Sexul cu un prost...

Uneori, este bine sa ai mintea odihnita !!! Nu ai nici un fel de griji, nu te intereseaza nimic, iti iei o cola si te loghezi pe net, poate vorbesti cu cineva..!!! Acest site, surprinzator, are printre utilizatorii sai multe minti odihnite. Atat de odihnite incat singurul lor scop este acela de a arata ca anumite teste IQ sunt, doar teste,... si, contrar tuturor celor ce contrazic ideea prin care prostia este o calitate, utilizatorii in cauza explodeaza pe paginile din sectiunea forum a acestui site.
Cea mai accesata sectiune din forum este cea care, teoretic, are un continut ceva mai explicit si pentru prostul ce se viseaza un Brad Pitt ce poate oricand sa arunce zarurile seductiei aceasta pagina este un fel de preludiu, o oportunitate de a arata tuturor femeilor de ce este in stare si....cu putin noroc, poate prinde ceva in plasa seductiei.
Personal consider ca o femeie care prin definitie simbolizeaza frumusetea, trebuie sa fie batuta-n cap sa se culce cu un prost.!! Este convingerea mea dar raman cu intrebarea, oare sunt femei batute-n cap destule ? Din cate vad, deocamdata multi barbati batuti in cap, femei mai putine....
Ai face amor cu un prost ? ( ma rog el nu foloseste cuvinte de genul acesta pentru ca singurul cuvant ce-i vine in minte cand e vorba de sex incepe cu m si se termina cu e sau se termina cu e dar incepe cu f )
PS-rog masculii feroce sa nu se supere prea tare....lucru care, cu siguranta nu este posibil...dar, sa nu spun ca nu am incercat. Have fun si o zi frumoasa tuturor!!!!...
PerfectStranger
Postat pe 14 August 2013 08:48
Sa inteleg ca intrebarea e adresata strict femeilor sau au voie si barbatii sa isi exprime opiniile? Oricum, masculi "alfa" sau nu, se pare ca sunt minoritari pe forum...
The_seeker
Postat pe 14 August 2013 08:53


daca nu ma insel, Perfectule... tu ai fosta cam singurul care ai intrat pe forum cu un topic: "Vreau o prietena" ! si ai indemnat toate fetele sa ti se adreseze tie... ! e adevarat ca ai spus atunci ca nu esti "Brad Pitt"... dar ceva zaruri de seductie, am auzit rostogolindu-se in gol... ! si nici eu nu am inteles intrebarea ta, ratacita un pic intr-un discurs particular al tau... ! totpicul asta nou, vrea sa fie o autocritica... ?
barboneli
Postat pe 14 August 2013 09:21
De la gluma mai "la vale" , e un pas destul de mic. Pacat ca unii nu vad granita .
Rotty
Postat pe 14 August 2013 09:43

Hartop! sari peste el

.....".de un ciot? da, imparate!...."
................................................
salut pretena si -Re placuta!

numa' ghini!
Fss_ssu
Postat pe 14 August 2013 11:55
pai, stranger... "prost" e de obicei definit comparativ: prost fata de cine? Fata de femeia respectiva? Well, de aici deducem ca femeile destepte au foarte putine posibilitati de alegere, daca e musai ca masculul sa aiba o capacitate analitica egala sau superioara?
Altfel, ti se pare foarte sexy faptul ca retine cartea de telefon? E un semn de inteligenta si asta...

Si ca sa iti rapsund la intrebare: am alte criterii, subiective nu obiective. Ma intereseaza mai mult o fiinta umana dpdv sufleteste decit dpdv al performantei academice.
quasaria
Postat pe 14 August 2013 12:14
Fss_ssu
Postat pe 14 August 2013 12:25
De la: suparatu_, la data 2013-08-14 12:25:01


iata un raspuns inteligent !
garbo_13807
Postat pe 14 August 2013 14:11
buna stranger, ce e cu tine? asta te preocupa la ora 8 am ? raspunsul meu suna cam asa: sexul cu un prost poate fi o intamplare , una nefericita evident! adica realizezi after ca dumnealui nu prea sta bine intelectual vorbind! sa te indragostesti de un prost este grav! iar sa persisti in gresala ce pot spune este un soi de masochism intelectual si emotional! poate prezinti problema altfel data viitoare !cu sinceritate aceeasi G
garbo_19362
Postat pe 15 August 2013 12:42
Sexul cu un prost?

Cum ai descoperit ca e prost? S-a laudat ca ati facut dragoste???
ella4u_2004
Postat pe 17 August 2013 04:16
De la: ella4u_2004, la data 2013-08-17 04:16:15Sexul cu un prost?

Cum ai descoperit ca e prost? S-a laudat ca ati facut dragoste???



Tu ai citit si altceva inafara de titlu ?
Rotty
Postat pe 17 August 2013 08:38
Trebuia pentru inceput sa definesti cuvantul "prost" cu propriile cuvinte.
M-am amuzat bine in dimineata asta si am dedus ca doar o persoana frustrata a putut scrie asa ceva. Din cate stiu o relatie intre doua persoane bazata pe sex nu necesita multa carte, doar nu au de discutat "discutii" sau de descoperit alte legi. Totul este sa se simta bine
michu61
Postat pe 18 August 2013 08:18
Prostia e relativa .... O persoana pe care eu o vad proasta, altcineva o vede desteapta, s.a.m.d. ... Eu cand constat ca o persoana este proasta prefer s-o evit, iar cand o intalnesc din intamplare ii spun buna ziua si cam atat iar pe net ii dau ignore si ca atare nu se poate pune problema de sex cu un prost
Fata_Morgana
Postat pe 18 August 2013 08:42
ALTE ARTICOLE MAI IMPORTANTE, INTELIGENTE, NU GASESTI GARBO?
SPER CA AI DE UNDE ALEGE SI SUNT DESTULE.EU FAC ALERGIE LA PROSTI.
Dina_Lilica_1
Postat pe 18 August 2013 08:43
Dar de sexul cu o proasta ce zici? Cam 90 % din barbati isi aleg partenera dupa cum arata. Deci...las-o balta! Cine "practica" sexul ca pe un sport, chiar nu e interesat de capacitatile intelectuale ale partenerului de sex. Iar cine are o relatie.......o are! Si aici iar nu putem judeca si aprecia noi ce anume au gasit unul la altul. Ce e prost si urat pentru mine, poate sa fie pentru tine o "minune". Totul e absolut subiectiv. Si apoi care e unitatea de masura a prostiei?
garbo_5596
Postat pe 18 August 2013 08:47
Si cand ai descoperit ca este prost - inainte sau dupa ce ati facut sex ? daca ai constatat dupa ce ati facut sex, atunci tu ai o problema sau el nu este prost.
fuscus
Postat pe 18 August 2013 09:31
De la: mmaleahim, la data 2013-08-18 08:18:01Trebuia pentru inceput sa definesti cuvantul "prost" cu propriile cuvinte.
M-am amuzat bine in dimineata asta si am dedus ca doar o persoana frustrata a putut scrie asa ceva. Din cate stiu o relatie intre doua persoane bazata pe sex nu necesita multa carte, doar nu au de discutat "discutii" sau de descoperit alte legi. Totul este sa se simta bine
mihai07
Postat pe 18 August 2013 09:46
fariseism ,din parte d.nelor...
mihai07
Postat pe 18 August 2013 09:48
Sex as face cu un barbat prost,sa arate bine numai ,,dragoste as face numai cu un barbat care ma iubeste si care il iubesc poate fi si prost,daca il iubesc asta este...daca nu este Brad Pitt...nu are nici o vina...misoginule!!!!!
garbo162553
Postat pe 18 August 2013 09:57
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-14 08:48:13Uneori, este bine sa ai mintea odihnita !!! Nu ai nici un fel de griji, nu te intereseaza nimic, iti iei o cola si te loghezi pe net, poate vorbesti cu cineva..!!! Acest site, surprinzator, are printre utilizatorii sai multe minti odihnite. Atat de odihnite incat singurul lor scop este acela de a arata ca anumite teste IQ sunt, doar teste,... si, contrar tuturor celor ce contrazic ideea prin care prostia este o calitate, utilizatorii in cauza explodeaza pe paginile din sectiunea forum a acestui site.
Cea mai accesata sectiune din forum este cea care, teoretic, are un continut ceva mai explicit si pentru prostul ce se viseaza un Brad Pitt ce poate oricand sa arunce zarurile seductiei aceasta pagina este un fel de preludiu, o oportunitate de a arata tuturor femeilor de ce este in stare si....cu putin noroc, poate prinde ceva in plasa seductiei.
Personal consider ca o femeie care prin definitie simbolizeaza frumusetea, trebuie sa fie batuta-n cap sa se culce cu un prost.!! Este convingerea mea dar raman cu intrebarea, oare sunt femei batute-n cap destule ? Din cate vad, deocamdata multi barbati batuti in cap, femei mai putine....
Ai face amor cu un prost ? ( ma rog el nu foloseste cuvinte de genul acesta pentru ca singurul cuvant ce-i vine in minte cand e vorba de sex incepe cu m si se termina cu e sau se termina cu e dar incepe cu f )
PS-rog masculii feroce sa nu se supere prea tare....lucru care, cu siguranta nu este posibil...dar, sa nu spun ca nu am incercat. Have fun si o zi frumoasa tuturor!!!!...


nene, esti cumva obosit de l'aba ?
altfel nu se explica gandirea (!?) matale sclipitoare.
adica, dupa matale, intelighentia tine loc de pla.
sa ma ierte dumnezeu da' asa ceva n-am mai auzit. ii spui aleia in pat poezele si o satisfaci cu desh,tu????????????? bai omule femeia la pat vrea PLA mare si tare cu repetitie. auzisi?
teoria matale e nexam. cum ziceam; l'aba curata.
hai noroc
adi27
Postat pe 18 August 2013 10:07
De la: garbo_5596, la data 2013-08-18 08:47:26Dar de sexul cu o proasta ce zici? Cam 90 % din barbati isi aleg partenera dupa cum arata. Deci...las-o balta! Cine "practica" sexul ca pe un sport, chiar nu e interesat de capacitatile intelectuale ale partenerului de sex. Iar cine are o relatie.......o are! Si aici iar nu putem judeca si aprecia noi ce anume au gasit unul la altul. Ce e prost si urat pentru mine, poate sa fie pentru tine o "minune". Totul e absolut subiectiv. Si apoi care e unitatea de masura a prostiei?


proasta, neproasta da' musai sa serveasca cu tot tacamu' si sa strige si lozinci. ca dupe aceea, (intre 2 reprize !) mai putem face si schimb de idei !?
p.s. cat priveste pe domnu l'aba io cred ca dansul este pe invers(adica bulangiu). asa-i nene ca te-am dibuit?
adi27
Postat pe 18 August 2013 10:18
De la: garbo_5596, la data 2013-08-18 08:47:26Dar de sexul cu o proasta ce zici? Cam 90 % din barbati isi aleg partenera dupa cum arata. Deci...las-o balta! Cine "practica" sexul ca pe un sport, chiar nu e interesat de capacitatile intelectuale ale partenerului de sex. Iar cine are o relatie.......o are! Si aici iar nu putem judeca si aprecia noi ce anume au gasit unul la altul. Ce e prost si urat pentru mine, poate sa fie pentru tine o "minune". Totul e absolut subiectiv. Si apoi care e unitatea de masura a prostiei?


proasta, neproasta da' musai sa serveasca cu tot tacamu' si sa strige si lozinci. ca dupe aceea, (intre 2 reprize !) mai putem face si schimb de idei !?
p.s. cat priveste pe domnu l'aba io cred ca dansul este pe invers(adica bulangiu). asa-i nene ca te-am dibuit?
adi27
Postat pe 18 August 2013 10:18
In loc sa blamezi tipele care devin jegoase inca de la varsta pubertatii , si sunt din ce in ce mai multe , tu ai o nemultumire vis-a-vis de un lucru neimportant. Poate ca e prost si urat, dar tot gaseste fata in el o calitate morala care s o faca sa-si dea jos chilotii cat ai zice "peste"( coincidenta de arome cu organul feminin)
Chiar daca ai fi un frustrat si nu intelegi sexul slab, dar nu ai cum sa nu sesizezi ceea ce e evident:lumea e plina de curvistine si trebuie sa te obisnuiesti cu asta. Unele sunt atat de ieftine , incat o fac si pe capace de bere, si chiar nu le intereseaza daca esti urat, prost, sifilitic, tbc-ist ori lepros, tot se gasesc specimene care sa ma contrazica!
Cum crezi ca se simt modelele sau femeile de o frumusete rapitoare cand sunt nevoite sa traiasca intr o lume plina de urati si de urate(sau naspa) si la fel si cu barbatii aratosi si isteti. De aici vine frustrarea , unora care facem parte din categoria mai sus mentionata.Pretutindeni unde merg dau peste prostie si/sau hidosenie dupa caz,din randul ambelor genuri.


P S.
Daca esti urat/a poti sa mori ca nu e nicio pierdere, in plus ai face un bine umanitatii

DaMarkus09
Postat pe 18 August 2013 10:37
"Daca esti urat/a poti sa mori ca nu e nicio pierdere, in plus ai face un bine umanitatii "

Cat esti tu de frumos chiar nu ma intereseaza , ca de destept, mi-am dat seama cat esti.
Rotty
Postat pe 18 August 2013 10:56
Iti doresc o zi frumoasa...ai grija de tine.
p.s: partea plina a paharului
garbo_68
Postat pe 18 August 2013 11:18
Din pacate asa este.Fetele astea ,degeaba sunt frumoase si unele chiar au ceva interior si suflet aparte,dar se lasa prinse si incantate de prosti cu bani..raman uimit ce placeri au..este o generatie pierduta.Pacat de anumite suflete frumoase daca creierul le este injectat cu manele,bmw-uri cu 2 litri de benzina in rezervor,cluburi..haoteca...minti amortite care nu mai gandesc ci sunt gandite.
Te-ai culca cu o proasta?
mariany
Postat pe 18 August 2013 11:50
De la: mmaleahim, la data 2013-08-18 08:18:01Trebuia pentru inceput sa definesti cuvantul "prost" cu propriile cuvinte.
M-am amuzat bine in dimineata asta si am dedus ca doar o persoana frustrata a putut scrie asa ceva. Din cate stiu o relatie intre doua persoane bazata pe sex nu necesita multa carte, doar nu au de discutat "discutii" sau de descoperit alte legi. Totul este sa se simta bine
mickkca
Postat pe 18 August 2013 11:56
De la: Fata_Morgana, la data 2013-08-18 08:42:47Prostia e relativa .... O persoana pe care eu o vad proasta, altcineva o vede desteapta, s.a.m.d. ... Eu cand constat ca o persoana este proasta prefer s-o evit, iar cand o intalnesc din intamplare ii spun buna ziua si cam atat iar pe net ii dau ignore si ca atare nu se poate pune problema de sex cu un prost

corect!
rusumicheliny
Postat pe 18 August 2013 12:03

Tot dinpacate, frumusetea sau uratenia iesite la iveala in secolul asta al-XXI-lea
o sa-i conduca pe "@ tot stiutorii" experimentali, la imperecheri si permutari de toate tipurile spre a
obtine rezultate numai frumoase si inteligente pt. viitor.
Si toata omenirea o sa fie foarte multumita de cata frumusete va "curge" si cata inteligenta se va
scurge. dar oare, unde?
Lasa, cand aflati voi, imi spuneti si mie, va rog fr.! :(

zi cu soaRe!
Fss_ssu
Postat pe 18 August 2013 12:13
Trebuie neaparat sa te contrazic,cel putin in legatura cu nr. de femei batute-n cap: este imens! As putea spune chiar ca sunt majoritare;altfel cum ti-ai putea explica posesorii de masini spectaculoase care plimba(fara sa le arda,probabil)tot felul de persoane care nu poseda un penis?!! Criteriul prostiei unui mascul nu mai e de mult unul important pentru cele al caror stindard il agiti;cam de cand si ele au acelasi nivel de cultura,educatie si intelect precum cei pe care ii vaneaza;pt. ca,da,ele nu se feresc de prosti ci ii vaneaza si se mandresc cu ei atunci cand reusesc sa ...nu faca sex cu ei(nu-i asa?!) Cred ca accepti argumentul logic prin care afirm ca pentru a cataloga un om ca fiind prost,cel care care face aprecierea trebuie sa fie recunoscut ca inteligent si instruit;ori daca ea nu difera cu nimic de el,de unde sa stie ca a facut sex cu un prost?! Una peste alta,eu cred ca cine se-aseamana se-aduna,iar pe unii ii mai atrage si anturajul,deci,in curand vom fi toti o apa si-un pamant(de batuti in cap),sau,cel putin,spre asta se pare ca ne indreptam! Asa ca:TRAIASCA EGALITATEA INTRE BARBATI SI FEMEI!!!
garbo_2574
Postat pe 18 August 2013 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetelor, va vreau pe toate ... si chiar pot 96 De la: elisabeta_boia 9 Octombrie 2011 16:33
sex cu un ex.. 47 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:01
O sugar Baby mi-a zdruncinat lumea. 35 De la: garbo_462953 16 Februarie 2017 15:52
ajungi sa faci orice pt bani 45 De la: elle 24 Iunie 2011 13:55
vreau un sfat!sa mai raman alaturi de el?sau sa-l las? 337 De la: anarax 12 Iunie 2010 02:07
Setari Cookie-uri