A devenit sexul ghilotina omenirii?

In realtiile pe care le am zi de zi cu diferite persoane ,in diferite conjuncturi profesionale sau personale, ma lovesc de acelasi subiect caruia nu-i gasesc o justificare logica, fapte ce aduc la distrugerea relatiilor familiale, profesionale, aduce boala si moarte si lasa in urma un testament nedescifrat.
Dupa cum stim cu toate, exista un numar mare de barbati casatoriti(pt ca la ei ma refer) carora viata conjugala nu le mai este pe plac si cauta in alta directie satisfactia sexuala pe care sotia sa, buna sau rea , nu o mai ofera (acestea sunt marturiile lor mot-a- mot).
Odata cu tranzitia si transportarea masculinitatii lor, lasa urme reziduale ce sunt un buchet complet de bacterii si virusi noilor femei alese, care si ele la rindul lor imprastie cu generozitate sotilor sau prietenilor noile acumulari de boli sexuale.
Deoare nu toata lume citeste, se informeaza si incerca sa fie cit mai aproape de realitatea degenerata in care traim, consider ca este primordial ca noi sa ne onoram statutul si sa impartim celor mai dezavantajati cerebral informatii imprtante si uzuale, pe care le gasim pe internet in legatura cu bolile sexuale, sa le impartim , sa vorbim deschis cu cei dragi noua, precum si cu restul lumii, pentru a diminua imprastierea si imultirea bolilor.
STIATI CA: TRICOMONAS(bacterie protozom) este putata de catre barbat in stadiu domind , de la femeie la femeie unde erupe si este iar imprastiata la alt mascul si a.m.d.? numele este trico(tric)monas ceea ce denota prin nume si tricul de a fi invizibia si nesimtita de catre barbat.
STIATI CA: NEGURILE GENITALE sunt luate tot de la barbat unde stau in stadiu dormind?
Acestea sunt doar doua exemple de boli luate prin sex si carate mai departe in multime, unde printr-o multiplicare rapida si feroce aduce la GHILOTINAREA OMENIRII.
Intrebarea mea retorica se refera la calauzele ce ne pun viata in pericol in fiecare minut, barbatii.Ei dau directia si tinta bine ochita, noua, femeilor, care printr-un mod sau altul incercam sa-i facem fericiti si ii ocrotim, iar ca plata avem Ghilotina.
INTREBARE: de ce barbatii insurati cauta sex divers in permanenta?
Precizare; eu nu sunt casatorita si nici nu am relatii sexuale cu barbati insurati, insa prin profesia si viata de zi cu zi vad, aud si ma infior gindindu-ma la D-na X si fiica ei care pot fi expuse in orice minut Ghilotinei.
Rog sa intelegeti la ce ma refer, intrati pe net si cautati informatiile singure si o sa vedeti de ce imi pun aceasta intrebare.
garbo028746
Postat pe 1 August 2010 06:42
"..Dupa cum stim cu toate, exista un numar mare de barbati casatoriti(pt ca la ei ma refer) carora viata conjugala nu le mai este pe plac si cauta in alta directie satisfactia sexuala.."

mamica..,io cred ca tu ai postat acu' vreo 50 de ani,si abia acum ti-a aparut postarea..
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 10:45
persidadamian
Postat pe 1 August 2010 11:43
[quote]Dupa cum stim cu toate, exista un numar mare de barbati casatoriti(pt ca la ei ma refer) carora viata conjugala nu le mai este pe plac si cauta in alta directie satisfactia sexuala pe care sotia sa, buna sau rea , nu o mai ofera (acestea sunt marturiile lor mot-a- mot).
Odata cu tranzitia si transportarea masculinitatii lor, lasa urme reziduale ce sunt un buchet complet de bacterii si virusi noilor femei alese, care si ele la rindul lor imprastie cu generozitate sotilor sau prietenilor noile acumulari de boli sexuale.[/quote]


tanti, da' de ce trebe sa fie casatoriti ca sa imprastie bacterii?
Oxideaza inelu' ala, sau de ce au astia un numar mai mare de bacterii?

quasaria
Postat pe 1 August 2010 11:47
746, nu cumva te gandesti ca si tu ai putea fi expusa ,,GHILOTINEI"?
nuti_vio
Postat pe 1 August 2010 11:54

Q, Roby

Nutzico,
nu bre, tu nu citisi ca ea nu e "d-alea" de-o fac cu berbatii insurati? ea o face doar cu aia neinsurati... ca toti magarii ii spun ca ei n-au muiere acasa!

breee... cum nu vreti voi sa va docomentati pe net, cum spuse si fatuca aiasta!
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 12:15
Venerabile, eu m-am gandit la altceva.....poate ei ii este teama ca sotul o inseala.....
nuti_vio
Postat pe 1 August 2010 12:20
breeeee, site de doi lei!!!!!
dau click pe "Profilul tau" si ma baga in profilul lu' persida damian...
Andro, iar va fugira IT-ishtii lu' peshte in Bulgaria?
de PATRU ORI o patii!...
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 12:21
Dupa cum stim cu toate, exista un numar mare de barbati casatoriti(pt ca la ei ma refer)


si din nou aplauze pentru sloganul:SI TOTI BARBATII SUNT NISTE PORCI
ameno
Postat pe 1 August 2010 12:27
ameno, ia vez' ca te trag de urechi! NU "sunt niste porci" ci "toti este porci"

nutzico, probabil ca ii este teama ca sotul o inseala... mai putin decat o face ea
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 12:29
mda, ameno, asa e, cum spune femeia asta - din pacate exista un numar mare de barbati casatoriti...
quasaria
Postat pe 1 August 2010 12:30
am gresit
o sa ma acuze lupty de plagiat
buna ziua oameni buni
ameno
Postat pe 1 August 2010 12:31
Thor, eu cred ca ii este teama sa nu fie inselata......asa ca lasa presupusul......chiar daca iti place Napoleon....
Ziua buna, Ameno
nuti_vio
Postat pe 1 August 2010 12:35
NeaPulea Ion?
de unde si pana unde?
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 12:37
Am presupus ca iti plac ,, cugetarile lui".......mai ales aceea ,, toate femeile is c.....mama si sora mea, nu......dar daca ma gandesc bine si ele sunt femei... "
nuti_vio
Postat pe 1 August 2010 12:43
he he...
S-o fi referit la ce banuiesc eu?
quasaria
Postat pe 1 August 2010 12:43
Eu cred ca......da.....
nuti_vio
Postat pe 1 August 2010 12:47
bre, nutzio, astfel de "cugetari" nu ma bantuie
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 12:47
daca i-ar fi placut Napo, n-ar fi avut niiiici o problema de genul asta!
Da' a murit, saracu'. Nu se stie de ce, cica de tristete, pe insula aia....
quasaria
Postat pe 1 August 2010 12:50
Asta denota faptul ca nu esti ......,, pierdut"....
nuti_vio
Postat pe 1 August 2010 12:51
dap, Q... a murit, si nici io nu ma simtz prea bine
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 12:53
mda... si eu am fost racita cind eram mica....
quasaria
Postat pe 1 August 2010 12:55
De la: Thor_again, la data 2010-08-01 12:21:10breeeee, site de doi lei!!!!!
dau click pe "Profilul tau" si ma baga in profilul lu' persida damian...
Andro, iar va fugira IT-ishtii lu' peshte in Bulgaria?
de PATRU ORI o patii!...

Si eu am patit-o. Si alta data alte profile. Presupun ca e cu tragere la sorti. Un profil pe zi. Azi Persida e castigatoare.
Doara
Postat pe 1 August 2010 15:03
macar daca era ceva cu brazilia si guatemala... sau china... ori hong kong
iote asa poate mai primeam si io doo pachete de cafa
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 15:09
Inteleg ca ai mai primit.
Doara
Postat pe 1 August 2010 15:11
breeee... iote ce tarasenie descoperii! p-asta n-o sesizarati :

De la: garbo028746, la data 2010-08-01 06:42:25Precizare; eu nu sunt casatorita si nici nu am relatii sexuale cu barbati insurati, insa prin profesia si viata de zi cu zi vad, aud si ma infior gindindu-ma la D-na X si fiica ei care pot fi expuse in orice minut Ghilotinei.


deci garbolina, de altfel fata tanara, nemaritata si degraba varsatoare de griji pentru altii, isi face de asta data o grija in plus si pentru -atentie!- "Doamna X si fiica ei" care pot fi supuse "GHILOTINEI". Si nu oricum si oricand, ci chiar "in orice minut"!!!

hmmm... ce-o fi aici? cuplarai dintre Doamna X si fiica ei, pe de o parte si junele datator de senzatii tari pe baza de ghilotina de cealalta parte?
NU! Garbolina zice din start ca se refera la berbatii casatoriti. Inseamna ca berbatul, mama lui de bagabont, e chiar sotu' "Doamnei X"...
Deci aici e incest in toata regula, vericule!!!!
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 15:14
Eu zic sa nu mai riscam nimic. Sa nu mai facem sex niciodata. Dar niciodata.
Doara
Postat pe 1 August 2010 15:16
Ori "Doamna X si fiica ei" si-o pun numa' cu berbati insurati?
Mama lor de perverse mici!
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 15:16
Doruletz, da, am primit asta-iarna doua pachetele a 250 de grame, ambalate intr-un saculet. Bine, n-am fost eu la receptie, dar da, au venit

De cafeaua Tchibo e vorba.
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 15:17
Ia uite ce norcos esti.
Doara
Postat pe 1 August 2010 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste la distanta 3 De la: AGAPI_MOU 23 August 2009 14:14
e posibil sa fii insarcinata avind in continuare ciclu menstrual??? 14 De la: rachida 26 Februarie 2012 01:43
barbatul gemeni 4 De la: pretty_varza 27 Ianuarie 2010 17:52
Suflet ranit din dragoste 24 De la: garbo100378 3 Decembrie 2014 23:31
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
Setari Cookie-uri