Virginitatea până la căsătorie? Ce părere aveţi?

De la: vivacedonna, la data 2013-09-16 20:57:53daca-si spune parerea nu inseamna ca il si omorim daca nu suntem de acord cu el
l-am invitat sa-si spuna punctul de vedere.
dar m-am obisnuit cu barbatii lasi.
si in general barbatii sunt mai lasi decit femeile.
poate de asta suntem noi puse totdeauna la zid si ei niciodata.


ce mare scofala sa pui un las la zid, sa-l vezi cum se scurge?
femeile arata mult mai bine pe fundalul unui zid, si nu numai!
charmelen
Postat pe 16 Septembrie 2013 22:13
Eu prefer un zid alb , ca sunt bronzata....
Rotty
Postat pe 16 Septembrie 2013 22:18

Pai o stiut MM cum ii cu Ana!
Fss_ssu
Postat pe 16 Septembrie 2013 22:31
No , ca m-ai bagat intr-o nebuloasa .....Iooooiii....ca io-s acum chear ardeleanca ....M-aM lamurit.... ....
Oare si Ana era bronzata ?
Rotty
Postat pe 16 Septembrie 2013 22:46
Buna seara,
ati spus citez "daca si noi am gandi asa"...........tocmai aici e problema majoritatea barbatilor gandesc asa, adica isi doresc sex inainte de casatorie........sau poate e doar ghinionul meu de a fi intalnit doar genul asta???????
O seara buna.
Ioana_camelia_Olteanu_1
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:02
"..sau poate e doar ghinionul meu de a fi intalnit doar genul asta???????"

Nu. Asa sunt majoritatea dintre ei.....Vor sa ..."iubeasca" tot ce apuca , dar vor ca nevasta sa fie cat mai ....."neatinsa" ....Ha , ha , ha. (pentru masculi).....Saracii de ei , nu stiu ca treaba asta functioneaza si invers.... ......Si o femeie poate "folosii" un barbat , exact in acelasi mod..... .....Detalii ,mai tarziu , ca inca nu dorm copiii.....
Rotty
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:11
asa e Rotty, barbatii au doar pretentii. sa fie imparatii iar noi sclavele.
faza e ca sunt si femei destule care fac pe sclavele. tac si rabda ca asa a invatat de la mama si de la bunica sa se marite virgine si nu are nimic ca barbatul ii mai da pe cocoasa, ca asa e barbatul.... ea trebuie sa taca....

cunosc cazuri din astea si in ziua de azi.

deci dragi barbati: cei care au doar pretentii.
dupa mintea mea a-ti veni de la serviciu, a-ti sta voi la cratita , la crescut copii si toate treburile casei, si la sfirsitul zilei tirziu sa vin sa va dau cite una pe cocoasa....
eeee, cum ar fi???
vivacedonna
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:22
Sunt multe cazuri intr-adevar.....Trist....
Tocmai i explicam sotzului ce "boscorodesc" pe Garbo ....A ras si mi-a zis ca el se uita pe lap-ul lui , dupa o retzeta sa facem.................Inca nu stiu....
Rotty
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:36
De la: Rotty, la data 2013-09-16 22:18:56Eu prefer un zid alb , ca sunt bronzata....


de departe risti sa arati ca o fisura in zid, alege alta culoare!
charmelen
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:36
din partea mea poate sa aiba toate pretentille din lume, ca tot nu capata nimic;
Fraier nu-i ala care cere, ci aia care da pe de-a moaka.

charmelen
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:39
De la: charmelen, la data 2013-09-16 23:36:41
De la: Rotty, la data 2013-09-16 22:18:56Eu prefer un zid alb , ca sunt bronzata....


de departe risti sa arati ca o fisura in zid, alege alta culoare!


Ioooi.....M-ai vazut pe plaja din Calambrone ? ...Mie imi parea ca sunt bronzata..............
Rotty
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:47
pai chiar la Calambrone ai fost si nu ai zis nimic????
atunci ai avut vacanta misto
vivacedonna
Postat pe 16 Septembrie 2013 23:56
Nu scoate limba , ca te bubui ....Da , la Calambrone am fost la plaja, am avut cazare in Cascina.
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 00:02
e cea mai frumoasa plaja din zona.
deci ti-am spus acum o vreme ca te aduc la mare in schimbul corcoduselor si tu ai venit fara sa anunti
de fapt, sau terminat corcodusele pina ai ajuns tu la mare
vivacedonna
Postat pe 17 Septembrie 2013 00:10
Sorry.....Anul viitor te anunt... ....Promit !
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 00:14
Am fost atat de incantata , incat la anul , tot acolo vreau
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 00:17
ok, ma bucur ca v-a placut,
anul viitor daca vii tot aici...
poate il aducem si pe Li cu Suzi la

ma retrag la
noapte buna
vivacedonna
Postat pe 17 Septembrie 2013 00:19
Si eu ....Somn ushor .....Poate......Ar fi super....... Vb maine.....
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 00:22
aici fetele de la pubertate nu mai sunt virgine,in Grecia...fara sa se gandeasca la incercat pentru casatorie,la pat...nici prin cap nu le trece sa se marite la 14 ani....
Virginele la liceu,sunt ceva rar....
Oamenii traiesc impreuna inainte de a se casatori,nu numai din cauza sexului...
expresia cu "bun la pat" dovedeste totusi imaturitate,din partea femeilor care gandesc asa.
orice relatie evolueaza,in un sens sau altul,si sentimental,si sexual.
daniilia
Postat pe 17 Septembrie 2013 04:27
nu este imaturitate, sexul este totusi chimia care ii uneste pe oameni, daca nu se potrivesc la sex cuplul ala nu dainuie
vivacedonna
Postat pe 17 Septembrie 2013 11:00
De la: vivacedonna, la data 2013-09-17 00:19:29ok, ma bucur ca v-a placut,
anul viitor daca vii tot aici...
poate il aducem si pe Li cu Suzi la

ma retrag la
noapte buna


ce dragut din partea voastra... !!! este si virgine pe acolo... ?
barboneli
Postat pe 17 Septembrie 2013 11:50
De la: vivacedonna, la data 2013-09-17 11:00:19nu este imaturitate, sexul este totusi chimia care ii uneste pe oameni, daca nu se potrivesc la sex cuplul ala nu dainuie


oare ? cand vezi o fata sau un baiat undeva... nu conteaza unde, poti sa te indragostesti e el, ea, la prima vedere... nu la prima sedinta de sex. si daca se intampla la varsta mai tanara... 20-23 de ani... ce experienta la sex au ? si ce inseamna potrivire la pat ? la inceput, eu nu m-am potrivit, patul era mai mic ca mine... ! potrivirea la sex se poate capata. prin experienta sau de la mama... ! si e atatea de vorbit despre asta.... dar nu la topic de virgini si virgine. auzi la ea... cea care a scris de puritate si curatenie.... si daca vine virgina la sot, in cazul cel mai rau si el virgin... puri si curati... unde e garantia ca o sa si inteleaga la alte chestii care contin o casatorie de durata ?
barboneli
Postat pe 17 Septembrie 2013 12:00
De la: Rotty, la data 2013-09-16 23:47:59
De la: charmelen, la data 2013-09-16 23:36:41
De la: Rotty, la data 2013-09-16 22:18:56Eu prefer un zid alb , ca sunt bronzata....


de departe risti sa arati ca o fisura in zid, alege alta culoare!


Ioooi.....M-ai vazut pe plaja din Calambrone ? ...Mie imi parea ca sunt bronzata..............


te-am vazut eu, erai in chiloti si faceai cu mana;))
Mai, da di ci nu veneai mai aproape, ti-era rusine?
Lasa, imi zaci tu .....

zaua buna! cati virgini mai vreti pi luna? neeee! ca tu nu esti
Fss_ssu
Postat pe 17 Septembrie 2013 13:23
Am vinit si mai aproape , da nu am vrut sa ma vada nimeni... .....nu-mi statea parul prea frumos Cine trebe , o sa vada
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 16:01
de ce Li, vrei sa te dai la virgine? te prostesti la batrinete?

virgini nu ca poate ma baga la corupere de minori dar la unul de vre-o 25 de ani nu zic nu

ii lasam pe virgini sa-si astepte virginele
vivacedonna
Postat pe 17 Septembrie 2013 18:20
De la: barboneli, la data 2013-09-17 12:00:19
De la: vivacedonna, la data 2013-09-17 11:00:19nu este imaturitate, sexul este totusi chimia care ii uneste pe oameni, daca nu se potrivesc la sex cuplul ala nu dainuie


oare ? cand vezi o fata sau un baiat undeva... nu conteaza unde, poti sa te indragostesti e el, ea, la prima vedere... nu la prima sedinta de sex. si daca se intampla la varsta mai tanara... 20-23 de ani... ce experienta la sex au ? si ce inseamna potrivire la pat ? la inceput, eu nu m-am potrivit, patul era mai mic ca mine... ! potrivirea la sex se poate capata. prin experienta sau de la mama... ! si e atatea de vorbit despre asta.... dar nu la topic de virgini si virgine. auzi la ea... cea care a scris de puritate si curatenie.... si daca vine virgina la sot, in cazul cel mai rau si el virgin... puri si curati... unde e garantia ca o sa si inteleaga la alte chestii care contin o casatorie de durata ?


Li te indragostesti la prima vedere, dar daca nu merge si sexul nu ai facut nimic. il lasi si cauti altul
vivacedonna
Postat pe 17 Septembrie 2013 18:21
Sa stitzi ca io-s de acord....Daca stau stramb si judec drept.....
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 18:52
De la: vivacedonna, la data 2013-09-17 18:21:32
De la: barboneli, la data 2013-09-17 12:00:19
De la: vivacedonna, la data 2013-09-17 11:00:19nu este imaturitate, sexul este totusi chimia care ii uneste pe oameni, daca nu se potrivesc la sex cuplul ala nu dainuie


oare ? cand vezi o fata sau un baiat undeva... nu conteaza unde, poti sa te indragostesti e el, ea, la prima vedere... nu la prima sedinta de sex. si daca se intampla la varsta mai tanara... 20-23 de ani... ce experienta la sex au ? si ce inseamna potrivire la pat ? la inceput, eu nu m-am potrivit, patul era mai mic ca mine... ! potrivirea la sex se poate capata. prin experienta sau de la mama... ! si e atatea de vorbit despre asta.... dar nu la topic de virgini si virgine. auzi la ea... cea care a scris de puritate si curatenie.... si daca vine virgina la sot, in cazul cel mai rau si el virgin... puri si curati... unde e garantia ca o sa si inteleaga la alte chestii care contin o casatorie de durata ?


Li te indragostesti la prima vedere, dar daca nu merge si sexul nu ai facut nimic. il lasi si cauti altul


sau invers... ! da hamuda, e ceva in ce spui, dar nu vad legatura cu virginitatea pana la casatorie. cu treaba asta nu ma prea inpac eu. nu toata lumea se insoara sau marita in jurul anilor 18-21... atunci cand mai sunt sanse, sa zicem sa mai gasesti virgine sau virgini. ai idee cam cate procente de perechi la care sexul nu se potriveste si din cauza asta incep sa se insele unul pe altul ? si respectiv, cate procente de perechi la care sexul merge de minune si TOTUSI se inseala unul pe altul ??? o sa fi foarte mirata daca ai sti ! se distrug atatea casatorii si familii si cu potrivire la sex si nu !!! asa ca eu nu pun asta pe primul loc. de ex. baiatul nostru care a deschis topicul. sa zicem ca in fine gaseste si se casatoreste cu o virgina... potrivire de sex minunata... fericiti la incepu si, la un moment dat apare curiozitate. la el sau la ea. ptr. ca e foarte greu sa sti exact daca se potrivesc perfect fara o comparatie... ! daca el se gandeste: mai... cum o fi cu o shtirba tanara si atragatoare, de ex. ? sau cu una care isi batzaie fundul in ritm de compresor... ! asa ca potrivirea de care vorbesti nu e garantie la nimic. si nici virginitatea. nu mai tin minte daca baiatul nostru a scri cati ani are, dar daca nu gaseste mult timp o virgina care sa-i placa si din alt punct de vedere ? virgina, virgina, frumoasa, frumoasa, dar proasta carutza !!!!! daca se puteau comanda undeva virgine dupa varsta fiecarui... atunci inteleg. mergea acolo, comanda una cu 2-3 ani mai tanara ca el, o impacheta si venea cu ea acasa. simplu...
barboneli
Postat pe 17 Septembrie 2013 19:40
stiu ce spui, Li
dar sunt o gramada de barbati care cauta doar frumusetea.
nu conteaza ca atunci cind fata deschide gura iti vine sa fugi de linga ea de la primele 2 cuvinte.
importanta e sa fie frumoasa sa arate bine si la minte daca-i blonda nici-o problema
vivacedonna
Postat pe 17 Septembrie 2013 20:30


se poate, nu zic nu... ! si barbatii, ca si femeile de altfel, sunt de asa multe feluri... (nu ma refer la culoare), ca si atatea feluri de gaini, caini sau fluturi... !
barboneli
Postat pe 17 Septembrie 2013 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
baieti sunt sexy ptr ca ...............................sunt destepti? 14 De la: tutankhamon 1 Noiembrie 2009 03:10
Mi-am impins barbatu in bratele alteia...ce fac acum 572 De la: anisoaraf 25 Martie 2010 14:06
sex dupa operatie de cancer la san 29 De la: florin_c76 17 August 2009 23:12
E normal sa apara o astfel de durere? 2 De la: garbo_414701 20 Martie 2016 11:47
NU MAI STIU CE SA FAC SI CUM SA MA MAI COMPORT?? 5 De la: tabita 9 Mai 2010 07:32
Setari Cookie-uri