Sunt o viitoare mamica singura

eu sint asa de putin rascolita ca n-am nici un chef sa descifrez rebusuri acu'... La mine nu e limba materna si ma exprim inteligibil, pe tine nu vad ce te-ar impiedeca.
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2013 10:33
))))


de' formare profesionala! :D......nop,ca era sa zac draga ..

Ei na si ce e rau in asta?>:(......singuratatea ii un mijloc de "adunare" (daca esti imprastiat/a)....
....ce? bea si tu o vodka poate vb. ca....., na


.... nu ma inchedica nica....da nu's in locu/mom potrivit acu
Ei laaaasa, ca-ti trece,di fapt la toate mamicile va trece starea asta de "singuratate" si apoi doriti .....altceva Pa!
Da, mai vb. noi al'data!;)
Fss_ssu
Postat pe 8 Aprilie 2013 10:43
nu beau vodca. Si nu sint blonda.

pa!
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2013 10:48
..da, stiu ca nu esti blonda ....nu-i bai, oricine isi doreste poate sa fie.....
inteligibil



eh! niciodata nu o sa poti intelege "sugativa"....dar o sa ai mereu tendinta "s-o" alimentezi ;)
Fss_ssu
Postat pe 8 Aprilie 2013 10:54
ms, aveam mari dubii ca o sa reusesc sa alimentez... inainte sa ramin dreak cu caruta in drum!
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2013 11:06
Neata Q !
O plecat boul la pascut. Acum paste in İnsulelel Canare ca isi face schimbarea in Canar.
S-o fi dus supa banii depusi in paradisul fiscal sa isi plateasca avocatii.
Mey, dar asa ma supara cei care dau din gura fara sa cunoasca nimica !


L-am puscat aseara cat am putut
Nu a fost frumos ce a facut. Dar ce sa ii ceri ?

Supi, tu vorbesti numa in semne, cum pana mea sa inteleg ce vrei sa spui? Asa ca inteleg si eu ce se poate. Pana cand te hotarasti sa imi vorbesti in limba mea (nu materna ci cea oficila - romana), nu cred ca as mai putea sa iti mai raspund, ca sa nu se iste altceva.
Sarikiz
Postat pe 8 Aprilie 2013 17:54

Pi limba ta" oficila-Romana" ?? cum pnm ii asta?....de-mi zaci, o invat ......da nu promit ca ma descurc la fel ca tini

....nu ma sparii tu pi mini cu iscatu'....ioti-l bag pi -ratu la 'naintare si tu.... la salonu' tau.....


NB!
Fss_ssu
Postat pe 8 Aprilie 2013 20:13
Ma trimiti asa devreme la culcare?
Sarikiz
Postat pe 8 Aprilie 2013 21:31
eu cre' ca mai degraba l-a prins careva si l-a imbracat frumos in camesha alba, vezi primele mesaje pe subiectul asta...



quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:55
sau vreo coma alcoolica, ceva?
heartbit
Postat pe 8 Aprilie 2013 23:15
Cred ca nu i-a cazut bine puscatura noastra
Pe masura ce citeam, nu imi venea sa cred !
O fi uitat cum il cheama si acum ii zice cica "fosta membra"
İnseamna ca era de sex feminin Deci tot o "vita"
Sarikiz
Postat pe 8 Aprilie 2013 23:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce pocaitii il numesc pe Tatal Ceresc? Iahova? 74 De la: Laura_M 10 Octombrie 2010 17:17
SA VOTAM PENTRU ROMANUL BRANCUSI! 24 De la: LILO 20 August 2009 12:59
Oare pot gasi un job,chiar2 in Bucuresti? 1 De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 08:07
Intrebare. 44 De la: ulygarbo 11 Aprilie 2017 01:07
Viitorul meu sot sufera de ejaculare precoce 6 De la: skeeto 19 Noiembrie 2015 22:55
Setari Cookie-uri