FIE GRASA SI ASTA POATE DACA ESTE BOLNAVA SUA A NASCUT 5 COPII.

STIE SA SE FACA PLACUTA SI SA SE INGRIJEASCACHIAR DACA ARE 80 ANI

ADORA SURPRIZELE FRUMOASE, II PLACE SA FIE IN CENTRUL ATENTIEI - STIE FOARTE BINE CAND SA SE RETRAGA DACA CONSIDERA CA ESTE NEVOIE..
(POATE FI TIMIDA PANA PE LA 20 ANI)
FECIOARELE ATIPICE AR PUTEA VORBII ZILE SI NOPTI IN SIR DACA AU CU CINE!
ADORA SA IASA TOTUL ASA CUM DORESC ELE.
DACA O FECIOARA RECUNOASTE CA ALTCINEVA SI NU EA ARE DREPTATE ATUNCI SA FI SIGUR/A CA ASA ESTE! ( CAM GREU RECUNOASTE DACA NU O CER IMPREJURARILE ) :))))
FECIOARA STIE CE VREA SI REUSESTE MAI DEVREME SAU MAI TARZIU SA ISI OFERE TOT CE ISI DORESTE!
FECIOARA STIE CE COMPROMISURI TREBUIE SA FACA DACA ESTE IN AVANTAJUL EI.
NU SUPARA O FECIOARA CACI DACA O FACI ITI RISTI SINGUR PIELEA!
FECIOARA IARTA DAR NU UITA!
ESTE GELOASA.
CHIAR DE ALTII SPUN CA SUNT FIRAVE SUNT PUTERNICE ATAT FIZIC,PSIHIC CAT SI SUFLETESTE!

CE PARERE AVETI?


ALINA_M
Postat pe 26 August 2008 05:34
Foarte adevarat ! Sunt o fecioara atipica ! Si chiar imi e bine asa !
Schatz
Postat pe 26 August 2008 09:40
de ce atipica?
ce scrii tu acolo este tipic pt fecioara... zise una dintr-e ele :))
carinadelia
Postat pe 26 August 2008 10:56
super raspuns

Postat pe 3 Septembrie 2008 12:03
ai foarte mare dreptate

Postat pe 3 Septembrie 2008 12:05
Hai sa va spun si eu sunt tot in zodia fecioarei..iar prieteni imi spun ca sunt prea slaba.. cu toate ca mananc normal..si n-am tinut in viata mea cura de slabire..din puntul asta sunt o fericita..
trandafir70
Postat pe 8 Septembrie 2008 14:27
Alina M parca m-ai descris perfect. In general asa sunt fecioarele..... o mica adaugare: doar cand informatia a fost verificata de n ori recunosc ca au gresit si cu greu isi cer scuze.
talida22
Postat pe 15 Septembrie 2008 14:51
In cea mai mare parte ai descris EXCELENT zodia fecioarelor doar ca ar mai suporta cateva adaugiri:
- sunt greu de multumit dupa o anumita varsta si in consecinta
foarte pretentioase cand e vorba sa-si aleaga un partener,
riscand astfel sa ramana cam singurele;

- sunt cumplit de constiincioase si uneori uita de ele cand e
vorba de munca...asta nu e deloc de bine

luci_ana
Postat pe 15 Septembrie 2008 15:52
Vreau sa subliniez ca perseverenta si dorinta de a face totul perfect pot deveni defecte, daca fecioara nu recunoaste ca nu toti pot tine pasul cu ea si multi se multumesc cu mediocritatea momentului, ignorand sublimul la care ar ajunga facand si urmatorul pas. Suficienta nu e acceptata de fecioare, dar toleranta de care dau dovada fata de cei limitati dovedeste altruism, desi , de obicei ajuta pe cei ce considera ca merita efortul pe care il fac. Aplauzele sunt pentru ce ati scris pana acum, iar berea e in sanatatea celor care sunt fecioare !
maria_zada
Postat pe 15 Septembrie 2008 23:42
Daca vrei sa stii mai multe apeleaza la un astrolog sau la mine, fac curs acuma si il termin. Fiecare persoana are ceva numai a lui desi aparent sunt multe lucruri care seamana dar e mult mai complicat de explicat aici.
ana_maria_melinda
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:20
Buna fetelor,
Si eu sunt tot in zodia fecioara ,ce sa spun aveti dreptate cand spune-ti ca fecioarele sunt geloase ,iubesc atunci cand sunt iubite ,sunt harnice si pline de viata .
Iar la capitolul cu slabe... , nu stiu daca sunt toate ,eu una nu ma consider slaba am 1.70 si 75 kg ..ce ziceti???
papusika_72
Postat pe 1 Octombrie 2008 09:10
De la: ALINA_M, la data 2008-08-26 05:34:55FECIOARA ATIPICA :) STIE SA IUBEASCA CUM PUTINI O FAC!
FECIOARELE SUNT GREU DE UITAT.
PESTE ANI FECIOARA ESTE CEA CARE ALEGE BARBATUL GANDINDU-SE DACA EL VA FI UN SOT BUN PENTRU EA SI UN TATA EXEMPLAR PENTRU COPII. NU SE MARITA DOAR DE DRAGUL ARTEI.

EXTREM DE RAR INTALNESTI O FEMEIE FECIOARA CARE SA FIE GRASA SI ASTA POATE DACA ESTE BOLNAVA SUA A NASCUT 5 COPII.

STIE SA SE FACA PLACUTA SI SA SE INGRIJEASCACHIAR DACA ARE 80 ANI

ADORA SURPRIZELE FRUMOASE, II PLACE SA FIE IN CENTRUL ATENTIEI - STIE FOARTE BINE CAND SA SE RETRAGA DACA CONSIDERA CA ESTE NEVOIE..
(POATE FI TIMIDA PANA PE LA 20 ANI)
FECIOARELE ATIPICE AR PUTEA VORBII ZILE SI NOPTI IN SIR DACA AU CU CINE!
ADORA SA IASA TOTUL ASA CUM DORESC ELE.
DACA O FECIOARA RECUNOASTE CA ALTCINEVA SI NU EA ARE DREPTATE ATUNCI SA FI SIGUR/A CA ASA ESTE! ( CAM GREU RECUNOASTE DACA NU O CER IMPREJURARILE ) :))))
FECIOARA STIE CE VREA SI REUSESTE MAI DEVREME SAU MAI TARZIU SA ISI OFERE TOT CE ISI DORESTE!
FECIOARA STIE CE COMPROMISURI TREBUIE SA FACA DACA ESTE IN AVANTAJUL EI.
NU SUPARA O FECIOARA CACI DACA O FACI ITI RISTI SINGUR PIELEA!
FECIOARA IARTA DAR NU UITA!
ESTE GELOASA.
CHIAR DE ALTII SPUN CA SUNT FIRAVE SUNT PUTERNICE ATAT FIZIC,PSIHIC CAT SI SUFLETESTE!

CE PARERE AVETI?





da, ma recunosc, mai putin partea cu vorbitul zile in sir.Ragusesc prea repede.si am fost intr-adevar foarte timida pana la 20 de ani.

Postat pe 7 Octombrie 2008 21:58
Stiti ce face o fecioara la ora asta ? Spala haine , dupa care va scrie ceva si , daca mai are chef sau putere sa reziste , va si manca ceva , asa rapid, inainte de culcare ( ca sa nu-si auda stomacul clipocind noaptea ). Voi ce mai faceti ?
maria_zada
Postat pe 8 Octombrie 2008 22:16
raspuns pentru getailinca......ai dreptate..esti un piculet cam..grasuta..deci..ia masuri soro !!!..sa raportezi cum ai reusit ..poopici..de succes..
coca_mm
Postat pe 13 Octombrie 2008 09:40
Buna Coca mm
Da ,ai dreptate trebuie sa i-au masuri urgente mersi pup
papusika_72
Postat pe 13 Octombrie 2008 10:35
Mai fecioarelor dar in pat cum va descurcati?..nu-i asa ca sunteti bestiale si greu de uitat ???????????
Va pup pe toate si sunt mandra de voi!
luci_ana
Postat pe 13 Octombrie 2008 20:12
In pat? Recunosc ca am momente in care uit sa savurez ce simt , facandu-l pe el sa simta ca e la capat si ador sa il simt cum trepideaza, cum freamata si il storc de tot ce poate da Stiu ce ii place si ii administrez doze mici sau valuri , dupa cum ma ia si pe mine valul
maria_zada
Postat pe 13 Octombrie 2008 23:35
Fericit acela care o iubeste si este iubit de ea! Nimic, calendar ori ceas, nu o impiedica sa faca dragoste. Sexul este pentru ea totdeauna ceva nou, sau cel putin, totdeauna innoit.
Face alegeri pe moment, dar se poate avea intredere in intuitia ei. O atrag barbatii stilati, cu bun gust, carieristi, sarmanti.


Nu o inhiba nimic. Cu minimum de intimidate, consimte sa se daruiasca in situatii in care cea mai mare parte dintre femei ar fi siderate. Raspunde la nebuniile cele mai complicate ale patului. Poate epuiza Kama Sutra de la un capat la altulFericit acela care o iubeste si este iubit de ea! Nimic, calendar ori ceas, nu o impiedica sa faca dragoste. Sexul este pentru ea totdeauna ceva nou, sau cel putin, totdeauna innoit.
Face alegeri pe moment, dar se poate avea intredere in intuitia ei. O atrag barbatii stilati, cu bun gust, carieristi, sarmanti.


Nu o inhiba nimic. Cu minimum de intimidate, consimte sa se daruiasca in situatii in care cea mai mare parte dintre femei ar fi siderate. Raspunde la nebuniile cele mai complicate ale patului. Poate epuiza Kama Sutra de la un capat la altul, fara respiratie, dupa care va cere linistita volumul II. Are totusi meritul de a nu fi gasita in pat decat cu acela pe care il iubeste.
, fara respiratie, dupa care va cere linistita volumul II. Are totusi meritul de a nu fi gasita in pat decat cu acela pe care il iubeste.
luci_ana
Postat pe 14 Octombrie 2008 10:10
Ai dreptate intru totul.Eu sunt tot fecioara si ma regasesc 100%.O zi buna iti doresc.
Felicia
Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:17
Ai perfecta dreptate !!! Pe ce data esti nascuta? Eu pe 26
magynoaghiu
Postat pe 19 Noiembrie 2008 17:23
Salut fecioarelor..., fiti p pace...nu am intrat sa fak baza sau numai k sa ma aflu in treaba
Sunt unul de al vostru. ..si ma bucura faptul k va apreciati atat d mult intre voi , fetele...
Sa fiti iubite si sa frangeti cat mai multe inimioare
Va poop dulce...
DaMarkus09
Postat pe 3 Decembrie 2008 01:44
Salut fecioarelor..., fiti p pace...nu am intrat sa fak baza sau numai k sa ma aflu in treaba
Sunt unul de al vostru. ..si ma bucura faptul k va apreciati atat d mult intre voi , fetele...
Sa fiti iubite si sa frangeti cat mai multe inimioare
Va poop dulce...
DaMarkus09
Postat pe 3 Decembrie 2008 01:44
Salut fecioarelor..., fiti p pace...nu am intrat sa fak baza sau numai k sa ma aflu in treaba
Sunt unul de al vostru. ..si ma bucura faptul k va apreciati atat d mult intre voi , fetele...
Sa fiti iubite si sa frangeti cat mai multe inimioare
Va poop dulce...
DaMarkus09
Postat pe 3 Decembrie 2008 01:44
Asa eeeeeee!!!! Ma regasesc 100% din toate punctele de vedere ;))
printesa81
Postat pe 22 Decembrie 2008 21:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 3 De la: nikoleta38 20 Mai 2013 19:46
Cartomantie 1 De la: garbo098241 7 Februarie 2010 22:16
descpre barbatul gemeni 3 De la: jeanette40 23 August 2011 12:26
barbatul sagetator 32 De la: ancutsam 28 Iulie 2016 11:43
Un alt fel de zodiac-ZODIA SAGETATOR 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:30
Setari Cookie-uri